Jump to content

Recommended Posts

περσι με λαμια ειχε γινει το ιστορικο καρφωμα του Βιειρινια,

με αστερα η βουτα του Πριγιοβιτς,

φετος χαλαει το βαρ με λαμια παλι.

1-2 ομαδες απο τις μικρες δεν εχουν και τις πανε πριονοκορδελα αλλιως δεν εχει νικη.

 

Link to comment
Share on other sites

Ταετσενικο βάρ ξεχναει φασεις. Χτύπημα εκτός φάσης του Ματος στον μπεχαρανο το περαςε στο ντουκου ο Φωτιάδης ; 

Link to comment
Share on other sites

To γκολ ειναι η κλασσικη φαση που χρειαζεται var. Οσο εχω δει ο παοκ κανει καθυστερησεις και ο Ματος εχει γλυτωσει γυρω στις 3 καρτες. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά ο ματος εδώ και 3 χρονια θα έπρεπε να αποβάλλεται κάθε 3 ματς. Για το βρανιες λένε ότι παίζει και καλά με τα χέρια πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Ο Βρανιες στο πρωτο αγγιγμα χθες πηρε καρτα και δεν ειναι η πρωτη φορα. Δεν ειναι παρθενα αλλα θεωρω οτι παιρνει περισσοτερες καρτες απ οσες αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ματος επρεπενα εχει αποβληθει. Ξερει αυτος. 

Επισης οσο βλεπω μου θυμιζει την αναιμικη ΑΕΚ με Μανταλο να μην ξερει που να πασαρει. Μια θλιψη ο γαυρος του Βορρα. Με τετοια εμφανιση της ομαδας μου εγω θα εβριζα. Πονοματος και θελουν  να μας πεισουν οτι ειναι η καλυτερη ομαδα.

ΑΡΕ ΤΙΓΡΗ εσυ φταις 

Link to comment
Share on other sites

Just now, George_D said:

Καλά ο ματος εδώ και 3 χρονια θα έπρεπε να αποβάλλεται κάθε 3 ματς. Για το βρανιες λένε ότι παίζει και καλά με τα χέρια πολύ 

O βρανιες κανει μαλακιες δηλαδη ειναι επικυνδηνος να παρει κοκκινη εκτος φασεις...

Ο ματος παιζει πολυ βρωμικα βγαζει παρα πολυ αγκωνα.. 

Link to comment
Share on other sites

Με όσα γίνονται με τη διαιτησία θα έχουν πολύ ενδιαφέρον τα ντέρμπι των δύο γαυρων στη θεσ.κη. Σκεφτείτε ο γαυρος του νότου να προηγηθεί στη τουμπα

Link to comment
Share on other sites

Διαιτησία (και) σήμερα βγαλμενη από τα σκληρά χρόνια της παράγκας. Ουτε φαουλ δεν εδινε στη Λαμία μη γινει καμια στραβή.. Μάτος κ η άλλη η μαούνα στο κεντρο έπρεπε ναχουν βγει με κοκκινη, ασυλία.. έκοβε τις φασεις της Λαμιας στα στημενα στον αερα.. τους έκοψε 3 φορές με ανύπαρκτα οφσαιντ και βέβαια το γκολ του Μάτος οφσαιντ..

Σέζος Αθανάσιος από Κιλκίς εμετικός ,ουτε τα προσχήματα σημερα το πολυεργαλείο.Συντομα με την αλλαγη στην ΕΠΟ θα δουλευει στο open η στο sdna ως υπάλληλος του Σαββίδη.

Και βέβαια οι ρουβλοπροσκυνημενοι (μαύρα όλα ποτε επισημα μισθός) στο sdna μιλανε για την καρδια του πρωταθλητή Μάτος.

Ειναι να απορείς πως αντέγραψαν τοσο τέλεια το συστημα Κόκκαλη σε όλα.

Ειναι να σπας την τηλεοραση όταν βλέπεις πως γαμάνε το ποδόσφαιρο έτσι.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου είναι ότι έχουμε παρόμοια παράγκα με τους άλλους γαύρους, οι βου έχουν γίνει εντελως εμετικοί (και φυσικά μετά από χρονια γκρίνιας για το κατεστημένο, ξαφνικα ολα αυτά τα λένε νορμαλ τώρα) και προσωπικά με έχουν εκνευρίσει περισσότερο κι από τους ορίτζιναλ πλέον.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

3 μηνες τους εμειναν στα πραγματα, οτι προλαβουν να παρουν θα το παρουν με καθε τροπο. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Bukowski said:

Βσκ με αυτο να μεινουν αλλα 100 χρονια γτ αν βρεθει Γρανιτσας θα τους χαρισουν το Καυτατζογλειο που ειναι σε τρομερη θεση και εκει οντως φτιαχνουν γηπεδαρα.

Το Καυτατζόγλειο; Σιγά τη θέση μωρέ και σιγά το γήπεδο. Μακάρι να πάνε εκεί, ταφόπλακα θα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται ξεκάθαρο πως ο χοντρός μιλούσε με πολλά στοιχεία. 
Δεν θα τον ρίξουν αλλά άρχισαν τα όργανα 

Link to comment
Share on other sites

Χλωμο και τριχλωμο ειναι, αλλα ως αποφαση αυτη ειναι σωστη και θα φερει ανακατοσουρα στους πρεσπαθλητες. Εφοδιαστειτε με pop corn.

Link to comment
Share on other sites

Εισηγούνται τρεις για υποβιβασμό. Πώς θα ξεπεράσουν αυτό το θέμα δεν έχω καταλάβει πραγματικά. Το έχω ξαναγράψει ότι το ζήτημα θα πάει σε ευρωπαϊκό δικαστήριο, θα πέσουν ή θα φάνε αποκλεισμό από Ευρώπη για πολλά χρόνια και έτσι θα μας τελειώσει το παραμύθι Ιβάν Σαββίδης χωρίς να ανοίξει ρουθούνι εδώ και χωρίς πολιτικές προεκτάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ομως είναι πολύ σημαντικό, κατάλαβε και ο τελευταίος ότι όντως είναι παράρτημα κανονικότατο, βρωμίζει κι επισήμως το όνομα του Τσετσενογυφτου

Link to comment
Share on other sites

Έχουνε γενικά μέσα μας όλοι την βεβαιότητα ότι δε θα τους ρίξουν γιατί "στην Ελλάδα είμαστε". Δε θυμάμαι πότε ανατράπηκε απόφαση της ΕΕΑ τελευταία φορά, δε θυμάμαι πότε αυτός που το κυνηγούσε ήταν κολλητός του πρωθυπουργού. Αν πάει δε στο CAS, θα γελάσουμε πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

2 ενδεχόμενα. Η θα ισχύσει η απόφαση και θα σταματήσει το πρωταθλημα, θα παίξει Grexit κλπ ή θα φάνε μια γερή καμπάνα με μείον βαθμούς και θα του κόψουν για τα καλά τη φόρα του Ρώσου. Ποντάρω στο δεύτερο αν και την έχουν γλιτώσει ήδη μια με το κουμπούρι και τα κανονάκια τελειώνουν 

Link to comment
Share on other sites

Έχουν παιχνίδι αυτή την ώρα .μόλις τελειώσει θα βγουνε από Δενδροποτάμο να μαζεύουν λάστιχα να έχουν. Να καίνε 

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×