Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Νονός said:

Αυτο το καλαμπούρι πέρσι, το πληρώσαμε ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ. :(

Χρυσάφι από την πυραμίδα του χεοπα έφερε στα ταμεία ο μαριναρος με την πρόκριση δε ξέρω τι λέτε 

Link to comment
Share on other sites

Εγω ηθελα πουσταρα αιωνιο στο τελικο με οπαδους και των δυο για να δω αν αυτα που εχουν πει ολα αυτα τα χρονια απο την ασφαλεια της μη μετακινησης μπορουν να τα πουν και απο κοντα και ας φαμε 3 χρονια αποκλεισμο απο την φιφα και την ουεφα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Χρυσάφι από την πυραμίδα του χεοπα έφερε στα ταμεία ο μαριναρος με την πρόκριση δε ξέρω τι λέτε 

Ναι .... και κάθετο ποδόσφαιρο .... και μπαλάρα .... και -14 ....

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΟΘΑΜΕΝΑ ΤΟΥΣ,ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΝ ΑΠΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΙΓΡΗ,ΤΙΤΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΥΡΩΣΟΥΝ,ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΠΕΤΣΙΝΑ ΠΕΝΑΛΤΥ ΘΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΣΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τι ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΡΑ ειναι αυτος της Λαμιας!; Μιλαμε σημερα εκανε πανω απο 15 σωτηριες επεμβασεις, εκ των οποιων οι 8-9 πολυ δυσκολες, μαζι με το πεναλτι....

 

Μπαρκας μπροστα του= κουρτσιτσα (βλεπε λεξικο Καρλεουσας)

Link to comment
Share on other sites

Μερίδα των οπαδών του Ολυμπιακού πήγε στα αποδυτήρια και έκανε τα παράπονά της προς την ομάδα. Ήθελε να δείξει πως ήταν μία νύχτα που δεν τιμά τον σύλλογο αγωνιστικά και πως για τον Ολυμπιακό ήταν μία μεγάλη αποτυχία ο αποκλεισμός από την Λαμία. Αφότου έγινε η σχετική συζήτηση οι οπαδοί αποχώρησαν.

«Σκασμένος» από τον ταπεινωτικό αποκλεισμό, ο Βαγγέλης Μαρινάκης βρέθηκε στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού και εξέφρασε προς τους παίκτες την απογοήτευσή του!

Το αφεντικό των «ερυθρόλευκων» έντονα δυσαρεστημένος, από έναν αποκλεισμό που ούτε αυτός μπορούσε να φανταστεί βρέθηκε μετά την λήξη του αγώνα στα αποδυτήρια και... πέρασε το μήνυμα της απογοήτευσης και προς τους παίκτες. «Κόντρα στον λυσσαλέο πόλεμο που δεχόμαστε θα έπρεπ

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως επρεπε να αποκλειστουμε απο Ατρομητο μηπως πεφταμε με Ολυμπιακο και μας γλεντουσε σε διπλα παιχνιδια.

Γνωμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Hades said:

Βαγγέλη η λύση ακούει στο όνομα Μαρίνος Ουζουνίδης 

αυτη τη κατσικοφράση μην την λέτε. Μου χει σφηνωθεί η ιδέα ότι επειδή το σκεφτόμουν να το γράψω στο ημίχρονο του Καραισκακης, έγινε ότι έγινε. μόνο και μόνο στη σκέψη.

ας συμφωνήσουμε εδώ, οτι δε θα το ξαναπούμε αυτό το αστειο. ας συμφωνήσουμε εδώ με το αίμα μας ρε. πρώτος εγώ.

Link to comment
Share on other sites

D0hCogKWoAAgX6f?format=jpg&name=900x900

Μετα απο 23 χρονια ανακαλυπτουν οτι το ποδοσφαιρο ειναι απροβλεπτο και οτι μπορει και να χασεις ακομα κι αν εισαι καλυτερος. Ολοκληρες γενιες εχουν περασει χωρις να δουν τετοιο αποτελεσμα. Μονο ενα 0-1 στο πρωταθλημα που επιανε και τις σταγονες της βροχης ο Κατεργιαννακης σε ενα Ολυμπιακος-Αρης 0-1 στο ΟΑΚΑ θυμαμαι. Βιασατε το ποδοσφαιρο παλιοπουστες και θα σας τα επιστρεψει ΟΛΑ καρμικα. ΟΛΑ.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Το χτεσινό αποτέλεσμα είναι σημάδι επαναφοράς ομαλότητας στο ελληνικό ποδόσφαιρο.

