Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Πω Πω ρε .. τι καθόμαστε και παρακολουθούμε

Κακως τα παρακολουθουμε,δεν χρειαζεται να ασχοληθουμε φετος με τετοια.Αστους να σφαχτουν μεταξυ τους,γαυροι βουλγαροι.Σε αυτα που μας ενδιαφερουν τωρα,ειχαμε γκελα ΑΡΗ και βαζελου σημερα,αν παρει και ο Κουγιας ενα Χ απο τον Ατρομητο αυριο,μπαινουμε καβαλα στο αλογο για την κουρσα της τριτης θεσης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, aris2168 said:

Μολις ειδα και τα πλανα που του εδειξαν για να "αποφασισει"....

Εμετος...

shutterstock-269227808.jpg?w968

Link to comment
Share on other sites

Τραβηγμα υπαρχει ομως εχω την αισθηση πως ΔΕΝ ειναι πεναλτι γιατι την ωρα που συμβαινει δεν παιζεται ακομα η μπαλα. Θεωρω πως γι αυτο εδειξαν αυτο το πλανο στο VAR για να δουν αν συμβαινει πριν η αφου παιχτει η μπαλα.

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Τραβηγμα υπαρχει ομως εχω την αισθηση πως ΔΕΝ ειναι πεναλτι γιατι την ωρα που συμβαινει δεν παιζεται ακομα η μπαλα. Θεωρω πως γι αυτο εδειξαν αυτο το πλανο στο VAR για να δουν αν συμβαινει πριν η αφου παιχτει η μπαλα.

Γνωμη μου.

Αυτή είναι κι η δική μου άποψη, δεν είναι πέναλτι και φωνάζει ο κόσμος για να φωνάξει. Ίσα ίσα που βουτάει λίγο αυτό το αρχιδακι ο Μπαραλες 

Link to comment
Share on other sites

Δε παιζει αυτο ρε συ. Οχι ότι εχει καμια σημασία, αλλα αρχισε να τον τραβαει τη στιγμη της εκτελεσης και συνεχισε οσο ειχε παιχτεί η μπαλα.

Link to comment
Share on other sites

Και γι αυτο που λεει ο Μπορατ, προ VAR, μπορει να έχει και δικιο. Αλλα πο τη στιγμη που το βαλανε και πηγε και το είδε, επρεπε να του δείξουν τα σωστα πλανα και να το δωσει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το ερωτημα φιλε @Bukowski ειναι αν ηταν αντιθετα θα το εδινε?  Αν τραβουσε τον Ελ Αραμπι ας πουμε ο Κυριακοπουλος 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aris2168 said:

Και γι αυτο που λεει ο Μπορατ, προ VAR, μπορει να έχει και δικιο. Αλλα πο τη στιγμη που το βαλανε και πηγε και το είδε, επρεπε να του δείξουν τα σωστα πλανα και να το δωσει.

Γι αυτο και πλεον διαβαζουμε για "φροντιστηρια var" στις προπονησεις των ομαδων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν τιθεται θεμα για το αν υπαρχει τραβηγμα η οχι σαφεστατα υπαρχει. Δεν ηθελε να τσεκαρει αυτο αυτο αλλα το ποτε συνεβη. 5-6 φορες γυρισε το πλανο πισω για να δει αυτο ακριβως. Επιμενω δεν ειναι πεναλτι. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Παιδια δεν τιθεται θεμα για το αν υπαρχει τραβηγμα η οχι σαφεστατα υπαρχει. Δεν ηθελε να τσεκαρει αυτο αυτο αλλα το ποτε συνεβη. 5-6 φορες γυρισε το πλανο πισω για να δει αυτο ακριβως. Επιμενω δεν ειναι πεναλτι. 

Καταλαβαινεις οτι αν ισχυε αυτο,που επαναλαμβανω δεν ισχυει γιατι εχει χτυπηθει το φαουλ και συνεχιζεται το τραβηγμα,θα επρεπε να γυρισει τη φαση πισω να κανει παρατηρησεις και να επαναληφθει η εκτελεση.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Vargas21 said:

Το ερωτημα φιλε @Bukowski ειναι αν ηταν αντιθετα θα το εδινε?  Αν τραβουσε τον Ελ Αραμπι ας πουμε ο Κυριακοπουλος 

Στο 1-0 εχει κοψει τον Ολυμπιακο με οφσαιντ επος που κατα 99% θα εγραφε 2-0 οποτε δεν ειμαι και τοσο σιγουρος αν ειχε τετοια προθεση

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Καταλαβαινεις οτι αν ισχυε αυτο,που επαναλαμβανω δεν ισχυει γιατι εχει χτυπηθει το φαουλ και συνεχιζεται το τραβηγμα,θα επρεπε να γυρισει τη φαση πισω να κανει παρατηρησεις και να επαναληφθει η εκτελεση.

