Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, Skepastos said:

9846F6E2-35DB-4502-9B09-7E55CC661E8E.jpeg

Πιστεύω ότι ο κλεφτοκοτάς είναι το πρώτο φαβορί για φάπες.

Link to comment
Share on other sites

O  Ροα είναι ημιτρελος,  βγαλμένος από την ανθολογία του Κερουακ. Πουλέν ήδη. Δεν είμαι αισιόδοξος, υπάρχει και ο τσιπης καβαντζα να σε ξενερώσει,  τουλάχιστον δεν θα βλέπω τις βαλκανοφατσες με το ακορντεόν να παίζουν ακριβώς τον ίδιο σκοπό. Στο μετρο , θέλω να τους βαρέσω όλους,  εκτός από έναν καράφλα που είναι μουσικαρα και παίζει στο μετρό για το μεροκάματο , ενώ θα έπρεπε να παίζει σε μουσικές σκηνές. Αν αποκεφαλίσει και τον κλεφτοκοτα με νυχοκοπτη πρέπει να πάρει το όνομά του το νέο γήπεδο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει το εκτοπισμα να διαχειριστεί τις πουστιες των βολεμενων στα Σπάτα ? 

Έχει το εκτοπισμα να μην πάρει χαρτάκι από διάφορους? 

Έχει το εκτοπισμα να διαχειριστεί τις πουστιες των σουβλακοφαγων?

Τρία Ναι και είμαι αισιόδοξος 

 

Τα τεχνικά θα τα βρούμε 

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για σουβλσκοφαγους και την δυναμική που έχουν στον κόσμο μας   ενώ στην ουσία είναι κινούμενα πάρτι τριγλυκερίδιων με iq στάσης λεωφορείων. Στην πρώτη Παναγία την Μπουένοσαιριτισσα θα φωνάζουν κυανοκρανους. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Duck_Season said:

Μιλάμε για σουβλσκοφαγους και την δυναμική που έχουν στον κόσμο μας   ενώ στην ουσία είναι κινούμενα πάρτι τριγλυκερίδιων με iq στάσης λεωφορείων. Στην πρώτη Παναγία την Μπουένοσαιριτισσα θα φωνάζουν κυανοκρανους. 

Δημιουργούν κλίμα όμως υπέρ η κατά παιχτών και καταστάσεων .

Είναι και συνδυασμός όλων πραγματων.

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, mobster21 said:

Μάγε τί feeling έχεις για Ματία?

Πρέπει να βγει. Είναι η τελευταία ευκαιρία. 

Μεγάλος παίκτης, είμαι και Ρϊβερ εγώ στην Αργεντινή και έχω μια έξτρα συμπάθεια.

Σε σχέση με τα γατιά πέριξ του οργανισμού είναι μεγάλη προσωπικότητα. Προπονητικά είναι επικίνδυνος, αλλά μερικές φορές δεν μετράει να είσαι tactician, αρκεί να είσαι ο κατάλληλος άνθρωπος στην κατάλληλη θέση, την κατάλληλη στιγμή.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, The Magician said:

 

Σε σχέση με τα γατιά πέριξ του οργανισμού είναι μεγάλη προσωπικότητα. Προπονητικά είναι επικίνδυνος

Κρατάω αυτό, ελπίζω το πρώτο να υπερισχύσει του δεύτερου και να μας βγει σε καλό η ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Δημιουργούν κλίμα όμως υπέρ η κατά παιχτών και καταστάσεων .

Είναι και συνδυασμός όλων πραγματων.

 

 

Επηρεάζουν τον Βασιλάκη από το Καματερο και κάποιους πιωμένους που βγαίνουν στις εκπομπές του παχύδερμου. Ο κόσμος της ΑΕΚ έχει πιάσει τα στάνταρ της ηλιθιότητας,  δεν νομίζω ότι χρειάζεται κάποιον ινστρουχτορα. Ο Κεφτεδογλου πουλούσε σήμερα μαγικά πλάνα από την οριοθέτηση του αγωνιστικού χώρου. Για να πουλάει μαγικά πλάνα για μια μεζούρα, κάποιοι τα αγοράζουν. Και είναι πάρα πάρα πολλοί οι οποίοι προτιμούν μια ΑΕΚ της καρδιάς,  από μια ΑΕΚ πρωταθλήτρια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, The Magician said:

αλλά μερικές φορές δεν μετράει να είσαι tactician, αρκεί να είσαι ο κατάλληλος άνθρωπος στην κατάλληλη θέση, την κατάλληλη στιγμή.

Χιμένεθ 2016/18

+ άπειρα παραδειγματα παγκοσμίως 

Link to comment
Share on other sites

50 % της δουλειάς ο προπονητής να εμπνεύσει

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, The Magician said:

Πρέπει να βγει. Είναι η τελευταία ευκαιρία. 

Μεγάλος παίκτης, είμαι και Ρϊβερ εγώ στην Αργεντινή και έχω μια έξτρα συμπάθεια.

