Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Vagos21 said:

Πλήρης η ομάδα λέει ο κεφτές με την απόκτηση του Ζούμπερι. Όποτε… ξέρετε 

Θα δουμε φίλε 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, billy21 said:

Τέλος κ ο Λόπες οριστικά.

Να ναι καλά ο Ελντερ, καλη συνέχεια.Μετα τον τραυματισμό δεν μπορούσε πλέον, πήγε και χτύπησε πέναλτι και δεν κρύφτηκε.Καμια σχέση με τους άλλους ο Λοπες, απλα ήταν καιρός να χωρίσουν οι δρόμοι μας.Και απ ότι διάβασα στο άλλο τοπικιο αφήνει και χρήματα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Να ναι καλά ο Ελντερ, καλη συνέχεια.Μετα τον τραυματισμό δεν μπορούσε πλέον, πήγε και χτύπησε πέναλτι και δεν κρύφτηκε.Καμια σχέση με τους άλλους ο Λοπες, απλα ήταν καιρός να χωρίσουν οι δρόμοι μας.Και απ ότι διάβασα στο άλλο τοπικιο αφήνει και χρήματα.

Έτσι. Δυστυχώς ο τραυματισμός δεν τον βοήθησε να συνεχίσει στο επίπεδο που ξεκίνησε. Πάθος είχε τα έδινε όλα, αλλά είχε κ τακτικά θέματα σε πολλά παιχνίδια. Καλή επιτυχία εκεί που θα πάει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πιο πολυ απο ολα με ανησυχεί η "αφωνία" Του Δασκάλου. Ουτε καν έχει έκφραση την στήριξη του. 

Μακάρι να πανε όλα καλά  στο τέλος της μεταγραφικής περιοδου. 

Link to comment
Share on other sites

Ελα Κλεμαν θα μας ενδιέφερε να, έρθεις στην ομάδα. Σου δινουμε τριετές. 

Μπονζουρ Παναοτη θα ήθελα 1Μ πορ ανι. Και να χτυπάω τα στημένα. 

Αν του ταλερ Κλεμαν θέλουμε διαφορετικά χαρακτηριστικά από αυτά που έχεις 

Κελ χαρακτηριστικά Πανος;

Ε ντιφεραντ ρε Κλεμαν.  Ασαντε 

Link to comment
Share on other sites

Στις 6 πετάει για Φρανκφούρτη ο Κονέ.Παει να κλείσει τον Ελβετό. Αυτή η μεταγραφή έχει περάσει από χίλια κύματα αλλά μάλλον τελειώνει αισίως το θέμα.

Εντσαμ έκανε επαφή ναρθει σε μας.Εχει ξωμεινει Χωρίς ομάδα.Του δίνουμε πλέον πολύ λιγότερα από όσα δίναμε αρχικά και εννοείται από όσα ζητάει. Γνώμη μου αν μέχρι τελευταία ημέρα μεταγραφών δε βρει άλλη καλύτερη πρόταση -ομάδα θα έρθει στην ΑΕΚ. Θα πέσει σαν ώριμο φρούτο στην αγκαλιά μας.

 

 

  • Δικεφαλάκι 13
Link to comment
Share on other sites

Οι κινήσεις ως τώρα μοιάζουν πολύ καλές, παρά τα κενά τα οποία υπάρχουν και το ξέραμε όλοι ότι δεν μπορούσαμε να τα καλύψουμε όλα φέτος, ειδικά όταν δεν υπάρχει και διάθεση αποχώρησης των Μανταλου, Μπακακη, Σβάρνα.

Το θέμα είναι όμως ότι ΛεΤαλεκ, Βρανιες, Αμραμπατ, Τζαβέλας, αλλά και Ζουμπερ αν έρθει είναι από 30 και πάνω και όλοι λογίζονται βασικοί.Μακαρι να μπορούν και του χρόνου αλλά νομίζω ότι παίρνοντας αυτούς στοχεύεις να κάνεις κάτι φετος,  λέμε τωρα.Ε δεν μου γεμίζει το μάτι ο Μιλογεβιτς ότι μπορεί να προσφέρει αμεσα λυπάμαι.Μακαρι φυσικά να τα πάει καλά και να με διαψεύσει δεν είναι ότι έχουμε εμμονή μαζί του ή προσωπικά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stylianopoulos said:

Στις 6 πετάει για Φρανκφούρτη ο Κονέ.Παει να κλείσει τον Ελβετό. Αυτή η μεταγραφή έχει περάσει από χίλια κύματα αλλά μάλλον τελειώνει αισίως το θέμα.

