Jump to content

ΑΕΚ - Αχαρναικος 15/02 18:00 ote sport 4 hd


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Ολιγον κωμικο γενικα να τον βγαζεις αχρηστο χωρις να τον εχεις δει σχεδον καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω γενικά με τους δύο προηγούμενους. Εδώ θα είμαστε σε ένα μήνα για να λέμε πόσο άσχετος είναι ο Κρισάντους και πόσο άμπαλος είναι ο Μίλο που τον έφερε.

 

Κατά τα άλλα νίκη στο ρελαντί σήμερα χωρίς πολλά πολλά. Λίγο τρικυμία ο Κολοβέτσιος σήμερα αλλά θα φτιάξει πιστεύω. Για Τζανετόπουλο, η ομάδα απλά έχει ένα 20χρονο διαμάντι. Γιόχανσον παίχτης πρωταθλητισμού. Γενικά, με 5-6 εξαιρετικούς παίχτες θα κάνουμε τρελά γούστα του χρόνου. Έχουμε ήδη το "βάθος για τον πάγκο" και χρειαζόμαστε το κάτι παραπάνω σε αριστερό μπακ, CB, MC (Simoes?), AMR, AML και CF.

Link to comment
Share on other sites

Άντε γαμήσου κωλορατσιστή Δέλλα, μάγιστρε της κου-κλουξ-κλαν, που δε βάζεις από την αρχή το μαύρο πάνθηρα μέσα να νοστιμίνει το αδιάφορο ματσάκι...

 

Μέγας Άνταμ! Πρωτόγνωρα κακός Κολοβέτσιος!

Link to comment
Share on other sites

Με το ζορι ειδα το ματς και δεν εχω κουραγιο να το σχολιασωμετα με την επαφη μου με την κανονικη ΑΕκ στο ματς με τον ΟΣΦΠ. Νομιζω ετσι ενιωθαν και οσοι πηγαν γηπεδο και στο μισο (+) ματς ασχοληθηκαν μονο με τα ματς με τον ΟΣΦΠ. Μαλλον ετσι ενιωθε και η ομαδα νομιζω..

 

Αλλοι 4 μηνες μαρτυριο.

Link to comment
Share on other sites

Ολιγον κωμικο γενικα να τον βγαζεις αχρηστο χωρις να τον εχεις δει σχεδον καθολου.

 

Χωριό που φαίνεται Νικόλα μου, κολαούζο δε θέλει.

Χθες μου θύμισε ακριβώς στο ντεμπούτο του Φουρτάδο.

Να δίνουμε πίστωση και υπομονή, αλλά ρε αδερφέ κάνε έστω ένα κοντρόλ να δούμε πως υποδέχεσαι τη μπάλα. Εδώ ο τύπος ούτε που την πετύχαινε.

Link to comment
Share on other sites

θα το κολλησει στον γκει ο χρυσανθος και ολα θα γιανουν

 

περα απο το ψαλιδι παρωδια και οτι εχει ο ανακογλου21 στην πισω σελιδα περι πρασινου μιλιου

 

στην φαση που ξευχηθηκε μπροστα πηρε και την κοντρα και το μπουμπουνισε ηταν εντυπωσιακος απλα εκει στην αμπουτζα δεν εχουν μαθει τι θα πει πλασε.

Link to comment
Share on other sites

Χωριό που φαίνεται Νικόλα μου, κολαούζο δε θέλει.

Χθες μου θύμισε ακριβώς στο ντεμπούτο του Φουρτάδο.

Να δίνουμε πίστωση και υπομονή, αλλά ρε αδερφέ κάνε έστω ένα κοντρόλ να δούμε πως υποδέχεσαι τη μπάλα. Εδώ ο τύπος ούτε που την πετύχαινε.

 

o αρθρογραφος ΑΕΚ στο κοντρα σημειωσε παντως οτι εχει αρχισει ''ηδη'' να υπαρχει ενα κλιμα χαβαλε στις εξεδρες καθε φορα π[ου παιρνει την μπαλα ο Χρυσανθος. μου εκανε εντυπωση το ''ηδη'' γιατι ο αθλητης χτες εκανε ουσιαστικα ντεμπουτο με την ΑΕΚ.

 

Η προσωπικη μου γνωμη πνατως δεν αλλαζει ακομα κι αν ο αθλητης μας βγει, η συγκεκριμενη μεταγραφη ειναι κακη και λαθος.

Link to comment
Share on other sites

o αρθρογραφος ΑΕΚ στο κοντρα σημειωσε παντως οτι εχει αρχισει ''ηδη'' να υπαρχει ενα κλιμα χαβαλε στις εξεδρες καθε φορα π[ου παιρνει την μπαλα ο Χρυσανθος. μου εκανε εντυπωση το ''ηδη'' γιατι ο αθλητης χτες εκανε ουσιαστικα ντεμπουτο με την ΑΕΚ.

 

Η προσωπικη μου γνωμη πνατως δεν αλλαζει ακομα κι αν ο αθλητης μας βγει, η συγκεκριμενη μεταγραφη ειναι κακη και λαθος.

 

Ο κόσμος δεν είναι τόσο μαλάκας όσο νομίζουν στην ΠΑΕ. Θεωρώ δε, ότι η ψυχρολουσία των δύο τελευταίων χρόνων ίσως συνέφερε στα λογικά του αρκετό κόσμο.

Όταν σε μια μεταγραφική περίοδο έχεις δύο ακραία παραδείγματα, αυτό του Γιόχανσον και του τρόπου που έγινε η μεταγραφή και αυτό του Κρισάντους και πως έγινε η δική του, τότε το πράγμα μιλάει από μόνο του.

