Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, Araujo21 said:

Δεν ειναι πιστευεις? Ποσοι εμαθαν σημερα την ΑΕΚ Athens απο την αναρτηση του?

Μα γι αυτο κανονικα εχω πει πως θα μπορουσες να επιχειρησεις να πουλησεις στην λατινικη αμερικη (Αργεντινη και Μεξικο) καποια φανελα της ΑΕΚ με το ονομα του πχ ειδικη εκδοση ενω και στα εγκαινια του γηπεδου μπορεις πχ να καλεσεις την River.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Μα γι αυτο κανονικα εχω πει πως θα μπορουσες να επιχειρησεις να πουλησεις στην λατινικη αμερικη (Αργεντινη και Μεξικο) καποια φανελα της ΑΕΚ με το ονομα του πχ ειδικη εκδοση ενω και στα εγκαινια του γηπεδου μπορεις πχ να καλεσεις την River.

Εσύ καλά τα λες και εμφανώς ανοίγονται μεγάλες ευκαιρίες για το σύλλογο, αλλά ποιος θα τα σκεφτεί αυτά και θα τα κάνει πράξη; 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Bukowski said:

Κατσε να τα δουμε ρε συ πρωτα. Νταξ τσιλ λιγο. Προεχουν αλλα.

Δεν έχω υπομονή πλέον με τον τύπο. Δεν γίνεται να αλλάξει η κατάσταση 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Μα γι αυτο κανονικα εχω πει πως θα μπορουσες να επιχειρησεις να πουλησεις στην λατινικη αμερικη (Αργεντινη και Μεξικο) καποια φανελα της ΑΕΚ με το ονομα του πχ ειδικη εκδοση ενω και στα εγκαινια του γηπεδου μπορεις πχ να καλεσεις την River.

Για αυτό έβγαλε και την τιγρε την φανέλα, τις γουστάρουν αυτές τις περίεργες εκεί.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Δεν έχω υπομονή πλέον με τον τύπο. Δεν γίνεται να αλλάξει η κατάσταση 

Μπορει και να σου κατσει καμια φορα και να σαι τυχερος. Εγω δεν θα εξοργιστω απο τωρα παντως, εχω χρονο ολο το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giorgos said:

Για αυτό έβγαλε και την τιγρε την φανέλα, τις γουστάρουν αυτές τις περίεργες εκεί.

Ας την κυκλοφορησει εκει τοτε μονο.

Link to comment
Share on other sites

Κάντε έναν λογαριασμό twitter στα Ισπανικά τώρα που έρχεται ο Ματίας. Το ξανάγραψα. Βέβαια αν τους πεις ότι πλέον για να δει το μέγεθος μιας ομάδας κάποιος κοιτάει κ τα social κ ότι αν αυτά είναι ανεβασμένα, ανεβάζουν κ την αξία της εταιρείας, θα σου απαντήσουν... βραχωρίτικα... α?? Τεσπα, είπαμε... έχουμε.... στελέχη.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Μπορει και να σου κατσει καμια φορα και να σαι τυχερος. Εγω δεν θα εξοργιστω απο τωρα παντως, εχω χρονο ολο το καλοκαιρι.

Πας να ηρεμήσεις κ διαβάζεις για Γεωργατους …

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Κάντε έναν λογαριασμό twitter στα Ισπανικά τώρα που έρχεται ο Ματίας. Το ξανάγραψα. Βέβαια αν τους πεις ότι πλέον για να δει το μέγεθος μιας ομάδας κάποιος κοιτάει κ τα social κ ότι αν αυτά είναι ανεβασμένα, ανεβάζουν κ την αξία της εταιρείας, θα σου απαντήσουν... βραχωρίτικα... α?? Τεσπα, είπαμε... έχουμε.... στελέχη.