Έχουν πολλά να γίνουν ακόμα αλλά σιγά σιγά μέχρι και οι γαύροι θα ξαναθυμηθούν την χαρά του να κερδίζεις "κυπελλάκι".

Ας μείνουν δεύτερη σερί χρονιά άκουποι (και σε ποδόσφαιρο και σε μπάσκετ), αν δεν αυτοκτονήσουν τα ζωντόβολα στον βορρά.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Πρωινος καφες ......τσιγαρο ΚΑΝΟΝΙΚΟ ( ηλεκτρονικο καπνιζω ) και ηδονη με πρωτοσελλιδα.? Η απολυτη καυλα να βλεπεις να κλαινε τα μουνια του πειραια.

Απλα στο πισω μερος του κεφαλιου μου ξερω οτι εχει παρει την θεση τους η πουστρα της τσετσενιας και πρεπει οπωσδηποτε φετος να τους γαμησουμε στο κυπελλο.

Σε διπλο αγωνα αποκλεισμος του Μπαλαμο της νοτιας επαρχιας της βορειας Μακεδονιας κυπελλο στην ΑΕΚ και παιρνουμε μια ανασα ανακουφισης και δυναμη μεχρι το καλοκαιρι.

Το ξαναγραφω θελω ημιτελικο με τους γυφτους πρωτο ματς οακα 3-0 και ρεβανς στην τουμπα με αποκλεισμο τους και ισως μπουκα και τιμωρια που μπορει να τους κοστισει μειον βαθμους κτλ.

 

Link to comment
Share on other sites

Στα ίσια. Με Κύπελλο η χρονιά είναι πετυχημένη. Ειδικά αν περιλαμβάνει πούτσα στους Βούλγαρους. Εύχομαι να μην κερδίσουν τον Παναθηναϊκό και να πέσουμε πάνω τους σε διπλά παιχνίδια. Να ναι ζορισμένοι για το πρωτάθλημα. Μανόλο κάνε προετοιμασία στην ομάδα να πετάει για το Κύπελλο. Αυτός είναι ο στόχος φέτος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

@geo_1990 Με το νεο σου αβαταρ συμβαδιζεις τουλαχιστον με το 60% των χρηστων του φορουμ ?

Link to comment
Share on other sites

Εξίσου αλήθεια είναι ότι αν σκόραρε ο Φορτούνης με το πέναλτι στο 86’, ουδείς σήμερα θα ασχολούνταν με το χθεσινό ματς κι όλοι θα λέγαμε, «να παίξουμε τώρα, στα ημιτελικά, με τον ΠΑΟΚ η, στον τελικό;». 
 

Poutsa Nikolakopoule...karagiozh.

Link to comment
Share on other sites

Διάβαζα πριν λίγο το zougla και έχει ενδιαφέροντα νέα για την υποθεση Τζηλου.....

πρωτοφανή γεγονότα---έπεσα από τα σύννεφα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
59 minutes ago, tarasfw said:

Διάβαζα πριν λίγο το zougla και έχει ενδιαφέροντα νέα για την υποθεση Τζηλου.....

πρωτοφανή γεγονότα---έπεσα από τα σύννεφα

Σε αλλη χωρα θα τους ειχανε μπουζουριασει ολους και η ομαδουλα τους στο τοπικο. Μιλαμε για μαφια με στοιχεια πλεον εγκληματικη οργανωση. Αλλα τι λεω μωρε.....εδω σε λιγο καιρο μετα τις εκλογες μαζι με κουλη θα κυβερναει.....

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να δικαιολογησω κατι, μπορει η ελληνικη δικαιοσυνη να ειναι μπουρδελο, αλλα γενικα η δικαιοσυνη ειναι περιεργη ιστορια.

Δλδ ξερουμε ολοι τι εγινε με τον Τζηλο, αλλα ισως να μην υπαρχουν επαρκεις αποδειξεις οτι ενορχηστρωτης ηταν ο Μαρινακης.

Φανταζομαι οι χασοδικηδες του φορουμ, ως πιο ειδικοι, συμφωνουν.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×