Jump to content

ΠΡΟΠΟΝΗΤΟΛΟΓΙΑ


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

Αλατι μην την ψαχνουμε. Ολοι να φυγουν ενας θα μεινει ακινητος. Ο Μητσοτακης της ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Μπιλυ εσενα η γνωμη σου περι βατραχου ποια ειναι; δινει γραμμη ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Δεν δίνει γραμμή σε θέματα αγωνιστικά. Τα οποια καλα στοιχεία της ομάδας ανήκουν στον Δέλλα.

Όπως και τα αρνητικά. Το βατράχι και η γριά της γυμναστικής δεν νομίζω ότι σκάβουν.

Παρωχημένοι ναι θα συμφωνήσω. Δεν νομίζω οτι σκάβουν.

Δεν είναι μαλάκες να περνάνε για μαλάκα το Μήτσο.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μαρεσει που δεχεστε ολοι οτι ο Δελλας δεν εθεσε ποτε το θεμα των πειθαρχικων παραπτωματων στην ιεραρχια...λες κ δεν ειναι προφανες οτι το ζητημα εδω ειναι τα διαφορετικα μετρα κ σταθμα στην περιπτωση του Πορτογαλου κλοουν.

 

Ο Δελλας θα ειναι βλακας αν δεν παραιτηθει με το τελος της σεζον. Ευχης εργον θα ειναι να αναλαβει προπονητης το σερβικο σκυλι

Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνει γραμμή σε θέματα αγωνιστικά. Τα οποια καλα στοιχεία της ομάδας ανήκουν στον Δέλλα.

Όπως και τα αρνητικά. Το βατράχι και η γριά της γυμναστικής δεν νομίζω ότι σκάβουν.

Παρωχημένοι ναι θα συμφωνήσω. Δεν νομίζω οτι σκάβουν.

Δεν είναι μαλάκες να περνάνε για μαλάκα το Μήτσο.

 

Μπίλαρε,σκάβουν δεν σκάβουν οι μπινέδες,πρέπει με το τέλος των p.o να δηλώσουν παραίτηση και να πάνε στα σπιτάκια τους.

 

Του χρόνου αν επαληθευτούν οι προβλέψεις και πορευτούμε με μπάτζετ ατρομήτου,ο μπινές θα έχει μεγάλο πρόβλημα.Η συντριπτική μάζα,καλώς ή κακώς,τον γουστάρει τον δέλλα και τον πιστεύει.Και επειδή με τα λόγια κανείς δεν γάμησε,όταν θα έρθουν οι φάπες και αρχίσει η γκρίνια,ο κόσμος μη μπορώντας να τα βάλει ανοιχτά με τον μελ θα ξεσπάσει στο βατράχι και την παρέα του.Και το πρόβλημα θα επιδεινωθεί ακόμα πιο πολύ επειδή η διοίκηση θα κρίνει πως υπευθυνος για τα αγωνιστικά χάλια θα είναι ο δέλλας.Στα περιγράφω σαν να τα βλέπω τα γεγονότα να περνάνε από τα μάτια μου τώρα μάιο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Αλατι μην την ψαχνουμε. Ολοι να φυγουν ενας θα μεινει ακινητος. Ο Μητσοτακης της ΑΕΚ

 

xDxDxDxD

Link to comment
Share on other sites

vasika pisteuo oti an den itan to gipedo sti mesi pou einai o diakahs pothos tou AEKTZH tha eixame thema me froggy apo prin

Link to comment
Share on other sites

Τολη ο κοσμος γουσταρει και τον μπινε, το ενα δεν αναιρει το αλλο. Θα ελεγα οτι ο μπινες εχει μεγαλυτερη συμπαθεια ακομα και απο τον μελισσανιδη αυτη τη στιγμη. Αφου φτασαμε στο σημειο να διαλυθει η ΑΕΚ και δεν καταφεραμε να τιναξουμε το σαπιο παρελθον απο μας, δεν εχει κανενα νοημα.