Σε σχέση με τα γατιά πέριξ του οργανισμού είναι μεγάλη προσωπικότητα. Προπονητικά είναι επικίνδυνος, αλλά μερικές φορές δεν μετράει να είσαι tactician, αρκεί να είσαι ο κατάλληλος άνθρωπος στην κατάλληλη θέση, την κατάλληλη στιγμή.

Ανησυχητικό το γεγονός ότι περιγράφεται ως επικίνδυνος. Μακάρι να μας βγει Σιμεόνε πάντως και η τρέλα του να είναι κάτι που θα μεταδώσει πάθος στην ομάδα.

Από εκεί και πέρα φυσικά και θεωρώ ότι δεν αρκεί ένα μπαράζ κακών επιλογών στην θέση του προπονητή για να φτάσουμε στο σημείο της τελευταίας μας ευκαιρίας.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ δεν μπορούσαμε να περιμένουμε μέχρι τον Ιούνιο να δούμε περιπτώσεις άλλων προπονητών τώρα που τελειώνουν τα πρωταθλήματαα και φτάσαμε 20 Μαίου για να ανακοινώσουμε προπονητή χωρίς να κουνιέται φύλλο στο κλαμπ.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα που είναι τρελος. Νομίζω ότι για να μπλέξει καποιος προπονητης με την ΑΕΚ τώρα, πρεπει να είναι ή τρελός ή λαμόγιο.

Μαλιστα τώρα η φράση ταιριάζει ακόμα περισσότερο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σιμεονε πριν παει Ατλετικο 20220523_060812.thumb.jpg.6ecd5501b6727d4e5548391af00c3a7d.jpg

Αγωνες/Νικες/Ισοπαλιες/Ηττες/Παιχτες που χρησιμοπουησε/Γκολ υπερ:Γκολ κατα/Βαθμοι ανα ματς

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, mobster21 said:

Εν τω μεταξύ δεν μπορούσαμε να περιμένουμε μέχρι τον Ιούνιο να δούμε περιπτώσεις άλλων προπονητών τώρα που τελειώνουν τα πρωταθλήματαα και φτάσαμε 20 Μαίου για να ανακοινώσουμε προπονητή χωρίς να κουνιέται φύλλο στο κλαμπ.

Ηθελε νωρις προπονητη ο Εθναρχης. Αρκετοι του ζητησαν Ιουνιο αλλα ηταν ανενδοτος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Magician said:

Ηθελε νωρις προπονητη ο Εθναρχης. Αρκετοι του ζητησαν Ιουνιο αλλα ηταν ανενδοτος.

Να και σε κάτι που έχει δίκιο ο εθνάρχης 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, The Magician said:

Ηθελε νωρις προπονητη ο Εθναρχης. Αρκετοι του ζητησαν Ιουνιο αλλα ηταν ανενδοτος.

Για να γλιτώσει ένα μήνα γρινα. Α ρε, έχετε ιδέα από Νικαιωτικη αλεπού;(που έχετε δλδ)

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζονται να σου... επιβάλουν σύστημα για να χωρέσει ο μέτριος?? Για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, billy21 said:

Ετοιμάζονται να σου... επιβάλουν σύστημα για να χωρέσει ο μέτριος?? Για να δούμε.

Θα πέσει το γέλιο της αρκούδας.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Θα πέσει το γέλιο της αρκούδας.

 

Αυτό πιστεύω κ εγώ. Στο μεταξύ ο Ματίας, έχει ευκαρία ζωής, να απομονώσει τον μέτριο κ να ζητήσει παίκτες στην θέση του -μπορεί να του φέρουν μέτριους για να τον θάψουν βέβαια-. Αν αποδεχτεί τον Πετράκη ως αρχηγό κ εν δυνάμει βασικό, θα μετράμε μέρες για να πάρει πούλο. Κομβική η απάντηση του επι του θέματος.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα θα φάει κ καπέλωμα με ρεπορτάζ «με σύμφωνη γνώμη  Αλμειδα μένει ο αρχηγός»

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, billy21 said:

Αυτό πιστεύω κ εγώ. Στο μεταξύ ο Ματίας, έχει ευκαρία ζωής, να απομονώσει τον μέτριο κ να ζητήσει παίκτες στην θέση του -μπορεί να του φέρουν μέτριους για να τον θάψουν βέβαια-. Αν αποδεχτεί τον Πετράκη ως αρχηγό κ εν δυνάμει βασικό, θα μετράμε μέρες για να πάρει πούλο. Κομβική η απάντηση του επι του θέματος.

Δεν τίθεται θέμα. Σίγουρα είναι όρος για την πρόσληψη, δεν υπάρχει κάτι να δούμε σαν απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Δεν τίθεται θέμα. Σίγουρα είναι όρος για την πρόσληψη, δεν υπάρχει κάτι να δούμε σαν απάντηση.

Λες ε? Αν έσκυψε τόσο το κεφάλι, τότε προορίζεται κ για βασικός.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 pinned and unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×