Περισσότερο και από το αν βγει ή όχι ο μαυρούκος, με απασχολεί και με καίει αν τελικά το μεταγραφικό μας τιμ είναι ένας Δόκτωρ Τζέκιλ και Μίστερ Χάιντ που σημαίνει ότι θα δούμε ξανά και Γίοχανσον και Κρισάντους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ δε, ότι η ψυχρολουσία των δύο τελευταίων χρόνων ίσως συνέφερε στα λογικά του αρκετό κόσμο.

 

Θέλω να σταθώ σε αυτό. Είναι μεγάλη αλήθεια. Οι ΑΕΚτζήδες μέσα σε αυτά τα δύο χρόνια ενηλικιώθηκαν συναισθηματικά. Είναι σαν το παιδί που χάνει τον πατέρα του και αμέσως σοβαρεύει, σκληραίνει και μετράει αλλιώς τα πράγματα. Πιστεύω βρισκόμαστε στην ανατολή μιας αυτοκρατορίας. Έχω ξαναπεί πως αίσθηση μου είναι πως η ΑΕΚ την επόμενη 20ετία θα σαρώσει αλλάζοντας το στάτους κβο του ελληνικού πρωταθλήματος.

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ και θα σας πάρει ο διάολος όλους κόκκινους, πράσινους και ασπρόμαυρους.

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ και θα σας πάρει ο διάολος όλους κόκκινους, πράσινους και ασπρόμαυρους.

 

Αυτοι το κανουν μονοι τους με μεγαλη επιτυχια.Ειναι αμαρτια να σπαταλησεις ενεργεια να το κανεις εσυ..

 

Εκτος αυτου,ειναι εξαιρετικα διασκεδαστικο.

Link to comment
Share on other sites

ας το κολαγε ο χρυσανθος εκει στο σπριντ που εκανε και να δω τι θα γραφατε σημερα...... το παλικαρι θελει αγωνες στα ποδια του

Link to comment
Share on other sites

Θα τον δουμε και τον Κρισαντους.

Ο πεταυρακης αν και εχει αξιοπρεπες αριστερο και σπριντ, ειναι αδυναμος σε επιπεδα ανακογλου.

Ο τζανετοπουλος δειχνει ηρεμια και αφοσιωση, πολυ στασιμος ομως. Καλυτερος απο Κολοβετσιο εχτες, που εδειχνε εκτος.

Ο μανταλος για αλλη μια φορα ο καλυτερος παικτης μας.

Θετικοι μπαρμποσα, πλατελλας, γιοχανσον και μπακακης.

 

Ο ανακογλου δεν μπορει, ειναι ενα τιποτα στο κεντρο. Δεν αμυνεται, δεν επιτιθεται, δεν φτιαχνει παιχνιδι. Δινει τη μπαλα απο τον γιοχανσον στο μανταλο και εξαφανιζεται. Ο γροντης ηταν καλυτερος.

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH=CONFIG]1924[/ATTACH]

 

Φωτογραφία του MVP του χθεσινού ματς, xD

 

Α, παπαπαπαπα... σόκαρες και τον Ζάστρο. xD

Link to comment
Share on other sites

Χωριό που φαίνεται Νικόλα μου, κολαούζο δε θέλει.

Χθες μου θύμισε ακριβώς στο ντεμπούτο του Φουρτάδο.

Να δίνουμε πίστωση και υπομονή, αλλά ρε αδερφέ κάνε έστω ένα κοντρόλ να δούμε πως υποδέχεσαι τη μπάλα. Εδώ ο τύπος ούτε που την πετύχαινε.

 

Ε, δεν λεω οτι φαινεται σοβαρος. Αλλα ας τον δουμε 2-3 ματς να κρινουμε αν ειναι καλυτερος ή χειροτερος απο τους υπαρχοντες (το να βγει νεος Ντανιελ Μπατιστα δεν το περιμενε ουτε ο πιο αισιοδοξος ετσι κι αλλιως)...

Link to comment
Share on other sites

o αρθρογραφος ΑΕΚ στο κοντρα σημειωσε παντως οτι εχει αρχισει ''ηδη'' να υπαρχει ενα κλιμα χαβαλε στις εξεδρες καθε φορα που παιρνει την μπαλα ο Χρυσανθος. μου εκανε εντυπωση το ''ηδη'' γιατι ο αθλητης χτες εκανε ουσιαστικα ντεμπουτο με την ΑΕΚ

 

Βασικά στο προηγούμενο ματς, με το Σούλη, το χαβαλεδόμετρο είχε τερματίσει... κάθε φορά που ακούμπαγε μπάλα κι έδινε πάσα στο ένα μέτρα άκουγες σχεδόν από όλο το γήπεδο ένα μακρόσυρτο ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ... σε βαθμό που ένα παππούδι μπροστά μου απορούσε "γιατί τον κοροϊδεύουν...?" και τι να του απαντήσεις...

 

Χθες ήταν λίγο πιο στρωτά τα πραγματα... σε μια φάση βέβαια που έκανε μια κούρσα με τη μπάλα, οι ιαχές του τύπου "ξετύλιξε την από το μπούτι και μαστιγωσέ τους αλύπητα..." έδιναν κι έπαιρναν... κι αν έβαζε κατα λάθος κανα παστέλι θα ζούσαμε αξιομνημόνευτες σκηνές απείρου κάλλους...

 

τέλος πάντων... υπάρχει μια προκατάληψη... δε ξέρω αν όλοι διαβάζουν ζάστρο στο τουίτερ... πάντως η αλήθεια είναι οτί δε βοηθα λίγο κι ο παίχτης... φαίνεται βαρύς, άτεχνος και βασικά δείχνει να μην ξέρει τακτικώς που πατά και που βρίσκεται... οψόμεθα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×