Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ερώτηση αδαούς :

Αυτός ο Δ.Μ. -κατά Ζούγκλαν Δημήτριος Ματαντάς- είναι όπως αναφέρεται ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΜΕΝΟΣ με υποψίες ότι έχει διαφύγει στο εξωτερικό.

Για ποιό λόγο η ΕΛΑΣ δεν δημοσιεύει στοιχεία και φωτογραφία του ώστε να συμβάλλει όποιος μπορεί στον εντοπισμό του -επαναλαμβάνω- ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΜΕΝΟΥ ????

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ γαυρος είμαι. Όλα καλά, συζήτηση θα κάνουμε, μπορείτε να μας λέτε απογόνους φυσικά, δεν παρεξηγουμαι. Αλλά ρε λαμογια κουφαλες χανουμια, είδα ότι κάποιοι από σας προτιμούσαν να παίρνει ο τρακης το πρωτάθλημα στο μπάσκετ και πρέπει να μου δώσετε εξηγήσεις. ΥΓ. Σας ευχαριστώ που μου επιτρέπετε να εκφράζομαι ελευθερα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Παιδιά εγώ γαυρος είμαι. Όλα καλά, συζήτηση θα κάνουμε, μπορείτε να μας λέτε απογόνους φυσικά, δεν παρεξηγουμαι. Αλλά ρε λαμογια κουφαλες χανουμια, είδα ότι κάποιοι από σας προτιμούσαν να παίρνει ο τρακης το πρωτάθλημα στο μπάσκετ και πρέπει να μου δώσετε εξηγήσεις. 

Ραγιε εσυ εισαι, σε καταλαβαμε ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ραγιε εσυ εισαι, σε καταλαβαμε ?

Ξέχασα να μπω με το άλλο προφίλ :(

Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2019 at 11:30 PM, Νονός said:

Πάντως πραγματικά δεν υπάρχει πιο γελοίος αθλητικός οργανισμός στον κόσμο. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Παιδιά εγώ γαυρος είμαι. Όλα καλά, συζήτηση θα κάνουμε, μπορείτε να μας λέτε απογόνους φυσικά, δεν παρεξηγουμαι. Αλλά ρε λαμογια κουφαλες χανουμια, είδα ότι κάποιοι από σας προτιμούσαν να παίρνει ο τρακης το πρωτάθλημα στο μπάσκετ και πρέπει να μου δώσετε εξηγήσεις. ΥΓ. Σας ευχαριστώ που μου επιτρέπετε να εκφράζομαι ελευθερα

χαχαχαχχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Πέτρος Κόκκαλης: Δεν θα υπογράψω δήλωση με ποιον θα είμαι

c284f607706e364735d963dc1ca03784.jpg
 

Ο Πέτρος Κόκκαλης αναμένεται να είναι τελικά ανάμεσα στα ονόματα που θα περιέχει το ευρωψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ, κάτι που προκάλεσε την δυσαρέσκεια του Δημάρχου Πειραιά Γιάννη Μώραλη, με τον οποίον ήταν δημοτικός σύμβουλος.

Αρχικά ο κ. Μώραλης κάλεσε τον κ. Κόκκαλη να παραιτηθεί από δημοτικός σύμβουλος εάν ευσταθούν τα δημοσιεύματα, με τον πρώην αντιπρόεδρο του Ολυμπιακού να το κάνει με μια δήλωση που εξαπέλυσε «επίθεση» κατά του… νυν προέδρου του Ολυμπιακού.

Η παράταξη «Πειραιάς Νικητής» απάντησε στον κ. Κόκκαλη αντικρούοντας τα όσα έλεγε.

«Δεν θα υπογράψω δήλωση με ποιον θα είμαι»

Τώρα λοιπόν, σε συνέντευξή του στο Rise Tv ανέφερε πως «δεν θα μου πει κανείς να υπογράψω δήλωση με ποιον θα είμαι. Έκανα αυτό που μου ζήτησε ο συνδυασμός Πειραιάς Νικητής, μου ζήτησε να παραιτηθώ και βεβαίως παραιτήθηκα, γιατί δεν θέλω να βρίσκομαι κάπου που δεν με θέλουν».

