Jump to content

ΑΕΚ - Ολυμπιακός Βόλου: 20/05, 19:00, OTE Sport 2 (Play off)


George_D
 Share

Recommended Posts

Κανονίστε αν ειστε χωμα παλι να σας διωξει ολους ο τιγρης

Link to comment
Share on other sites

καλα ενταξει, δεν ασχολουμαι με την ιδια θερμη με ποδοσφαιρο με το ιδιο σκεπτικο που ειχα, απο το αεκ πανθρακικος κ μετα περαν του γηπεδου για κανα δυο μηνες που καταλαβα οτι προκειται περι αερα κοπανιστου.

 

αλλα οκ.

 

ο μαρινακης μια χαρα το παει κ οποιος πιστευει οτι θα εχει καμμια ποινη αυτος ή η γαμοομαδα του...καλη τυχη στα ονειρα του.

ο αλαφουζος πηρε εναν τελειωμενο παναθηναικο στη χειροτερη καμπη της ιστοριας του, κ σε πρωτο χρονο εχει κυπελλο, c.l.

κ βλεπουμε.

ο σαββιδης βαζει το κωλο του σε ενα σωματειο της πλακας.

 

κ ο δικος μας που κοντεψαμε να εξευτελιστουμε ακομα και στη δευτερη εθνικη, δεν εχει μπει φραγκοοο, γηπεδο μονο προβληματα κ καθυστερησεις, κ πεσαδα χωρις λογο εως τωρα, επιστροφες βατραχων κ ο,τι αλλο με ΜΟΚΟ,

κ τον λεμε τιγρη...

 

καλα ξεμπερδεματα να χουμε. αυτος δηλαδη να κανει κατι, για οσους τον πιστευετε.

 

γιατι σα λαος, μυαλα κ νοοτροπια δεν εχουμε αλλαξει. τελειως τσαμπα η πεσαδα. τελειως τσαμπα ο πονος.

 

τα καλυτερα ευχομαι στην ΑΕΚΑΡΑ...... δε ξερεις ποτε. γινονται κ θαυματα. λιγη τυχη θελει...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να ξεκαθαρισουμε κατι.

 

Δεν υπαρχει καμια "τσαμπα πεσαδα". Μην τρελαθουμε, δεν εβαζε κανεις λεφτα και χρειαζοντουσαν λεφτα, μας ειχαν λιωσει τα χρεη, τι να κανουμε τωρα δλδ?

Λεφτα δεν εβαζε ουτε ο Μελισσανιδης ουτε καποιος αλλος.

 

Τσαμπα μαγκας ο Μελισσανιδης που εχει πλασαριστει ως ο ροκαυλων (που λεει και ο Sepultura) ναι, μπορει (θα δειξει συντομα κιολας).

Ηδη σουπερ μαγκα δεν τον λες γιατι με χρεη δεν σε επαιρνε, αν θα τον πεις απλα μαγκα το συζηταμε.

 

Αυτα ομως ειναι δυο διαφορετικες κουβεντες (πεσαδα-ποσο τιγρης ειναι ο Μελισσανιδης τελικα).

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Καταρχας κανεις σοβαρος δεν τον λεει τιγρη..Ποντιος ειναι και για να γινει τιγρης θελει δουλεια πολυ..

Επρεπε να μεναμε στην Α να παλευαμε για τη σωτηρια..

Εμεις αλαφουζο δεν ειχαμε..Τι να κανουμε τωρα..

Ας μην βαλει φραγκο εγω τον ευχαριστω που ασχοληθηκε και θα τον στηριξω με ολες μου τις δυναμεις..μπορουσε καν να μην ασχοληθει και να μεγαλουργουμε με δημητρελους να χωνουν φραγκα..ουρα καναν οι επενδυται..Ταμειο θα κανουμε στο τελος.

Οσοι ειστε απογοητευμενοι απο το ποντιο σας περιμενουμε στο μπασκετ...

 

Σαν οργανισμος η πεσαδα μας αξιζε και πρεπει να την πιουμε γουλια γουλια..

Edited by NIS21
Link to comment
Share on other sites

Ετσι. Να δουμε λιγο και τι επιλογες ειχαμε δλδ.

