Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Epitaph21 said:

Η ιστορία του ποδοσφαίρου μπορεί να μην ξεκίνησε το 2017, αλλά σίγουρα δεν σταματάει και το 2017. Που ποιο 2017 τώρα. Τα τελευταία 20 χρόνια, ο παοκ έχει παραπάνω τίτλους από εμάς.

Εδώ τα τελευταία 45 ο βάζελος έχει ένα πρωτάθλημα περισσότερο από εμάς. Δεν λέει κάτι. Η ιστορία του κάθε συλλόγου είναι ΙΕΡΗ και δεν ξεκινάει αυθαίρετα από οποίο σημείο επιλέξουμε εμείς να συγκρίνουμε για να απομονώσουμε επιτεύγματα και να χειραγωγήσουμε την συζήτηση. 

Ο Βούλγαρος βιώνει τις καλύτερες ημέρες της ιστορίας του. Γεγονός. Το θέμα είναι εμείς τί κάνουμε. Γιατί φέτος δεν ήταν και κανένα μεγαθήριο. Μην τρελλαθούμε κιόλας

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Εγω απλα να πω, οτι θεωρω απαραδεκτο η χρονια να κλεινει με την απονομη του Κυπελλου. Και δεν το λεω επειδη μου την σπαει ο ΠΑΟΚ, ειλικρινα. Αλλα πιστευω πως ειναι αδικο να μενει τελευταιο πανηγυρι αυτο του νικητη στον δευτερο την ταξη θεσμο. 

Συμφωνώ γενικά. Στην Ελλάδα το κύπελλο έχει αποκτήσει αξία επειδή κάνει domination ο γαύρος στο πρωτάθλημα και είναι ευκαιρία για τους άλλους να πάρουν κάτι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mobster21 said:

Εδώ τα τελευταία 45 ο βάζελος έχει ένα πρωτάθλημα περισσότερο από εμάς. Δεν λέει κάτι. Η ιστορία του κάθε συλλόγου είναι ΙΕΡΗ και δεν ξεκινάει αυθαίρετα από οποίο σημείο επιλέξουμε εμείς να συγκρίνουμε για να απομονώσουμε επιτεύγματα και να χειραγωγήσουμε την συζήτηση. 

 Ο Βούλγαρος βιώνει τις καλύτερες ημέρες της ιστορίας του. Γεγονός. Το θέμα είναι εμείς τί κάνουμε. Γιατί φέτος δεν ήταν και κανένα μεγαθήριο. Μην τρελλαθούμε κιόλας

Καλά θα κάνουν να προβληματιστούν. Δεν νομίζω ότι δεν λέει ΤΙΠΟΤΑ για τον βάζελο αυτό. Ότι ο βάζελος μικραίνει και δεν είναι θέμα συζήτησης πια κάπου οφείλεται.

Συμφωνώ 1000% ότι το θέμα είναι τί κάνουμε εμείς.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Epitaph21 said:

Ευτυχώς θεουλη μου θέλουν ακόμα 8 και όχι 7. Να ναι καλά τα 60s, τα 70s, τα 80s, τα 90s. Δεν ζούσα βέβαια, αλλά να 'ναι καλά.

Αντί να κλείνουμε εμείς την ψαλίδα από τον βαζελο με μια ιστορική ευκαιρία να αλλάξεις λιγο τις ισορροπίες, έχουμε μπλέξει με τον μαλακά που τον παρακαλούσαμε 20 χρόνια να αναλάβει και κλείνουν αυτοί την ψαλίδα από εμάς και πάνε να αλλάξουν τις ισορροπίες, που ήδη το έχουν πετύχει έως ένα βαθμό με το big4 που καθιερώθηκε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε τρία κύπελλα πριν τον βάζελο, κοροϊδεύουμε εδώ μέσα την πιθανότητα να τον φτάσουμε και να σπάσουμε δίπολο 100 ετών αλλά εξυμνούμε την ομάδα που θέλει εφτά για να μας φτάσει. Μύλος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Είμαστε τρία κύπελλα πριν τον βάζελο, κοροϊδεύουμε εδώ μέσα την πιθανότητα να τον φτάσουμε και να σπάσουμε δίπολο 100 ετών αλλά εξυμνούμε την ομάδα που θέλει εφτά για να μας φτάσει. Μύλος.

