Jump to content

ΑΕΚ - Ολυμπιακός Βόλου: 20/05, 19:00, OTE Sport 2 (Play off)


George_D
 Share

Recommended Posts

Guest ziopeppe

Τον μουλντερ τι τον θελει.

Κρατα βουρα μωρε με 50 χιλιαρικα να καμεις τζαμπα την δουλεια σου

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι επαρκης ο χρονος που δινεις.

 

Ειναι οσος χρονος ειχε ο Κοκκαλης για να φτιαξει γηπεδο και πρωταθληματικη ομαδα

Link to comment
Share on other sites

Εχεις Σοιλεδη,που του χρονου ειναι αποφασισμενος να αποδειξει στον ολυμπιακο οτι κακως τον εδιωξε.

 

Σημερα σου ειπαν οτι κοιτας Βολκοφ.

 

Τι αλλο θες;;

 

Ποιον ΒΟΛΚΟΦ; Τον Σασα;

Link to comment
Share on other sites

Απλά πραγματάκια:

 

Περνάς Σοϊλέδη αριστερό χαφ-εξτρέμ και πίσω του Πεταυράκης και πιστός στρατιώτης Σβενωργέας

 

Με την προυποθεση οτι ο αντιπαλος δεν παιζει με δεξι μπακ και δεξι χαφ,θα γαμησει αυτο το διδυμο.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι οσος χρονος ειχε ο Κοκκαλης για να φτιαξει γηπεδο και πρωταθληματικη ομαδα

 

 

10 χρονια εκανε ο Κοκκαλης να παρει κουπα;;

Link to comment
Share on other sites

Κυρ Μητσο ο χρονος σου τελειωσε ,κανονικα επρεπε να κανεις μια ΑΜΚ και να εχουμε για του χρονου wage budget 10 αλλα εισαι καβουριας και θα εχουμε μπατζετ επιπεδου Σπανου και Μποροβηλου. Απο εμενα παντως μην περιμενεις διαρκειας εκτος εαν δω μπουλντοζες και Νατσο πισω...

 

done post-4-14425776622012_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 χρονια εκανε ο Κοκκαλης να παρει κουπα;;

 

Οχι 10 χρονια εκανε για να χει ταυτοχρονα ΚΑΙ γηπεδο ΚΑΙ πρωταθληματικη ομαδα. Οσα δηλαδη εχει πει οτι θα κανει ο Τιγρης.. Δεν ειπα πουθενα οτι θα τον κρινω την σεζον 2025-26. Ειπα οτι θα κριθει τοτε το που πηγε την ΑΕΚ η ενασχοληση του με τα κοινα της ομαδας. Ο χρονος ξεκινα να μετρα απο την σεζον που θα ξεκινησει σε λιγους μηνες. Αν την σεζον 2025-26 εχει παρει 6 πρωταθληματα, 5 κυπελλα, εχει παιξει 8 φορες ΤσουΛου και εχει παει μια φορα ημιτελικο ευρωπαικης διοργανωσης, ενω εχει ΚΑΙ γηπεδο, τοτε ειναι πετυχημενος στην ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Οχι 10 χρονια εκανε για να χει ταυτοχρονα ΚΑΙ γηπεδο ΚΑΙ πρωταθληματικη ομαδα. Οσα δηλαδη εχει πει οτι θα κανει ο Τιγρης.. Δεν ειπα πουθενα οτι θα τον κρινω την σεζον 2025-26. Ειπα οτι θα κριθει τοτε το που πηγε την ΑΕΚ η ενασχοληση του με τα κοινα της ομαδας. Ο χρονος ξεκινα να μετρα απο την σεζον που θα ξεκινησει σε λιγους μηνες. Αν την σεζον 2025-26 εχει παρει 6 πρωταθληματα, 5 κυπελλα, εχει παιξει 8 φορες ΤσουΛου και εχει παει μια φορα ημιτελικο ευρωπαικης διοργανωσης, ενω εχει ΚΑΙ γηπεδο, τοτε ειναι πετυχημενος στην ΑΕΚ

 

χαμηλες προσδοκιες εχεις φιλε...βαλε κατάκτηση europa, 10/10 και 1 διηπειρωτικό.

 

Επίσης, να σταματήσει τον πόλεμο στην Συρία και να είναι υπεύθυνος για τους όρους χορήγησης δανείων προς την Γερμανία

Link to comment
Share on other sites

Αν την σεζον 2025-26 εχει παρει 6 πρωταθληματα, 5 κυπελλα, εχει παιξει 8 φορες ΤσουΛου και εχει παει μια φορα ημιτελικο ευρωπαικης διοργανωσης, ενω εχει ΚΑΙ γηπεδο, τοτε ειναι πετυχημενος στην ΑΕΚ

 

Ε δεν μπορω να πω κατι.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ παιδια ας εχει παρει ενα Κυπελλο.. Τεσπα εγω ειπα προσωπικη αποψη για το τι θα θεωρησω επιτυχια δεδομενης και της πεσαδας. Αλλα εγω ειμαι εγω. Χεσμενο με εχει η διοικηση της ΑΕΚ πχ

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Μπουκο ηρεμησε. Προσωπικα μου αρκει για αρχη μονο γηπεδο. Τα υπολοιπα εχουμε ολο το καλοκαιρι μπροστα μας να τα συζηταμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το γηπεδο το χω για πολυ μετα γενικα και σε βαθος δεκαετιας

Link to comment
Share on other sites

10 χρονια εκανε ο Κοκκαλης να παρει κουπα;;

 

5 χρονια εκανε ο Σωκος να παρει πρωταθλημα. 3 εσυ και 2 η Παναθα.

