Jump to content

Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ Γιάννενα (1η Αγ.): 25/08, 21:30, Novasports 2


Macross
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη   

33 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Τσόσιτς
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Άλεφ
      3
    • Γκάλο
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      28
    • Πόνσε
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Γιακουμάκης
      0
    • Κλωναρίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      14
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      16
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λαμπρόπουλος
      8
    • Τσόσιτς
      0
    • Γαλανόπουλος
      4
    • Άλεφ
      0
    • Γκάλο
      0
    • Μπακασέτας
      11
    • Λιβάγια
      0
    • Πόνσε
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γιακουμάκης
      10
    • Κλωναρίδης
      0


Recommended Posts

άι ρεστ μαϊ κέιζ και παω να χαζεψω το Happy!

Και γω βαρεθηκα. Μπηκα να ριξω μια ματια, που να φανταστω οτι θα δεχομουν και παλι επιθεση απο το ματζισιαν. 

Εχει καταντησει εμμονικος. 

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί χρήστες κουμου,αρις3000 κ Ράγιο Βαγιεκάνε' η αλήθεια είναι πως μέχρι πρότινος ειμουν προετοιμασμένος να καβαλήσω τα πλεξι του γηπεδικου ΟΑΚΑ κ να μαχαίρωσω στην καρωτίδα τον χρήστη ΜατΣισαν.

ΟΜΩΣ μετά το τηλεφώνημα που δέχθηκα από τον αρχηγο της φαμίλιας μας για υπομονή κ αυτοσυγκράτηση για το κοινό καλό κ μόνο, αποφάσισα να βαλω το τσεκούρι του πολέμου πίσω στο σεντούκι.

Ομολογώ πως τον τελευταίο καιρό ο συγκεκριμένος χρήστης δεν προβοκαροπατροναρει πλέον κ είναι καλό παιδί.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ με συζητάνε τρεις χρήστες (για κάποιο λόγο, δίχως γιατί, και όχι άδικα), γουαδεφακ. Νιώθω διάσημος.

 

Υγ. ΣμΑουγκ, μάθε μπαλίτσα από τον Γεωλόγο που αναγνωρίζει τις φιλότιμες προσπάθειές μου να τον εγγραψω στην σωστή φαμίλια... Δεν ανταποκρίνεται αλλά κάνει τουλάχιστον acknowledge την ύπαρξή μου!

(ίσως θεωρεί ότι ο Καναδάς κείται μακράν)

 

Υγ2. Μπουκο, τι λένε ρε;

Στη ΛΦΣ είμαι ρε συ, δεν ειναι η σωστη φαμιλια? Η αλλη δεν είναι που εχει μεσο όρο ηλικίας μεγαλύτερο απο το κοινό του Αυτια?

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο αυτό, μας παίρνουν και πίπες σε σκοτεινά σοκάκια για ένα εισιτήριο και για ασφαλή μετάβαση τους στο γήπεδο

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί χρήστες κουμου,αρις3000 κ Ράγιο Βαγιεκάνε' η αλήθεια είναι πως μέχρι πρότινος ειμουν προετοιμασμένος να καβαλήσω τα πλεξι του γηπεδικου ΟΑΚΑ κ να μαχαίρωσω στην καρωτίδα τον χρήστη ΜατΣισαν.

ΟΜΩΣ μετά το τηλεφώνημα που δέχθηκα από τον αρχηγο της φαμίλιας μας για υπομονή κ αυτοσυγκράτηση για το κοινό καλό κ μόνο, αποφάσισα να βαλω το τσεκούρι του πολέμου πίσω στο σεντούκι.

Ομολογώ πως τον τελευταίο καιρό ο συγκεκριμένος χρήστης δεν προβοκαροπατροναρει πλέον κ είναι καλό παιδί.

Νομιζα οτι δεν ειχαμε αρχηγους.

Link to comment
Share on other sites

Στη ΛΦΣ είμαι ρε συ, δεν ειναι η σωστη φαμιλια? Η αλλη δεν είναι που εχει μεσο όρο ηλικίας μεγαλύτερο απο το κοινό του Αυτια?

Εκεί έγκειται ο συρρεαλισμός αδερφέ ΓεωλογΑουγκ, είμαι από τους λίγους (μαζί με τον κρουασάν) που δεν έχουν προσχωρήσει σε κανένα από τα δύο μεγάλα κόμματα. Ο Κρουασάν γιατί είναι κολλημένος στην φοιτητική του περσόνα (ανένταχτοι ΚΚΕ μ-λ ΚΛΜ / έμπαινε κοπελιά), εγώ επειδή όπως περιληπτικά εξέφρασε ο Ρεμπώς, υποσκάπτω ένα νέο πρόταγμα/λαγούμι για το τι σημαίνει και τι καταφέρνει ένα ΚΜ-ΚΜΜΜ.

 

Μακάρι να σε δούμε κάποτε κι εσένα να συμμετέχεις! Λόγο δυσκολιών συνδεδεμένων με το real estate, μόνο ο Παρτσαλακοφσκι κρατάει την σημαία ψηλά αυτή την εποχή...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Νομιζα οτι δεν ειχαμε αρχηγους.

Φίλε Νίκο, όντως δεν έχουμε αρχηγό με τη στενή έννοια του όρου.Παντα όμως υπάρχουν αυτοί που έκαναν το πρώτο βήμα κ έδειξαν το δρόμο.

 

LFO φορ λάιφ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο, όντως δεν έχουμε αρχηγό με τη στενή έννοια του όρου.Παντα όμως υπάρχουν αυτοί που έκαναν το πρώτο βήμα κ έδειξαν το δρόμο.

 

LFO φορ λάιφ.

Προφανως. Ολη η σοφία περί ΑΕΚ ειναι στην LFO, για αυτο και ενταχθηκα. Για να εχω προσβαση σε αυτο τον θησαυρο γνωσεων.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×