Δεν εξυμνουμε, τα εχουμε παρει με τον τυπο που δεν κανει τιποτα να πλησιασει τον αντιπαλο που μας περναει μολις τρια κυπελλα αλλα εχει κανει τα παντα να μας φτασει μια ομαδα σε χρονο ρεκορ  που την περνουσαμε 11 κυπελλα και εβαζε τρομπέτες στην θεση τους.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mobster21 said:

Εδώ τα τελευταία 45 ο βάζελος έχει ένα πρωτάθλημα περισσότερο από εμάς. Δεν λέει κάτι. Η ιστορία του κάθε συλλόγου είναι ΙΕΡΗ και δεν ξεκινάει αυθαίρετα από οποίο σημείο επιλέξουμε εμείς να συγκρίνουμε για να απομονώσουμε επιτεύγματα και να χειραγωγήσουμε την συζήτηση. 

Ο Βούλγαρος βιώνει τις καλύτερες ημέρες της ιστορίας του. Γεγονός. Το θέμα είναι εμείς τί κάνουμε. Γιατί φέτος δεν ήταν και κανένα μεγαθήριο. Μην τρελλαθούμε κιόλας

 

 

1 hour ago, mobster21 said:

Είμαστε τρία κύπελλα πριν τον βάζελο, κοροϊδεύουμε εδώ μέσα την πιθανότητα να τον φτάσουμε και να σπάσουμε δίπολο 100 ετών αλλά εξυμνούμε την ομάδα που θέλει εφτά για να μας φτάσει. Μύλος.

Υπάρχει ένα μένος κατά του Μελισσανίδη (κατανοητό), το οποίο το πληρώνει η ομάδα. Επειδή ο Μελισσανίδης τα έχει σκατώσει, δεν τα χώνει και έχει δείξει υποτακτική στάση απέναντι στο Σαββίδη, στόχος γίνεται η ΑΕΚ και όχι ο ίδιος. Το να μειώνεται έτσι η ομάδα ούτε βοηθάει πουθενά, ούτε και πληγώνουμε τον Μελισσανίδη, ο οποίος αποδεδειγμένα μας γράφει στα παπάρια του. Μόνη λύση είναι τα πανό στα γήπεδα, οι επισκέψεις στο γραφείο του, η συντεταγμένη πίεση και εννοείται η κριτική στον ίδιο πρωτίστως και μετά σε κάθε άλλον. 

Το ίδιο συμβαίνει και με το γήπεδο. Κατάρες και βρισίδια επειδή το φτιάχνει αυτός, ο ίδιος που μας έχει στην πείνα. Δεν συμφωνώ, αρρωσταίνω κάθε φορά που τα διαβάζω, δεν θα νουθετήσω κανέναν ούτε θα μπω σε αντιπαράθεση για "ποστ απο τα κεντρικά του γαύρου". Λίγη αγάπη για την ΑΕΚ, όλο σας το μίσος για το Μελισσανίδη

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν βλέπω εδώ μέσα από κάποιον μένος για την ΑΕΚ. Το πρόβλημα θα ήταν αν κλείναμε τα μάτια κ βλέπαμε καρδούλες όταν η ομάδα μικραίνει εξαιτίας ενός τύπου που λειτουργεί αλλοπρόσαλλα. 
Η αρχή για την αντιμετώπιση ενός προβλήματος είναι να καταλάβουμε ότι υπάρχει. Αν θελουμε να τα βλέπουμε όλα καλά, η να ελπίζουμε σε λύση χωρίς να προκύπτει από καπου αυτό, μόνο κακό κάνουμε. 
 

Γιατί όσο και αν δεν μας αρέσει, η ιστορία δεν φτάνει. Χρειάζεται και παρόν και μέλλον. 