Εντσαμ έκανε επαφή ναρθει σε μας.Εχει ξωμεινει Χωρίς ομάδα.Του δίνουμε πλέον πολύ λιγότερα από όσα δίναμε αρχικά και εννοείται από όσα ζητάει. Γνώμη μου αν μέχρι τελευταία ημέρα μεταγραφών δε βρει άλλη καλύτερη πρόταση -ομάδα θα έρθει στην ΑΕΚ. Θα πέσει σαν ώριμο φρούτο στην αγκαλιά μας.

 

 

Στυλ αν έρθει ο Εντσαμ να του δείξουμε αγάπη γιατί αλλιώς μας βλέπω να του ψάχνουμε ομάδα κάθε χρόνο όπως τον Νταβίντ τον Σιμαο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stylianopoulos said:

Στις 6 πετάει για Φρανκφούρτη ο Κονέ.Παει να κλείσει τον Ελβετό. Αυτή η μεταγραφή έχει περάσει από χίλια κύματα αλλά μάλλον τελειώνει αισίως το θέμα.

Εντσαμ έκανε επαφή ναρθει σε μας.Εχει ξωμεινει Χωρίς ομάδα.Του δίνουμε πλέον πολύ λιγότερα από όσα δίναμε αρχικά και εννοείται από όσα ζητάει. Γνώμη μου αν μέχρι τελευταία ημέρα μεταγραφών δε βρει άλλη καλύτερη πρόταση -ομάδα θα έρθει στην ΑΕΚ. Θα πέσει σαν ώριμο φρούτο στην αγκαλιά μας.

 

 

Βάλσαμο τα λόγια σου Δάσκαλε 

ΑΕΚ zubber alles. Mono AEK που λέει κι ο Λόπες. ( αμφιβάλλω αν το έλεγε ο Μπακάκης) 

Link to comment
Share on other sites

Τραβάτε πάρτε τον Μοσταριτη τον τερματζη για δεύτερο και φέρτε κι έναν προπονητή τερματοφυλακων.Ψιχουλα θα δώσετε.Ετσι γίνεσαι πλήρης αν θέλεις όχι με τα λόγια του Κετσετζογλου που λέει τα ίδια κάθε χρόνο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είπα ότι αν ερθει παίκτης που θα βγάλει το Πέτρο μανταλο εκτός 11αδας εγώ είμαι οκ και χωρίς αριστερό μπακ. Ειδικά για το εντσαμ δεν βλέπω πως θα έρθει με όλους αυτούς που έχουμε μαζέψει στο κέντρο και πρέπει να φύγει ένας ( σατχοφ?) 

Όσο για τα στοπερ να έχετε υπόψιν ότι στην ανάγκη παίζει και ο λεταλεκ. 

Link to comment
Share on other sites

Εντσάμ χωρίς προετοιμασία δεν με ενθουσιάζει

Ποιος ξέρει πότε θα ναι έτοιμος

Επίσης με ανησυχεί που τρώει πόρτα από παντού, όλοι είναι οι χαζοί και μεις οι έξυπνοι;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

όλοι είναι οι χαζοί και μεις οι έξυπνοι;

χρόνια τώρα, δεν το ξερες;

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Man Of Faith said:

Στυλ αν έρθει ο Εντσαμ να του δείξουμε αγάπη γιατί αλλιώς μας βλέπω να του ψάχνουμε ομάδα κάθε χρόνο όπως τον Νταβίντ τον Σιμαο.

Ε θέλω να πιστεύω ότι πάνω από έναν χρόνο δεν θα του υπογράψουν.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Εντσάμ προσωπικά χωρίς προετοιμασία δεν με ενθουσιάζει

Ποιος ξέρει πότε θα ναι έτοιμος

Επίσης με ανησυχεί που τρώει πόρτα από παντού, όλοι είναι οι χαζοί και μεις οι έξυπνοι;

Έστω ένα πουτσοσκαμπιλο να ρίξει αλά Βιειρα, εμένα μου φτάνει. 

