Jump to content

Recommended Posts

Πως φαινονται οι μπαρουτοκαπνισμενοι χρηστες ΚΜ ομως ε? Η εμπειρια μετραει πως να το κανουμε...

 

On 5/25/2019 at 6:50 AM, stavros 9-11 said:

Μου αρέσει που υπάρχει προβληματισμός για τον προπονητή λες και θα κάτσει πάνω από 6 μήνες όποιος κι αν ερθει

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Από το πότε φεύγει ο Αλμέιδα . 

Πρώτον το σχόλιο του @Abraham21r ακόμα μάλλον τον χαίρεται 

Και ότι ο @agelos μέσα σε ένα μήνα από οχετός πήγε ψήφισε ότι θα μείνει μέχρι το τέλος του συμβόλαιο του . Υπέρ του αυτό . 

Ε άμα βλεπειsh μπαλίτσα ρε συ...

Θα σέβεστε.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα τρομερο θροουμπακ και διαβασα τα παντα. Ολοι κραξαμε με το που ακουσαμε το ονομα Αλμειδα, πλην Μπουκοφσκι ο οποιος απλα γουσταρει Αργεντινους χωρις λογο και αιτια.

Χαιρομαι που ημουν σχετικα απο τους πρωτους που γυρισαμε γρηγορα τη μπιφτεκα και γουσταραμε. Παντως ειχαν γραφτει οντως εδω μεσα καποια πολυ σωστα πραγματα για το στυλ ποδοσφαιρου του κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Brom21 said:

Εκανα τρομερο θροουμπακ και διαβασα τα παντα. Ολοι κραξαμε με το που ακουσαμε το ονομα Αλμειδα, πλην Μπουκοφσκι ο οποιος απλα γουσταρει Αργεντινους χωρις λογο και αιτια.

Χαιρομαι που ημουν σχετικα απο τους πρωτους που γυρισαμε γρηγορα τη μπιφτεκα και γουσταραμε. Παντως ειχαν γραφτει οντως εδω μεσα καποια πολυ σωστα πραγματα για το στυλ ποδοσφαιρου του κλπ.

Τι εννοεις χωρις λογο; Εισαι υποστηρικτης των βραζιλιανων τιτικων εσυ;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

πλην Μπουκοφσκι ο οποιος απλα γουσταρει Αργεντινους χωρις λογο και αιτια.

Αμα ασχολείσαι με μπαλα στοιχειωδως, προσωπικά δεν βρίσκω λόγο και αιτία να γουστάρεις ξερω γω... Σέρβους. Εχω ξαναπει πως και Γερμανο κοουτς θα ήθελα στην ΑΕΚ, αλλα οι Αργεντινοι, περαν του οτι αποτελούν ποδοσφαιρικη σχολη (και προπονητικα) μας πάνε και ιστορικα ως ομάδα (οι Βραζιλιάνοι πχ πανε στους γαυρους).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απαπαπαπα τι αίσχη είχα γράψει; Τρέλα νεύρα τότε, τον πήραν για τα καλά τα σκάγια τον τρελό Αργεντινό. Θεέ μου σχωρα με

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Να πούμε βέβαια ότι το μεγαλύτερο θέμα  δεν είναι τι γραφεις στη αρχη, αλλά αργότερα. Πχ θυμαμαι -όχι απαραίτητα εδώ μέσα- ότι ο Γιαννίκης είχε καποιους υποστηρικτές μέχρι την μερα που έφυγε.

Επισης θα συμφωνησουμε ολοι νομιζω ότι παίζει τεραστιο ρολο και το ρόστερ. Τέτοιο ρόστερ έχουμε πολλά χρονια  να δούμε. Και φυσικά το γήπεδο.
 

Τεσπα έχουμε τεραστιο αγώνα την Κυριακή, μην τους ματιάσουμε τώρα.

Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2022 at 8:38 PM, SpiRos said:

1) Τρία χρόνια και σ' αυτόν, ούτε μέρα λιγότερη. (πάγεια θέση πλην περίπτωση Ζούζου)

2) Καθαρά αγωνιστικά έχω αντιρρήσεις και τον αμφισβητώ, αλλά σιγά, δεν είναι ο πρώτος ούτε ο τελευταίος, ελπίζω να με διαψεύσει. 

3) Θα παραμείνω στην άποψή μου, ότι παίζει να φύγει πριν τον Σεπτέμβρη. Είτε θα τον διώξουν είτε θα σηκωθεί να φύγει.

Και το ποστ ολόκληρο, για να τα λέμε όλα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Να πούμε βέβαια ότι το μεγαλύτερο θέμα  δεν είναι τι γραφεις στη αρχη, αλλά αργότερα. Πχ θυμαμαι -όχι απαραίτητα εδώ μέσα- ότι ο Γιαννίκης είχε καποιους υποστηρικτές μέχρι την μερα που έφυγε.

Επισης θα συμφωνησουμε ολοι νομιζω ότι παίζει τεραστιο ρολο και το ρόστερ. Τέτοιο ρόστερ έχουμε πολλά χρονια  να δούμε. Και φυσικά το γήπεδο.
 

Τεσπα έχουμε τεραστιο αγώνα την Κυριακή, μην τους ματιάσουμε τώρα.

Το ίδιο ρόστερ σχεδόν εκτός πινεδα Βιντα μουκουντι κυρίως βγήκε εκτός Ευρώπης . 