Link to comment
Share on other sites

Με ενοχλεί πολύ που αντί να κοιτάμε πιο ψηλά ανησυχούμε για το τί γίνεται κάτω από εμάς. Και αυτό ΠΡΟΦΑΝΩΣ είναι θέμα δικό μας. Και καταρχήν του Μελ. Εκεί πρέπει να στραφεί όλη η κριτική και όχι να δημιουργούνται οι συνθήκες πλήρους μηδενισμού.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η αγάπη για την ΑΕΚ φαίνεται από το αν ασχολεισαι ακόμα και μαλιστα μετά από τόσα χρονια προβλημάτων.

Το αγωνιστικό καταντημα της ΑΕΚ (που ξεκινάει πολύ πριν τον Μελισσανίδη, άρα όχι δεν είναι τα νεύρα με τον Μελισσανίδη το θεμα), το δειχνουν αντικειμενικά γεγονότα.
Αντικειμενικά γεγονότα επισης δειχνουν το καταντημα του βαζελου, την συνέχιση της κυριαρχίας του γαυρου και την τρομερή (για τα δεδομένα του) άνοδο του μπαοκ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vamos bien said:

Αυτός είναι το παράδειγμα τύπου που με τις μαλακιες του θέλει να βλέπει ότι τον συμφέρει. Αυτός κάνει μεγαλύτερο κακό στην ΑΕΚ και την εκτιμά λιγότερο από οποιονδήποτε πικραίνεται και ασκει κριτική  με την εικόνα της τα τελευταία χρόνια. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vagos21 said:

Αυτός είναι το παράδειγμα τύπου που με τις μαλακιες του θέλει να βλέπει ότι τον συμφέρει. Αυτός κάνει μεγαλύτερο κακό στην ΑΕΚ και την εκτιμά λιγότερο από οποιονδήποτε πικραίνεται και ασκει κριτική  με την εικόνα της τα τελευταία χρόνια. 

Πολύ σωστά,και γι αυτό ακριβώς αυτοί οι άνθρωποι εντός ΑΕΚ τους οποίους συκοφαντούν κ πολεμάνε αυτά τα καθάρματα/καρκινώματα τύπου Τσατάλη ...πρέπει να παραμένουν πάση θυσία στην ομάδα , και το αντίθετο να συμβαίνει με αυτούς που γλύφουν ... πολύ απλά είναι τα πράγματα... 1+1 =2

Link to comment
Share on other sites

Εδώ σε άλλο σημείο σχεδον πανηγυρίζουν για την εξυγίανση που επιτρέπει να...μοιράζονται οι τίτλοι («και ας αδικηθήκαμε στον Βόλο»).

Να τους χαίρονται οσοι γουστάρουν να τους διαβάζουν, παρα να διαβάζουν τις δικές μας γρινες. Αυτοί αγαπάνε την ΑΕΚ όχι εμεις.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vagos21 said:

Εγώ πάντως δεν βλέπω εδώ μέσα από κάποιον μένος για την ΑΕΚ. Το πρόβλημα θα ήταν αν κλείναμε τα μάτια κ βλέπαμε καρδούλες όταν η ομάδα μικραίνει εξαιτίας ενός τύπου που λειτουργεί αλλοπρόσαλλα. 
Η αρχή για την αντιμετώπιση ενός προβλήματος είναι να καταλάβουμε ότι υπάρχει. Αν θελουμε να τα βλέπουμε όλα καλά, η να ελπίζουμε σε λύση χωρίς να προκύπτει από καπου αυτό, μόνο κακό κάνουμε. 
 

Γιατί όσο και αν δεν μας αρέσει, η ιστορία δεν φτάνει. Χρειάζεται και παρόν και μέλλον. 

Δεν είπα μένος για την ΑΕΚ, είπα μένος για τον Μελισσανίδη. Είναι σαν να γυρνάς σπίτι με νεύρα απο τη δουλειά σου και να την πληρώνει η γυναίκα σου. Ασχημο κατά τη γνώμη μου

Edited by Skepastos
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Δεν είπα μένος για την ΑΕΚ, είπα μένος για τον Μελισσανίδη. Είναι σαν να γυρνάς σπίτι με νεύρα απο τη δουλειά σου και να την πληρώνει η γυναίκα σου. Αλητεία κατά τη γνώμη μου

Η ΑΕΚ πού ακριβώς την πληρώνει; 
 

Αν αρχίσουμε και γράφουμε εδώ μέσα ολα καλά σαν τους σουβλακοφαγους θα παει καλύτερα η ΑΕΚ; Για να καταλάβω το σκεπτικό δλδ. Η ΓΡΙΝΑ που λέει κι ο άλλος είναι το πρόβλημα της ΑΕΚ; 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, nikos said:

Η αγάπη για την ΑΕΚ φαίνεται από το αν ασχολεισαι ακόμα και μαλιστα μετά από τόσα χρονια προβλημάτων.

