Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Guest Fadrhonc21

Χωρίς κούπα σε μπάλα και σε μπάσκετ για 2 συνεχόμενες χρονιές. Γαμημένοι σκατόγαυροι να πάτε στο διάολο κατακάθια της κοινωνίας

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΑΣ !!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΕΡΑ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mobster21 said:

για τα θηρια μιλησα εγω.

 

6 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Δεν ξέρω ποιοι παρακαλάγανε να μας πετάξει έξω ο Ατρόμητος, στις προβλέψεις όμως το είχα παίξει άσσο ;) 

Τώρα για το αν μας διαλύσουν ή όχι δεν ξέρω, αλλά σε διπλά ματς η ΑΕΚ όπως έπαιξε με Ατρόμητο θα περάσει εύκολα. Η ΑΕΚ όπως έπαιξε με Απόλλωνα ή γαύρο στο Β θα αποκλειστεί εύκολα.


Ρε σεις, ο MoF έγραψε (σε παράφραση) ότι εμείς περάσαμε τον πιο δυνατό αντίπαλο και με σχετική άνεση, την ώρα που οι άλλοι αποκλείστηκαν ή πέρασαν με τα 1000 ζόρια. Ταυτόχρονα, έχουν παρουσιαστεί και οι 2 σαν ομαδάρες σε βαθμό που πολλοί έλεγαν ότι ίσως είναι καλό για την ιστορία μας (!) να μας πετάξει έξω ο Ατρόμαχτος για να μην φάμε 5αρες από τους 2 γαύρους.
Ο φαντρονκ στην απάντησή του σε αυτό, συνέδεσε ότι έχουμε Ponce/Alef δανεικούς και Λύμπε ΤΔ. Την σύνδεση ρωτάω να βρω γιατί δεν την καταλαβαίνω.

Από κει και πέρα, @mobster21 ούτε το σύνολο του ματς ήταν για 4-1, ούτε ίδια θα είναι η ΑΕΚ αργότερα μετα τις επιστροφές των τραυματιών (και τις προπονήσεις του Μανόλο). Και πλέον δεν θα τους ξαναδούμε κιολας τους μαλάκες.

ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΓΥΛΟΥ ΜΑΛΑΚΕΣ ΓΑΥΡΟΙ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε η προπονηταρα ο μαρτινς ? Αποκλεισμός ? ο Μανόλο δεν έχει αποκλειστεί ΠΟΤΕ στο κύπελλο Ελλάδας . Άντε γειά . 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Καλως ηρθες Τακη Λεμονη στην ομδα της καρδιας σου για 132η φορα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ο Μαρτιν εκανε Ροτεισον λες και παιζει ημιτελικα ΤΣΛ ο πουστης και εχει 4 ντερμυ για τον τιτλο ξερω γω χαχαχαχααχαχαχα πωπωπωπωπωπωπωπωπωπωπωπωπουτσα πονος ρε πουστηδες ΗΔΟΝΗ ΗΔΟΝΗ ΠΑΡΤΕ ΤΑΚΗ ΛΕΜΟΝΗ χαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα

Καραπαπα-Γαβαθιωτη-Μιχο-Καισαρη-Μπαμπη Χριστογλου -Βερβελε-κυρΣΑΒΒΑ...........ΠΕΘΑΝΕΤΕ τωρα ΠΕΘΑΝΕΤΕ ομαδικα ψοφος καρκινωματα !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
5 minutes ago, firebird said:

Ο φαντρονκ στην απάντησή του σε αυτό, συνέδεσε ότι έχουμε Ponce/Alef δανεικούς και Λύμπε ΤΔ. Την σύνδεση ρωτάω να βρω γιατί δεν την καταλαβαίνω.