Link to comment
Share on other sites

ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΒΑΛΣΑ

ΣΚΛΗΡΑ ΨΥΧΟΘΕΡΑ

ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΕΥΛΟΓΟΥ

ΕΝΤΣΑΜ ΠΑΛΙΟΧΑΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Εντσαμ τον παίρνεις με κλειστά μάτια ειδικά στην τιμή που θα... ωριμάσει. 25 χρονών μόλις, που πλέον το εγώ του θα έχει πάρει την κατάλληλη απάντηση. Το που θα χωρέσει ο Εντσαμ, όταν έχεις τον Σιμόες με πρόβλημα που δεν ξέρεις το πως θα γυρίσει, τον Γαλανόπουλο επίσης με προβλήματα αρκετά,  κ τον Σάκχοφ να παίζει σαν παλαίμαχος, χρόνος κ χώρος θα βρεθεί για όλους. Άλλωστε ο Δεκέμβρης κοντά είναι... όποιος νομίζει ότι μπορεί να παίζει στην ΑΕΚ με το ζόρι να ψάξει να βρει ομάδα, όπως έψαξαν οι 3 κ βρήκαν.... το απόλυτο τπτ. Ζero.....

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Epitaph21 said:

Ε θέλω να πιστεύω ότι πάνω από έναν χρόνο δεν θα του υπογράψουν.

Εγώ πιστεύω 2 με 3 με κάνα 850αρι αν υποθέσουμε ότι του δίναμε 1.200 στις αρχές καλοκαιριού.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Εγώ πιστεύω 2 με 3 με κάνα 850αρι αν υποθέσουμε ότι του δίναμε 1.200 στις αρχές καλοκαιριού.

Ουτε καν.... 700κ και αν θα του δινουμε τωρα

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AlexKR21 said:

Εντσάμ χωρίς προετοιμασία δεν με ενθουσιάζει

Ποιος ξέρει πότε θα ναι έτοιμος

Επίσης με ανησυχεί που τρώει πόρτα από παντού, όλοι είναι οι χαζοί και μεις οι έξυπνοι;

Πιστεύω ότι ο Εντσαμ από σούπερ περίπτωση και αεροδροματη μεταγραφή αρχές Ιούνη, μετατράπηκε σε ακριβό λαχείο που αν πιάσεις όμως 2-3 ληγοντες θα πληρωθεις καλά.

Ρίσκο που ομως μια ομάδα σαν την ΑΕΚ οφείλει να το παίρνει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ντσαμ θελει Ελλαδα αλλα Ελλαδα δεν ειναι μονο η ΑΕΚ.

Λες να γινει ο νεος Λαλα?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Ουτε καν.... 700κ και αν θα του δινουμε τωρα

Καλά κι εγώ για 700 έχω γράψει κάτι σελίδες πίσω αλλά μου φαινεται πολυ το ψαλίδι όταν νομίζω είχαμε συμφωνήσει για 1.200 και δεν ξέρω και πόσα έπαιρνε στην Σελτικ.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να έρθει ο Εντσαμ με μικρό συμβόλαιο στην ΑΕΚ και η μόνη δουλειά του ναι είναι να φαπωνει Μπακακη, Μάνταλο, Σβαρνα, Τσιντωτα κάθε πρωί στην προπόνηση. Ας μην παιξει ποτε. Ενα φουσκο σε καθέναν καθημερινά 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπλεχτει να τα κανει πουτανα αλλα αντιθέτως ασχοληθει με την ενισχυση της ομαδας, του χρόνου το χτυπάμε.

Και εξηγουμαι. 

Αρκετά καλές μεταγραφές συνολικα. Αν ηταν 27 ιουνιου θα ελεγα οτι θα παμε πολυ καλα. Ειναι 27 αυγούστου. Ειναι πολλοι οι νέοι παίκτες και κανενας παλιος δεν ειναι σημειο αναφοράς. Ο προπονητης ειναι μετριάντζα ετσι και αλλιως αλλα το να τους κανει ομάδα ειναι ψιλοαδύνατο. Η ομαδα μπορει και να μην τα πάει καλα, δηλαδή να μεινει αρκετα πισω απο την αρχή.

Ουδεν κακον αμιγές καλού. Αν δεν τα παμε καλα με εναν νεο προπονητη και 2 μεταγραφές τον Ιανουάριο και αλλες 2 του χρόνου το καλοκαιρι, ειμαστε ετοιμοι για διεκδικηση.

Ειμαστε στο καλοκαιρι του 2016

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×