Μην ψάχνω τώρα το τοπικ που λέγαμε να φύγουν όλοι η τι γραφόταν για τον τσουμπερ αμπραμπατ και ΣΙΑ 

Υγ έχεις δίκιο για το μάτιασμα . Τα κάνουμε όλα λάθος πριν τον μπαοκ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

 ο Γιαννίκης είχε καποιους υποστηρικτές μέχρι την μερα που έφυγε.

Εγω τον στηριζα τον Argy (οπως και τον Καρερα) αλλα περισσότερο επικρατούσε η αποψη πως το τοτε προβλημα της ΑΕΚ δεν ηταν το ποιος θα ηταν προπονητης (επιμένω πως ο Argy πχ ηταν καλυτερος του Σαχλαμαρινου και ο Καρερα πχ του Μοραις)

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εγω τον στηριζα τον Argy (οπως και τον Καρερα) αλλα περισσότερο επικρατούσε η αποψη πως το τοτε προβλημα της ΑΕΚ δεν ηταν το ποιος θα ηταν προπονητης (επιμένω πως ο Argy πχ ηταν καλυτερος του Σαχλαμαρινου και ο Καρερα πχ του Μοραις)

 

Κ εγω προτιμω τις φακες απ τα ρεβυθια, αλλα δεν θα τις επελεγα ουτε θα τις στηριζα ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω εχει γραφτει οτι Ελληνας προπονητης δεν κανι για ΑΕΚ. Η υπογραφη σαχλαμαρινουν ηταν να μην ασχολουμαστε με την ΑΕΚ . Αν και καποιοι προσπαθουσαν να μας πεισουν οτι το Τσαμπιονς λιγκ ηταν δικο του επιτευγμα. 

Αλμειδα και ξερο ψωμι απο την αρχη σε σχεση με ολους τους αλλους. Οπως και η επιλογη Ρεμπροφ ηταν δυνατη αλλα δεν μας εκατσε.. Γιατι η ζωη μας ετοιμαζε αλλα 

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο πειρασμό να ψάξω τα τοπικ για τον Γιαννικη , τα έριξα μια ματιά αλλα είπα άστο καλύτερα γιατί θα τραβήξει η νύχτα . 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Νομιζω εχει γραφτει οτι Ελληνας προπονητης δεν κανι για ΑΕΚ. Η υπογραφη σαχλαμαρινουν ηταν να μην ασχολουμαστε με την ΑΕΚ . Αν και καποιοι προσπαθουσαν να μας πεισουν οτι το Τσαμπιονς λιγκ ηταν δικο του επιτευγμα. 

Αλμειδα και ξερο ψωμι απο την αρχη σε σχεση με ολους τους αλλους. Οπως και η επιλογη Ρεμπροφ ηταν δυνατη αλλα δεν μας εκατσε.. Γιατι η ζωη μας ετοιμαζε αλλα 

Ο Ρεμπροφ ηταν καλή επιλογή γενικα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AG21 said:

Μπήκα στο πειρασμό να ψάξω τα τοπικ για τον Γιαννικη , τα έριξα μια ματιά αλλα είπα άστο καλύτερα γιατί θα τραβήξει η νύχτα . 

Βάλε.

Link to comment
Share on other sites

Σούπερ επιλογή και καλώς τον κυνηγούσαν  αλλά για κανένας δεν .μπορεί να είσαι σίγουρος ότι θα ταιριάξει 

Link to comment
Share on other sites

επειδη σιγουρα οσοι βγηκαν στην φορα θα με ψαξουν για Γιαννικη, σας προλαβαινω απο τωρα απο τον αδικο κοπο...

 

On 10/11/2021 at 2:58 AM, panther-21- said:

Αμπαλε, τα μαντηλια πλεον ετσι μπαινουν δεν ειμαστε στα 80ς να τα κανεις παπαρουνακι.

Καλη τυχη στην ΑΕΚ πρωτα απο ολα και κατα συνεπεια στον Γιαννικη. Επειδη εχω κανει το λαθος να κραξω νωριτερα απο οτι πρεπει αλλα και -πιο συχνα- να αποθεωσω, δεν περιμενω τιποτα, μπας και εκπλαγω ευχαριστα.

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Γιαννίκη είχα σίγουρα κράξει από την πρώτη μέρα. Το θυμάμαι χαρακτηριστικά γιατί είχα πει κάτι για τα μάγουλα του, ότι έφερνε σε μπουλη κλπ που θα τρώει φάπες στα αποδυτήρια και κάποιος μου την είχε πέσει ότι του έκανα bodyshaming. Το είχα βρει αρκετά αστείο. 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έκανε εντύπωση ότι μέλος του φόρουμ που δείχνει ενδιαφέρον σε στατιστικά και xgoals ενώ εκραξε Ματίας στο Γιαννικη ζητούσε πίστωση χρόνου . 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Skepastos said:

Απαπαπαπα τι αίσχη είχα γράψει; Τρέλα νεύρα τότε, τον πήραν για τα καλά τα σκάγια τον τρελό Αργεντινό. Θεέ μου σχωρα με

Μας διαβαζε.Ειχε απαντησει με τροπο  εκει στο 2:10

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά φαντάζεστε όντως να μπαίνει ΚΜ και να ζητάει μετάφραση να δει τι γράφουν οι ειδικοί;

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×