 

Διοτι κι εγω τον αμφισβητω (φουλ κιολας), αλλα δεν παραλειπω να βλεπω τα χαλια μου και να αντιλαμβανομαι ποιος κανει χαρη σε ποιον τελικα. Που ειχα φτασει να ασχολουμαι με τον Ξενιαδη που ηταν κολλητος του Σαλιαρελη κι ετρωγε ψαρια με τον Χατζηχρηστο.

 

Το οτι πλασαρεται ως πολυ πιο γαμιας απο οσο αποδεικνυεται οτι ειναι, πιθανως να ειναι μια πραγματικοτητα. Αλλα ως εκει.

Πες τον τσιγκουνη, πες τον τσαμπα μαγκα, αλλα τα τσαμπα η πεσαδα ειναι αλλη κουβεντα.

Σιγα το μαγαζι γωνια που το εστησε ο αλητης και του εβαλε κηλιδα. Που δεν ειχαμε να φαμε..

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Σαν οργανισμος η πεσαδα μας αξιζε και πρεπει να την πιουμε γουλια γουλια..

 

Αυτη ειναι μια μεγαλη και πικρη αληθεια.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Eγω παντως που ειμαι φιλομελισσανιδικος αν μου πειτε τι προτιμας τακτικη Μακη η Μελισσαν θα ψηφισω αυτοματα τον πρωτο.

Link to comment
Share on other sites

Eγω παντως που ειμαι φιλομελισσανιδικος αν μου πειτε τι προτιμας τακτικη Μακη η Μελισσαν θα ψηφισω αυτοματα τον πρωτο.

 

Εγω λεω να μην βιαζομαστε. Καλα να μαστε και στο τελος της επομενη δεκαετιας θα δουμε τι εκανε ο ενας και τι ο αλλος

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι μια μεγαλη και πικρη αληθεια.

 

παπαρια ειναι, μεχρι αυτη τη στιγμη που μιλαμε.

αν αλλαξει κατι αυριο, θα το πω πρωτος.

 

η αληθεια αποδεικνυεται μονο μεσω λογικης.

αν μπορεις με λογικα βηματα να μου αποδειξεις, με τα δεδομενα του ελληνικου ποδοσφαιρου και των αλλων μεγαλων ομαδων, οτι η πεσαδα ΚΑΙ μας αξιζε ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ να πιουμε το ποτηρι γουλια γουλια,

λες και εχουμε πιει λιγα, θα πεσω να σε προσκυνησω.

 

αν ειναι απλα μια -συναισθηματικης χροιας- αποψη, δε χρειαζεται να απαντησεις. εισαι ηδη αντιληπτος.

 

στο γραφω αυτο γιατι οπου διαβαζω απολυτοτητες σε τελειως ΣΧΕΤΙΚΑ ζητηματα κ ειδικα απο ατομα που σεβομαι τον ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ τροπο σκεψης τους, αρρωσταινω.

Link to comment
Share on other sites

Αν μου επιτρεπεις θα σου απαντησω εγω γιατι εγω την πεταξα την παπαρια..

 

Οταν φτανεις στο σημειο να παρακαλας να χανει η ομαδα σου και να πανηγυριζεις οταν οι οπαδοι σου ειναι μονιμως διχασμενοι και πλακωνονται μεταξυ τους οταν εχεις ξεφτυλισει ισοπεδωσει και απομυθοποιησει τους παντες και τα παντα οταν η ομαδα ειναι παρατημενη και αφημενη στο ελεος του θεου και σαν οργανισμος το μονο που εκπεμπεις ειναι αρρωστια μιζερια κλαψα και αγαθομουνιαση τοτε εχεις πιασει πατο και σου αξιζουν τα χειροτερα..

 

Τοσες πικρες φαγαμε τοσα πακετα αλλα τιποτα δεν ηταν τοσο δυνατο για να μας ξυπνησει ακομα και την υστατη στιγμη ο οργανισμος ηταν σε αφασια..

 

Γι αυτο λοιπον αυτα τα δυο χρονια πρεπει να τα πιουμε γουλια γουλια για να μη τα ξεχασουμε ποτε και οταν παμε να παρεκτραπουμε να εχουμε αυτη τη γαμημενη μαυρη κυλιδα να μας θυμιζει ποσο ευκολο ειναι να γαμηθουν τα παντα..

