Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Θέλω να πω, όπως εμείς έχουμε τους σουβλακοφαγους. 

και χειροτεροι 

Link to comment
Share on other sites

2-0 στο 30' ο ΠΑΟΚ και μετα ησυχια. Προφανως το εσβησε το ματς και καπως ετσι θα γραψει μια διαδικαστικου τυπου και εντος προγραμματος ηττα. Να τα βλεπουμε εμεις που θα μετρουσαμε 4+ στο χαλαρο σε αναλογη περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ οι Βου ευελπιστουν για να ξαναμπουν στο ματς να κανει καποια ενεργεια ο... Μιτριτσα.

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν διαβασμενος ο βλακας ο βαλκανιος σερβοελληνας δεν θα ειχαμε χασει και στην Τουμπα. Ηλιθιε σερβε . Και ο γαυρος δεν ειναι καλα. Ελπιζω να μην τους φτιαξουμε εμεις 

Link to comment
Share on other sites

Ο μαρτινς μου φάνηκε ότι πήγε να χάσει δικό του καθαρά ματς με τις αλλαγές. Κατά τα άλλα και οι δύο είναι για τον πουτσο

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρουμε το γαύρο στο μεταξύ μας, η χρονιά θα θυμίζει πολύ την πρωταθληματική

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Ο Ροντρίγκες γιατί αντικατασταθηκε στο ημίχρονο; είχε κάποιο πρόβλημα;; 

Ανέτοιμος προφανως

Link to comment
Share on other sites

Στο τελος το δεύτερο ρηπλευ μου φάνηκε χερι Εντωμεταξυ. Προφανως μονο εμένα αφού δεν είδα να ασχολείται κανεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Στο τελος το δεύτερο ρηπλευ μου φάνηκε χερι Εντωμεταξυ. Προφανως μονο εμένα αφού δεν είδα να ασχολείται κανεις.

Δαιμαρτυρηθηκαν οι βου αλλα το πηρε πανω του ο διαιτητης. Και ευτυχως ηταν ξενος αλλιως θα ακουγαμε και θα διαβαζαμε παπαδες

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Στο τελος το δεύτερο ρηπλευ μου φάνηκε χερι Εντωμεταξυ. Προφανως μονο εμένα αφού δεν είδα να ασχολείται κανεις.

Φαίνεται να βρίσκει χέρι, αλλά δεν ξέρω αν είναι πέναλτι, δεν βγάζω άκρη με τον κανονισμό πλέον. Βέβαια και στο γκολ τον βου φαίνεται να υπάρχει φάουλ στην αρχή της φάσης.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Στο τελος το δεύτερο ρηπλευ μου φάνηκε χερι Εντωμεταξυ. Προφανως μονο εμένα αφού δεν είδα να ασχολείται κανεις.

Στο χερι του Σβαμπ νμζ βρισκει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Giorgos said:

Φαίνεται να βρίσκει χέρι, αλλά δεν ξέρω αν είναι πέναλτι, δεν βγάζω άκρη με τον κανονισμό πλέον. Βέβαια και στο γκολ τον βου φαίνεται να υπάρχει φάουλ στην αρχή της φάσης.

Αυτό με το φάουλ είναι ίδια περίπτωση με του Σιμοες. Δεν υπαρχει δυναμόμετρο και κάνουν ο,τι γουστάρουν.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Στο χερι του Σβαμπ νμζ βρισκει. 

Δεν βλέπω να γκρινιάζουν οι κομπλεξες άρα ισως δεν το είδαμε καλά οσοι το είδαμε έτσι 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nikos said:

Δεν βλέπω να γκρινιάζουν οι κομπλεξες άρα ισως δεν το είδαμε καλά οσοι το είδαμε έτσι 

Εδω ο αλλος γραφει στο φορουμ τους "δυστυχως βρισκει στο χερι του Σβαμπ μαλλον και δεν μπορουμε να μιλησουμε για αλλοιωση αποτελεσματος" 🤡

Οι τυποι θα προτιμουσαν να χασουν 2-1 με αδικια παρα να φερουν 2-2.

Btw πανε για επικη γκελα με Απολλωνα νεξτ γουηκ στην Τουμπα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gybe21 said:

Εγώ χέρι είδα, meanwhile ο κλεφτοκοτας μίλησε για δίκαιη νίκη του γαύρου.

Ο Κλεφτοκοτας πρεπει να βαραει ηδη το κεφαλι του που δεν ηρθε ΑΕΚ το καλοκαιρι, παπαδες θα εκανε με το ροστερ μας. Σιγουρα παντως ζαχαρωνει την αποζημιωση ηδη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ο Κλεφτοκοτας πρεπει να βαραει ηδη το κεφαλι του που δεν ηρθε ΑΕΚ το καλοκαιρι, παπαδες θα εκανε με το ροστερ μας. Σιγουρα παντως ζαχαρωνει την αποζημιωση ηδη.

