Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

Παντως απ ο,τι τσεκαρα για το ματς με τον ΠΑΣ, στις κεντρικες θυρες και ιδιως πανω στις 8-10 εχει πολλα διαθεσιμα εισιτηρια ακομη αρα δεν εχει δωσει πολλα διαρκειας εκει. Αυτα στοιχιζαν 1200 ευρω και το απλο 70.

Για τον Ατρομητο ειναι ουσιαστικα sold out εκτος των vvip των 200€ που εχει καμποσα κομματια.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, moukie said:

Παντως απ ο,τι τσεκαρα για το ματς με τον ΠΑΣ, στις κεντρικες θυρες και ιδιως πανω στις 8-10 εχει πολλα διαθεσιμα εισιτηρια ακομη αρα δεν εχει δωσει πολλα διαρκειας εκει. Αυτα στοιχιζαν 1200 ευρω και το απλο 70.

Για τον Ατρομητο ειναι ουσιαστικα sold out εκτος των vvip των 200€ που εχει καμποσα κομματια.

Τα λεγε ο Στυλ η ο Μάγος η και οι δύο για τον μεγάλο και την πίκρα του για τα 1200αρια που δεν έφυγαν.

Δάκρυσε και στα εγκαίνια, λογικά για τον ίδιο λογο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ξέρουμε πόσα κοψαμε ανά παιχνίδι; 

Το έψαχνα στο site της λιγδας αλλά δεν μου το εμφάνισε στο κινητό, σε pc ίσως το βγάζει. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, blanco21 said:

Το έψαχνα στο site της λιγδας αλλά δεν μου το εμφάνισε στο κινητό, σε pc ίσως το βγάζει. 

Το έψαχνα και εγώ και δεν το βρισκα. Τόσα αθλητικά σαιτ εντωμεταξύ και δεν έχω βρει  κανένα να δημοσιεύει κάθε αγωνιστική, τα εισιτήρια που κόπηκαν στους αγώνες. 

Link to comment
Share on other sites

-Αν υπάρχει κάποια σκέψη για τα διαρκείας, επειδή είναι πάρα πολλά και ενδεχομένως σε κάποια ματς οι κάτοχοι να μην έρχονται, να υπάρξει μια διαδικασία να γίνονται απλά εισιτήρια μέσα από μια διαδικασία…

«Τα εισιτήρια διαρκείας μας φέτος πλησιάζουν τις 25.000 και τα απλά εισιτήρια που βγαίνουν φεύγουν πολύ γρήγορα μέσα σε μια ώρα. Σκεφτόμαστε να βρούμε ένα πρόγραμμα μέσα από το οποίο, κάθε διαρκείας θα μπορεί να δηλώνει αν θα έρθει ή όχι στο γήπεδο έτσι ώστε αν κάποιο δεν έρχεται να γίνεται απλό εισιτήριο. Θα το δούμε, το δουλεύουμε...».

Link to comment
Share on other sites

Για μενα δεν πρεπει να βαλει τον κατοχο διαρκειας να δηλωνει την παρουσια του σε καθε αγωνα, δεν ειναι λογικο να ταλαιπωρει κι αυτους που δεν το πολυεχουν με την τεχνολογια. Να φτιαξουν μια πλατφορμα για να δηλωνει οποιος θελει την απουσια του ειναι πιο σωστο.

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

Καιρός είναι να γίνει αυτό που γίνεται έξω, δεν πας, το βγάζεις σε πώληση μέσα από πλατφόρμα της ΠΑΕ και το αγοράζει άλλος σε στάνταρ τιμή.

Αν έχεις 7.000 απλά και περίπου άλλα 5.000 επαρχίας που η λογική λέει ότι οι άνθρωποι δε μπορούν να είναι μέσα σε κάθε εντός, κανείς πιο εύκολη τη ζωή όλων.

Link to comment
Share on other sites

Στο εξωτερικό υπάρχουν εφαρμογές όπου μπορείς να πουλήσεις το εισιτήριο σου, e.g. Stubhub.

