Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, gybe21 said:

@baRon21 το σύνθημα με τον Μπιν Λάντεν κ το αεροπλάνο το ξέρεις... 

Θα κάνουμε κάτι?😅

Ας συνεχίσει έτσι και θα το ρίξω εγω.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gybe21 said:

Νότια προάστια 

Eντάξει, δεν περίμενα τόσο μικρό αριθμό εκεί από γνώση κάποιων περιοχών, αλλά ίσως έτυχε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gybe21 said:

@baRon21 το σύνθημα με τον Μπιν Λάντεν κ το αεροπλάνο το ξέρεις... 

Θα κάνουμε κάτι?😅

 

12 minutes ago, Skepastos said:

Τηλεκατευθυνόμενο έστω. Ένα drone κατι

Κ το πεταλακι στον αΓΙερα

 

Link to comment
Share on other sites

Το αγαπημένο μου σύνθημα είναι για ευνόητους λόγους.

Αν και σκέφτομαι να ξεκινήσω βομβαρδισμούς με κουβάδες με σκατα από το cessnaki.

Οποιος θέλει να είναι ο βομβαρδίστης απαντάει εδώ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να να μου λέτε για υπομονή.

Κλεινω ΚΜ ανοίγω fb και μου πετάει πάνω πάνω αυτο

image.thumb.png.87e1d22d01e935504b72778cf8b3522c.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, baRon21 said:

Το αγαπημένο μου σύνθημα είναι για ευνόητους λόγους.

Αν και σκέφτομαι να ξεκινήσω βομβαρδισμούς με κουβάδες με σκατα από το cessnaki.

Οποιος θέλει να είναι ο βομβαρδίστης απαντάει εδώ.

Ετσι θα το κανεις.... 214038.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Να πουμε καπου εδω, πως αποδεικνύεται (με την μετακίνηση και την κινηση στην Ριζουπολη) πως τα περι 25k που πωλήθηκαν ειναι μαλλον μουφες. Παιζει να μαστε στα 12-13k, που ακούγεται και πιο νορμαλ νούμερο με βαση τις τιμές. Θα φανει και κατα την διαρκεια της χρονιάς. Αν όντως έχουν δεσμευτεί 25k θεσεις και διαθέσιμοι για πρόσβαση ειναι οι 13k τοτε σε καθε ματς θα πρεπει να εχουμε καμια 10αρια χιλιάδες θεσεις άδειες. Αν το γηπεδο ειναι διαρκως γεμάτο ομως, μαλλον 12-13k πουλήσουμε και τα αλλα θα ναι ελεύθερα.

Βέβαια είναι Αυγουστος... Και πολυ κόσμος που έχει διάρκειας είναι διακοπές. 

Ενώ και όσοι δεν είναι μπορεί την Κυριακή να πάνε για μπάνιο αντί για γήπεδο. Τελευταίες μέρες αυγουστου παντα δεν παταγαν πολλες χρονιές τα διάρκειας στο γήπεδο. 

Συν ότι με αυτή την κατάσταση... Αμφιβάλω αν η παε μπήκε στο κοπο να στείλει κανα μυνημα στους κατόχους διάρκειας. Να τους ενημερώσει τι πρεπει να κάνουν .... Η περιμενε όλοι να διαβάζουν κετζετζογλου στις διακοπές τους. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, baRon21 said:

Να να μου λέτε για υπομονή.

Κλεινω ΚΜ ανοίγω fb και μου πετάει πάνω πάνω αυτο

image.thumb.png.87e1d22d01e935504b72778cf8b3522c.png

Αυτοί εδώ χωράνε να κάτσουν στα σκαμπό του Πατουλη;

Link to comment
Share on other sites

Καλα γ τα διαρκειας τουλαχιστον το 1/3 1/4 ειναι απο επαρχια. Σιγα μην σηκωθει καποιος απο επαρχια εκδρομη στη ριζουπολη..... 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, CHⓇIS said:

Καλα γ τα διαρκειας τουλαχιστον το 1/3 1/4 ειναι απο επαρχια. Σιγα μην σηκωθει καποιος απο επαρχια εκδρομη στη ριζουπολη..... 

