Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, mobster21 said:

Κι εμένα. Και το εννοώ.

Αλλά προτιμώ κάτι που γνωρίζω ακριβώς τί θα πάρω κι ας με χαλάει το επίθετο από έναν νέο Χνιντ και έναν νέο Ενομπακάρε. Ειδικά αυτή την περίοδο απαγορεύονται κι άλλα πειράματα.

καλα ρε συ, προφανως... Απλα βαρέθηκα να βάζω τον πήχη στο υπόγειο για να λεω πάλι καλά.

Επίσης, το Mare of Easttown, αν σε κουράσει στην αρχή, δώστ μου μια ευκαιρία, αξίζει. Για κάτι τέτοιους σαν κι εσένα το πρότεινα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

Επίσης, το Mare of Easttown, αν σε κουράσει στην αρχή, δώστ μου μια ευκαιρία, αξίζει. Για κάτι τέτοιους σαν κι εσένα το πρότεινα.

Στο τέταρτο επεισόδιο είμαι φαντάσου. Από την στιγμή που διάβασα εσένα να το προτείνεις είμαι σίγουρος ότι θα αξίζει τον κόπο. Θενξ Άρη!

Έλεγα ότι θα βαρεθώ τον τελικό του ChL και θα το βάλω αλλά είναι πολύ καλό το παιχνίδι. Θα το δω μετά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όποιος πρότεινε τον Τζαβέλα για βασικό αριστερό μπακ της ΑΕΚ στα 34 του, ενώ τα 2 τελευταία χρόνια παίζει κεντρικός αμυντικός στην Αλάνιασπορ και τι άλλο να παίξει δηλ. αξίζει το χρυσό... πεπόνι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Κιτσιου δεξΑ, Τζαβελλας αριστερα 💦💦💦

Σβαρνας Γουτας κεντρο αμυνας. ΔΕΣΑΜΕ 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Τζαβέλας. Ψαγμένη περίπτωση. Πολυτεχνιτης και ερημοσπιτης.αυτον πρέπει να τον ανακάλυψε ο Φανούρης ο γουνδουλακης. 

Link to comment
Share on other sites

Τζαβελλας. Μάλιστα. Τον έδιωξαν από τον ΠΑΟΚ ως πιασμαν και πουληταρι, γιατί μαζί με Κιτσιου και Γλυκό και αλλους ήθελαν να φάνε τον Ιβιτς. Είχαν φτιάξει κλίκα λέει. Όποτε αν τον φέρουμε, να κρατήσουμε και Μάνταλο-Μπακακη, μαζί με Σβαρνα, ενδεχομενως Γουτα που έχουν ακουστει κατά καιρούς διαφορά και για αυτόν και Κιτσιου αν έρθει, έχουμε μια πολύ καλή βάση για πριόνισμα σε κάθε προπονητή. 

Link to comment
Share on other sites

Τζαβέλας έτσι κι αλλιώς νομιζω στοπερ παίζει καλύτερα.

Δεδομενου ότι η ΑΕΚ χρειάζεται 7 βασικους, δεν με χαλαει ένας εξ αυτών να είναι αυτος.

Απο εκεί κσι περα τόσα χρονια δεν μάθατε. Συζητατε αν τον θεμε εμεις, ενώ συνηθως η διοίκηση δεν μπορεί να τους φτάσει αυτους που θέλει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουν σιγά-σιγα και ακούγονται τα εφικτά ονόματα.

Του χρόνου πάλι οι ονοματαρες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να μας λυπηθεί λίγο ο Θεός βέβαια και τέτοια ονόματα να μην τα διαβάσουμε ξανά στο ρεπορτάζ της ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Κατ εμε ο Τζαβέλλας είναι καλύτερο αριστερό στοπερ από ΟΛΟΥΣ οσους είχαμε φέτος.

Ράφαελ στην Τουρκία έχει παρακολουθήσει κάποιος να μας πει;

 

Link to comment
Share on other sites

Επιλογές τυπου Τζαβέλλα δεν είναι του Μιλόγεβιτς αλλά του γνωστου αετοματη. 

Να δείτε που για τέρμα θα προτείνει τον Στρακόσια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Κατ εμε ο Τζαβέλλας είναι καλύτερο αριστερό στοπερ από ΟΛΟΥΣ οσους είχαμε φέτος.

 

Δεν είναι και κανά κατόρθωμα αυτό όμως δάσκαλε... :P

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Πάντως, δεν μπορείτε να πείτε. Φρέσκες ιδέες η ομάδα. Τζαβέλας, Μιλόγεβιτς, αραουχο, ο πιανιτς από πέρισυ. Ο οργανισμός αποπνέει μια φρεσκάδα, μια πρωτοτυπία,μια εσάνς ποιότητας που σε κάνει και αναρωτιέσαι "μα που στο διάολο πάνε και τους ανακαλύπτουν αυτά τα γατονια".