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρό αλλά φαίνεται ότι θα κορυφωθεί όσο πάμε στις εκλογές .

Link to comment
Share on other sites

Η εφημερίδα ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ σε δημοσίευμά της αναφέρει πως οι τράπεζες που χορήγησαν τα δάνεια για το "Γ. Καραϊσκάκης" προχώρησαν σε καταγγελία, απαιτώντας άμεσα τα χρήματα που τους οφείλονται.

Το ομολογιακό δάνειο, για το γήπεδο του Ολυμπιακού ήταν ύψους 49.5 εκατομμυρίων ευρώ και οι οφειλές είναι οι εξής: 13 εκατομμύρια ευρώ στην Alpha Bank, 10 στην Εθνική Τράπεζα, 10 στη Eurobank, 4 στην Τράπεζα Πειραιώς και 3 στην Attica Bank.

Όπως σημειώνεται στο δημοσίευμα, αν δεν βρεθεί λύση, τότε οι δανειστές της εταιρείας είναι πιθανό να προχωρήσουν σε πλειστηριασμό του γηπέδου και των συνοδευτικών του χώρων.

Αξίζει να σημειωθεί ότι οι ορκωτοί λογιστές της «Καραϊσκάκης Α.Ε.», που εκμεταλλεύεται τα δικαιώματα του γηπέδου, εξέφρασαν αρνητική άποψη στην έκθεσή τους για την περίοδο Ιούλιος 2017-Ιούνιος 2018.

Στην έκθεση της Deloitte, συγκεκριμένα, αναφέρεται ότι η συνέλευση των ομολογιούχων δανειστών αποφάσισε την καταγγελία του ομολογιακού δανείου, καθιστώντας το ληξιπρόθεσμο και άμεσα απαιτητό. Η εταιρεία, παράλληλα, παρουσιάζει μια σειρά από ζημιογόνα αποτελέσματα, τα ίδια κεφάλαια είναι λιγότερο από τα μισά, σε σύγκριση με το μετοχικό κεφάλαιο, ενώ η συνολική αξία των βραχυπρόθεσμων υποχρεώσεών της μέχρι τις 30/6/2018 υπερβαίνει τη συνολική αξία των κυκλοφορούντων περιουσιακών της στοιχείων.

Η «Καραϊσκάκης Α.Ε.» παρουσίασε κύκλο εργασιών ύψους 3.9 εκατομμυρίων ευρώ και ζημίες στα 2 εκατομμύρια ευρώ στην τελευταία χρήση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός είναι ικανός να πάει κόντρα και με το κούλη . Τσακώνεται με όλο το κόσμο . και το σύριζα παλιότερα έχει στηρίξει και τη δούρου κτλ

Ο Μαρινάκης είναι με τη ντόρα και τον κουβέλη κουμπάρος και πλέον ντόρα κυριάκος δεν έχουν τις καλύτερες σχέσεις και αυτό φαινεται απο τα χτυπήματα των παραπολητικών νέων για μπακογιάννη . Δεν ξέρω αν σε ένα τόσο δισκαμπτο άνθρωπο θα ήθελε ο κυριάκος να ταυτιστεί γιατί υπάρχουν κίνδυνοι ( εδώ αρνήθηκε ότι έχει σχέσεις χαχαχα)

Πάντως η τράπεζα δεν θέλει να το βγάλει σε πλειστηριασμό άλλα να βρεθεί μια βιώσιμη λύση τουλάχιστον στο επίπεδο λογιστικών και αυτό το ξέρουν οι γαύροι .

Εγώ για πλάκα θα ήθελε να το έκανε κατάσχεση και να το έκλεινε το μπουρβέλο για κάνα χρόνο έτσι για το χαβαλέ .

