Jump to content

Ηρακλης Ψαχνων - ΑΕΚ 19/03 18:00 ote sport 4 hd


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Κοίτα, βασικός είναι ο Μπακάκης, βασικός και ο Πλατέλλας.

Τους έχω ικανούς να διώξουν Μπακάκη και να φέρουν τον Βαλεντίνο Βλάχο..

 

Σωστο και αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Τους έχω ικανούς να διώξουν Μπακάκη και να φέρουν τον Βαλεντίνο Βλάχο..

 

Προτιμω Αρκουδα.

Link to comment
Share on other sites

Ασιστ κρισαντους αλλα ο αραβιδης τη σπαταλησε.

 

Ηταν μονος του και δεν σουταρε, αλλα μαλλον λογω αλτρουισμο την εδωσε στον αλλον να κανει χατ τρικ.

Link to comment
Share on other sites

Παραλιγο ρε γαμω. Παραλιγο να το χωσει το μαυρο το πιστολι

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλακες χωρις πλακα τωρα..

στο σουτ του μπακακη ο αλλος (χρυσανθος) κουτουλησε στο δοκαρι ?

Οχι φιλε...ο χρυσανθος ηταν εκει, το δοκαρι επεσε πανω του

Link to comment
Share on other sites

Είναι σαφές ότι τον σαμποτάρουν οι μπάλες τον πιτσιρικά τον Νιγηριανό.

Link to comment
Share on other sites

Πού θα παει μπορει να σκοραρει καποια στιγμη..

 

Ε ναι...μικρος ειναι ακομα. Εχει ολο τον χρονο μπροστα του

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το σκεφτομαι ποσο μαπας μπορει να ειναι ρε.

 

Ο Ζοριτς σερνεται, αλλα 2 ματς βασικος/2 γκολ.

 

Ο Αραβιδης πρωτος σκορερ της κατηγοριας. Ακομα κι ο Ντακολ κι ο Μπρεσεβιτς κατι κανουν.

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στις φασεις ο Μακολει με σωστη αντιληψη και γρηγορες αντιδρασεις.Τα χαρακτηριστικα στο παιχνιδι του που ειδε ο Μιλοβανοβιτς και εισηγηθηκε την αποκτηση του,αρχιζουν και γινονται πια εμφανη.

Λογω ατυχιας και μονο δεν ηρθε το γκολ,το οποιο θα ηταν η επιβραβευση της προσπαθειας και της αγωνιστικης του ανοδου.

Ειναι φανερο πια οτι εχει ξεπερασει τις αρχικες δυσκολιες και αρχιζει να εγκλιματιζεται στην ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ζοριτς σερνεται

 

Δε σερνεται ρε,ετσι ειναι το στυλ τρεξιματος του.

Link to comment
Share on other sites

Είναι σαφές ότι τον σαμποτάρουν οι μπάλες τον πιτσιρικά τον Νιγηριανό.

 

Εγω νομιζω πως υφισταται ποδοσφαιρικο μπουλινγκ απο τους υπολοιπους ποδοσφαιριστες μας γι αυτο δεν μπορει να αποδώσει τα αναμενομενα .

Link to comment
Share on other sites

o branko ton ixere apo palia to xrysantho.

kata lathos vrika auto tou 2012

http://www.tintaamarilla.es/noticia.php?id=4169

tora ti grafei den xero

 

Η ακριβης μεταφραση:

Μια Golden Boot το 2007 και ο δεύτερος καλύτερος παίκτης της U17 Παγκόσμιο Κύπελλο στην Κορέα έπεισε έργο άνοδο έρχονται σε UD Λας Πάλμας . Μετά την υπογραφή του Macauley Chrisantus ( ραχιαία 9 2012-13 ) είναι το χέρι του Μπράνκο Μιλοβάνοβιτς , ο οποίος έχει σπάσει τα εμπόδια της οικονομικής και αθλητικής προορισμούς για να φέρει τον Νιγηριανό ποδοσφαιριστή Sergio Lobera παραγγελίες . Αυτό τονίστηκε κατά την επίσημη παρουσίαση του παίκτη , του οποίου Gordon πράκτορας θέλησε να διευκρινίσει την αποφασιστική παρέμβαση του νέου τεχνικού γραμματέας του UD Λας Πάλμας στη λειτουργία της υπογραφής για τη νησιωτική ομάδα: « Είχαμε μια μεγάλη συζήτηση για πολλές ώρες», δήλωσε ο Δημ της « Maky » , « μέχρι την αυγή . Κοιτάξαμε προσφορές που είχαμε στη Ρωσία , την Ουκρανία , τη Γερμανία , ... αλλά τις έννοιες που ήταν καθοριστικό Μπράνκο μετακόμισε μαζί μας για να κάνει τη σωστή απόφαση . »