Εγώ μιλούσα για του χρόνου, θεωρώ την χρονιά την φετινή τελειωμένη γιατί κράτησαν τον αχώνευτο όσο τον κράτησαν, έπρεπε να το διατυπώσω καλύτερα. Εντάξει αν μας φέρει κύπελλο φέτος ο Μανόλο εγώ θα κάνω τεράστια κωλοτούμπα και θα πάρω πίσω όλα όσα του έχω πει και θα φωνάζω να μείνει και να είναι αυτός ο κόουτς στην ΝΦ. Με κύπελλο όπως ξεκίνησε η χρονιά κι εξελίχθηκε είναι σούπερ επιτυχία και την παίρνει όλη ο Μανόλο.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ρε αντι να χαρειτε ψαχνετε τι εγραψε ο ενας και ο αλλος τωρα ελεος αντε ξεχαστε τα ολα και παμε να παρουμε το κυπελλο απο τον τσετσενογυφτο. Για την Ελλαδα πρεπει να παρουμε το κυπελλο για την Ελλαδα. Ολη η ΕΛΛΑΔΑ ειναι με την ΑΕΚ. Πρεπει να φερουμε το Κυπελλο πισω στην Ελλαδα. Εθνικη ομαδα η ΑΕΚ πλεον στο θεσμο του κυπελλου. Θελω ημιτελικο τους γυφτους σε διπλο αγωνα και οακα με 60.000 και ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Εγώ μιλούσα για του χρόνου, θεωρώ την χρονιά την φετινή τελειωμένη γιατί κράτησαν τον αχώνευτο όσο τον κράτησαν, έπρεπε να το διατυπώσω καλύτερα. Εντάξει αν μας φέρει κύπελλο φέτος ο Μανόλο εγώ θα κάνω τεράστια κωλοτούμπα και θα πάρω πίσω όλα όσα του έχω πει και θα φωνάζω να μείνει και να είναι αυτός ο κόουτς στην ΝΦ. Με κύπελλο όπως ξεκίνησε η χρονιά κι εξελίχθηκε είναι σούπερ επιτυχία και την παίρνει όλη ο Μανόλο.

 

Αν παρουμε κυπελλο εννοειται οτι πιστωνεται στον Μανολο.Οπως στον μεγαλυτερο βαθμο του πιστωνεται και η προκριση στους ομιλους του CL.

Γνωμη μου

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Ρε σεις μονο σε μενα ο Μαρτινς μου θυμιζει τον Καραγεωργιου;

Όχι, την ίδια αχώνευτη κακομοιριά βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Hades said:

Και επίσημα πέτρινα χρόνια 

Περιμενω ποτε θα γινει και καμια μπουκα να κυνηγανε κανενα αντιπαλο οπως τον Δημοπουλο.Δυο χρονακια ακομα εκτος πρωταθληματος και θα τα ξαναδουμε.Ποσο μου εχουν λειψει αυτα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, firebird said:

Όχι, την ίδια αχώνευτη κακομοιριά βγάζει.

Εννοω εμφανισιακα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Βαγγέλη η λύση ακούει στο όνομα Μαρίνος Ουζουνίδης 

Γαμώ το limit στα like. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Εννοω εμφανισιακα

Κι εγώ εμφανισιακά το λέω. Σαν τα αγοράκια με τα σπίρτα είναι κι οι 2.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Ασταθεστατη ομαδα που απλα την ανεστησαν κατι κοροιδα.

Ποσο δικιο...

Φανταζεστε ποσο πιο ευκολα θα ηταν ολα, αν χθες δεν ειχαν σφαξει τον νιωνιο στο γονατο;;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Ασταθεστατη ομαδα που απλα την ανεστησαν κατι κοροιδα.

Συμφωνω 100%

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nestoridis21 said:

Ποσο δικιο...

Φανταζεστε ποσο πιο ευκολα θα ηταν ολα, αν χθες δεν ειχαν σφαξει τον νιωνιο στο γονατο;;

kupello79.jpg

 

Vazwfwties21  :D

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hades said:

Βαγγέλη η λύση ακούει στο όνομα Μαρίνος Ουζουνίδης 

Γι αυτο παιζανε με γιομες;Ειχε δωσει εντολες σαν ο νεος τεχνικος τους ο στρατηγος;

Come on

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Hades said:

Βαγγέλη η λύση ακούει στο όνομα Μαρίνος Ουζουνίδης 

Αυτο το καλαμπούρι πέρσι, το πληρώσαμε ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ. :(

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×