Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Στα 2 βιντεο που εβαλε ο Δασκαλος τον κραζουν ειδικα ενας ντανιελ σαν εκανε σχολιο και στα 2 για να τον κραξει μαλλον του γαμησε την γκομενα

ΤΤ λεει τελικες λεπτομερειες.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δεν χρειαζεται πανικος. Ο τυπος ειναι ΒΑΣΙΚΟΣ τερματοφυλακας δεν ειναι δευτερος που ελπιζεις να αντεξει για βασικος. Πολυ σημαντικο αυτο, αυτη ηταν η μεγαλη διαφορα Μπαρκα και Τσιντωτα. 

Link to comment
Share on other sites

Εκλεισε λενε. Κατ' αρχας το οτι ξεκινησαμε απο το τερμα δειχνει σοβαροτητα γενικα. Απο εκει και περα τον παιχτη τον εχω δει αρκετα, γκολ τρωει γενικα αρκετα αλλα οχι μαλακιες, ειναι καπως αρτσουμπαλος κτλ. Παντως δεν ειναι χεστης, θα επιμεινω ειναι αρκετα πιθανο να μας βγει Μπαρκας.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει βασικός σε Σάλτσμπουργκ κ έπαιζε τσαμπιονς Λιγκ βασικός. 

 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Του ετοιμαζουμε 4ετες λεει 600+ 

Λογικό. Εδω δώσαμε 3ετες στον Ντατσενκο. ΟΑΣΘ. είμαστε

Link to comment
Share on other sites

Καλά κρίνουμε και μεις που πουλησαμε Μπάρκα στην Σέλτικ και δεν ακουμπησε. 

Μακάρι να δέσει με την ομάδα και να πάνε όλα καλά 

Link to comment
Share on other sites

Βασικα 600Κ δεν παιζει να επαιρνε η 3αδα Μπαρκας-Τσιντωτας-Ανεστης μαζι. Το θεωρω ΟΚ ποσο για Τ/Φ.

Στα θετικα οτι γνωριζει απο πρωταθλητισμο και εχει σηκωσει αρκετες κουπες ως βασικος.

Δεν μου αρεσει που ειναι σχετικα κοντος για την θεση (1.86μ). Ας μας πει ο @Bukowski το κατα ποσο τον εκθετει το υψος του.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Καλά κρίνουμε και μεις που πουλησαμε Μπάρκα στην Σέλτικ και δεν ακουμπησε. 

Μακάρι να δέσει με την ομάδα και να πάνε όλα καλά 

Αυτο ακριβως δειχνει πολλα. Ο Μπαρκας πχ που τον θεωρουσαμε καλο στην Σαλτσμπουργκ επισης δεν θα επιανε. Ειναι χαμηλο το επιπεδο των keepers στην Ελλαδα, τρομερα χαμηλο οποτε ενας normal ξεχωριζει αμεσως. Το οτι ηταν τοσα χρονια βασικος εκει κατι λεει. Το εγραψα και πιο πισω, θα ναι καραβασικος, εχει την ψυχολογια για αυτο, ξερει δηλ την δουλεια του να σαι ΒΑΣΙΚΟΣ τερματοφυλακας και οχι αναπληρωματικος. Ειναι δοαφορετικες δουλειες αυτες το χω ξαναγραψει, ο Βασικος πρεπει να κανει 20 καλα ματς και 5 πολυ καλα την σεζον, ο αναπληρωματικος 5 καλα αρκουν (αυτα τα 5 πχ ο Τσιντωτας τα χει). Απλα μην περιμενουμε κανεναν Ντασαεφ ξερω γω. Ειναι μια νορμαλ προς καλη κινηση για Ελληνικη ομαδα που εφοσον αντεξε σε ξενο πρωταθλημα (με εμφαση στο ψηλο παιχνιδι αλλα και στα σουτ) δεν θα χει προβλημα εδω. Δεν θα στοιχισει, γι αυτο και τον ειχαν 3 χρονια βασικο (ο Μπαρκας πχ στην Σελτικ στοιχισε) αλλα δεν θα κανει και διαφορα (γι αυτο εκριναν πως αξιζει να επενδυσουν σε νεο). Αυτα χοντρικα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Aussie said:

Βασικα 600Κ δεν παιζει να επαιρνε η 3αδα Μπαρκας-Τσιντωτας-Ανεστης μαζι. Το θεωρω ΟΚ ποσο για Τ/Φ.

Στα θετικα οτι γνωριζει απο πρωταθλητισμο και εχει σηκωσει αρκετες κουπες ως βασικος.

Δεν μου αρεσει που ειναι σχετικα κοντος για την θεση (1.86μ). Ας μας πει ο @Bukowski το κατα ποσο τον εκθετει το υψος του.

Δεν βγαινει ιδιαιτερα εξοδους κτλ οποτε δεν εκτιθεται, περισσοτερο θεμα του ειναι οτι ειναι καπως ατσουμπαλος στις αντιδρασεις του κατι που ψιλοφαινεται και στα βιντεο.

