Jump to content

ΠΡΟΠΟΝΗΤΟΛΟΓΙΑ


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

Νομιζω οτι ο Δελλας τελειωσε την μερα με τους Πεταυρακηδες.

 

Τελικα το "χτισιμο" που θα γινοταν 2 χρονια ηταν στην αμμο, αφου ελαχιστα θα μεινουν ιδια απο το 2013.

 

Ελπιζω η προπονητολογια να μην μας κουρασει πολυ και να μην ξεχαστει το βασικοτερο ζητουμενο που ειναι η τρομερη αναγκη μεγαλης ενισχυσης του ροστερ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε ο δελλας τι έκανε? Και στην μια περίπτωση και στην άλλη. Τουμπεκί? Δλδ αφήνει τους παιχτες να κάνουν ότι γουστάρουν? Και μετά λέμε τους κακομοίρη δες τοτς παίχτες

 

Αν για κάτι μπορεί να κατηγορηθεί ο Δέλλας, είναι ότι δέχεται να κηδεμονεύεται από την μπινεδοπαρέα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω ο Δελλας τελειωσε την μερα που δηλωσε οτι "για την ομαδα και τους παιχτες αποφασιζω εγω". Μετα η Ντουσκαρα βγηκε σαν πουστριγκος που ειναι μολις αποκλειστηκες απο τον αγαπημενο του Ολυμπιακο να πει οτι η προκριση χαθηκε στο τηγανι... Μην τα ξεχναμε αυτα. Αφου ο λαος δεν αγαπα Ντουσκαρο δεν θα ξανααγαπησει κανεναν

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα προπονητή δεν θα πάρει καιρό. Θα βρούνε κάποιον "γνώστη" της ελληνικής πραγματικότητας. Πως θα επιβληθούνε του Χιμένεθ για παράδειγμα. Από όλους μακάρι να έρθει ο Κετσπάγια. Αλλά ο Ντούσκο το ξέρει. Τσαλιμάκια στον Κετσπάγια δεν περνούν για αυτό ούτε αυτός βλέπω να έρχεται.

Link to comment
Share on other sites

Ο δελλας να κατηγορηθεί γιατί οι παίχτες του είναι απειθαρχοι και δεν έκανε τπτ. Και στην περίπτωση των 3 και στην περίπτωση του Μπαρμποσα

Link to comment
Share on other sites

Ο δελλας να κατηγορηθεί γιατί οι παίχτες του είναι απειθαρχοι και δεν έκανε τπτ. Και στην περίπτωση των 3 και στην περίπτωση του Μπαρμποσα

 

Ετσι

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι θα φανε Δελλα. Απλα θα αρχισει το πριονισμα. Πιθανοτερο θεωρω μεθαυριο να κερδισουμε Ηρακλη, να εξασφαλισουμε και μαθηματικα την ανοδο και να ανακοινωσει ο Δελλας αποχωρηση

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ο Μπαρμπαροσα τι εκανε (γιατι εχασα επεισοδιο μαλλον);

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα λυπηθώ βέβαια για τον Δέλλα. Το ότι κέρδισε ο βάτραχος δε σημαίνει πως ο Δέλλας πχ δεν ήταν φορέας ηττοπάθειας και νικολαϊδισμού. Γενικότερα η σκατογενιά των λυμποδέλλων πρέπει να μείνει μακριά από την ΑΕΚ. Μια γενιά λούζερ, μια γενιά αντιΑΕΚ η λογική της οποίας συνοψίζεται στην προσπάθεια του Λυμπερόπουλου ένα ολόκληρο καλοκαίρι να φέρει πίσω στην ΑΕΚ τον Κωστάκη τον Κατσουράνη. Κλίκες, ΑΕΚ ελλήνων που ξέρουν τι σημαίνει ΑΕΚ, αλλά η ΑΕΚ που ξέρουν αυτοί είναι στην καλύτερη 2η και κονεδάκια με δημοσιογράφους.

 

 

ΚΑΙΑΔΑΣ.

 

Α, να γεια σου.

 

Το αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ τον βαλαμε στην κουβεντα στο ετσι;

 

Εδω οι αλλοι νυχτοπερπαταγανε λενε και γενικα εχουμε δει κι απο φωτο ποσο καραγκιοζηδες ειναι.

 

 

 

 

Κατα τα λοιπα εγω προβλεπω Κετσμπαγια.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Εμενα στα παπαρια μου ο Δελλας απλα θα προτιμουσα να εφευγε ολο το τημ μαζι με Μπουρουτζικες κτλ. Οχι να φυγει ο Δελλας και να μεναν οι Ντουσκοι. Φτιαξτε ομαδα γαμωτασπιτιασας

Link to comment
Share on other sites

Δλδ τον βαλαμε στην κουβεντα στο ετσι;

 

Εδω οι αλλοι νυχτοπερπαταγανε λενε και γενικα εχουνε δει κι απι φωτο ποσο καραγκιοζηδες ειναι.