Ας ψαχτεί η παε να κάνει κάτι αντίστοιχο. Win φάση για όλους.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Στο εξωτερικό υπάρχουν εφαρμογές όπου μπορείς να πουλήσεις το εισιτήριο σου, e.g. Stubhub.

Ας ψαχτεί η παε να κάνει κάτι αντίστοιχο. Win φάση για όλους.

Η Μπάγερν το κάνει η ίδια από το δικό της κανάλι εισιτηρίων.

Γενικά λύσεις υπάρχουν και μάλιστα με γρήγορη υλοποίηση, θέληση να υπάρχει.

Είναι μεγάλη υπόθεση να έχει το γήπεδο τη γεμάτη εικόνα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

25000 κειας επί 600 μ.ο. πάμε στα 15M έσοδο  + 32000 επί 21 στα εγκαίνια πάμε 15.6M

Σχεδόν ένας όμιλος ChL

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mobster21 said:

25000 κειας επί 600 μ.ο. πάμε στα 15M έσοδο  + 32000 επί 21 στα εγκαίνια πάμε 15.6M

Σχεδόν ένας όμιλος ChL

 

Βάλε και άλλα 20 κυρίως τα μισά τηλεοπτικά και όλα τα υπόλοιπα   χορηγίες,  εισιτήρια,  όνομα και διάφορα έσοδα και πάμε στα πόσα που είπε εχθές.  

Φυσικά μαζί με τα έσοδα ανεβαίνουν έξοδα και απαιτήσεις.  

Link to comment
Share on other sites

καμια πληροφορια για τις σουιτεες εχουμμε ; απο κει βγαινει ο λευκος καπνος για τον επομενο ή τον συνεταιρο 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • 4 months later...

Ρεκόρ 12ετίας η ΑΕΚ στη Super League, εξαιτίας της «OPAP Arena»

 
Η ΑΕΚ επέστρεψε στη Νέα Φιλαδέλφεια και το νέο της γήπεδο της έχει δώσει νέα δυναμική, ενώ ήδη έχει σπάσει ρεκόρ 12ετίας στη διάθεση εισιτηρίων στο πρωτάθλημα.

Ενόψει του κυριακάτικου ντέρμπι με τον Ολυμπιακό, για την τελευταία αγωνιστική της Super League, η Ένωση ανακοίνωσε sold out, καθώς οι φίλοι της εξαφάνισαν τα εισιτήρια για το παιχνίδι.

 

Και φυσικά αυτό δεν συμβαίνει πρώτη φορά φέτος, καθώς σε όλα τα ντέρμπι, η «OPAP Arena» ήταν κατάμεστη, ενώ σχεδόν γεμάτη ήταν στα υπόλοιπα παιχνίδια. Σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία της Super League, η ΑΕΚ σε 13 παιχνίδια έχει διαθέσει 343.210 εισιτήρια, αριθμός που αποτελεί ρεκόρ της τελευταίας 12ετίας στο πρωτάθλημα, το οποίο ακόμη δεν έχει ολοκληρωθεί.

Με τα πλέι οφ να ακολουθούν και την Ένωση να διεκδικεί τον τίτλο, προβλέπονται νέα sold out και  τα εισιτήρια που θα διαθέσει θα ξεπεράσουν τις 490.000. Με αυτόν τον τρόπο θα αφήσει πίσω της το ρεκόρ των 412.963 του Παναθηναϊκού τη σεζόν 2009-10, που είναι η καλύτερη επίδοση που έχει καταγράψει η διοργανώτρια.

 
 
 
 
 
 

Τα νούμερα θα ήταν ακόμα μεγαλύτερα, αν η ΑΕΚ δεν είχε δώσει τα πρώτα δύο εντός έδρας της παιχνίδια στη Ριζούπολη, αλλά το ρεκόρ εισιτηρίων σε 13 παιχνίδια, σε συνδυασμό με το απόλυτο των νικών, καθιστούν την  «OPAP Arena» σε πραγματικό κάστρο.

