Jump to content

Ηρακλης Ψαχνων - ΑΕΚ 19/03 18:00 ote sport 4 hd


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Μπαστουνοκαταπιο στυλ.

 

Στα σημαντικα νεα, πρεπει να φαμε το -3 ΤΩΡΑ, ωστε να παμε με μιν 7 ποντους στα π.ο.

Link to comment
Share on other sites

τωρα θα το φαμε το κεκλεισμενων θα πονεσει βαγγο

 

ειμαστε στους 15 σημερα το ΣΚ εμεις παμε +3 με πανηλειακο και παιζουν απολλων - παναχαικη

 

αν νικησει ο κουγιας παμε στους 18 απο βενετη και παμε στους 9 (8 με τους μειον του σουλατσου) αν κερδισει ο βενετης παμε στους 17 παλι στους 9 (8 δηλαδη) και με Χ παλι παμε 17 δηλαδη 9 (8)

 

πρεπει να χασουμε βαθμους με καλλιθεα η αλιμο για να παμε στους 7 παλι

Link to comment
Share on other sites

Εδω θα πω ενα μπραβο στον Αραβιδη για το ποσο μας βοηθησε φετος (αυτος και ο Μανταλος). Επειδη δεν μου κανει για ΠλατελλοΣοϊλεδης πιστευω 7-8 γκολακια θα τα δωσει και του χρονου και γενικα θα ναι παιχτης απο παγκο που θα βοηθαει εκτος αν ανεβει κι αλλο του χρονου που δεν το αποκλειω γιατι προσπαθει.

 

Εχω υποστηριξει πολλες φορες οτι ο Μπαρμποσα ισως ανεβει κτλ του χρονου. Ε ψοφος. Ελα δηλαδη πουλο χωρις πολλα με νευριασε σημερα κατι που οσο περιεργο και αν ακουγεται δεν μου το βγαζουν ευκολα παιχτες.

 

Γιοχανσον, εχει παιξει ξερω γω 500 παιχνιδια φετος και συνεχιζει ενω ηρθε απο διμηνη διακοπη λογικα του χρονου θα ναι το πρωτο βιολι της ομαδας.

 

Μικουλαε Κρισαντους, σε αντιθεση με τον Γιοχανσον που ηρθε ετοιμος και εδειξε τι σημαινει επαγγελματιας αυτος ηρθε 15 κιλα βαρυτερος και με χαβαλεδοδιαθεση. Ειλικρινα δεν δειχνει τιποτα απολυτως αν και θα περιμενω να τον δω μετα απο προετοιμασια ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ αρχισει Ραμαζανια. Αν θελει Ραμαζανια να παει στην ομαδα του Δωνη χωρις πολλα πολλα. Το αν θα ναι τριτος η δευτερος φορ του χρονου θα εξαρτηθει απο το επιπεδο του βασικου που θα φερουν. Αν φερουν καναν Κλοζε (λεμε και καμια μαλακια) θα ναι δευτερος. Αν φερουν Τζιμπουρ θα ναι τριτος. Ξαναλεω περιμενω επειδη και Μπρεσεβιτς εβριζα αρχικα.

 

Ανακογλου, ΟΚ εχει ανεβει σχετικα αλλα ενταξει οχι τιποτα ιδιατερο, ενας ρολιστας ειναι που το ποσο θα προσφερει εχει να κανει με το επιπεδο των αλλων και οχι με το δικο του.

 

Πλατελλας ευχαριστουμε και δρομο.

 

Κολοβετσιος να σοβαρευτει αλλιως θα ναι αναπληρωματικος του Ανταμ του χρονου αν ερθει και αλλο φορ.

 

Μπακακης να φτιαξει σεντρες.

 

Σοιλεδης δρομο.

 

Λαμπροπουλος να μεινει και να μην ειναι χαβαλες.

 

Ζοριτς να μεινει και να δυναμωσει. Στην αποκρουση Ανεστη του ριξε σφαλιαρα και το γκολ το χαρηκε δειγμα οτι το θελει. Αμπαλος δεν ειναι αλλα ψιλοαδερφιζει ποδοσφαιρικα. Δεν θελω να τον κραξω λογω Ντουσαν μικρος ειναι ομως ας προσπαθησει.

 

Φαγε δεν εχω αποψη.

 

Ανεστης να μεινει και να δουλεψει

Link to comment
Share on other sites

μαλλον μας εχει βαλει τα γυαλια ο Αραβας, στην αρχη της χρονιας εγω προσωπικα εβλεπα την εικονα της ομαδας με σεντερφορι τον Αραβιδη και τραβουσα τα μαλλια μου. ο τυπος προσπαθουσε να το παιξει συμμετοχικος γυρνωντας στο κεντρο να σπαει μπαλες απο δω και απο κει. το τελειωμα το εχει μεσα στην περιοχη, ειναι ενας κλαους των φτωχων θα ελεγα αν και φετος τα νουμερα του ειναι πολυ καλυτερα. κατσικι ειναι αλλα τον επιθετικο τον θελεις να σου κανει το γκολ, οσο το κανει στα @@ μας...

Link to comment
Share on other sites

εχεις 10 δυσκολα ματς στα πλειοφ εκει θα γινουν οι τελικες κρισεις για ολους

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο για τον Αραβα, πουλαει οπαδιλικι αλλα οχι το φθηνο και το ψευτικο.... φαινεται οτι ποναει τη φανελα και την ομαδα.

δικο μας παιδι

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο για τον Αραβα, πουλαει οπαδιλικι αλλα οχι το φθηνο και το ψευτικο.... φαινεται οτι ποναει τη φανελα και την ομαδα.

δικο μας παιδι

 

Ε ναι δεν ειναι ουτε ανΕψιος Μανωλας ουτε καραγκιοζης Λαμπροπουλος. Μια χαρα εξυπνος ειναι ξεκινησε να το παιξει υπερβολικο οπαδιλικι αλλα το μαζεψε καπου. Και τοτε ηρθαν τα γκολ

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι δεν ειναι ουτε ανΕψιος Μανωλας ουτε καραγκιοζης Λαμπροπουλος. Μια χαρα εξυπνος ειναι ξεκινησε να το παιξει υπερβολικο οπαδιλικι αλλα το μαζεψε καπου. Και τοτε ηρθαν τα γκολ

 

Ευστοχο αυτο που γραφεις. Ετσι εγινε.

 

Παιδες, ειναι πολυ κατσικι παντως... Ας παιζει αλλαγη, αλλα οχι προγραμματισμο για βασικος.

Link to comment
Share on other sites

το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι το καλοκαιρι

θα κανει προετοιμασια

οχι με σουηδικο τιμ αλλα

με μπουρουτζικα στο ζεεφελντ.

 

Σιγά μην πάμε εκεί.

Πήλιο και πολύ είναι.

Link to comment
Share on other sites

το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι το καλοκαιρι

θα κανει προετοιμασια

οχι με σουηδικο τιμ αλλα

με μπουρουτζικα στο ζεεφελντ.

 

Big issue.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×