 

 

 

 

Κατα τα λοιπα εγω προβλεπω Κετσμπαγια.

 

Εγω Γερμανο κοουτς με δικο του τημ. Και τον Κρεεκ στις ακαδημιες

Link to comment
Share on other sites

Δλδ τον βαλαμε στην κουβεντα στο ετσι;

 

Εδω οι αλλοι νυχτοπερπαταγανε λενε και γενικα εχουμε δει κι απο φωτο ποσο καραγκιοζηδες ειναι.

 

 

 

 

Κατα τα λοιπα εγω προβλεπω Κετσμπαγια.

 

Πάει για μπάνια λέμε ρε μλκ.

Για κάποιο λόγο οι ποδοσφαιριστές λέει ότι δεν πρέπει να κολυμπάνε (μέσα στην αγωνιστική σεζόν) γιατί χαλαρώνουν, κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω από αυτά, ευτυχώς το ροκ με έσωσε από τη μάστιγα του αθλητισμού.

Link to comment
Share on other sites

Ο Βατραχος θα φυγει μαζι με τον τιγρη, μην κουβεντιαζουμε αδικα, τα εχουμε πει αυτα. Προφανως και ο Μπουρουτζικας.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Κατα τα λοιπα εγω προβλεπω Κετσμπαγια.

 

+1

 

Δεν θα με χαλάσει να πω την αλήθεια γιατί με τέτοια μπάτζετ έχει δουλέψει ως τώρα xD

Link to comment
Share on other sites

Πάει για μπάνια λέμε ρε μλκ.

Για κάποιο λόγο οι ποδοσφαιριστές λέει ότι δεν πρέπει να κολυμπάνε (μέσα στην αγωνιστική σεζόν) γιατί χαλαρώνουν, κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω από αυτά, ευτυχώς το ροκ με έσωσε από τη μάστιγα του αθλητισμού.

 

Οκ, ουτε εγω τα ξερω αυτα. Αν ισχυουν οκ..

Link to comment
Share on other sites

Ο Κετσπαγια ειναι κανονικος προπονητης γενικα. Βεβαια ειναι και προπονητης που θα εξσσφαλισει πριν ερθει οτι ο Ντουσκος δεν θα μπλεκεται στα ποδια του. Επισης θα φερει και δικο του τημ. Θα ηταν μια καλη λυση να ερθει δεδομενου πως θα παιρναν πουλο κατι καρκινοι..

Link to comment
Share on other sites

καλα ας δουμε τι θα γινει και θα εχουμε πολυ καιρο για αναλυσεις

 

για μενα ο δελλας ενω επρεπε να πει και αλλα για το θεμα γυμνασης / αποκαταστασης στο θεμα πειθαρχεια γενικα του δινω μεγαλο φαουλ

Link to comment
Share on other sites

+1

 

Δεν θα με χαλάσει να πω την αλήθεια γιατί με τέτοια μπάτζετ έχει δουλέψει ως τώρα xD

 

Και αν σφιξουν τα πραγματα να κρατησουν και τον Τραι ως ποδπσφαιριστη για μια συνθετη θεση αμυντικου χαφ - λιμπερο μπροστα απο τα στοπερ που τον ειχε χρησιμοποιησει επιτυχως ο Τιμουρ στην Ανορθωση. Ετσι κι αλλιως ακινητος επαιζε.

Link to comment
Share on other sites

Πάει για μπάνια λέμε ρε μλκ.

Για κάποιο λόγο οι ποδοσφαιριστές λέει ότι δεν πρέπει να κολυμπάνε (μέσα στην αγωνιστική σεζόν) γιατί χαλαρώνουν, κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω από αυτά, ευτυχώς το ροκ με έσωσε από τη μάστιγα του αθλητισμού.

 

Πιάνονται οι μυς σου, δεν μπορείς να πάρεις τα πόδια σου στην προπόνηση μετά από τα πρώτα μπάνια. Τα ίδια και σε εμάς όταν πάλαι ποτέ έκανα κολύμβηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ο Μπαρμποσα βεβαια εχει και μανατζερ ενω ο Πεταυρακης εχει γονεις. Γι αυτο η διοικηση μας δεν θελει μανατζαρεους στα ποδια της.. xD

Link to comment
Share on other sites

Πιάνονται οι μυς σου, δεν μπορείς να πάρεις τα πόδια σου στην προπόνηση μετά από τα πρώτα μπάνια. Τα ίδια και σε εμάς όταν πάλαι ποτέ έκανα κολύμβηση.

 

+1

 

Γενικώς το μπάνιο αυξάνει το γαλακτικό οξύ με αποτέλεσμα να συγκεντρώνεται αρκετό στους μύες και μεσοπρόθεσμα μπορεί να προκαλέσει και τραυματισμούς σε συνδυασμό με το αερόβιο του ποδοσφαίρου

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×