Καλυτερα που δεν ηρθε. Εκει με τους βου και τους Ιβανηδες και τους στραβοστομηδες να κανουν πολ Σκουφι ή Γκαρσια . Εμεις την δουλεια μας 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Καλυτερα που δεν ηρθε. Εκει με τους βου και τους Ιβανηδες και τους στραβοστομηδες να κανουν πολ Σκουφι ή Γκαρσια . Εμεις την δουλεια μας 

Δεν νομιζω να εμενε εκτος απο Βελεζ παντως συν οτι θα πιεζε νωρις για παιχτες. Γενικα εκ του αποτελεσματος (του αγωνιστικου) μαλακισμενη επιλογη καναμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Δεν νομιζω να εμενε εκτος απο Βελεζ παντως συν οτι θα πιεζε νωρις για παιχτες. Γενικα εκ του αποτελεσματος (του αγωνιστικου) μαλακισμενη επιλογη καναμε.

Τα γραφαμε απο την μερα που καναμε τη επιλογη. Μας ελεγαν θα δειτε και ξερει και εχει εργο και στο τσαμπιονς λιγκ 

το εργο φαινοταν. να εχεις τετοιους παικτες και να τους ευνουχιζεις. Και με τον ΟΦΗ και με τον βου αυτα εκανε , Δεν θα πω για Βελεζ που εβαλε Σβαρνα βασικο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ολυμπιακός είναι το φαβορί για το πρωτάθλημα παρότι δεν του έχουν βγει κάποιες μεταγραφές, ακριβές και ποιοτικές τύπου Λε Ταλεκ, εννοώ όχι σε χαρακτηριστικά αλλά σε παραστάσεις. Ο Λόπες, ο Ονιεκούρου αλλά και ο Κουντε δεν έχουν σημειώσει καλές επιδόσεις.

Όμως από την άλλη είναι ο Αγκιμπού Καμαρά που είναι εξαιρετικός και μεστός μέχρι τώρα, ενώ αρκετά καλός ήταν και ο Γκάρι Ροντρίγκεζ.

Δεν ξέρω τι θα κάνουμε με τον Ολυμπιακό, ωστόσο αν ο Μιλόγεβιτς δεν τα είχε κάνει κουλουβάχατα η ΑΕΚ μπορεί να είχε πάρει και ισοπαλία με τον ΠΑΟΚ. Εδώ ο Μάρτινς που παίζει βέβαια συστηματικά 4-3-3, με τους δύο...Καμαράδες και δεν επιχειρεί να παίξει με δυάδα στο κέντρο και το κάναμε εμείς με τον ποιοτικό αλλά στατικό μέσο Λε Ταλεκ.

Επίσης ο Μπίσεσβαρ μαρκαριζόταν από περισσότερους παίκτες αν και πάλι έβγαλε ένα ωραίο πάρε-βάλε.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ο Ολυμπιακος ειναι φαβορι επειδη στις θεσεις των 2 CB και των 2 χαφ υπερεχει κατα 3/4 (μονο ο Βρανιες απο εμας επαιζε σε αυτους βασικος). Σε ολες τις αλλες θεσεις κυριολεκτικα ειμαστε ανωτεροι. Αυτο λογικα δεν θα φανει τοσο με τους μικρους, αλλα θα φανει ΠΟΛΥ στα μεταξυ μας παιχνιδια τα οποια θα ειναι 4 συνολικα και αρα θα διακυβευονται 12 βαθμοι συνολο. Εαν καταφερουμε να παρουμε 4 βαθμους στα 4 ματς με γαυρο (κανοντας μια νικη και μια ισοπαλια και αρα περιοριζοντας τον στους 7 βαθμους ή 4 ισοπαλιες και αρα περιοριζοντας τον στους 4 βαθμους) τοτε ειμαστε εμεις το φαβορι για Πρωταθλημα. Στα ματς με Ολυμπιακο φετος λοιπον, αν θελουμε να εχουμε ελπιδα για Πρωταθλημα, θα πρεπει ΠΡΩΤΑ να μην χασουμε.

Link to comment
Share on other sites

Στον ΟΣΦΠ έχει βγει ο μικρός Καμαρά ο οποίος ήρθε για την Β ομάδα. Μιλάμε για τζακ ποτ. Βέβαια προφανώς είχε την προοπτική, αλλά όχι για τόσο σύντομα κ σε τέτοιο επίπεδο. Για το ποιοι δεν βγήκαν η έκπληξη είναι ο Λόπες, αλλά μάλλον δεν ψήνεται τόσο να παίξει εδώ κ ήρθε με το ζόρι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επίσης τον μήνα του Κόπα Άφρικα θα ξεμείνουν από παίκτες σε κομβικές θέσεις. Εκεί θα πρέπει εμείς να είμαστε ήδη ενισχυμένοι κ αψεγάδιαστοι αγωνιστικά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×