Α ωραία να εκδοσουμε εισιτήριακια, 20€

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tarasfw said:

Α ωραία να εκδοσουμε εισιτήριακια, 20€

Τι περιμενες? Ευρουλακι εσοδα εσοδα χωρις μεταγραφες κ ισως 2 κερασια που δν ειναι η εοοχη τους τωρα.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Τι περιμενες? Ευρουλακι εσοδα εσοδα χωρις μεταγραφες κ ισως 2 κερασια που δν ειναι η εοοχη τους τωρα.... 

Μανάβικο " η Κοκκινιά"

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί, για κάποιον λόγο στο δημοτικό ήμασταν σχεδόν στα ίσια οι τρεις μεγάλοι. Γυμνάσιο μετά δεκαετία 90 εννοείται ήμασταν εντελώς στα ίσια. Αθήνα, Άνω Νέα Σμύρνη. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Δεν ξέρω γιατί, για κάποιον λόγο στο δημοτικό ήμασταν σχεδόν στα ίσια οι τρεις μεγάλοι. Γυμνάσιο μετά δεκαετία 90 εννοείται ήμασταν εντελώς στα ίσια. Αθήνα, Νέα Σμύρνη. 

Οκ εγώ έγραψα για δημοτικό, μετά φυτρωσαμε γυμνάσιο, λύκειο 90s

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 φίλοι με διαρκείας είναι σε διακοπές. Φαντάζομαι θα είναι κι άλλοι, δεν είναι παράλογο τέτοια εποχή. Μου έλειψε το γήπεδο, ας είναι κι η Ριζουπολη προσωρινά. 

Μόνο ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

3 φίλοι με διαρκείας είναι σε διακοπές. Φαντάζομαι θα είναι κι άλλοι, δεν είναι παράλογο τέτοια εποχή. Μου έλειψε το γήπεδο, ας είναι κι η Ριζουπολη προσωρινά. 

Μόνο ΑΕΚ. 

Οι μπρουκληδες που πηραμε διαρκειας εννοειται οτι ειναι ακομα διακοπες

Link to comment
Share on other sites

Κάτω των 35 παίζει να είναι μόνο ο πιλότος ο νεντβεντ και οριακά ο Μπουκόφσκι, πως γίνεται να είναι μόνο 2 άνω των 40

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Κάτω των 35 παίζει να είναι μόνο ο πιλότος ο νεντβεντ και οριακά ο Μπουκόφσκι, πως γίνεται να είναι μόνο 2 άνω των 40

Εγώ είμαι ακριβώς 40, τι κερδίζω; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Κάτω των 35 παίζει να είναι μόνο ο πιλότος ο νεντβεντ και οριακά ο Μπουκόφσκι, πως γίνεται να είναι μόνο 2 άνω των 40

Μονο εγω ρίχνω τον μεσο όρο εδω μέσα.

Μαλλον πρεπει να παραδώσω το account στον πατέρα μου, αν και αυτος θα γαμωσταυριζει Μελισσανίδη παραπανω απο εμενα, αυτος τα εσκασε για τα διαρκειας εξάλλου.

Εχει να σας πει κατι καλτ ιστορίες απο το αεροπλανο με βιντι, Σέλτικ κραιοβα κ.α

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Geologos said:

Κάτω των 35 παίζει να είναι μόνο ο πιλότος ο νεντβεντ και οριακά ο Μπουκόφσκι, πως γίνεται να είναι μόνο 2 άνω των 40

Κι εγώ :D

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Geologos said:

Κάτω των 35 παίζει να είναι μόνο ο πιλότος ο νεντβεντ και οριακά ο Μπουκόφσκι, πως γίνεται να είναι μόνο 2 άνω των 40

Και εγώ 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, The Magician said:

Με εξαίρεση το @Νονόςκαι τον @aris2168δεν το περίμενα να έχουμε άνω των 40 άλλο παιδί εδώ. Αποκαλύφθηκε και ο χρήστης @gybe21απόψε και αμέσως αμέσως κι εσύ.

 

12 hours ago, baRon21 said:

Δεν ξέρω ποσό χρόνων είσαι, αλλά φαντάζομαι ότι για εσάς το να είστε ΑΕΚ ήταν εύκολο και απολαυστικό στην ηλικία μου.

Δε μου λε ρε @The Magician, τι να του πω αυτουνού εδώ τώρα ????

Πως να του περιγράψω την "απολαυστική" ΑΕΚ του 1984 ????

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×