Link to comment
Share on other sites

Λιγότερα από 2.000 εισιτήρια έκοψε η ΑΕΚ στο παιχνίδι με τον Ολυμπιακό Βόλου, κάνοντας αρνητικό ρεκόρ διετίας.

 

 

Κάτι οι κακές εμφανίσεις του τελευταίου διαστήματος, κάτι η εξασφαλισμένη άνοδος στην Σούπερ Λιγκ, που πλέον είναι καθαρά διαδικαστικό θέμα και στο χθεσινό παιχνίδι με τους Βολιώτες, έδωσαν το «παρών» μόλις 1.803 φίλοι της Ένωσης, βλέποντας την ομάδα τους να παίρνει ακόμα μία «κρύα» νίκη. Το συγκεκριμένο μάλιστα νούμερο αποτελεί αρνητικό ρεκόρ για την ΑΕΚ εδώ και δύο χρόνια, από τότε δηλαδή που βρίσκεται στο «τιμόνι» της ομάδας ο Δημήτρης Μελισσανίδης. - See more at: http://www.sdna.gr/gr/podosfairo/football-league/aek/article/38499/arnitiko-rekor-sto-oaka-i-aek/#sthash.vhstfJnI.dpuf

Link to comment
Share on other sites

an ixere o kosmos gia to event sto imixrono me ton rouketa pou anefere xtes o aminti, pisteuo ha eixe 3plasio kosmo.

den eixe kali diafimisixD

Link to comment
Share on other sites

Και ρωτω τωρα εγω. Ειδατε εσεις σκαρτα δυο χιλιαρικα στο ΟΑΚΑ χτες; Θα σταματησει επιτελους αυτη η αστειοτητα με τους τζαμπατζηδες; Ποσο μαλακας πρεπει να αισθανεται ο ανθρωπος που παει και σκαει στην αρχη της σεζον πχ 300 ευρω και βλεπει διπλα του εξυπνακηδες να μπαινουν μεσα περπατωντας; Και το πεταλο οκ, τα ξερουμε, τα μαθαμε, τα αποδεχτηκαμε γιατι κραταει χρονια αυτη η κολωνια. Με τις αλλες θυρες τι χαμπαρια μαστορα; Ετσι προστατευεται το "προϊον" που θελουμε να το κανουμε και ελκυστικο; Ενας λοιπον απο τους λογους που δεν παταω στο γηπεδο, ειναι οτι δεν μου αρεσει να με κοροιδευουνε στα μουτρα μου. Διοτι περσι οταν τραβηχτηκα μπηκα χωρις καν να μου το κοψουν και αισθανθηκα παρα πολυ μαλακας που πληρωσα ενω διπλα μου το 50% περνουσε αερα. Ειδικα κανα τεταρτο αφου ξεκινησει το ματς, μιλαμε γινεται του μουνιου το πανηγυρι και μπαινει μεσα οποιος θελει, απ οπου θελει και οπως θελει. Πας πχ στη 15, σουλατσαρεις, μπαινεις, βγαινεις, κανεις οτι θελεις. Μετα πας στην 9 και καθεσαι διπλα στους αληθινους "μαλακες" που πληρωσανε και 600 ευρω. Ειναι απο τις καταστασεις που με ενοχλουν περισσοτερο απο καθε αλλη στα εντος της ΑΕΚ και πολυ φοβαμαι οτι οταν ενας κοσμος τοσα χρονια εχει μαθει σε αυτη την κατασταση και εχει τσοη ασυλια, δεν θα αποφευχθουν παρομοια φαινομενα μετα τους πρωτους μηνες και στη Φιλαδελφεια. Ξερω, ειμαι γκρινιαρης και ο κοσμος πειναει και και και, αλλα ειναι κατι αναλογο με οσους "μαλακες" πληρωνουν κανονικα φορους και προστιμα και ερχεται ο πραγματικος μαλακας που δεν πληρωνει τιποτα και σε κοροιδευει κι απο πανω οταν του χαριζουν τα χρεη. Αυτα και δεν επανερχομαι διοτι με εκνευριζει παρα πολυ το συγκεκριμενο κομματι.

Link to comment
Share on other sites

Μια επισημανση πανω σε αυτη σωστη τοποθετηση του Χρηστου .

Μπαινουν παρα πολλοι χωρις να χτυπησουν το διαρκειας.

 

Υπαρχει πληθος γυρω μου που απλα βαριουνται να σταματησουν τα

15 δευτερολεπτα να χτυπηθει το διαρκειας

και κανουν νοημα στον ανθρωπο της ΠΑΕ

ελα μωρε τωρα βαριεμαι , παρατα με.

 

Επισης πολλες φορες τυγχανει να μπουμε μαζι πολλοι και ο ανθρωπος εκει

μπλοκαρει και χτυπαει ενα ξερω γω απτα 10

και αυτο ΑΝ του το δωσει ο θεατης .

 

Δεν κυνηγαει για να τα χτυπησει ουτε καν βαζει χερι .

 

Διαφωνω παντως καθετα οτι κοβεις την ΑΕΚ οπως ο Χρηστος για αυτον τον λογο.

 

Δε γινεται απλα να μη βλεπεις την ΑΕΚ ζωντανα .

Δε γινεται .

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχουν δικαιολογιες. Αυτα τα βαριεμαι και τα με ξερεις ειναι για αστερα εξαρχειων. Οπως ακριβως δηλ ονειρευονται την ΑΕΚ ορισμενοι

Link to comment
Share on other sites

Ενα ταληρο είχε χθες απλά δεν κόβουν χτυπάνε δεν υπάρχουν τζαμπατζηδες τουλάχιστον όχι σε θύρες εκτός 1-35

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×