Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Βασικα δεν πα να γαμηθει ο Λαζαρος λεω γω;

Σε παρακμη ειναι ο γκεη μας πηρε εναν καλο παιχτη μεν, παρηκμασμενο δε, που δεν τον ανανεωσαμε ωστοσο.

Αν φερουμε Ναρσινγκ, διεθνη Ολλανδο, ε πουτσα μας.

Link to comment
Share on other sites

Πεφτουμε απ τα συννεφα

 

Ε, ρε συ, θα μπορουσαν να χαν παρουσιαστει αλλιως.

Κι αυτοι κι εσυ κυριως....

Link to comment
Share on other sites

Εμας μας εχει φυγει το αγχος του δυο δεκαετιες εντ καουντινγκ χωρις κουπες.

Χαβαλε θα κανουμε φετος αφου πλεον η ομαδα απαρτιζεται απο πρωταθλητες.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, όλη τη σεζόν δεν μπορούμε να ξέρουμε τι θα κάνει, αλλά μέχρι στιγμής έχει ξεκινήσει πολύ καλά και είναι ο καλύτερος παίκτης τους.

 

Από εκεί και πέρα, εγώ πιστεύω ότι ο γαύρος θα βγει 3ος φέτος (ίσως να πάρει το Κύπελλο), αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι τους δώσαμε έναν παίκτη ο οποίος (έστω στο ξεκίνημα της σεζόν) φαίνεται να βρίσκεται σε πολύ καλή κατάσταση. Προσωπικά, σε αυτούς δεν θέλω να δίνω ούτε τον πυρετό μου.

 

Από εκεί και πέρα η επίσημη ΑΕΚ ασχολείται όσο πρέπει να ασχοληθεί, ε στο φόρουμ θα γράψουμε και τίποτα παραπάνω, εδώ σχολιάζουμε τον Μπουζούκη του βάζελου

Μεχρι τωρα ειναι καλος, σημερα ηταν τυχερος. Το οτι ετυχε αυτος ο Επασι, αυτο που συνηθιζει (να πιανει απιαστα και να τρωει μουφες) να ευνοησει αποψε τον ψευδο, δεν αλλαζει την μετρια αποδοση του, ουτε το μετριο φαουλ που βαρεσε.

 

Οποιος καθεται και ασχολειται τοσο πολυ μαζι του, μαλλον τον πιστευε περισσοτερο απο μενα ηδη απο περισυ, no problem, απλα γραφω και την δικη μου πλευρα.

That’s all.

Link to comment
Share on other sites

προφανώς δεν είναι εύκολη απόφαση και δεν μπορούν απλά να αγνοήσουν αυτό που υπόγραψε ούτε όμως και την επιθυμία του παίκτη να παίξει εκεί που θέλει με ένα ακόμα χρόνο και πάνω απο 30 . Εγώ με τη λογική μου και χωρίς γνώσεις βλέπω ότι θα δωθεί κάποια αποζημείωση οι ποινές είναι το πρόβλημα . 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία αν πιστεύω ότι θα κάνει ξανά μεγάλη χρόνια ο Χριστοδουλόπουλος ή όχι.

Δεν έχει σημασία αν θα κάνει τελικά ή όχι.

Δεν ασχολούμαι, πέραν της απόφασης που αναμένουμε φυσικά και μετά τέλος και μ' αυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το προσυμφωνο που εμφανισες εχει υπογραφη του Αλεξη του Δεδε ως Δ/ντος Συμβουλου της ΠΑΕ. Ο Δεδες εχει φυγει απο την ΑΕΚ απο τον Οκτωβριο του 2016 οταν και ανελαβε ο Λυσσανδρου.

Link to comment
Share on other sites

Το προσυμφωνο που εμφανισες εχει υπογραφη του Αλεξη του Δεδε ως Δ/ντος Συμβουλου της ΠΑΕ. Ο Δεδες εχει φυγει απο την ΑΕΚ απο τον Οκτωβριο του 2016 οταν και ανελαβε ο Λυσσανδρου.

Ουπς...τον ηπιαμε;

Link to comment
Share on other sites

Το προσυμφωνο που εμφανισες εχει υπογραφη του Αλεξη του Δεδε ως Δ/ντος Συμβουλου της ΠΑΕ. Ο Δεδες εχει φυγει απο την ΑΕΚ απο τον Οκτωβριο του 2016 οταν και ανελαβε ο Λυσσανδρου.

Και τι σημαίνει αυτό πρακτικά;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει περιπτωση να τιμωρηθει.Κανα 300αρι θα παρουμε;Εχουμε εξοδα.

Link to comment
Share on other sites

2.3 μυρια συμβολαιο ετοιμαζει ο Βαγγελης στον 35χρονο(?) Γιαγια Τουρε.

Θα απαντησουμε με 0,3 μυρια και Ανγκου

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

αν γινει, το λιγοτερο που πρεπει να φερεις ειναι Ραντογια

αν φερεις Κονε κλεισε το μαγαζι 

Link to comment
Share on other sites

Λογικο οτι θα εκανε ο Βαγγελας και μια τετοια κινηση τωρα που εξασφαλισε τα λεφτα του Τσαμπιονς Λιγκ.

Καθε χρονο κανει και μια τετοια.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι ειναι που δεν εχουν μια;

τα δεν εχουν μια αυτοι (ή πχ ο Σαββιδης ειχε διπλασιο μπατζετ γιατι εχει περισσοτερα εσοδα) ανηκαν στην κατηγορια amita motion.

 

Στα σοβαρα τα εχεις παρει εσυ κατι τετοια? 

Link to comment
Share on other sites

Μαιστα

 

Για τον διεθνή Σέρβο μεσοεπιθετικό της Λίβερπουλ οι τελευταίες πηγές από το Νησί εμφανίζουν τους Πειραιώτες να κάνουν έναν ακόμα κύκλο συζητήσεων προκειμένου να κλείσουν εκτός από τον Τουρέ και τον Μάρκοβιτς.

Link to comment
Share on other sites

Σιγα τον Μαρκοβιτς

Δεν τον ξερω παικτικα. Αλλα οταν εχεις Αλμπανηδες και Γιαννιωτες στην θεση του δεν θα το ελεγα κι ευκολα αυτο το «σιγα».

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×