Cc @Rayo Vallecano 21

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ αν βάλεις στο twitter το όνομα Almeyda, χωρίς # , λόγω κ της διαφοράς ώρας στην Λατινική Αμερική γίνεται χαμός απ τα tweets, την τελευταία ωρα. Τεσπα μιλάμε σε κουφούς κ τυφλούς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε σας λεω οτι τετοια διαφημιση εχουμε χρονια να δουμε ... Αλλα κοιμουνται ορθιοι και αχολουνται με Μανταλους και τσιντωτες

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν κατάλαβα γιατί στην συνέντευξη την μισή ώρα έλεγε για αυτούς που τον αμφισβητούν, δεν το έχω ξαναδεί σε συνέντευξη παρουσίασης, τραγικό αν τον ρωτούσαν όντως για αμφισβήτηση ακόμα δεν ήρθε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, amarillonegro said:

Εγώ πάντως δεν κατάλαβα γιατί στην συνέντευξη την μισή ώρα έλεγε για αυτούς που τον αμφισβητούν, δεν το έχω ξαναδεί σε συνέντευξη παρουσίασης, τραγικό αν τον ρωτούσαν όντως για αμφισβήτηση ακόμα δεν ήρθε.

 

Screenshot 2022-05-20 at 22.20.06.png

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Bukowski said:

Μα γι αυτο κανονικα εχω πει πως θα μπορουσες να επιχειρησεις να πουλησεις στην λατινικη αμερικη (Αργεντινη και Μεξικο) καποια φανελα της ΑΕΚ με το ονομα του πχ ειδικη εκδοση ενω και στα εγκαινια του γηπεδου μπορεις πχ να καλεσεις την River.

Καλά ρε σεις, ένας γαμημενος εκεί.μεσα δεν μπορεί να πράξει τα αυτονόητα?

Για marketing, tweet accounts, media σε λατινική Αμερική κλπ.?

Link to comment
Share on other sites

Sto twitter βεβαια στα σχολια μιλανε οτι χρειαζεται να βελτιωσει την τακτικη του . Και να εχει βοηθεια 

Screenshot_15.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nestoridis21 said:

Καλά ρε σεις, ένας γαμημενος εκεί.μεσα δεν μπορεί να πράξει τα αυτονόητα?

Για marketing, tweet accounts, media σε λατινική Αμερική κλπ.?

Εδώ έχουμε τα χειρότερα στα ελληνικά , θέλεις και Ισπανικά ...χαχαχ 

Είπαμε έχουμε στελέχη κύριοι 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Sto twitter βεβαια στα σχολια μιλανε οτι χρειαζεται να βελτιωσει την τακτικη του . Και να εχει βοηθεια 

Screenshot_15.jpg

Να τον στείλουμε σχολή Κολωνίας μια βόλτα .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, JOSS said:

 

Screenshot 2022-05-20 at 22.20.06.png

Αναλυτικά το προπονητικό του έργο ξεκινάει ως βοηθός προπονητή της U19 της Karlsruhen τη σεζόν 2007-08, προπονητής της U18 τη σεζόν 2008-09, προπονητή στην Κ23 τη σεζόν 2009-10, προπονητής της Κ19 τις σεζόν 2010-11-12. Στη συνέχεια ανέλαβε βοηθός προπονητή του Markus Kauczinski και επικεφαλής προπονήσεων και ανάπτυξης των ποδοσφαιριστών της πρώτης ομάδας της Karlsruhen, από τον Μάρτιο του 2012 μέχρι τον Ιούνιο του 2016, κάνοντας μία εξαιρετική πορεία με την ομάδα με αποτέλεσμα να μετακινηθούν μετά μαζί με τον Markus Kauczinski τον Ιούνιο του 2016 στην ομάδα της Ingolstadt και την πρώτη κατηγορία της Bundesliga.
Τον Οκτώβριο του 2017 ανέλαβε προπονητής της Rot – Weiss – Essen, της ομάδας της πόλης του Έσσεν, ενώ την προηγούμενη σεζόν ήταν προπονητής της VfR Aalen.