Chrisantus χαμογελά κατά τη διάρκεια της παρουσίας τους στις εγκαταστάσεις του υποστηρικτή Domingo Alonso, επιβεβαίωσε όλα τα στοιχεία που προέβαλε ο νόμιμος εκπρόσωπός του και πρόσθεσε ότι «ο στόχος μου ήταν να παίξει στο πρωτάθλημα, ήταν πρόθυμος να έρθει σε μια ομάδα (ισπανικά) είχαν αυτό το όνειρο. Παίξτε στο Πρώτο και έρχονται να κάνουν με το Λας Πάλμας », είπε. «Δεν τίθεται οποιοδήποτε αριθμό των γκολ, θα σηματοδοτήσει είναι δυνατό για να βοηθήσω την ομάδα."

 

Toni Cruz, ο αθλητικός διευθυντής, χοροστάτησε κατά την έναρξη της αναπαραγωγής. Ο ίδιος τόνισε «τη δύναμή του, με ένα προφίλ του επιθετικού που μας έχει πείσει. Είναι σε θέση να τελειώσω με τα δύο πόδια, είναι γρήγορο, ισχυρό και μπορεί επίσης να κατασκευαστεί το δικό τους ευκαιρίες. Αν οι συνθήκες του παιχνιδιού απαιτούν, μπορείτε να δρουν σε άλλα θέσεις στην "αποτιμώνται στη σταδιοποίηση. Εν τω μεταξύ, Chrisantus (που εκφράζεται στα αγγλικά) διαβουλεύσεις με κάθε μια από τις λέξεις που προσφέρονται σε πάνω από την κίνησή του στο Λας Πάλμας. "Μας άρεσε το έργο του Λας Πάλμας, φιλοδοξίες? Ερχόμαστε εδώ, επειδή επίσης υπήρξαν σημαντικοί παίκτες όπως ο Robert Jarni θα μπορούσε να είναι," δήλωσε ο Γκόρντον.

 

Νιγηριανός επιθετικός » έχει μια περίοδο προσαρμογής στο ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο έχει γίνει ήδη στο γερμανικό δεύτερης κατηγορίας », σημείωσε ο Toni Κρουζ . "Πρέπει να θεωρούν ότι αυτό το είδος των αφρικανών ποδοσφαιριστών μερικές φορές χρειάζεται λίγο πριν αφιερώνει σε ευρωπαϊκές διοργανώσεις . Στην περίπτωση της Maky έχει ήδη προχωρήσει . Είμαστε πολύ σίγουροι για την ικανότητά τους στο πλαίσιο του σχεδίου το παιχνίδι μας

 

Chrisantus επιβεβαίωσε ότι το μόνο περιστατικό της υγείας έχει υποστεί συνέβη τον Ιούνιο του περασμένου έτους, όταν πήγε να παίξει με την επιλογή της Νιγηρίας εναντίον της Γκάνα . " Ήμουν τσίμπημα από κουνούπι και είχε ένα επεισόδιο της ελονοσίας » . Έγινε άρρωστος για τρεις ή τέσσερις εβδομάδες και το δέκατο ήταν σε θέση να επιστρέψει στη Γερμανία , εξήγησε ο μεταφραστής της πράξης , για να συνεχίσει την καριέρα του .

 

Σχετικά με τις επιδόσεις του την περασμένη σεζόν στη Φρανκφούρτη , όπου σκόραρε οκτώ γκολ , αυτός διαφοροποιείται « πρώτο γύρο, όπου ήμουν μια χαρά , αλλά ο δεύτερος δεν είναι , μετά από μια αλλαγή προπονητή » . Σε κάθε περίπτωση , οι δύο εποχές κίτρινο είναι εκείνοι που θα παράγουν πλέον κίνητρο : « Έρχομαι για να πολεμήσουν με την προώθηση , γιατί θέλω να παίξω στην Πρώτη "

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Εγω βλεπω οτι η ομαδα δειχνει σοβαροτητα και ο Δελλας δουλευει με τους παικτες . Αυτο φαινεται ειδικα σε Ζοριτς οπου εχει βλετιωσει τα τελειωματα του.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×