Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

34 minutes ago, Hades said:

Δεν απαντάει και αυτή η ταναπου η Ανδριανή στο insta.... 

κανε στροφη στη θεια

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, nikos said:

Αριστερό μπακ έχουμε 5 εναλλακτικες.

Χατζησαφι, Μιται, Τζαβέλλα, Ζούμπερ (αν κλείσει) και Μπακακαρο.

Βασικο δεν έχουμε 😁

Ξέρεις τί σκέφτομαι? Ότι προτιμώ ένα σέντερ μπακ κολώνα και Τζαβέλλα αριστερά.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, gybe21 said:

Τουλάχιστον είναι κάνα καλό ή είναι κ μπουρουχα?

Ο κονέ κ αυτός στ αρχίδια του?

 

https://www.google.com/amp/s/www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/who-andriani-michael-everything-you-7987825.amp εδώ κάνουμε ρεπορτάζ όχι αστεία. 

Ο Κονέ και αυτός στον κόσμο του. Θα ξαναστείλω δεν χάνω κάτι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billy21 said:

Το ομόρφυνα λίγο. 

Μακάρι ένα σοβαρό box2box. Το έχει ανάγκη η ομάδα για να συνδέσει την άμυνα με την επίθεση. Αλλιώς θα βγάζουμε συνεχώς άχρηστα τα σέντερ φορ χωρίς να ευθύνονται. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Μακάρι ένα σοβαρό box2box. Το έχει ανάγκη η ομάδα για να συνδέσει την άμυνα με την επίθεση. Αλλιώς θα βγάζουμε συνεχώς άχρηστα τα σέντερ φορ χωρίς να ευθύνονται. 

Ο χαφ είναι η πρώτη μας ανάγκη προσωπική άποψη, ακόμη κ αν δεν είναι ο Εντσάμ πρέπει να είναι κάποιος άλλος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Ξέρεις τί σκέφτομαι? Ότι προτιμώ ένα σέντερ μπακ κολώνα και Τζαβέλλα αριστερά.

Κι εγώ.

Γενικά παντως στοπερ έχουμε ΤΡΟΜΕΡΟ θέμα κατα την γνώμη μου. Και δεν μιλάω για τους 2, πες αυτοί οκ. Δεν θεωρω ούτε τον Λάτσι, ούτε τον Σβάρνα ούτε τον Μητογλου (λογικά)  παικτες που μπορούν να σταθούν βασικοι, έστω σε κάποια ματς. Δλδ θα παίξεις σε ντερμπυ με καποιους από αυτους; Μου κάνει εντυπωση που κανεις δεν πολυαναφερεται σε αυτό το θέμα. Δλδ ειλικρινα καλύτερα να κράταγαν τον Γουτα να είχαμε έστω έναν ακόμα..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, agelos said:

                   Στανκοβιτς

Μισλεν Βρανιες Τζαβ Χατζησαφι

                   ΛεΤαλεκ

         Γαλανό          Ζυμπερ

Λιβαι        Αραουχο   Αμραμπατ

Μάλλον αυτό είναι το πλανο.

4-1-4-1

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, George_D said:

ειναι ομως δεκαετιας σχεδον..

Ναι ε; Δεν το πήρα πρέφα. Οκ ο παίκτης είχε φτάσει 10Μ στο transfermarkt προφανως θα έχει πέσει από τοτε 

Link to comment
Share on other sites

Στα στόπερ δυστυχώς ο  Σβάρνας δεν βρήκε ομάδα. Προσωπικά θα έβαζα τον Λάτσι δίπλα στον Βόσνιο. Αν μιλάμε για ένα παίκτη με προοπτική είναι ο συγκεκριμένος. Έστω σε αρκετά ματσάκια.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, agelos said:

Γιατί τόση...αισιοδοξία σύντροφε?

Χωρίς ΠΑΣΟΚ τι αισιοδοξία να υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα στο δικέφαλο. Δεν φέρνετε και το Φαλκε να έχουμε να τους αλλάζουμε σαν τα μπλουζάκια σε λιοπύρι;

Link to comment
Share on other sites

Τζαβέλλας δεν ειναι για αριστερο μπακ παιδια. Εχει να παιξει εκει απο το γιουρο 2012. Κανονικά δεν κανει και για βασικός, αλλά φευ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, billy21 said:

Στα στόπερ δυστυχώς ο  Σβάρνας δεν βρήκε ομάδα. 

ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Πρόβλημα στο δικέφαλο. Δεν φέρνετε και το Φαλκε να έχουμε να τους αλλάζουμε σαν τα μπλουζάκια σε λιοπύρι;

Ο Νορντίν Αμραμπατ έχει ενοχλήσεις στο δικέφαλο και δεν αποκλείεται να προφυλαχθεί από το φιλικό με το Βόλο

Ας βρουνε τι φταιει και εχουμε τοσους τραυματισμους 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ

Όλοι υποθέτω, εκτός από αυτόν που έτρεξε να τον ανανεώσει.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Επίσης να πούμε ότι αν κλείσει ο παίκτης μας γ@μαει ο Κεφτές 😜

εχει .....φυγει το παιδι. Αν κλεισει αυριο ο Ζουμπερ μεχρι και εκπομπη στο youtube θα βγαλει 😀😀

Screenshot_8.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

Ο Νορντίν Αμραμπατ έχει ενοχλήσεις στο δικέφαλο και δεν αποκλείεται να προφυλαχθεί από το φιλικό με το Βόλο

Ας βρουνε τι φταιει και εχουμε τοσους τραυματισμους 

Ειναι 34 αλλα νιωθει 28 🤡

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ειναι 34 αλλα νιωθει 28 🤡

ΚΑλα και οι 45ρηδες νιωθουν 25 αλλα...... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όσο για τον Μαροκινό κακώς έπαιξε στο φιλικό. Ο χρόνος ήταν κ είναι αρκετός για να προπονηθεί όπως πρέπει κ να μπει σωστά στην ομάδα. 17/9 είναι το πρώτο μας ματς ουσιαστικά, μην αρχίσουμε να πυροβολάμε τα πόδια μας από τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Όσο για τον Μαροκινό κακώς έπαιξε στο φιλικό. Ο χρόνος ήταν κ είναι αρκετός για να προπονηθεί όπως πρέπει κ να μπει σωστά στην ομάδα. 17/9 είναι το πρώτο μας ματς ουσιαστικά, μην αρχίσουμε να πυροβολάμε τα πόδια μας από τώρα. 

11-12/9 ειναι 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

11-12/9 ειναι 

Ναι με τον Ιωνικό. Πάμε στις 17/9 με τον ΟΦΗ.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, nikos said:

Κι εγώ.

Γενικά παντως στοπερ έχουμε ΤΡΟΜΕΡΟ θέμα κατα την γνώμη μου. Και δεν μιλάω για τους 2, πες αυτοί οκ. Δεν θεωρω ούτε τον Λάτσι, ούτε τον Σβάρνα ούτε τον Μητογλου (λογικά)  παικτες που μπορούν να σταθούν βασικοι, έστω σε κάποια ματς. Δλδ θα παίξεις σε ντερμπυ με καποιους από αυτους; Μου κάνει εντυπωση που κανεις δεν πολυαναφερεται σε αυτό το θέμα. Δλδ ειλικρινα καλύτερα να κράταγαν τον Γουτα να είχαμε έστω έναν ακόμα..

Συμφωνούμε. Συγκρίνω βέβαια την περσινή γραμμή και τα πράγματα είναι σαφώς σε άλλο επίπεδο. Απλά χρειάζεσαι ενίσχυση εκεί. Θεωρώ πιο σημαντικό θέμα το χαφ και επιμένω για αυτό βέβαια. 

Ο Λάτσι είναι μεγάλο κεφάλαιο για το κλαμπ. Το έχω γράψει από πέρυσι. Αλλά θέλει δουλειά. Και άνθρωποι για να κάνουν την δουλειά μέχρι φέτος δεν έχουμε δει. Δεν έχω εικόνα για το φετινό επιτελείο αλλά μέχρι στιγμής τουλάχιστον δεν έχουν τα αποτελέσματα που θέλαμε. Οπότε?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×