Από βαζελομπαοκ πορτοκαλί βόθρο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει ξεμείνει φίλος με εισιτήριο στην 33, αν ψήνεται κανείς να σας φέρω σε επαφή. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδια για απλο εισητηριο θες καρτα φιλου? Ηρθα Ελλαδα και θελω να παω με Αρη, ισως φερω  και ενα φιλο.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Snafu said:

Παιδια για απλο εισητηριο θες καρτα φιλου? Ηρθα Ελλαδα και θελω να παω με Αρη, ισως φερω  και ενα φιλο.

Θες. Αν δεν έχεις στείλε μου να σου δώσω το δικό μου να του βγάλεις, εκτός αν ρισκάρεις και πας έξω από γήπεδο και βρεις τίποτα τελευταία από ορίτζιναλ 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Agent HAF said:

Θες. Αν δεν έχεις στείλε μου να σου δώσω το δικό μου να του βγάλεις, εκτός αν ρισκάρεις και πας έξω από γήπεδο και βρεις τίποτα τελευταία από ορίτζιναλ 

Ευχαριστω φιλε, μολις τον ενημερωσα ψαχνομαστε να δουμε τι θα γινει με το γιο του που ειναι 2 χρονων. Συγγνωμη που σε πρηγ=ζω, θα παρω και τη ΠΑΕ αλλα ξερεις αν αρκει να υπαρχει η καρτα φιλου ηλεκτρονικα η πρεπει να την εχω σε χαρτι? Δε ξερω αν θα προλαβω να φτασει

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Snafu said:

Ευχαριστω φιλε, μολις τον ενημερωσα ψαχνομαστε να δουμε τι θα γινει με το γιο του που ειναι 2 χρονων. Συγγνωμη που σε πρηγ=ζω, θα παρω και τη ΠΑΕ αλλα ξερεις αν αρκει να υπαρχει η καρτα φιλου ηλεκτρονικα η πρεπει να την εχω σε χαρτι? Δε ξερω αν θα προλαβω να φτασει

Με το που την βγάλεις σου στέλνουν e-mail με το νουμεράκι. Η κάρτα έρχεται σε 5 εργάσιμες χοντρικά, αλλά μόνο τον αριθμό χρειάζεσαι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2023 at 3:56 PM, Atlas21 said:

Με το που την βγάλεις σου στέλνουν e-mail με το νουμεράκι. Η κάρτα έρχεται σε 5 εργάσιμες χοντρικά, αλλά μόνο τον αριθμό χρειάζεσαι.

Ευχαριστω μαγκες μολις πηρα το πρωτο μου εισητηριο στο νεο γηπεδο!!!! ΕΙΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ!!! Με βλεπω να παραταω Σκωτιες μετα απο αυτο...

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2023 at 3:00 PM, Agent HAF said:

Θες. Αν δεν έχεις στείλε μου να σου δώσω το δικό μου να του βγάλεις, εκτός αν ρισκάρεις και πας έξω από γήπεδο και βρεις τίποτα τελευταία από ορίτζιναλ 

Τον εβαλα να παρει και αυτος μια για να νοιωσει. Ειμαστε φιλοι απο το  94, δεν ειναι καν ΑΕΚ αλλα γουσταρε πολυ να ερθει. Ευχαριστω παλι για τη βοηθεια, πηρα και την ΠΑΕ, αναρωτιεμαι αν η Αρκαδη σηκωνει τα τηλεφωνα, πολυ φιλικη.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2023 at 3:09 PM, Snafu said:

Ευχαριστω φιλε, μολις τον ενημερωσα ψαχνομαστε να δουμε τι θα γινει με το γιο του που ειναι 2 χρονων. Συγγνωμη που σε πρηγ=ζω, θα παρω και τη ΠΑΕ αλλα ξερεις αν αρκει να υπαρχει η καρτα φιλου ηλεκτρονικα η πρεπει να την εχω σε χαρτι? Δε ξερω αν θα προλαβω να φτασει

Εννοείς αν μπορει να παρει τον μικρο μέσα;

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×