Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Ο Γκεντσογλου οταν βλεπει φωτογραφο κανει γκριματσα μυωπικη αλα Τζεημς Ντην. Αυτο τα λεει ολα νομιζω για το παιδι.

 

Σκεφτειτε μυαλο που εχει η Ηλιαδη.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ελπιζω να ειναι ΑΡΔια

 

 

Η εφημερίδα GOAL NEWS σε δημοσίευμα της αναφέρει, επικαλούμενη χθεσινοβραδινές πληροφορίες, πως ο Νάτσο Σκόκο προτάθηκε στον Ολυμπιακό.

Όπως σημειώνεται στο δημοσίευμα, ο Αργεντινός πρώην μεσοεπιθετικός της ΑΕΚ δεν έχει καταφέρει να βρει ρυθμό στην Premier League με την φανέλα της Σάντερλαντ και ψάχνει τον επόμενο σταθμό της καριέρας του.

 

Από τον Ιανουάριο που βρίσκεται στην Σάντερλαντ, ο Νάτσο Σκόκο έχει παίξει σε έξι παιχνίδια πρωταθλήματος και δυο παιχνίδια Κυπέλλου με συνολικό χρόνο συμμετοχής 233 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

αν ο δικος μας φερει Τζιμπουρ, ο χοντρος θα θελησει να απαντησει με Σκοκκο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κατσουρανης

 

Για την ομάδα που θα υποστηρίζει μόλις κρεμάσει τα παπούτσια του: «Όταν τελειώσω την καριέρα μου θα είμαι ΑΕΚ. Δεν είχα κανένα παράπονο από τους οπαδούς του Παναθηναϊκού ή του ΠΑΟΚ. Mου φέρθηκαν πραγματικά καλά, αλλά με τον κόσμο της ΑΕΚ είχα ένα διαφορετικό δέσιμο κι έγινα ΑΕΚτζής. Oπως και η γυναίκα μου, ΑΕΚ είναι... Παρότι διαδόθηκαν πολλά ψέματα για μένα ότι πρόδωσα την ΑΕΚ, στο τέλος όλοι ξέρουν την αλήθεια και εισπράττω αυτήν την εκτίμηση ακόμα και στον δρόμο όταν με συναντούν ενωσίτες.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

1114639.jpg

 

Έλα νεούδιαααααα πείτε ποιος είναι ο κύριος δίπλα στον Κ20γραβιέρανάξου.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Να πω κύριε,να πω; xD

 

xD το είπε ο από πάνω παιδί μου.

 

[video=youtube;t2sJITvL2ig]

Link to comment
Share on other sites

απο τον συγκεκριμενο τυπα εχω κι αυτογραφο, τρομαρα μου xD

 

(οποτε ετσι γραφεται και το επιθετο αν θυμαμαι καλα).

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Πίττας το έγραφα εγώ αλλά δεν έχει σημασία. Στο παλιό ΚΜ είχα γράψει και κουτσομπολιά από τα πολύ inside. xD

Τεσπα.

 

[video=youtube;Fye-3Ce2r_w]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τότε όλοι Πίττα τον γράφανε.

Μπορεί niko, την ώρα του ...χίκ... αυτογράφου να ...χίκ... έπαιζε καμιά ...χίκ... περίεργη κατάσταση και ...χίκ... να "βγήκε" το ...χίκ... Πήττας.

Αν με εννοείς ...χίκ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Πάντως τότε όλοι Πίττα τον γράφανε.

Μπορεί niko' date=' την ώρα του ...χίκ... αυτογράφου να ...χίκ... έπαιζε καμιά ...χίκ... περίεργη κατάσταση και ...χίκ... να "βγήκε" το ...χίκ... Πήττας.

Αν με εννοείς ...χίκ... [/b'];)

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ναι.

Και φίλος της φίλης του Τάκαρου που κατηγορήθηκε. Μπιριμπάκιας και τέτοια λέμε. χαχαχαχαχαχαχαχαχα κι αυτές οι δύο αδερφές. Show λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις "νεαρέ" niko μου, συνηγορεί και ο Alatoγέρων ότι ο Μήτσος δεν ήτο και τόσο ..."του χυμού και του γαλάτου" !!!

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Παλιές κι αξέχαστες εποχές xD Ψωλίδια στΑ Φιλαδέλφεια για Πήττες, Νίλσεν κλπ Δίντσικους. Μας ξεζουμίσανε Νονέ και μας πετάξαν σα τ'άλογα.xD Νέα ψωλίδια ( α ρε Ζάστρε) και Γκέντσογλοι, Ταξίδηδοι και λοιποί περαστικοί.

Link to comment
Share on other sites

εγω ημΑΝΕ νεαρος τοτε, δεν γνωριζω ρε. παντως ετσι και σαν παρουσιαστικο δεν μου φαινοτανε και αγγελουδι ο Μητσαρας.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ναι.

Και φίλος της φίλης του Τάκαρου που κατηγορήθηκε. Μπιριμπάκιας και τέτοια λέμε. χαχαχαχαχαχαχαχαχα κι αυτές οι δύο αδερφές. Show λέμε.

 

Απαπαπα ... Εσένα ή πρέπει να σε προσλάβουνε στα Wikileaks ή πρέπει να σε κλείσουνε σε κανένα ανήλιαγο σαν τον Κόννερυ στο "Βράχο" με τόσα που ξέρεις.

 

2v2fo5w.jpg

 

xDxDxD

Link to comment
Share on other sites

ρε γεροντες. η αλλη ιστορια που κυκλοφορουσε παλια με Γιωργο Χριστοδουλου και παγκακια εξω απο ξενοδοχεια, ξερετε αν ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

87.jpg

 

Για το 2ο από αριστερα στα δεξιά καθήμενο τι λες Νονέ μου ? xD Μανεκέν. Το στολίδι της Δεκελείας.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
ρε γεροντες. η αλλη ιστορια που κυκλοφορουσε παλια με Γιωργο Χριστοδουλου και παγκακια εξω απο ξενοδοχεια, ξερετε αν ισχυει?

 

Ναι. Δυστυχώς. Τώρα δεν ξέρω τι κάνει αυτή η ψυχή. Θα μάθω όμως μιας και μου τον θύμησες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Δυστυχώς. Τώρα δεν ξέρω τι κάνει αυτή η ψυχή. Θα μάθω όμως μιας και μου τον θύμησες.

 

ειχε ξανακουστει τελευταια για μπλεξιματα. τεσπα..

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×