Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Skepastos said:

 Μπακακη, Μάνταλο, Σβαρνα, Τσιντωτα 

Η ξακουστη τετρας των Σπάτων 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σβαρνας δεν παει να χει μανατζερ τον Παστορελο εγω ξερω οτι μιση προταση δεν εφερε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Araujo21 said:

Σβαρνας δεν παει να χει μανατζερ τον Παστορελο εγω ξερω οτι μιση προταση δεν εφερε 

Ναι είδαμε πρόταση που έφερε και στο Λιβαγια ο Παστορελο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Ναι είδαμε πρόταση που έφερε και στο Λιβαγια ο Παστορελο

Να πω οτι εχεις αδικο?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Προσευχομαστε να ερθει ο ελβετος.

Ο Γαλλος πρεπει να ερθει να μας φυγει το απωθημενο και ας μην παιξει τιποτα.

Μετα θες ενα αρ.μπακ και εχεις κλεισει.

Τον χειμωνα θες ενα καλο στοπερ αν.δεξι μπακ και τριτο φορ.

Δεν θα παρεις πρωταθλημα αλλα εχεις φτιαξει μια καλη βαση θα εισαι κοντα δεν θα πονανε τα ματακια μας και ο κοσμος θα ξανακαυλωσει.

Το καλοκαιρι πρωτος στοχος να μην διαλυσεις την φετινη ομαδα να μην αλλαξεις προπονητη  να εισαι ετοιμος για τα προκριματικα και να περασεις ομιλους παση θυσια.

Αν εχουν παει καλα τα πραγματα και με το γηπεδο και ετοιμαζεσαι τοτε μιλαμε αλλιως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest mich21
35 minutes ago, AlexKR21 said:

Εντσάμ χωρίς προετοιμασία δεν με ενθουσιάζει

Ποιος ξέρει πότε θα ναι έτοιμος

Επίσης με ανησυχεί που τρώει πόρτα από παντού, όλοι είναι οι χαζοί και μεις οι έξυπνοι;

Μια εξήγηση είναι ότι ζητάει πολλά, άλλη εξήγηση μπορεί να είναι  αυτό το σχόλιο  από οπαδό της Σέλτικ που βρήκα στο reddit:

(Σε ελεύθερη μετάφραση)

Τα αισθήματά μου για τον Oliver Ntcham δεν έχουν αλλάξει από την πρώτη του σαιζόν με την Celtic. Είναι είτε ο καλύτερος είτε ο χειρότερος παίκτης του γηπέδου, δεν βρίσκεται ποτέ κάπου στην μέση. Στο ένα παιχνίδι πιστεύεις ότι μπορεί να παίξει στο υψηλότερο επίπεδο και στο άλλο αναρωτιέσαι πως έγινε καν ποδοσφαιριστής. 

Είχε ένα  σερί εξαιρετικών εμφανίσεων πέρσι από τον Γενάρη και το κλείσιμο λόγω covid αλλά φέτος ήταν τραγικός και για κάποιον λόγο ο προπονητής συνέχιζε να τον βάζει.

Είναι τρανό παράδειγμα της φράσης "όταν θέλει είναι φοβερός παίκτης", γιατί τον έχεις δει να παίζει μπαλάρα πολλές φορές αλλά δε νομίζω ότι μπορεί να ξεπεράσει ποτέ το σύνδρομο "1 παιχνίδι Μαραντόνα, 5 παιχνίδια Μάνταλος( 😏)"

 

--------------

Να πω ότι και ο Σιμάνσκι είναι τέτοιος παίκτης, μπορεί να σου κάνει μια παιχνιδάρα, να κόβει να μοιράζει, να βρίσκεται σε όλο το γήπεδο και μετά για κανά μήνα να σέρνεται. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kitrinomauros_asthenis said:

Μια εξήγηση είναι ότι ζητάει πολλά, άλλη εξήγηση μπορεί να είναι  αυτό το σχόλιο  από οπαδό της Σέλτικ που βρήκα στο reddit:

(Σε ελεύθερη μετάφραση)

Τα αισθήματά μου για τον Oliver Ntcham δεν έχουν αλλάξει από την πρώτη του σαιζόν με την Celtic. Είναι είτε ο καλύτερος είτε ο χειρότερος παίκτης του γηπέδου, δεν βρίσκεται ποτέ κάπου στην μέση. Στο ένα παιχνίδι πιστεύεις ότι μπορεί να παίξει στο υψηλότερο επίπεδο και στο άλλο αναρωτιέσαι πως έγινε καν ποδοσφαιριστής. 