Την στιγμη που χτυπαει δεν τραβαει ΠΛΕΟΝ απο οσο ειδα και το ειδα αρκετα. Και οχι δεν χρειαζεται να γυρισει την φαση. Τις παρατηρησεις τις κανεις ΠΡΙΝ την εκτεεκτελεση αν δεις κατι αλλιως στα κορνερ πχ που γινεται της απουτανης θα βαραγαν 15 κορνερ καθε φορα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Την στιγμη που χτυπαει δεν τραβαει ΠΛΕΟΝ απο οσο ειδα και το ειδα αρκετα. Και οχι δεν χρειαζεται να γυρισει την φαση. Τις παρατηρησεις τις κανεις ΠΡΙΝ την εκτεεκτελεση αν δεις κατι αλλιως στα κορνερ πχ που γινεται της απουτανης θα βαραγαν 15 κορνερ καθε φορα.

Nαι φυσικα πρεπει να τις κανεις ΠΡΙΝ τις παρατηρησεις.Εφοσον επρεπε να τις κανει στη συγκεκριμενη φαση και δεν τις εκανε,και μετα εφερνε μπρος πισω το var οπως λες,το πιο λογικο αυτο δεν θα ηταν;Η επαναληψη;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Nαι φυσικα πρεπει να τις κανεις ΠΡΙΝ τις παρατηρησεις.Εφοσον επρεπε να τις κανει στη συγκεκριμενη φαση και δεν τις εκανε,και μετα εφερνε μπρος πισω το var οπως λες,το πιο λογικο αυτο δεν θα ηταν;Η επαναληψη;

Δεν νομιζω πως προβλεπεται και επιπλεον var ζητησε για να δει αν εγινε πεναλτι συγκεκριμενα. Εχω την αισθηση πως μονο για τον λογο που το ζηταει το var μπορει να αποφασισει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Δεν νομιζω πως προβλεπεται και επιπλεον var ζητησε για να δει αν εγινε πεναλτι συγκεκριμενα. Εχω την αισθηση πως μονο για τον λογο που το ζηταει το var μπορει να αποφασισει.

Δεν το ξερω αυτο.Με αυτη τη λογικη παντως να πουμε στο Σβαρνα να αρχισει τα κεφαλοκλειδωματα σε παρομοιες φασεις και να τους ελευθερωνει λιγο πριν φυγει η μπαλα απο τα ποδια του εκτελεστη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Δεν το ξερω αυτο.Με αυτη τη λογικη παντως να πουμε στο Σβαρνα να αρχισει τα κεφαλοκλειδωματα σε παρομοιες φασεις και να τους ελευθερωνει λιγο πριν φυγει η μπαλα απο τα ποδια του εκτελεστη.

Ο Σβαρνας δεν ξερω, παντως ο Βρανιες το κανει σε καθε στημενο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ο Σβαρνας δεν ξερω, παντως ο Βρανιες το κανει σε καθε στημενο.

Πιστευω οτι θα ξαναδουμε παρομοια φαση μεχρι το τελος του πρωταθληματος και θα μας λυθουν οι αποριες.Στο βιντεο παντως εγω συνεχιζω να βλεπω τραβηγμα και αφου φευγει η μπαλα απο το ποδι του Κυριακοπουλου.

https://streamable.com/y9b1m

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Πιστευω οτι θα ξαναδουμε παρομοια φαση μεχρι το τελος του πρωταθληματος και θα μας λυθουν οι αποριες.Στο βιντεο παντως εγω συνεχιζω να βλεπω τραβηγμα και αφου φευγει η μπαλα απο το ποδι του Κυριακοπουλου.

https://streamable.com/y9b1m

Περιπου 1250 ποστ θα σου παρει μεχρι να αντιληφθεις οτι δεν εχει νοημα η αντιπαραθεση με το μπουκο.

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×