Το αγωνιστικό καταντημα της ΑΕΚ (που ξεκινάει πολύ πριν τον Μελισσανίδη, άρα όχι δεν είναι τα νεύρα με τον Μελισσανίδη το θεμα), το δειχνουν αντικειμενικά γεγονότα.
Αντικειμενικά γεγονότα επισης δειχνουν το καταντημα του βαζελου, την συνέχιση της κυριαρχίας του γαυρου και την τρομερή (για τα δεδομένα του) άνοδο του μπαοκ.

Και τον Διαγόρα Ρόδου να είχε αγοράσει ο Σαββίδης για τον Διαγόρα Ρόδου θα μιλάγαμε. Και παρά την οικονομική επιφάνεια του Σαββίδη ένα πρωτάθλημα κατάφερε που το έκανε και ο Μελ με το ένα δέκατο του μπάτζετ. Κλάιν φανέλα εντελώς όμως.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Η ΑΕΚ πού ακριβώς την πληρώνει; 
 

Αν αρχίσουμε και γράφουμε εδώ μέσα ολα καλά σαν τους σουβλακοφαγους θα παει καλύτερα η ΑΕΚ; Για να καταλάβω το σκεπτικό δλδ. Η ΓΡΙΝΑ που λέει κι ο άλλος είναι το πρόβλημα της ΑΕΚ; 

Να τα βάλουμε λίγο σε μια ρεαλιστική βάση. Χτίζει γήπεδο. Χρέη μηδέν. Έχει πάρει πρωτάθλημα. Θα μπορούσε να κάνει περισσότερα. Συμφωνούμε. Και τον έχω βρίσει όταν δεν τον έβριζε κανένας. Παλαιότερα. Αλλά κάπου ξέφυγε λίγο η φάση. That's all.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mobster21 said:

Και τον Διαγόρα Ρόδου να είχε αγοράσει ο Σαββίδης για τον Διαγόρα Ρόδου θα μιλάγαμε. Και παρά την οικονομική επιφάνεια του Σαββίδη ένα πρωτάθλημα κατάφερε που το έκανε και ο Μελ με το ένα δέκατο του μπάτζετ. Κλάιν φανέλα εντελώς όμως.

Το ξερω, αλλά γράφω από χθες ότι αυτό δεν αλλάζει κάτι.

Ειπε πουθενά κανεις ότι μεγαλωσε ιστορικά η φανέλα του ΠΑΟΚ έναντι της δίκης μας; 
 

10 χρόνια δεν αλλάζουν κατα πολύ τα υπόλοιπα 90, αλλά το παρον προηγειται. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mobster21 said:

Να τα βάλουμε λίγο σε μια ρεαλιστική βάση. Χτίζει γήπεδο. Χρέη μηδέν. Έχει πάρει πρωτάθλημα. Θα μπορούσε να κάνει περισσότερα. Συμφωνούμε. Και τον έχω βρίσει όταν δεν τον έβριζε κανένας. Παλαιότερα. Αλλά κάπου ξέφυγε λίγο η φάση. That's all.

 

Η φάση ξεφευγει από οσους θεωρούν την ΑΕΚ μεγάλη ομάδα.
Όχι ότι οι υπόλοιποι δεν την θεωρούν,  απλά  για να ξέρουμε τι λέμε.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Skepastos said:

Δεν είπα μένος για την ΑΕΚ, είπα μένος για τον Μελισσανίδη. Είναι σαν να γυρνάς σπίτι με νεύρα απο τη δουλειά σου και να την πληρώνει η γυναίκα σου. Αλητεία κατά τη γνώμη μου

Δεν διαφωνούμε , αλλά το μένος για Μελισσανίδη δεν βλέπω πως μειώνει την ΑΕΚ η πως την πληρώνει σαν την γυναίκα του μαλακα συζύγου. Απλά οι αποφάσεις τιυ επηρεάζουν την ομάδα και αλλάζουν την εικόνα της και το status της. Και για αυτό γίνεται κριτική , ίσως λίγο πιο έντονη κάποιες φορές. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, nikos said:

Εδώ σε άλλο σημείο σχεδον πανηγυρίζουν για την εξυγίανση που επιτρέπει να...μοιράζονται οι τίτλοι («και ας αδικηθήκαμε στον Βόλο»).

