Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Just now, Bukowski said:

Ο "βλακας" ΑΕΚτζης που εγραψε κι ο Τσαταλης. Βεβαια απο μεθαυριο θα του ζητανε να αγορασει διαρκειας.

Αφου παίρνει προτεραιότητα για την Αγία Σοφια. 🤡

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Δεν είδα να κάνει καμία μεταγραφή η ΑΕΚ προς το παρόν στη θέση του Γάλλου. Όταν κάνει μεταγραφή Γιαννιωτα θα γελάσουμε παρέα. Δεν είδα κανένα να γελάει με το Ντρεγκερ-Ομάρ πέρυσι 

Εγω βλεπω οτι ακομα δεν εχει κλεισει ο πισινος μας απο τα περσινα (τριμπαλα σε po, ηττα σε τελικο Κυπελλου, ιστορικη πενταρα εντος, γλεντια με Παπασταθοπουλο και τον αλλο τον Γαλλο δεξιο μπακ που δεν επαιξε κιολας, -30 βαθμοι) και μυαλο δεν βαζουμε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Πάλι ο ΑΕΚτζης φταίει?

Όχι. Συγκεκριμένα ο ΑΕΚτζης που λοιδωρεί την ΑΕΚ (και με το δίκιο του ενδεχομενως) αλλά αθωώνει άλλες ομάδες με χειρότερα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά υπήρχε κ άλλο... φιάσκο παρόμοιο με του Εντσαμ στον γαύρο... Ονιεκούρου... που τους έλεγαν δεν μπορούμε να τον πάρουμε γιατί έχει η Γαλατά οψιόν εως 30/6... Τελικά στο twitter βγήκε έγγραφο που έλεγε οτι η οψιόν ήταν ως τις 11/6. Αν την είδατε κάπου την είδηση μου το λέτε. Και δεν μιλάω για σήμερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Στις μαλακιες του Μελισσανίδη εννοείται. Στα της επιλεκτικής κριτικής έχω τη γνώμη μου 

Οχι ρε Σκεπαστε θα καθομαστε να κοροιδευουμε τους γαυρους επειδη εφαγαν ακυρο απο Μπελχαντα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εγω βλεπω οτι ακομα δεν εχει κλεισει ο πισινος μας απο τα περσινα (τριμπαλα σε po, ηττα σε τελικο Κυπελλου, ιστορικη πενταρα εντος, γλεντια με Παπασταθοπουλο και τον αλλο τον Γαλλο δεξιο μπακ που δεν επαιξε κιολας, -30 βαθμοι) και μυαλο δεν βαζουμε.

Πάλι μπερδεύεις την αγωνιστική κριτική με τη λειτουργία μιας ΠΑΕ συνολικά και τον χειρισμό μεμονωμένων περιπτώσεων. Δηλαδή για τους «αντικειμενικούς» στο γαύρο όλα βαίνουν καλώς; 

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με @agelos και @Bukowski

και όχι ο κόσμος δεν φταίει σε τίποτα άλλοι Βαράνε το ντέφι.

Και μετά από -30, πενταρες και τα ρέστα και τον κανέναν να εφερνε ο ψιψινος θα άκουγε ελαχιστα. Που ο χοντρός δεν πρόκειται να φέρει τον κανέναν φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Καλά υπήρχε κ άλλο... φιάσκο παρόμοιο με του Εντσαμ στον γαύρο... Ονιεκούρου... που τους έλεγαν δεν μπορούμε να τον πάρουμε γιατί έχει η Γαλατά οψιόν εως 30/6... Τελικά στο twitter βγήκε έγγραφο που έλεγε οτι η οψιόν ήταν ως τις 11/6. Αν την είδατε κάπου την είδηση μου το λέτε. Και δεν μιλάω για σήμερα.

Ο επικοινωνιακος μηχανισμος του γαυρπυ πονταρει στο να προφυλαξει την ομαδα του και να τρολαρει τους αντιπαλους οπαδους. Ο επικοινωνιακος μηχανισμος της ΑΕΚ πονταρει στο να βγαλει πουτανας γιους ολους τους ΑΕΚτζηδες για να μην στεναχωρηθει ο πασακος μας.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Οχι ρε Σκεπαστε θα καθομαστε να κοροιδευουμε τους γαυρους επειδη εφαγαν ακυρο απο Μπελχαντα. 

Όχι θα ντραπώ. Μέσα στο παιχνίδι δεν είναι και αυτό; Η μήπως ήταν να φέρουν τον Ροναλντο και πάλευαν με την Παρί ξερωγω;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ο επικοινωνιακος μηχανισμος του γαυρπυ πονταρει στο να προφυλαξει την ομαδα του και να τρολαρει τους αντιπαλους οπαδους. Ο επικοινωνιακος μηχανισμος της ΑΕΚ πονταρει στο να βγαλει πουτανας γιους ολους τους ΑΕΚτζηδες για να μην στεναχωρηθει ο πασακος μας.