 

Πλεον εχουμε 2 επιλογες η κλαιμε για την υπολοιπη ζωη μας και δεν ξανασχολουμαστε η κανουμε την αυτοκριτικη μας βλεπουμε τα λαθη μας κοιταμε να μη τα ξανακανουμε και προχωραμε μπροστα παντα με γνωμονα το καλο της ομαδας και οχι των προσωπικων μας θελω.Αλλιως με μαθηματικη ακριβεια πολυ φοβαμαι θα ξαναοδηγηθουμε στο ιδιο σημειο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπηρχε αγωνας ηδη απο την 1η αγωνιστικη οποιουδηποτε τμηματος που να μη φωναζαμε το "και το πρωταθλημα στ`αρχιδια μας" που ηταν η συνεχεια του "και το πρωταθλημα θα παρουμε ΑΕΚαρα σ` αγαπω ΑΕΚαρα ατελειωτα κλπ".

 

Επεφτε το καυλι και μετα λεγαμε δεν πειραζει η δικια μας ΑΕΚ δεν χανει ποτε κλπ. Δεν απαξιωσε μονο ο κοντος την ΑΕΚ, μια χαρα αεκακια υπηρξαμε ολοι μας. Δεν βγαζω φυσικα τον εαυτο μου κι εγω τα φωναζα αυτα. Τιποτα δεν ειναι τυχαιο, ολα επαιξαν το ρολο τους.

Link to comment
Share on other sites

εκτος αποστολης ξανα

 

οι πεταυρακης, ροβας , ντουνης

 

μετα το κραξιμο του ποντιου θεωρω οτι εχουνε τελειωσει και οι 3

Link to comment
Share on other sites

εκτος αποστολης ξανα

 

οι πεταυρακης, ροβας , ντουνης

 

μετα το κραξιμο του ποντιου θεωρω οτι εχουνε τελειωσει και οι 3

 

Ανασταση!!

Link to comment
Share on other sites

Που καταδικαζουμε τη διοικηση γιατι δεν δινει μια ευκαιρια στα παιδια στην Α εθνικη και τους κοβει το μελλον για 2-3 νυχτοπερπατηματα; Στην τελικη τι φασισμος ειναι αυτος; κουμαντο στη ζωη των παιδιων θα κανει η ΑΕΚ;

 

Je suis Dounis

Link to comment
Share on other sites

ντουνης ροβας μπουλο αλλά πεταυρακα τον θεωρώ αξιόπιστο backup. Αλλά αν ξενυχταει να πα να γαμηθει

Link to comment
Share on other sites

ντουνης ροβας μπουλο αλλά πεταυρακα τον θεωρώ αξιόπιστο backup. Αλλά αν ξενυχταει να πα να γαμηθει

 

Ελα δρομο με τα ψωνια ολα που με δυο χρονιες Γ και Β επειδη παιζουν στην ΑΕΚ την ειδαν φιρμες.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα κ πιστευα τον ντουνη σαν μπακ απ του Αμπντουν

 

Εγω ηλπιζα να τον κανουμε δεξι μπακ

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς Ντούνη-Βελόσο, πολύ δύσκολα τα πράγματα...Ιδίως αν παίξει ο Νικολιάς

Link to comment
Share on other sites

Ο χρήστης Ζάστρο προφανώς ακόμα να ξυπνήσει γιατί θα είχε ποστάρει φώτο Μπιλ Βελόσο στο Ίνστα με τον Πεταυράκη όπου γράφει "mono aekkkkkk ........pistoi mexri telous"

attachment.php?attachmentid=2089&stc=1&d=1432021579

Edited by yiannis_21
Link to comment
Share on other sites

Η ενδεκάδα της ΑΕΚ: Βούρας, Μπακάκης, Κολοβέτσιος, Σαρρής, Σοϊλέδης, Γιόχανσον, Φαγιέ, Πλατέλλας, Γροντής, Μπαρμπόσα, Αραβίδης

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι ο Μακόλεης;

Τωρα φταίω να αρχίσω τις Άγιες γραφές;

Link to comment
Share on other sites

πεταυρακα τον θεωρώ αξιόπιστο backup.

 

Ειδικα ο Πεταυρακης, ακουσε οτι θα του βαλει το αυγο στον κωλο. Οποτε εχει τελειωσει η ιστορια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×