Αν δεν υπήρχε ομερτά στους ρεπόρτερ του γαύρου θα φαινόντουσαν πόσο έχουν μπουρβελοποιηθεί μεταξύ τους με κόκκαλη -θεοδωρίδη πατέρα γιό -μαρινάκη και σία .

«Διαιτησία... αηδία, με τη σφραγίδα της UEFA και στα δύο ματς με τη Ντιναμό Κιέβου. Μπράβο στον Γενικό Γραμματέα της Θόδωρο Θεοδωρίδη και στον τοποτηρητή της στην Ελλάδα, Ζόραν Λάκοβιτς. Παρεμπιπτόντως, είναι γνωστό ότι έχουν καλές σχέσεις με τον πρόεδρο της ουκρανικής ομάδας, Ιγκόρ Σούρκις», αναφέρεται στην εφημερίδα «Κόκκινος Πρωταθλητής», που εκφράζει τις θέσεις της ΠΑΕ Ολυμπιακός.

και αυτά τα λέει η ΠΑΕ που έχει το πατέρα του γγ αντιπρόεδρο επειδή φαντάζονται ότι απο πίσω τους είναι ο κόκκαλης .

photo-gate-7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Στην Α2 ρε πουστηδεςςςςςς στην Α2 !!!!!

 

Η βαθμολογία στη Basket League

1.Παναθηναϊκός 38
2. ΑΕΚ 35
3. Προμηθέας 32
4. Περιστέρι 32
5. ΠΑΟΚ 31
6. Ήφαιστος 30
7. Χολαργός 27
8. Άρης 25
9. Λαύριο 24
10. Πανιώνιος 24
11. Ολυμπιακός 23
12. Κύμη 23
13. Κολοσσός 22
14. Ρέθυμνο 22

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να γίνει -1 ώστε να μπουν playoff, αν και θα ήθελα να μπουν σαν 8οι. Εκεί θα πέσει το γέλιο γιατί αν δεν εμφανιστούν έχουμε αυτόματα υποβιβασμό ενώ αν εμφανιστούν θα κάνουν κωλοτούμπα επιπέδου Comaneci οι Αφοι.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, XAMΠOΣ said:

Στην Α2 ρε πουστηδεςςςςςς στην Α2 !!!!!

 

Η βαθμολογία στη Basket League

1.Παναθηναϊκός 38
2. ΑΕΚ 35
3. Προμηθέας 32
4. Περιστέρι 32
5. ΠΑΟΚ 31
6. Ήφαιστος 30
7. Χολαργός 27
8. Άρης 25
9. Λαύριο 24
10. Πανιώνιος 24
11. Ολυμπιακός 23
12. Κύμη 23
13. Κολοσσός 22
14. Ρέθυμνο 22

Δώσε κανά λινκ, τι φάση;

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Fadrhonc21 said:

Λενε οτι το -6 του κυπελλου θα γινει -1. Θα γελασουμε κι εδω

Καλά, στην Ελλάδα όλα να τα περιμένεις. Για την ακρίβειια όλα εκτός από την λογική και το νόμιμο.

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

«Θέλω να σας ευχαριστήσω πάρα πολύ. Επειδή η χρονιά ήταν λίγο περίεργη, ένα θα σας πω: Εμείς όλοι μετράμε τίτλους, οι άλλοι μετράνε νίκες. Ο Ολυμπιακός δεν είναι ούτε πρόσωπα, ούτε παίκτες, ούτε πρόεδροι, ούτε τίποτα. Είναι ο πύρινός σου κόσμος που δε λυγάει ποτέ. Ευχαριστώ», είπε ο Αλεξανδρής. 

Συγκινητικά λόγια από τον Αλέκο Αλεξανδρή που το χρήμα δεν το λογαριάζει τον πύρινο λαό του γρύλου σαν κοιτάζει.Τους τίτλους με την ΑΕΚ τους μετράει ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×