Συμφωνούμε 100%

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Πάλι μπερδεύεις την αγωνιστική κριτική με τη λειτουργία μιας ΠΑΕ συνολικά και τον χειρισμό μεμονωμένων περιπτώσεων. Δηλαδή για τους «αντικειμενικούς» στο γαύρο όλα βαίνουν καλώς; 

Οταν ο γαυρος στα χρονια του Μαρινακη εχει επιδειξει συνεπεια αγωνιστικη και μεταγραφικη που τον οδηγει σταθερα σε ομιλους CL μεσω προκριματικων κλπ δεν βρισκω λογο καποιος να τον κράξει 1η Ιουλιου επειδη δεν του κατσε ενας παιχτης. Αλλοι ειναι αυτοι που φτανουν 31 Αυγουστου και φερνουν Γιαννιωτες για κερασακια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ο επικοινωνιακος μηχανισμος του γαυρπυ πονταρει στο να προφυλαξει την ομαδα του και να τρολαρει τους αντιπαλους οπαδους. Ο επικοινωνιακος μηχανισμος της ΑΕΚ πονταρει στο να βγαλει πουτανας γιους ολους τους ΑΕΚτζηδες για να μην στεναχωρηθει ο πασακος μας.

Ο μηχανισμός της ΑΕΚ κάνει τη δουλειά του και εμείς τους πλακώνουμε στα καντήλια μας. Δεν θα καντηλιαζω όμως την ομάδα μου και θα περνάω ροδόνερο τον αντιπαλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Όχι θα ντραπώ. Μέσα στο παιχνίδι δεν είναι και αυτό; Η μήπως ήταν να φέρουν τον Ροναλντο και πάλευαν με την Παρί ξερωγω;

Αν δω δλδ φίλο μου γαυρο να του πω "τι πουθεναδες είστε ρε, χάσατε τον Μπελχαντα"?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Οταν ο γαυρος στα χρονια του Μαρινακη εχει επιδειξει συνεπεια αγωνιστικη και μεταγραφικη που τον οδηγει σταθερα σε ομιλους CL μεσω προκριματικων κλπ δεν βρισκω λογο καποιος να τον κράξει 1η Ιουλιου επειδη δεν του κατσε ενας παιχτης. Αλλοι ειναι αυτοι που φτανουν 31 Αυγουστου και φερνουν Γιαννιωτες για κερασακια. 

Γιατί δεν ήταν φιάσκο; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Αν δω δλδ φίλο μου γαυρο να του πω "τι πουθεναδες είστε ρε, χάσατε τον Μπελχαντα"?

Από ποιον τον έχασε; Από τη Μπάγερν;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Ο μηχανισμός της ΑΕΚ κάνει τη δουλειά του και εμείς τους πλακώνουμε στα καντήλια μας. Δεν θα καντηλιαζω όμως την ομάδα μου και θα περνάω ροδόνερο τον αντιπαλο.

Καλα εγω λεω να φυλαω τον πισινο μου γενικα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Αν δω δλδ φίλο μου γαυρο να του πω "τι πουθεναδες είστε ρε, χάσατε τον Μπελχαντα"?

αλλά αν πάει ο Ντσαμ Νιούκαστλ, έλα μωρε ποια Νιούκαστλ ε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Αν δω δλδ φίλο μου γαυρο να του πω "τι πουθεναδες είστε ρε, χάσατε τον Μπελχαντα"?

Ναι. Και μια βδομαδα μετα που θα φερουν Εντσαμ αντι Μπελχαντα θα του πεις "χαχα του ριξαμε ακυρο και τον φερατε".

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

αλλά αν πάει ο Ντσαμ Νιούκαστλ, έλα μωρε ποια Νιούκαστλ ε;

Μην παει στον γαυρο μονο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Καλα εγω λεω να φυλαω τον πισινο μου γενικα. 

Γιατί θα ντραπούμε με τόσα που μας έχουν συμβεί; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Ο μηχανισμός της ΑΕΚ κάνει τη δουλειά του και εμείς τους πλακώνουμε στα καντήλια μας. Δεν θα καντηλιαζω όμως την ομάδα μου και θα περνάω ροδόνερο τον αντιπαλο.

Δεν καντήλιαζει κανεις την ομάδα ΑΕΚ αλλά την αδερφή που διοικει που είναι 3 κλάσεις κατώτερος παράγοντας του Μαρινάκη και του Σαββιδη 

 

οταν δεν ξεκαθαρίζεται αυτό γίνεται κουβέντα χωρίς λόγο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Μην παει στον γαυρο μονο.

Εντάξει όπως πήγε ο Παπασταθοπουλος και σε εμάς όμως ο Γκαρσια ε; 

Link to comment
Share on other sites

Μέτα από πεντάρες δλδ και ατελείωτα γλέντια, θα τρολάρω φίλο γαυρο γιατί έχασαν τον Μπελχαντα από μια ραντομ ομαδα.

ΟΚ,εχουμε διαφορετική αντίληψη των πραγμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Γιατί θα ντραπούμε με τόσα που μας έχουν συμβεί; 

Καλα μην το κανουμε ομως και σαν τον κυνηγο που πηγαινε καθε φορα στο δασος να σκοτωσει την αρκουδα, αυτη τον πηδαγε, αυτος ξαναπηγαινε, αυτην τον ξαναπηδαγε και τελος παντων την 100η φορα του πε "ελα παραδεξου το δεν ερχεσαι για το κυνηγι". 

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×