Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Δεν ειναι μιλημενα πλεον τα ματς με Κομποτη. Δεν υπηρχε λογος να το πιασει ο Επασι.

 

Αλλα αν συνεχιστει ετσι αργα ή γρηγορα θα το φαει στο β´.

ε, ναι, για 2-0 ήδη ηταν, χωρις τα πεναλντυ.

Link to comment
Share on other sites

Θα αναλάβει ο Λάζαρος στο βήτα. Αν δεν αδειάσει το ντεπόζιτο από πορτοκαλάδες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γκολαρα παλι ο λαζαρος...ελπιζω αυτοι που επρεπε, να ειχαν στηριξει καλα την υποθεση στα δικαστηρια.

Link to comment
Share on other sites

Του μίλησαν στο ημίχρονο του Εμπασί τη γλώσσα του σώματος για να μάθει να πιάνει πέναλτι της Ολυμπιακάρας ο αλήτης.

Link to comment
Share on other sites

ολες οι ελπιδες πια στον μοναδικο κανονικο ποδοσφαιριστη με το ονομα Γιακουμακης που υπαρχει

(παιζει?)

Link to comment
Share on other sites

ελεος....

βγαλτε τη ρημαδοαποφαση γιατι μας κανει πλακα ο οικοδομος...

Μην εισαι σιγουρος ομως, οτι θα ειναι υπερ ημων.

Link to comment
Share on other sites

Μην εισαι σιγουρος ομως, οτι θα ειναι υπερ ημων.

η που θα ναι υπερ μας,

η που θα ανεβασει τις σελιδες της μιρλας και θα ανησυχησει ο στυλιανοπουλος.

win-win κατασταση

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Λαδαρε παιχταρα μου εθυ!

 

Ειθαι θτο μυαλοοοοοοοοοοοο

κατι μαγικοοοοοοοοοοοοοοοο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω ακομα δεν θα τον ήθελα και δεν νομίζω οτι θα εχει και διάρκεια .Ειναι ντροπή ο γαύρος των εκατομμυρίων να περιμένει απο το 32χρονο Λαζαρο για να πάρει τα μάτς , δεν νομίζω οτι μπορεί να συνεχιστεί για πολλή .

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονος οτι ο γαυρος δεν δειχνει για πολλα θα το σχολιασουμε ή θα αρκεστουμε στον βετετανο με το φαουλ μπανανα που το επιανα κι εγω?

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το βλεπω δεν κανει τπτ ο οικοδομος. Εβαλε ενα γκολ απ τα 30 μετρα γτ το πνιξε το τερμα. Γενικα δεν λενε τπτ οι γαυροι. Τους λειπουν καποιοι παιχτες αλλα και σε μας λειπαν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

αυτοι δεν είχαν πουλήσει κατι δεκάδες χιλιάδες διαρκείας? Τι εγινε συνεννοήθηκαν όλοι για να μην πανε? Α ξέρω εχουν φέτος τσουλου .

Link to comment
Share on other sites

Και αυτοί που πάνε φωνάζουν "Κώστας Φορτούνης" ρυθμικά. Μέγιστο λάθος που βγήκαμε από τα μνημόνια.

Link to comment
Share on other sites

Ματς γουιννερ κυριοι. Οπως και να το κανουμε. Και ειμαι δυστυχως απο εκεινους που επεμεναν οτι δεν θα ξανακανει καλη χρονια. Τελικα το κινητρο τον εκαμνε να αποδωσει τωρα στην αρχη της σεζον.

 

- η Λιβαδεια μπορουσε κατι παραπανω αλλα "ρισκαρε" μονο μετα το γκολ. Ειναι η κλασσικη μαλακια των μικρων που αντι να βγουν για να παρουν το ματς, καθονται για το 0-0 με τους μητροπουλους και τους ζησοπουλους και τελικα είναι μεχρι να φανε το πρωτο. Τεσπα.

 

- Το εληξε. Κερδίσαμε 1-0 Νονε.

Link to comment
Share on other sites

Πεθαμενοι ηταν,ενας Φορτουνης και εκεινος ο Καμαρα κατι παλευαν.Οικοδομος 1,5 σπριντ μεχρι να του αφησουν κενο το τερμα να βαλει το γκολ.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

με την προυποθεση οτι θα ρθουν οι γνωστοι ,θα χουμε επναλαψη του περσυνου δραματος στο λυομενο.

Link to comment
Share on other sites

Ειστε σε αστειο βαθμο υπερβολικοι με Λαζαρο και μπαινετε στο τρυπακι να ασχολειστε μαζι του (βουτυρο στο ψωμι των γαυρων)

 

1) γιατι γενικα δεν κανει και ΜΑΛΛΟΝ δεν θα εχει διαρκεια

2) γιατι ακομα κι αν παιξει καλη μπαλα ολη την σεζον (κατι που παντως ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ απο το αποψινο ματς, ενα αστειο φαουλ εβαλε) αν εισαι σοβαρη ομαδα δεν ασχολεισαι, ακομα κι αν η διοικηση εκανε γκαφα με την περιπτωση του

3) γιατι αν εχεις λεφτα, ευκολα φερνεις καλυτερο αθλητη, κατι που ευελπιστω οτι μπορει να γινει οσονουπω

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Παντως η πρωτη εικονα η δικη σου και των δυο γαβρων, ειναι οτι πας για μπακ του μπακ.

Link to comment
Share on other sites

Ειστε σε αστειο βαθμο υπερβολικοι με Λαζαρο και μπαινετε στο τρυπακι να ασχολειστε μαζι του (βουτυρο στο ψωμι των γαυρων)

 

1) γιατι γενικα δεν κανει και ΜΑΛΛΟΝ δεν θα εχει διαρκεια

2) γιατι , ακομα κι αν παιξει μπαλα ολη την σεζον (κατι που ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ απο το αποψινο ματς, ενα αστειο φαουλ εβαλε) αν εισαι σοβαρη ομαδα δεν ασχολεισαι, ακομα κι αν η διοικηση εκανε γκαφα με την περιπτωση του

3) γιατι αν εχεις λεφτα, ευκολα φερνεις καλυτερο αθλητη, κατι που ευελπιστω οτι μπορει να γινει οσονουπω

Κοίτα, όλη τη σεζόν δεν μπορούμε να ξέρουμε τι θα κάνει, αλλά μέχρι στιγμής έχει ξεκινήσει πολύ καλά και είναι ο καλύτερος παίκτης τους. 

 

Από εκεί και πέρα, εγώ πιστεύω ότι ο γαύρος θα βγει 3ος φέτος (ίσως να πάρει το Κύπελλο), αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι τους δώσαμε έναν παίκτη ο οποίος (έστω στο ξεκίνημα της σεζόν) φαίνεται να βρίσκεται σε πολύ καλή κατάσταση. Προσωπικά, σε αυτούς δεν θέλω να δίνω ούτε τον πυρετό μου.

 

Από εκεί και πέρα η επίσημη ΑΕΚ ασχολείται όσο πρέπει να ασχοληθεί, ε στο φόρουμ θα γράψουμε και τίποτα παραπάνω, εδώ σχολιάζουμε τον Μπουζούκη του βάζελου

Link to comment
Share on other sites

Παντως η πρωτη εικονα η δικη σου και των δυο γαβρων, ειναι οτι πας για μπακ του μπακ.

Πεφτουμε απ τα συννεφα

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×