Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Οι Ολυμπιακοί ξέρουν ότι βάλαν αγκάθι στον πάτο τους. Οι άλλοι θα το μάθουν, αλλά τα χαρτζηλίκια σέρνουν καράβι.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rossi said:

Η ΠΙΟ ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

Ελα ρε συ παταω 2 λεπτά να ανοιξει το λινκ να πουμε.

Βαλε μονο bold, μεγάλοι ανθρωποι γινηκαμε.

  • Hahaha 10
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, bladerunner21 said:

Λατρεύω το παρελθόν 3. Λέμε όχι στην βία φυσικά. 

 

απαπαπαπααα μιά μπούφλααααα μεσ τα μουτρααα !!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Corart21 said:

 

Για να δουμε..θα το ματαπαιξει το σκαη ? 

Κριμα που δεν εχομεν και ημεις ενα μεσον δικο μας..

Link to comment
Share on other sites

Κούγιας: «Υπερήφανος για την αναγνώριση από τον κορυφαίο πρόεδρο του Ολυμπιακού Βαγγέλη Μαρινάκη»

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερό μπουρδέλο 

το μεγαλύ τε ρό μπουρδέλο, 

Το έχει ο, ο - Πετρος Μανταλός

το έχει ο, ο, ω ο Μανταλός.

Μούκι μπινε, μανατζαρέ... 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Η παρηγοριά της βραδυας.
 

Μόνο να το βρούμε καπου με τα παραρτήματα γιατί αν είχαν κερδίσει θα το διαβάζαμε στανταρντ.

Εγώ θέλω να είμαι δίκαιος σε αυτά που γράφω, αλλιώς συζηταμε σαν παιδιά του δημοτικου.

Τα ίδια εγραψα και περυσι μετά το ματς με τον βαζελο. 

Αν έχει ανοίξει εμφανως τα πόδια ο άλλος οκ, αν απλά χάνει και το κανεις σημαία / δεν χάνει και το κανεις μοκο, γίνεται αρκετά στραβοστομικη η φάση.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πω σκεψου τον πουτάνας γιο στον αγώνα με τον Βόλο να είχε φάει κανέναν δικό μας με τη ναυτική. Να ερχόταν μετά κανένας πατέρας ή κανένας γιος, να μας γάζωνε όλους στο πέταλο και θα είχε και δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Πω σκεψου τον πουτάνας γιο στον αγώνα με τον Βόλο να είχε φάει κανέναν δικό μας με τη ναυτική. Να ερχόταν μετά κανένας πατέρας ή κανένας γιος, να μας γάζωνε όλους στο πέταλο και θα είχε και δίκιο.

Δεν πρέπει να ήταν ναυτική τελικά. Ο τρόμος βέβαια όσο ερχόταν κατά πάνω μας ήταν άλλο πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Δεν πρέπει να ήταν ναυτική τελικά. Ο τρόμος βέβαια όσο ερχόταν κατά πάνω μας ήταν άλλο πράγμα.

Ti htan re sy Borat?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mporat said:

Δεν πρέπει να ήταν ναυτική τελικά. Ο τρόμος βέβαια όσο ερχόταν κατά πάνω μας ήταν άλλο πράγμα.

Καλά δεν είμαι κανένας ειδικός, μέχρι καπνογόνο και δυναμιτάκια έχει φτάσει η αφεντιά μου, αλλά για να έκανε ταξίδι από το ένα πέταλο στο άλλο, κατά 99% ναυτική ήταν, εγώ τουλάχιστον δεν γνωρίζω κάτι παρεμφερές που να μπορεί να διανύσει αυτή την απόσταση, αλλά για να είμαι ειλικρινής, δεν το είχα δει. Το έμαθα την επόμενη.

ΥΓ: Λύθηκε και η απορία των μπάτσων στο Τρίπολη-ΑΕΚ που ρωτούσαν "που είναι ο Μιχάλης ρε πουτάνες". Πάτε να θάψετε τώρα τον ήρωα συνάδελφο σας και να περιμένετε καρτερικά για τη σειρά σας και όλο αυτό για 3,60. Σκουπίδια, ντροπή της κοινωνίας, σιχάματα.

  • Δικεφαλάκι 12
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, felman said:

Ti htan re sy Borat?

Δεν ξέρω, απλά μου είχε μείνει η εντύπωση πως δεν ήταν ναυτική. Έτσι διάβαζα τότε κι εδώ μέσα νομίζω, ούτε εγώ είμαι κανένας ειδικός. Ίσως θυμάμαι λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να σου κάτσει το φλουρί γιατί έχεις έξοδα.

MARINAKIS 7 PITA.jpg

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω με αγωνία να μάθω τα στελέχη ΠΑΕ που ενεπλάκησαν στου Ρέντη κ στον ξυλοδαρμό Τζήλου. Άλλωστε ντροπή να κάθετε ολόκληρος Αλέξης κ να σπαταλάει τον χρόνο του σε... ανούσια πάρτυ... μόνος του.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

τωρα με την αλλαγη υπουργου θα αργησουν λιγακι νομιζω 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×