Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Αφού υπάρχει δεδικασμένο..τι όχι?

 

----

Γιαυτό όταν βγαίνουν οι αυτομαστιγωστές ΑΕΚτζήδες και ζητάνε τιμωρία της ΑΕΚ για ψύλλου πήδημα εκνευρίζομαι.Σε ματς που δεν έγινε πρακτικά τίποτα φάγαμε -3 και σε ματς που έγινε της πουτάνας μέσα στο γήπεδο και είχαμε προσωρινή διακοπή έπεσε απλό πρόστιμο.

 

Κάποιος ρουφιάνος αρδ αναρωτήθηκε αν θέλουμε ισονομία ή ισονομία στην ανομία και εγώ απαντώ σε αυτό το αρχίδι ότι αφού οι νόμοι δεν εφαρμόζονται το ίδιο τότε θέλουμε το δεύτερο.

 

Ισονομία στην ανομία.Και νεκρούς να έχουμε ποτέ και καμία τιμωρία στην ΑΕΚ!!

Link to comment
Share on other sites

γιατί, περιμένατε στα σοβαρά για αφαίρεση βαθμών? :lol: :lol: :lol:

τα έχουμε πει αυτά ..

 

athens-airport-sofitel.jpg

Link to comment
Share on other sites

Περιμεναν τη σημερινη μερα για την αποφαση σκανδαλο τα μ...α. Σαν σημερα ειχαμε τη σφαγη του αιωνα σε αδειο γηπεδο στη ΝΦ απο τον γαυρο

 

Link to comment
Share on other sites

Καλα τωρα οτι μερα και να την εβγαζαν την αποφαση ολο και με καποια σφαγη θα συνεπεφτε

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ευτυχώς έχουμε Τίγρη και παρασκηνιακά δεν μας ακουμπά κανένας. Το CAS τι έγινε; (όχι ότι θα γίνει κάτι, άλλα λέμε τώρα).

 

Στα σοβαρά, 1000 χρόνια μνημόνια σε αυτή την κωλοχώρα να τελειώνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...παλια μας ελεγαν να φτιαξουμε ομαδα για να νικαμε τους διαιτητες...τωρα πρεπει να φτιαξεις ομαδα για να νικας και τους δικαστες....ντροπη

Link to comment
Share on other sites

Ο Γεωργίου είχε πει από Σεπτέμβρη ότι ο Σαββίδης πήρε τους δικαστές με τη συμμαχία με μαρινακη

Link to comment
Share on other sites

Ego leo na ftiaksei mia omada na pairnei kana vathmoulaki sto Ch L kai na kerdizei ton Atromhto. Tora ean to zori pou travame einai na faei -3 o gavros gia epeisodia se agona kypelou epeidh tremoume mhn tyxon kai feroume X sto Agrinio einai allou papa evagelio

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ego leo na ftiaksei mia omada na pairnei kana vathmoulaki sto Ch L kai na kerdizei ton Atromhto. Tora ean to zori pou travame einai na faei -3 o gavros gia epeisodia se agona kypelou epeidh tremoume mhn tyxon kai feroume X sto Agrinio einai allou papa evagelio

 

Εγώ λέω αν δεν κερδίσουμε στο Αγρίνιο να φάμε άλλους -3 και αν δεν κερδίσουμε τον Άγιαξ να φάμε άλλους -6 ως υπότροποι...

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να μη κανουν επεισοδια οι δικοι μας, να μη τρωμε τιποτα. Αλλοιως εγω σαν διοικηση θα ζητουσα τα προστιμα να τα πληρωσουν οι υπαιτιοι. Οπως κ αποζημιωση σε κατοχους καρτων διαρκειας.

 

Πότε έκαναν οι δικοί μας επεισόδια?

 

Και τι σκατά σχέση έχει τι κάνουμε εμείς με το ότι οι άλλοι δεν τιμωρήθηκαν?

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να μη κανουν επεισοδια οι δικοι μας, να μη τρωμε τιποτα. Αλλοιως εγω σαν διοικηση θα ζητουσα τα προστιμα να τα πληρωσουν οι υπαιτιοι. Οπως κ αποζημιωση σε κατοχους καρτων διαρκειας.

 

Εσύ εισάγεις καινά δαιμόνια

Link to comment
Share on other sites

Γελάει ο κόσμος αλλά καλά κάνουν αφου οι ίδιοι δεν προατατεψαμε την ομάδα αγωνιστικα και εξωαγωνιστικα

Link to comment
Share on other sites

εγω θεωρώ ότι ο γαυρος δε θα τιμωρηθεί γιατί δεν το θέλει ο σαμπίντι να γίνει κάτι τέτοιο.......δε θέλει να εξοργίσει το τέρας γιατί τότε ξέρει ότι δύσκολα θα τα βγάλει πέρα αν έχει απέναντι το χοντρό. αλλωστε και αγωνιστικα δεν το φοβάται και θελει να έχει προσβαση και στο σοι του τερη χρυσού.

για τον δικό μας το ήθελε και το έκανε......τα σκηνικά αυτά με τα πεσιματα των ματ στα γηπεδα ελέγχονται από τσετσενογυφτο. γινονται σκοπίμως. εμάς ηθελε να βγαλει από τη μέση και το έκανε....ευκολα και αβίαστα. γιατι εχει γατιά απέναντι.

Το ειχα προβλεψει με τη δικη μου βεβαια λογική και το δικο μου σκεπτικο.ο σαββιδης μας γαμησε και σημερα
Link to comment
Share on other sites

Το ειχα προβλεψει με τη δικη μου βεβαια λογική και το δικο μου σκεπτικο.ο σαββιδης μας γαμησε και σημερα

αυτο ακριβως ειχε πει και ο Γεωργιου

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως ειχε πει και ο Γεωργιου

Ε μα φαινεται η φαση. Απο περυσι με γιαννινα, κλπ σκηνικα εβλεπες οτι οι αλλοι κανουν ο.τι θελουν οταν κατι εχει σχεση με αστυνομια και τετοια.τα ελέγχει μαλλον καλα όλα ο πουτιν.πως γινεται οι αστυνομικες δυναμεις του οακα να τα γράφουν ολα και σε λοιπα γηπεδα τιποτα......νεος σωκρατης ο πουστης αλλα σε πιο μικρο μεγεθος......

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Όλοι κερδισμένοι με το να μη φάει -3 ο γαύρος. Και η Ρωσσίδα όταν γίνουν αντίστοιχα στον μπαοκ θα τα ρίξει σε τρίτους και θα την γλιτώσει, κι ο Χοντρός έμπορας είναι στο κυνήγι της 2ης/1ης θέσης, κι ο Τιγράκος ουσιαστικά βγαίνει προφήτης, αφού δεν έδωσε λεφτά για μεταγραφές το καλοκαίρι κοκ. Όλοι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

  • Guest changed the title to Aπόγονοι του στόλου
  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×