Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. IX


Araujo21
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, Skepastos said:

Ρε πούστη μου άλλο ένα, ενάμιση μετρο να μπορούσαμε να κατέβουμε πιο χαμηλά στον αγωνιστικό χώρο, θα κερδίζαμε κανα 2-3 σειρες, 1000 θέσεις ακόμα και θα φέρναμε και τις κερκίδες 1,5μετρο πιο κοντά να γούσταρε και ο @MITSAKLAS περισσότερο. 

Άλλα 10 μέτρα σκάψιμο για να γίνει το όνειρο μου πραγματικότητα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Skepastos said:

Ρε πούστη μου άλλο ένα, ενάμιση μετρο να μπορούσαμε να κατέβουμε πιο χαμηλά στον αγωνιστικό χώρο, θα κερδίζαμε κανα 2-3 σειρες, 1000 θέσεις ακόμα και θα φέρναμε και τις κερκίδες 1,5μετρο πιο κοντά να γούσταρε και ο @MITSAKLAS περισσότερο. 

Αυτο μπορει να γινει αργοτερα και να μπουνε θεσεις κουρτ σαϊντ οπως στο μπασκετ γ "αληθινη" εμπειρια.... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CHⓇIS said:

Αυτο μπορει να γινει αργοτερα και να μπουνε θεσεις κουρτ σαϊντ οπως στο μπασκετ γ "αληθινη" εμπειρια.... 

Κάτσε μην έχει και θέσεις κάτω από την επιφάνεια, καμιά τάφρο όπως στο ΟΑΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα θα έλεγα να στείλει τον ύμνο ο σκατόγερος σε καμιά δισκογραφική να τονε κάνει ριμάστερ, αλλά θα με βάλει στη θέση μου ο @panther-21-, ότι η κλατίλα μας απαιτεί την εκτέλεση του από κασετόφωνο. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, CHⓇIS said:

Αυτο μπορει να γινει αργοτερα και να μπουνε θεσεις κουρτ σαϊντ οπως στο μπασκετ γ "αληθινη" εμπειρια.... 

Δεν νομιζω οτι γίνεται Κρις, υπάρχουν υπόγεια απο κάτω διαμορφωμένες στάθμες κλπ....Μας γάμησαν υδροφόρος ορίζοντας και υπογειοποίηση σε αυτό το κομμάτι. Δεν συνδυάζονταν όλα δυστυχώς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

@Stylianopoulos τι γινεται μ εκεινη τη συναυλια για το Στελιο; Ρωτανε εδω οι συναδελφοι να κανονισουνε αδειες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, agelos said:

 

 

ωχ παναγια μου, τι αμαρτίες πληρώνουμε.

Αυτη ηταν η συναυλια που ελεγε ο στυλ??? 

Link to comment
Share on other sites

γυρω απο τον αγωνιστικο χωρο χωρανε να περνανε λατερνες την ωρα του αγωνα .  ΑΕΚ φαν κλαμπ 3ο καπη ηλιουπολης

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χάθηκε να βάλει τουλάχιστον το "έφυγε έφυγε" ο ανίδεος που βρίσκεται στα decks της Σαμψούντας?

Έπος...

Link to comment
Share on other sites

φαντασου τώρα να είσαι αξιωματούχος της ουεφα και να μπαίνεις στο γήπεδο για επιθεώρηση με τα ηχεία να παίζουν στη διαπασών Στελάρα.

once in a lifetime

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω ίντερνετ μετά από ώρες πηξιματος στο γραφείο για να δω τι μεταγραφές κάναμε, και βλέπω αυτό : " με Καζαντζίδη η πρώτη δοκιμή ήχου στην ΟΠΑΠ αρένα" 

Έχω λιώσει,🤣  Αχαχαχαχαχαχαχα αχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε θέση να ξέρω ότι αυτές τις μέρες ένας stand up κωμικός γράφει καινούργιο κείμενο για το σημερινό και για το γεγονός ότι στους τηλεφωνητές της ΠΑΕ ΑΕΚ παίζει Καζαντζίδη. Προσπάθησα να το αποτρέψω, αλλά δεν εισακουγομαι

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε ηχοληπτη χαθηκε να μπες με το Υπαρχω τουλαχιστον?

Εμαθα οτι ακουστηκε και ο υμνος στην διαπασων..... Μηπως ξερει κανεις αν ακουστηκε και αυτο?

Μια αγάπη έχω στην καρδιά

μονάχα μία

την κιτρινόμαυρη Θεά

άλλη καμία

κι όσο γυρίζει αυτή η γη

θα σ’ αγαπάω

ΑΕΚ για σένα μια ζωή θα τραγουδάω

 

🤣😂

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τον εχω βγαλει εξω και τον παιζω απο το πρωι.

Ονειρευομαι στο πρωτο παιχνιδι να βαραει "το αγριολουλουδο" και οταν μπαινει ο Στελαρας με το "...μην με λυπασαι" και να βαραει ενδιαμεσα ρεμιξ απο πισω το "THUNDER, THUNDER" απο AC/DC "thunderstruck" με τεντα μπασο.

ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΔΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΤΑΦΟΣ ΣΑΣ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bitter3011 said:

γυρω απο τον αγωνιστικο χωρο χωρανε να περνανε λατερνες την ωρα του αγωνα .  ΑΕΚ φαν κλαμπ 3ο καπη ηλιουπολης

Και υδροφορες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, δεν έχετε στον περίγυρο σας άτομα μιας ηλικίας που δυσκολεύονται να ακούσουν οτιδήποτε μετά το '80, '90 π.χ. ;

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ρε σεις, δεν έχετε στον περίγυρο σας άτομα μιας ηλικίας που δυσκολεύονται να ακούσουν οτιδήποτε μετά το '80, '90 π.χ. ;

 

Ναι. Εμεις τι φταίμε ομως; 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×