Να τους χαίρονται οσοι γουστάρουν να τους διαβάζουν, παρα να διαβάζουν τις δικές μας γρινες. Αυτοί αγαπάνε την ΑΕΚ όχι εμεις.

Αυτός όμως τουλάχιστον είναι ανώνυμος απ ότι βλέπω ... δεν τολμάει να γράψει ούτε το όνομά του ... άρα πταίσμα .. σε σχέση με το ότι τα άρθρα του Τσατάλη παραπέμπουν απευθείας στο ΣΚΑΤΟ DNA  ας πούμε ;;;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Η ΑΕΚ πού ακριβώς την πληρώνει; 
 

Αν αρχίσουμε και γράφουμε εδώ μέσα ολα καλά σαν τους σουβλακοφαγους θα παει καλύτερα η ΑΕΚ; Για να καταλάβω το σκεπτικό δλδ. Η ΓΡΙΝΑ που λέει κι ο άλλος είναι το πρόβλημα της ΑΕΚ; 

Νίκο δεν κατάλαβες μάλλον τι εγραψα. Το πας στο άλλο άκρο τελείως όταν όλοι ξέρουμε ότι τα πράγματα στην ΑΕΚ πάνε από το κακο στο χειρότερο. Δεν υπάρχει ούτε ένας εδώ μέσα που να λιβανίζει το Μελισσανίδη, η να αποθεώνει την κατάσταση στην ΑΕΚ. Όλοι κάνουμε κριτική, όλοι κραζουμε παίχτες, προπονητες, Μελισσανίδη. Τους πάντες.

Για να αναφερθώ και συγκεκριμένα μήπως και γίνω κατανοητός, το να εύχεσαι να γκρεμιστεί το γήπεδο και να το καταριέσαι όπως κάνει ο Σταύρος όταν τσαντίζεται εμένα με στεναχωρεί. Δεν θα γράψω με ενοχλεί. Και λέω για το Σταυρο γιατί ξέρω ότι δεν θα παρεξηγηθεί και επειδή με ξέρει και εκτός ΚΜ. Ο Σταύρος λοιπόν δεν τίθεται θέμα αν αγαπά την ΑΕΚ, εγώ το ξέρω καλύτερα. Όταν πληγώνεται, όταν στεναχωριέται όμως, είναι ισοπεδωτικός. Δεν μπορώ να παρεξηγηθώ με κανέναν, είπα ότι είναι πλέον κατανοητές οι αντιδράσεις όλων. Ειναι συγκεκριμένες κουβέντες όμως που εμένα μου τρυπάνε το μυαλό. 
 

Δεν θέλω να το συνεχίσω γιατί δεν έχω πρόβλημα με κανένα παιδί, ειλικρινά 

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεσαι λοιπόν συγκεκριμένα στον Σταύρο ο οποιος μαλιστα έχει από ολους μας το ακαταλόγιστο γιατί τα γράφει μεταξύ σοβαρου κι αστείου, πάνω στα νεύρα του, αυτό είναι το στυλ του τελος πάντων και τον ξέρουμε πόσο αγαπάει την ΑΕΚ και αν τα εννοει στην κυριολεξία μερικά.
 

Γιατί εδώ μέσα γράφουμε άλλοι 30-40 και δεν έχω  δει άλλον να γράφει τετοιες υπερβολές. 
Αντε κανένας να γράψει κανα «λουκέτο» πανω στα νεύρα του. Τι άλλο δλδ έχει ειπωθει, γιατί μας παίρνει πολλους η μπάλα.