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Κατ εμε ο Τζαβέλλας είναι καλύτερο αριστερό στοπερ από ΟΛΟΥΣ οσους είχαμε φέτος.

 

Σορρυ Δασκαλε αλλα το οτι εχουμε επιπεδο στοπερ πατωμα το να παμε ημιοροφο δεν λεει πολλα. Θελουμε τουλαχιστον 2ο

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Πάντως, δεν μπορείτε να πείτε. Φρέσκες ιδέες η ομάδα. Τζαβέλας, Μιλόγεβιτς, αραουχο, ο πιανιτς από πέρισυ. Ο οργανισμός αποπνέει μια φρεσκάδα, μια πρωτοτυπία,μια εσάνς ποιότητας που σε κάνει και αναρωτιέσαι "μα που στο διάολο πάνε και τους ανακαλύπτουν αυτά τα γατονια".

Εμεις να προτειναμε παικτες σιγουρα θα ειχαμε 3-4 νεες περιπτωσεις 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

Πάντως, δεν μπορείτε να πείτε. Φρέσκες ιδέες η ομάδα. Τζαβέλας, Μιλόγεβιτς, αραουχο, ο πιανιτς από πέρισυ. Ο οργανισμός αποπνέει μια φρεσκάδα, μια πρωτοτυπία,μια εσάνς ποιότητας που σε κάνει και αναρωτιέσαι "μα που στο διάολο πάνε και τους ανακαλύπτουν αυτά τα γατονια".

Ειπαμε έφυγε ο Ίβιτς και ήρθαν οι άλλοι.

Μονο που αποφασιζει πάλι ο Μητσος και το πορτοφόλι που έχει από τα έσοδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Τον Τζαβέλα, μπορεί και να τον πέτυχε ο κονέ στην διπλανή ξαπλώστρα στην Ψαρού .

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Τον Τζαβέλα, μπορεί και να τον πέτυχε ο κονέ στην διπλανή ξαπλώστρα στην Ψαρού .

Μπακάκης: Ειδικό πρόγραμμα προπόνησης στον Αγιο Κοσμά (ΦΩΤΟ)

Link to comment
Share on other sites

Ο Τζαβελλας πλέον δεν παίζει αριστερό μπακ. Δεν έχει το ανεβοκατεβασμα πλέον. Το Νοέμβρη γίνεται 34. Δεδομένα είναι κωλοπαιδο και τσογλανος και θα σε κάνει άνω κατω με την πρώτη ευκαιρία. 
 

Πραγματικα δεν με ενδιαφέρει αν είναι καλός παίχτης η όχι. Έχω αρχίσει και προβληματίζομαι σοβαρά με τους Έλληνες παίχτες που ακούγονται για την ΑΕΚ. Περίεργα πράγματα. Πολύ περίεργα πράγματα 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον του χρόνου να επιστρέψει ο κολλητός του ο Μπακασετας και αυτός να πάει να γαμηθει. Ακου Τζαβέλλα

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, mobster21 said:

Συμφωνώ με την ουσία. 

Απλά να θυμηθούμε λίγο ότι ο άνθρωπος είναι δύο ημέρες στην ομάδα και άλλο σημείο που χρήζει προσοχής είναι ότι όντως τις προηγούμενες χρονιές πήραμε νέους με διάθεση να ανέβουν. Αλλά το μόνο που ανέβασαν ήταν η πίεσή μας. 

Κι εγώ θα ήθελα ονόματα από Premier κτλ αλλά κάπου να βάλουμε ένα όριο λίγο στην φαντασία μας. Εδώ δεν παίρνει ο γαύρος πρώην από Premier.

Υπομονή να δούμε τί θα παρουσιάσει για να κρίνουμε. Κι εγώ θα ήθελα Πιέλ αλλά με τον Σέρβο θα πορευτούμε.

Που να μην ελεγα οτι δεν ευθυνεται ο Μιλογεβιτς.

Τα στοπερ απο την πρεμιερ δεν βγήκαν απο την φαντασια μας, γραφτηκαν. Και στο ποστ μου λεω οτι τα ονοματα που γραφονται τωρα σε σχεση με τοτε ειναι απογοητευτικα. Στην πραγματικότητα δεν εχουμε παρει κανεναν ακομα. Οταν και αν θα ρθει καποιος, θα δουμε και θα κρίνουμε.

Δεν ξερω αν συμφωνεις ή διαφωνεις τελικά, παντως τις ενστάσεις σου τις εκανες σε πραγματα που δεν ειπα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×