Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Οι βουτιές είναι διαχρονικές στην Ευρώπη. Ας γελάσουμε κ λίγο . Όλα μα όλα θα τα έιχαν πάρει φάουλ ΚΑΠΟΤΕ  στο ελληνικό πρωτάθλημα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

 Εν τω μεταξύ, βάζουν στο κλίμα και τους νέους παίκτες. Έκανε μια βουτιά ο ονιεκουρου, στο 70',στην περιοχή των Γερμανών, παραγκισια. Βεβαια, τσιμπισε ένα αρχιδι από τον διαιτητή αλλά σίγουρα ικανοποίησε τον πρεζεμπορα. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, nedved21 said:

Η Βολφσμπουργκ-ιτσα εβλεπε τον Σιμοες να το καρφωνει στο γαμμα α'λα Paul Scholes παντως.

Btw 1 πόντο στον Καρερα και 2 πόντους στον Ουζουνίδη για τις ευρωπαικες προκρίσεις, εγω τα δίνω. 
Δεν γίνεται να μπαίνουν όλοι οι προπονητες που απολύθηκαν  στο ιδιο καζάνι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, nikos said:

Btw 1 πόντο στον Καρερα και 2 πόντους στον Ουζουνίδη για τις ευρωπαικες προκρίσεις, εγω τα δίνω. 
Δεν γίνεται να μπαίνουν όλοι οι προπονητες που απολύθηκαν  στο ιδιο καζάνι.

Ε ναι

Link to comment
Share on other sites

Μια ένσταση για την πρόκριση του Ζούζου όπου η ομάδα πιστεύω πήγε με την κεκτημένη ταχύτητα της προηγούμενης χρονιάς. Μετά από μέρα σε μέρα ήταν όλο και χειρότερη η ομάδα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Μια ένσταση για την πρόκριση του Ζούζου όπου η ομάδα πιστεύω πήγε με την κεκτημένη ταχύτητα της προηγούμενης χρονιάς. Μετά από μέρα σε μέρα ήταν όλο και χειρότερη η ομάδα.

Και όταν κατάφερε να βρει ένα σύστημα που ταίριαζε στην ομάδα έφυγε. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Μια ένσταση για την πρόκριση του Ζούζου όπου η ομάδα πιστεύω πήγε με την κεκτημένη ταχύτητα της προηγούμενης χρονιάς. Μετά από μέρα σε μέρα ήταν όλο και χειρότερη η ομάδα.

Ναι, αλλά έχει και το ελαφρυντικό ότι περίμενε Νάρσινγκ και Ραντόγια και πήρε Γιαννιώτα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

1-0 ο γαυρος 

Γνώμη μου να υπάρξει νικητής σήμερα για να ξεφουσκώσει ο άλλος και να μπει και σε εσωστρέφεια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Γνώμη μου να υπάρξει νικητής σήμερα για να ξεφουσκώσει ο άλλος και να μπει και σε εσωστρέφεια 

Ειναι μια λογική. 
Δεν ξερω τι θέλω προσωπικά. 
 

Ας γινει ο,τι είναι να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Και φέτος θα έχουμε κακή χημεία με τον γαύρο .

Μιλάω για το χώρο του κέντρου .

Το γκολ που έβλεπαν άνετα το τρώγαμε εμείς ( όπου εσιτι σιμοες πχ ) 

 

Ειδωμεν βέβαια  

 

Link to comment
Share on other sites

Ο γαυρος να χασει βαθμους ιδανικα. Ο ΠΑΟΚ ουτως η αλλως θα ξεφουσκωσει. Αλλα εν ειναι να κερδισει ο γαυρος ας ριξει πολλα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ο γαυρος να χασει βαθμους ιδανικα. Ο ΠΑΟΚ ουτως η αλλως θα ξεφουσκωσει. Αλλα εν ειναι να κερδισει ο γαυρος ας ριξει πολλα.

Εννοείται πως αυτά τα μουνοπανα οι βου πρέπει κάποια στιγμή να τα φάνε μαζεμένα με τέτοιον κωλο που έχουν τα τελευταία χρόνια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει κλείσει ο Μαρτινς τον χοντρομπισεσβαρ και δεν κάνει τίποτα ο ποακ. Μαλακα Μιλογεβιτς ε μαλακα, βόδι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ροντρίγκες μπορεί να εξελιχτεί σε δικό τους Γκαρσια. Έτσι τον κόβω.

 

2-0 Μασουρας Εντωμεταξυ 

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×