Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ε λογικά οταν τελειωσει η τιμωρία του γαυρου με τα κεκλεισμένων, θα παρει πισω το μετρο η Κουλάρα μας.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ε λογικά οταν τελειωσει η τιμωρία του γαυρου με τα κεκλεισμένων, θα παρει πισω το μετρο η Κουλάρα μας.

θα αφησει και μια αγωνιστικη να παιξουν οι αλλοι κελεισμενων μετα το μπουγατσα - γαυρος του β γυρου θα ανοιξει παλι 

Link to comment
Share on other sites

Για τις φτωχαλες που ισως σκουξουν για τα διαρκειας που προπλήρωσαν, μην αποκλείσετε η Λουδοβικουλης να θεσπίσει "season ticket pass".

Ελλαδα 2.0

Link to comment
Share on other sites

Ρε να μην τιμωρηθει γιαυτο που εγινε στου ρεντη. Δεν ςχει σχεση θεωρητικα. 

Αλλα για κατι που εγινε σε στουβρεντη να κλεοσουμε το ποδοσφαιρο??? ΚΑΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chris manousopoulos said:

Ρε να μην τιμωρηθει γιαυτο που εγινε στου ρεντη. Δεν ςχει σχεση θεωρητικα. 

Αλλα για κατι που εγινε σε στουβρεντη να κλεοσουμε το ποδοσφαιρο??? ΚΑΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ

Απολυτως λογικο. Εσενα στοχευσαν. Ο γαυρος ουτως η αλλως θα έπαιζε πολλα ματς κεκλεισμένων, τα μπουρδελα της Λεωφόρου και της Τούμπας αστειο να τα σχολιάζουμε. Ενα γηπεδο κανει απανωτά sold out και φέρνει χρημα στην ομαδα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, amd said:

θα αφησει και μια αγωνιστικη να παιξουν οι αλλοι κελεισμενων μετα το μπουγατσα - γαυρος του β γυρου θα ανοιξει παλι 

Βάλε και την τιμωρία του Βόλου που ερχοταν.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Pelado Alme said:

IMG_0396.thumb.jpeg.4be01c10f9aa49adcccb8dfc969a30c9.jpeg

Εάν δεν γίνει δόγμα τους μόλις ανακοινωθούν οι αποφάσεις 'το 41% μας ψήφισε για να πάρουμε αυτές τις δραστικές αποφάσεις' εγώ να γαμηθώ.

Link to comment
Share on other sites

επεδιη η τιμωρια θα ληξει καπου τελος φλεβαρη λεω εγω με το φτωχο μου το μυαλο

η ΑΕΚ θα εχει κεκλεισμενων με Βολο / Βαζελο / οφη / Τριπολη / Κηφισιά και τον Αρη στο κυπελλο

η Βαζελα με ΠΑΣ / Παναιτωλικο / Τριπολη / Γαυρο / Λαμια και γαυρο κυπελλο

η Μπουγατσα με Οφη / ΠΑΣ / Βαζελο / ΑΕΚ / Γαυρο  και με οποιον παιξει κυπελλοσ την επομενη φαση 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Agent HAF said:

Εάν δεν γίνει δόγμα τους μόλις ανακοινωθούν οι αποφάσεις 'το 41% μας ψήφισε για να πάρουμε αυτές τις δραστικές αποφάσεις' εγώ να γαμηθώ.

Στα αρχιδια του. Σε 3 χρονια στις εκλογές θα το χουν ξεχάσει ολοι. Εδω ξέχασαν σε 3 βδομαδες τα Τεμπη. Απλα θα καταστησει σαφές πως αυτος ειναι το κράτος και ο,τι γουσταρει αυτος θα κανουν ολοι. Καλο ειναι αυτο, καιρος ειναι ο Έλληνας πολίτης να καταλάβει πως δεν ειναι ακριβως πολίτης αλλα κατα βαση χορευτής στα τέσσερα με κουδουνάκι (που ελεγε και μια ψυχη).

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

επεδιη η τιμωρια θα ληξει καπου τελος φλεβαρη λεω εγω με το φτωχο μου το μυαλο

η ΑΕΚ θα εχει κεκλεισμενων με Βολο / Βαζελο / οφη / Τριπολη / Κηφισιά και τον Αρη στο κυπελλο

η Βαζελα με ΠΑΣ / Παναιτωλικο / Τριπολη / Γαυρο / Λαμια και γαυρο κυπελλο

η Μπουγατσα με Οφη / ΠΑΣ / Βαζελο / ΑΕΚ / Γαυρο  και με οποιον παιξει κυπελλοσ την επομενη φαση 

Μια χαρα παντως. Επαιξε μαζεμένα εντος ο γαυρος στην αρχη, τωρα που θα χει τα εκτος, οι αλλοι θα παίζουν κεκλεισμενων.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Κουλη τραγικε

Εμενα παντως ανέβηκε για πρώτη φορά στα μάτια του. Φέρεται στον λαό που τον ψηφίζει ακριβως οπως του αξίζει και του κάνει πιο σαφές από οποιονδήποτε άλλο το ποιος είναι ο αφέντης του.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, moukie said:

Γαμημενοι αχρηστοι

Δεν ειναι άχρηστοι. Απλα ειναι χρήσιμοι κατα βαση σε Κροατες και γενικα διεθνείς παρακρατικους, δολοφόνους που κυκλοφορουν με αμαξια καναλαρχων και μαφιόζους εφοπλιστες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Δεν ειναι άχρηστοι. Απλα ειναι χρήσιμοι κατα βαση σε Κροατες και γενικα διεθνείς παρακρατικους, δολοφόνους που κυκλοφορουν με αμαξια καναλαρχων και μαφιόζους εφοπλιστες.

Αυτο, απλως εγραψα βιαστικά :)

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Ο ασθενής νοσεί εν γνώση του, αλλά δε δέχεται κανένα φάρμακο, γεμίσαμε ραγιάδες και η κατηφόρα δεν έχει σταματημό. Μέσα στην επόμενη 5ετια με όλα αυτά που γίνονται κοινωνικά, βλέπω να παίρνουμε τα όπλα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Ο ασθενής νοσεί εν γνώση του, αλλά δε δέχεται κανένα φάρμακο, γεμίσαμε ραγιάδες και η κατηφόρα δεν έχει σταματημό. Μέσα στην επόμενη 5ετια με όλα αυτά που γίνονται κοινωνικά, βλέπω να παίρνουμε τα όπλα 

Εγω βλεπω να παίρνουμε καναν υπνο.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Εγω βλεπω να παίρνουμε καναν υπνο.

Κάποια στιγμή θα ξυπνήσει ο κοσμάκης, του πουστη δηλαδή. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Κάποια στιγμή θα ξυπνήσει ο κοσμάκης, του πουστη δηλαδή. 

ποιου πουστη απο ολους δεν ξερω 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Κάποια στιγμή θα ξυπνήσει ο κοσμάκης, του πουστη δηλαδή. 

Ναι μετα απο 35 χρονια σερι ΠΘ Κουλη, ίσως αναρωτηθει μηπως η χώρα έχει ερντογανοποιηθει.

Link to comment
Share on other sites

Ρέντης: «Έκανε ένα λάθος, πρέπει να τον κρεμάσουμε;» λέει ο πατέρας του 18χρονου που πέταξε τη φωτοβολίδα

  • Sad 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×