Γιατι το να γράφει καποιος ότι είμαστε η χυσαποθηκη των αλλων 2, ότι έχουμε μικρυνει γενικα, ότι πέσαμε και επιστρέψαμε στα ίδια, ότι ο οργανισμος γενικά δεν, ότι δεν πάμε πουθενά έτσι, ότι ο μπαογκ τα παει καλύτερα, ότι ο Μελισσανίδης είναι καρπεζοεισπρακτορας κλπ κλπ δεν είναι υπερβολές αλλά αλήθειες που απλά ενοχλούν.

Επισης δεν τιθεται γενικά θέμα ποιος αγαπάει την ΑΕΚ εδώ μέσα, από πουθενά δεν προκύπτει ότι δεν την αγαπάει οποιος λέει οτιδηποτε και την αγαπάει οποιος είναι πιο κουλ.

υγ. Δεν μιλάω με διάθεση προσωπικής αντιπαράθεσης, απλά  έγραψες κάτι για το οποιο διαφωνώ και δεν γνωρίζω καν ποιους παίρνει η μπάλα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Αναφέρεσαι λοιπόν συγκεκριμένα στον Σταύρο ο οποιος μαλιστα έχει από ολους μας το ακαταλόγιστο γιατί τα γράφει μεταξύ σοβαρου κι αστείου, πάνω στα νεύρα του, αυτό είναι το στυλ του τελος πάντων και τον ξέρουμε πόσο αγαπάει την ΑΕΚ και αν τα εννοει στην κυριολεξία μερικά.
 

Γιατί εδώ μέσα γράφουμε άλλοι 30-40 και δεν έχω  δει άλλον να γράφει τετοιες υπερβολές. 
Αντε κανένας να γράψει κανα «λουκέτο» πανω στα νεύρα του. Τι άλλο δλδ έχει ειπωθει, γιατί μας παίρνει πολλους η μπάλα.

Γιατι το να γράφει καποιος ότι είμαστε η χυσαποθηκη των αλλων 2, ότι έχουμε μικρυνει γενικα, ότι πέσαμε και επιστρέψαμε στα ίδια, ότι ο οργανισμος γενικά δεν, ότι δεν πάμε πουθενά έτσι, ότι ο μπαογκ τα παει καλύτερα, ότι ο Μελισσανίδης είναι καρπεζοεισπρακτορας κλπ κλπ δεν είναι υπερβολές αλλά αλήθειες που απλά ενοχλούν.

Επισης δεν τιθεται γενικά θέμα ποιος αγαπάει την ΑΕΚ εδώ μέσα, από πουθενά δεν προκύπτει ότι δεν την αγαπάει οποιος λέει οτιδηποτε και την αγαπάει οποιος είναι πιο κουλ.

υγ. Δεν μιλάω με διάθεση προσωπικής αντιπαράθεσης, απλά  έγραψες κάτι για το οποιο διαφωνώ και δεν γνωρίζω καν ποιους παίρνει η μπάλα.

Καλά κανεις και διαφωνείς Νίκο. Σεβαστό. Δεν υπάρχει λόγος να αραδιάζω και να παραθέτω ατάκες που κατά τη γνώμη μου δεν πρέπει να λέγονται για την ΑΕΚ. Ούτε να βγάζω στη σεντρα άτομα με τα οποία δεν έχω να χωρίσω τίποτα αλλά και ούτε διαφωνώ στην ουσία. Στην τελική είναι η αισθητική μου. Ο τρόπος που αγαπάω εγώ την ομάδα, επειδή μίλησες για αγάπη. Επίσης επειδή πάντα είμαι προσεκτικός σε αυτά που γράφω δεν είπα ότι υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που δεν αγαπάνε την ΑΕΚ η στην τελική ότι εγώ είμαι εκείνος που την αγαπά περισσότερο από όλους, ότι είμαι υπόδειγμα κλπ. 
 

Αυτα από εμένα, επίσης χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης. Απλά πιάστηκα από μια κουβέντα του Mobster, του οποίου μου άρεσε το σκεπτικό και ανεπτυξα κάτι δικό μου. 
 

Ολοι για μια ΑΕΚ ζούμε. Καλή συνέχεια 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×