Είχε ένα  σερί εξαιρετικών εμφανίσεων πέρσι από τον Γενάρη και το κλείσιμο λόγω covid αλλά φέτος ήταν τραγικός και για κάποιον λόγο ο προπονητής συνέχιζε να τον βάζει.

Είναι τρανό παράδειγμα της φράσης "όταν θέλει είναι φοβερός παίκτης", γιατί τον έχεις δει να παίζει μπαλάρα πολλές φορές αλλά δε νομίζω ότι μπορεί να ξεπεράσει ποτέ το σύνδρομο "1 παιχνίδι Μαραντόνα, 5 παιχνίδια Μάνταλος( 😏)"

 

--------------

Να πω ότι και ο Σιμάνσκι είναι τέτοιος παίκτης, μπορεί να σου κάνει μια παιχνιδάρα, να κόβει να μοιράζει, να βρίσκεται σε όλο το γήπεδο και μετά για κανά μήνα να σέρνεται. 

 

Περισσότερο Κριστισιτς πάρα Σιμανσκι.Βεβαια του Κριστισιτς και αυτό το ένα ματς το βλέπαμε μια φορά το τρίμηνο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα προτιμούσα ένα άλλο καλό οχτάρι του ενός μυρίου...... κάτι σημαίνει που δεν τον παίρνει ούτε ο ύπνος

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Nestoridis21 said:

Κουμουμουμου

Moumousoutou

Mandalos mpakakhs svarnas tsintotas

Etsi prepei na leme thn tetrada

Oi moumousoutou

Link to comment
Share on other sites

Δλδ με 700 κατοσταρικα δε μπορούμε να βρούμε παίκτη ελεύθερο στα χαφ? 

Ντσαμ ή τανκς?

Link to comment
Share on other sites

ελα παρτε τον εντσαμ τωρα γιατι βαριεμαι να τον γραφουμε στις επομενες 4 5 μεταγραφικες περιοδους . κουρασε 

Link to comment
Share on other sites

Super League ο Ντσαμ θα κάνει πλάκα. Εγώ περισσότερο από όλα θέλω να έρθει να πάρει το περιβραχιόνιο σπίτι του. Να τελειώνουμε με τις αδελφές. Από εκεί και πέρα αγωνιστικά στο κακό του παιχνίδι θα πιάνει το καλύτερο του Σάκχοφ, οπότε και αγωνιστικά μου κάνει. Τελειώνετε.

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιακουμάκης κοντά σε συμφωνία με την Σέλτικ. Στα 3Μ το deal με την ομάδα του.

Link to comment
Share on other sites

300χιλιάδες απο Γιακουμάκη (10% ποσοστό) + 400 χιλιάδες όφελος απο το συμβόλαιο του Λοπες + κανα 300αρι (στην καλύτερη) λεφτά μεταγραφής = Το συμβόλαιο του Ζουμπερ. 

Αν έκανες το ίδιο με συμβολαιο Σιμαο + συμβόλαιο Ντατσένκο έβγαζες το συμβόλαιο του Ντσαμ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

συμβόλαιο Ντατσένκο

Αυτός θα φύγει έστω κ στο τέλος, πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Αυτός θα φύγει έστω κ στο τέλος, πιστεύω.

Και ο Σιμαο εχει βρει ομαδα απορω γιατι δεν το τελειωνουμε το θεμα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Και ο Σιμαο εχει βρει ομαδα απορω γιατι δεν το τελειωνουμε το θεμα

Ε θα πρέπει να καλύψουμε μάλλον ένα μέρος από το συμβόλαιο κλπ κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Γεννάνε και τα κοκόρια του απλα

Των άλλων γεννάνε περισσότερο ομως

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×