Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

μαλιστα. Δεν υπαρχει τραυματισμος αστυνομικου, οποτε το -3 παει περιπατο.

Γιατί στο οακα είχε τραυματισμό αστυνομικού?

Και πρέπει να τραυματιστεί αστυνομικός για να πέσει - 3?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένη Ελληνική Αστυνομία.. <3 <3 <3

Κρατείστε αυτό το ποστ γιατί μετά από 3 -4 χρόνια θα διαβάζουμε για τον αστυνομικό που έσβησε αβοήθητος και μόνος αθόρυβα στα δικά μας επεισόδια

Link to comment
Share on other sites

κλήθηκε τελικά με το άρθρο για αφαίρεση βαθμών ο χοντρός...

και μάλιστα από το πρωτάθλημα, όπως μας ενημερώνει το γραφείο τύπου του ρώσου (σκατοdna)

να δούμε τι έχει να πει και το sofitel, θα μου κάνει μεγάλη εντύπωση αν του αφαιρεθούν βαθμοί τελικά ...

Για να δούμε.

http://www.aek365.com/a-622157/klhthhke-me-arthro-gia-afairesh-bathmwn-o-olumpiako.htm

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο παρατηρητης τους καιει γιατι μιλα και για τραυματισμο προσωπου. Το παοκτζιδικο sdna το ανεφερει εκτενως. Να δουμε αν τελικα ειναι επιθυμια του σαββιδη να φαει και ο γαυρος -3

Link to comment
Share on other sites

οκ . το τερμάτισαν αυτοί άλλα εκτός την αναφορά για σστάζι , μίζες , παράγκες κτλ εντυπωση μου κάνει η παρακάτω παράγραφο.

 

Ακόμη και στο ενδιάμεσο, τη χρονιά που έχασε το πρωτάθλημα του 2004, ο Κόκκαλης είχε τον τρόπο να βγάλει τον Ολυμπιακό κερδισμένο, καθώς για τους Ολυμπιακούς Αγώνες της Αθήνας «σερβιρίστηκε» το υπερσύγχρονο για την εποχή στάδιο «Καραϊσκάκη» στο πιάτο του Σωκράτη.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Στα δικα μας δεν εχω καταλαβει πώς ακριβως προσφερεις τον Θωμα στον ψιψινο. Δεν μπορει να τον βρει ο ψιψινος μονος του; Ή εννοει οτι του τον πληρωνει κιολας;

 

Επισης αν τυχον πραγματι εχεις προσλαβει τον πρωην βασανιστη σου (η αληθεια ειναι οτι κυκλοφορουν φωτο οπου γινεται παρεουλα Δημητρη-Θωμα), δεν βλεπω τι ακριβως εχει προσφερει, εκτος αν υπαρχει ανθρωπος που βλεπει οτι η ευνοουνενη του παρασκηνιου ειναι η ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προαισθημα παντως οτι απο εδω και περα οσο ζει ο σοκρατες, δεν θα θελει με καμια παναγια να παρει πρωταθλημα ο Ολυμπιακος, ο Μαρινακης συγκεκριμενα

Link to comment
Share on other sites

Στα δικα μας δεν εχω καταλαβει πώς ακριβως προσφερεις τον Θωμα στον ψιψινο. Δεν μπορει να τον βρει ο ψιψινος μονος του; Ή εννοει οτι του τον πληρωνει κιολας;

 

Επισης αν τυχον πραγματι εχεις προσλαβει τον πρωην βασανιστη σου (η αληθεια ειναι οτι κυκλοφορουν φωτο οπου γινεται παρεουλα Δημητρη-Θωμα), δεν βλεπω τι ακριβως εχει προσφερει, εκτος αν υπαρχει ανθρωπος που βλεπει οτι η ευνοουνενη του παρασκηνιου ειναι η ΑΕΚ.

δεν ειναι τα πραγματα οπως ηταν στα 90ς οσον αφορα την επιρροη και την ευνοια. Τοτε ηταν πιο ωμες οι παρεμβασεις. Πχ επικεφαλης της ΚΕΔ και προεδρος της ΕΠΟ δεν ειναι ανθρωπος-κολλητος του Μελισσανιδη οπως ηταν τοτε του Κοκκαλη

Link to comment
Share on other sites

Όπως το έγραψε εξαρχής η "Δίκη": Η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΟ συνυπολογίζει την έκθεση του παρατηρητή του αγώνα Παναχαϊκής-Ολυμπιακού που αναφέρεται σε τραυματισμό φιλάθλου.

Ήδη το σχετικό έγγραφο εστάλη.

 

http://dikisports.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Οι επιστήμονες ζητάνε -3 στο κύπελλο. Δηλαδή τι γίνεται αν γίνουν επεισόδια στους νοκ-άουτ γύρους; -3 γκολ ας πούμε; Α ρε Ελλαδάρα

Link to comment
Share on other sites

Στα νοκ αουτ ειχαμε φαει -3 στο πρωταθλημα στην Β τοτε με το χερι του Χαρα αν θυμασαι

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

"Οποιον θελουμε τον κραταμε" ----> Του φευγουν ολοι εκτος απο Μοραν και Αινταρεβιτς

"Οποιον θελουμε τον παιρνουμε" --> Δεν παιρνει κανεναν

"Ο Λαζαρος μια φορα αναστηθηκε" --> Μια βδομαδα μετα ο Λαζαρος βαζει γκολ μετα απο καιρο και μαλιστα γυριστο

 

Ρε Μελισσανιδη δεν κανεις κανα πουρο λεω εγω;

Link to comment
Share on other sites

Ο ανθρωπος ειναι μαλακας, μην το ψάχνετε...ο.τι λεει ισχυει το αντιθετο.

Σαν τον τσιπρα ενα πραμα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×