Από τα χέρια του πέρασαν μεταξύ άλλων οι Τσαλχάνογλου (Μίλαν), Γκρίφο (μεταγραφή 10 εκατ. ευρώ στη Γκλάντμπαχ) και Μαξ (διεθνής της Άουγκσμπουργκ) ενώ η φιλοσοφία του στη δουλειά είναι να έχει πάντοτε σε προτεραιότητα την ατομική εξέλιξη των ποδοσφαιριστών και την βελτίωσή τους αλλά και την ανάδειξη των ποδοσφαιρικών τους ικανοτήτων.

Το 2019 ανέλαβε τον ΠΑΣ Γιάννι και παρέμεινε δύο χρονιές με εξαιρετικά αποτελέσματα και πολύ καλό ποδόσφαιρο.

 

Καπετανάκο άστο μάναμ΄ οκ? Χάσαμε την Ευρώπη απ τον απόφοιτο της... μαλακίας, που αποθέωνες. Βγάλε τον σκασμό κ κάτσε στα σουβλάκια σου...με προσοχή γιατί τσιμπάνε.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Να τον στείλουμε σχολή Κολωνίας μια βόλτα .

Δεν εχουν δει τα χειροτερα ολοι αυτοι μαλλον 

Link to comment
Share on other sites

Ο 41χρονος προπονητής, κάτοχος του υψηλότερου διπλώματος της προπονητικής στη Γερμανία (Fußballehrer), το οποίο πήρε από μια εκ των κορυφαίων σχολών στον κόσμο, της Κολωνίας, πήρε πρώτα στα χέρια του, στην προπονητική του καριέρα, τις ακαδημίες της Karlsruhen (Καρλσρούη) προτού φτάσει, ως βοηθός του Καουζίνσκι, στη θέση του βοηθού προπονητή μέχρι την Μπουντεσλίγκα, στον πάγκο της Ινγκολσταντ, ενώ είναι επίσης κάτοχος διπλώματος UEFA Pro Coach και συνολικά αθροίζει 16 χρόνια προπονητικής καριέρας και ανάπτυξης ποδοσφαιριστών σε επαγγελματικό και νεανικό επίπεδο.

Ξέχασα το καλύτερο.... Σου έκανε ο Γιαννίκης κ δεν σου κάνει ο Αλμέιδα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Ο 41χρονος προπονητής, κάτοχος του υψηλότερου διπλώματος της προπονητικής στη Γερμανία (Fußballehrer), το οποίο πήρε από μια εκ των κορυφαίων σχολών στον κόσμο, της Κολωνίας, πήρε πρώτα στα χέρια του, στην προπονητική του καριέρα, τις ακαδημίες της Karlsruhen (Καρλσρούη) προτού φτάσει, ως βοηθός του Καουζίνσκι, στη θέση του βοηθού προπονητή μέχρι την Μπουντεσλίγκα, στον πάγκο της Ινγκολσταντ, ενώ είναι επίσης κάτοχος διπλώματος UEFA Pro Coach και συνολικά αθροίζει 16 χρόνια προπονητικής καριέρας και ανάπτυξης ποδοσφαιριστών σε επαγγελματικό και νεανικό επίπεδο.

Ξέχασα το καλύτερο.... Σου έκανε ο Γιαννίκης κ δεν σου κάνει ο Αλμέιδα....

Πουλημενα τομαρια ...να στηριξουν την επιλογη ΓΠ ..υποτακτικοι

Link to comment
Share on other sites

Και παρακάλα γοναστιστός να πετύχει, γιατί αλλιώς μετά θα αναλάβουν, άλλοι.... απόφοιτοι κ δεν θα πάει καθόλου καλά. Άιντε ψυχούλα μου, ναι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Πουλημενα τομαρια ...να στηριξουν την επιλογη ΓΠ ..υποτακτικοι

Τον φοβούνται... αυτό συμβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×