Link to comment
Share on other sites

Κρατάω:

- Νορμάλ παίχτης, έμπειρος σε υψηλό επίπεδο.

- Επιλογή προπονητή (αν και σε θέση που ίσως το συγκεκριμένο δεν παίζει τεράστιο ρόλο)

- Δεν το μιζεριάσαμε στο οικονομικό.

- Δεν το κάναμε σήριαλ.

Οκ, είδα κι εγώ βιντεάκια, μου φάνηκε λίγο ασταθής, είδα περισσότερα διωξίματα και λιγότερα μπλοκαρίσματα από όσο ήθελα, αλλά δεν θα τα χαλάσουμε.

Εγώ είμαι ικανοποιημένος, αν συνεχίσουμε έτσι τη μεταγραφική θα είναι upgrade από πέρσι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ανώτερος από τα μπαζάκια που διαθέτουμε ... επίσης, πολύ θετικό ότι ικανοποίησε ο άλλος την απαίτηση του Μιλόγεβιτς ο οποίος θα κριθεί και για την επιλογή του αυτή αφού είναι ακριβούτσικη για τα δεδομένα μας ... προσευχές να μας βγει.

υ.γ το ξεβράκωμα ΑΡΔ από Στυλ έχει πάει τελευταία σε άλλα επίπεδα ... εύγε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πληρωσαμε δηλαδη και την ομαδα του για να τον παρουμε τουτον?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

image.thumb.png.c8ab3c0b0446e2b717fe7bcc4eef9da0.png

Καλα ξεκινησαμε.

Γνωστοι παγκοσμιως για τις ποδοσφαιρικες τους γνωσεις οι daniel-san, Ciro Mertens και The SM Label.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brom21 said:

image.thumb.png.c8ab3c0b0446e2b717fe7bcc4eef9da0.png

Καλα ξεκινησαμε.

Καλα αυτα τα σχολια ειναι και καπως ψυχολογικη αντιδραση γτ διαδεχτηκε τον Walke αν δεν κανω λαθος που ηταν super.

Link to comment
Share on other sites

Δε μου αρεσουν καθολου αυτα που βλεπω στα βιντεακια, που εκει υποτιθεται οτι ειναι και οι καλυτερες στιγμες του παιχτη. 3 χρονια βασικος στη Σαλτζμπουργκ ηταν βεβαια, δε γινεται να ειναι χειροτερος απο Τσιντωτα. Μακαρι να μας βγει, τουλαχιστον σαν ονομα, ειναι θεωρητικα επιπεδου ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Δε μου αρεσουν καθολου αυτα που βλεπω στα βιντεακια, που εκει υποτιθεται οτι ειναι και οι καλυτερες στιγμες του παιχτη. 3 χρονια βασικος στη Σαλτζμπουργκ ηταν βεβαια, δε γινεται να ειναι χειροτερος απο Τσιντωτα. Μακαρι να μας βγει, τουλαχιστον σαν ονομα, ειναι θεωρητικα επιπεδου ΑΕΚ.

Ετσι ακριβως βγαζουν συμπερασμα και στον Αγιαξ, βλεπουν 2 βιντεακια και διαβαζουν τα σχολια στο youtube. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brom21 said:

Δε μου αρεσουν καθολου αυτα που βλεπω στα βιντεακια, που εκει υποτιθεται οτι ειναι και οι καλυτερες στιγμες του παιχτη. 3 χρονια βασικος στη Σαλτζμπουργκ ηταν βεβαια, δε γινεται να ειναι χειροτερος απο Τσιντωτα. Μακαρι να μας βγει, τουλαχιστον σαν ονομα, ειναι θεωρητικα επιπεδου ΑΕΚ.

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βγάζει καλό ένστικτο η επιλογή, δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο στα βιντεάκια, δεν βλέπω εξόδους, δεν βλέπω τα βολέ του. Επίσης δεν μου αρέσει το ύψος του, 1.86 για σύγχρονο τερματοφύλακα δεν με εμπνέει. Είμαι φαν των θηρίων κάτω απο το τέρμα. 

Μόνο και μόνο επειδή είναι επιλογή του προπονητή κάνω πάσο. Συν οτι μου αρέσει που η ομάδα πήγε σε αγορά τερματοφύλακα. Μακάρι να μας βγει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως θλιψη γενικα να αποφασιζεις να επενδυσεις λεφτα για τερμα και να τσιγκουνευεσαι τον προπονητη τερματοφυλακων. Δηλ περισσοτερο με αγχωνει ο Χρυσοστομος που ξερει Τσιντωτα κτλ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

Ετσι ακριβως βγαζουν συμπερασμα και στον Αγιαξ, βλεπουν 2 βιντεακια και διαβαζουν τα σχολια στο youtube. 

Την επομενη φορα, δεν θα εκφερω την αποψη μου για να μην σου χαλασω την ημερα. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×