Jump to content

ΑΕΚ - Αχαρναικος 15/02 18:00 ote sport 4 hd


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Αραβιδαρος τα σπαει...

 

Στη φαση που βγηκε μονος του με το τερμα εξω απο την περιοχη μου ηρθε στο μυαλο η ιδια ακριβως φαση του Σκοκο με τη Βασλουι που εκανε το καντηλακι και το καρφωσε. Η Χρησταρα δεν εχει την ποιοτητα να το κανει ετσι, αλλα το πηγε "γλυκα" με το εσωτερικο. Δεν πειραζει. Στο πανθεον και ο Αραβιδης μετα το γκολ στο Καραϊσκακης, οτι και να κανει απο δω και μπρος θα συγχωρειται απο τον κοσμο και η φαησ θα ειναι "Αραβιδης οε οε οε".

Link to comment
Share on other sites

Στη φαση που βγηκε μονος του με το τερμα εξω απο την περιοχη μου ηρθε στο μυαλο η ιδια ακριβως φαση του Σκοκο με τη Βασλουι που εκανε το καντηλακι και το καρφωσε. Η Χρησταρα δεν εχει την ποιοτητα να το κανει ετσι, αλλα το πηγε "γλυκα" με το εσωτερικο. Δεν πειραζει. Στο πανθεον και ο Αραβιδης μετα το γκολ στο Καραϊσκακης, οτι και να κανει απο δω και μπρος θα συγχωρειται απο τον κοσμο και η φαησ θα ειναι "Αραβιδης οε οε οε".

 

Καταλαβαινουμε ωστοσο ολοι (ελπιζω) οτι μονο με την ψυχη δεν γινεσαι επιθετικος. Τεσπα.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινουμε ωστοσο ολοι (ελπιζω) οτι μονο με την ψυχη δεν γινεσαι επιθετικος. Τεσπα.

 

Γινεσαι ομως δεξιος μπακ και κατα περισταση αμυντικος χαφ xD

 

foulis7KSRX.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε η μονη αηττητη ομαδα στην Ευρωπη σε Πρωταθλημα και Κυπελλο. Αυτο εχω να πω μονο

Link to comment
Share on other sites

Μας εξεθεσε ο Χρησταρας ο Αραβιδης.

 

Ρε πουστη μου νομιζα οτι το ειχε βαλει ο 24χρονος και εβαλα το ζιφακι :(

Link to comment
Share on other sites

βαλε ρε μαλακα χρυσανθε τον κωλο σου να χρεωθεις το γκολ

και να πεσει ο καλατραβας..

 

Πεστα γαμω τη συγχυση μου

Link to comment
Share on other sites

Θα πάει αύριο ο ΓΡΑΦΙΚΟΣ ο Βαζάκας περήφανος στο ουζερί στη γειτονιά του και θα καμαρώνει που δεν διασύρθηκε εκεί που έφυγαν με τετράμπαλα οι περισσότεροι.

Επί 90΄έντεκα πίσω από την μπάλα. Κάτι τέτοιοι τύποι ρουφάνε τόσα χρόνια το αίμα του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Στα καθ΄ημάς, καλό είναι σιγά-σιγά αυτό το ανέκδοτο από τη Νιγηρία να το αποσύρουν από την κυκλοφορία, αρκετά διασκεδάσαμε με τον ισάξιο του Φουρτάδο.

 

Έντιτ.

Δεν ξέρω αν ο Κολοβέτσιος προφταίνει να έρθει στα καλά του μέχρι τον επαναληπτικό. Απόψε ήταν κακός.

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Νταξ η ομαδα χαλαρα 2-0 σημερα, μετρια εμφανιση σε ματς που μπορουσε να ερθει και 5-0. Συνεχιζουμε. Μεγαλη υποθεση να βγαλουμε την σεζον αηττητοι. Στα του ματς... Σκασμενοι οι παιχτες μας απο το ματς στο Καραισκακη με εξαιρεση τον Βικινγκ που συνεχιζει ακαθεκτος παρα τα 50 ματς φετΟ xD δειγμα του ποσο μπορδελα ειναι οι Ελληνες ποδοσφαιριστες.

 

Ο Χρυσανθος πιστευω θελει λιγη πιστωση χρονου και παιχνιδια στα ποδια του. Επισης κατανοω οτι ο Πλατελλας ξελασπωσε περσι τον Τραι αρκετες φορες αλλα ΟΚ νομιζω επιασε ταβανι. Καλυτερα Ντουνης η Αραβιδης δεξια.

 

Κατα τα αλλα το ματς δεν αντεχει σοβαρης κριτικης. Συνεχιζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τους χαιρομαι παντως γτ δειχνουν οτι ειναι μια παρεα.

 

Μεγαλη υποθεση αυτο και επιτυχια του Τραι

Link to comment
Share on other sites

κλασικο απογευμα στο ΟΑΚΑ με βαγγο να μας σκιζει ο κομποτης (φερε οβερ και πεσε πουσταρα) xD

 

νταξει εκει που παει να κανει ψαλιδακι ο χρυσανθος λυθηκε ολο το ΟΑΚΑ στα γελια

Link to comment
Share on other sites

κλασικο απογευμα στο ΟΑΚΑ με βαγγο να μας σκιζει ο κομποτης (φερε οβερ και πεσε πουσταρα) xD

 

νταξει εκει που παει να κανει ψαλιδακι ο χρυσανθος λυθηκε ολο το ΟΑΚΑ στα γελια

 

Γεια σου ρε ταριφα!

 

νταξει, ο χρυσανθος παιζει να ειναι πιο βαρυς απο τον μαυρο στο πρασινο μιλι κ πιο αργος απο τον θανατο. Στο σημειο που πηγε να πιασει το γυριστο γελαγανε και οι καλατραβοτρυπες. Τον εχει παρει στο ψηλο το γηπεδο πριν καν μπει κ αυτο δεν ειναι καλο. χωρις να παταει γκαζι η ομαδα, ανετα 2-0 αντι 4 απεναντι σε μια οργανωμενα ταμπουρωμενη ομαδα . Συνεχιζουμε

 

Σε λοιπα νεα,ευχομαι ο αραβιδης να μην καταληξει ο παικτης που καποτε εβαλε 1 γκολ στον γαυρο.

 

Κομποτηκαργιοληαστοπορτοφολι21

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν ειδα τη φαση,υπαρχει κανα gifακι με το γυριστο του Χρυσανθου;;

 

Φίλε, είδα τη φάση, έκλεισα υπολογιστή και σηκώθηκα κι έφυγα. Εαν βρεθει το gif πραγματικά είμαι στα πρόθυρα να αλλάξω avatar μετά από δεν ξέρω κι εγώ πόσα χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×