 

Μονη ελπιδα να ψωνιστει ο γκανγκατερ και να παρει πρωταθλημα μπας και αλλαξουμε μυαλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Ποιος να δηλώσει παραίτηση ρε Τόλη ? Υπάρχει τέτοια πιθανότητα ?

Όχι. Επομένως πάμε παρακάτω. Αν 1% έχει χειραγωγηθεί από τη συμμορίατ

τον θέλεις ? Αν πάλι δεν έχει χειραγωγηθεί τον θέλεις αλλά έκανες (κάναμε)

λάθος οτι το βατράχι κάνει κουμάντα.

Αυτό θέλω να δω : τι θέλουμε πρώτα εμείς και ποια η αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Μπιλυ, το ψοφιμι εχει στησει ολα τα ποστα με ανθρωπους του και δεν κουμανταρει;

 

Εχεις εναν μπουρουτζικα να σακατευει τους παιχτες σου και τι συζηταμε ακριβως;

Πηγε λεει ο Μπουρουτζικας να ζητησει εξηγησεις απο τον προπονητη της ΑΕΚ. Τι γινεται γαμωτηνπαναγια

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να παραιτηθει ο Δελλας μεθαυριο μετα απο νικη επι Ηρακλη και μαθηματικη εξασφαλιση της ανοδου. Και να μεινει το τεχνικο τημ οπως ακριβως ειναι να το καμαρωνουν οι 1256 που πανε γηπεδο φετος. Να κατσει ο Μπορμποκης κοουτς ως το τελος με δεξι χερι τον Μπουρουτζηκα και τον Μπαγεβιτς στα μπουθ του ΟΑΚΑ διπλα στον Μελισσανιδη γιατι μονο αυτος τον σωζει..

 

Δελλα κανε κινηση ΜΑΤ και παραιτησου

Link to comment
Share on other sites

Πηγε λεει ο Μπουρουτζικας να ζητησει εξηγησεις απο τον προπονητη της ΑΕΚ. Τι γινεται γαμωτηνπαναγια

 

Ετσι γινεται στα μεγαλα κλαμπς

Link to comment
Share on other sites

Ποιος να δηλώσει παραίτηση ρε Τόλη ? Υπάρχει τέτοια πιθανότητα ?

Όχι. Επομένως πάμε παρακάτω. Αν 1% έχει χειραγωγηθεί από τη συμμορίατ

τον θέλεις ? Αν πάλι δεν έχει χειραγωγηθεί τον θέλεις αλλά έκανες (κάναμε)

λάθος οτι το βατράχι κάνει κουμάντα.

Αυτό θέλω να δω : τι θέλουμε πρώτα εμείς και ποια η αλήθεια.

 

Δέλλας και μπινές εκπροσωπούν 2 νοοτροπίες που με βάζουν και κάνω εμετό οπότε κλάιν μάιν ποιός έχει δίκιο και ποιός άδικο.Εγώ προσωπικά δεν αποπροσανατολίζομαι από το κεντρικό θέμα που είναι το γήπεδο και τα καβούρια.Απλά επειδή δεν είναι δυνατόν να σκέφτονται όλοι το ίδιο απλά σου επισήμανα το σενάριο του σεπτεμβρίου-οκτωβρίου.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να παραιτηθει ο Δελλας μεθαυριο μετα απο νικη επι Ηρακλη και μαθηματικη εξασφαλιση της ανοδου. Και να μεινει το τεχνικο τημ οπως ακριβως ειναι να το καμαρωνουν οι 1256 που πανε γηπεδο φετος.

 

ρε τους μαλακες που πανε γηπεδο, ελα ειπαμε τα εχουμε γαμησει ολα αλλα να την λεμε και σε αυτους που πανε γηπεδο παει πολυ ημαρτον

Link to comment
Share on other sites

Τολη ο κοσμος γουσταρει και τον μπινε, το ενα δεν αναιρει το αλλο.

 

Δεν φαίνεται κάτι τέτοιο μετά τα χθεσινά.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Λες να άφηνε τη μομφή η κωλογρια να πέσει κάτω ? Βεβαιο το ειχα.

Σιγά μην αφηνε να αιωρείται ο κακος τρόπος εκγύμνασης.

Αλλά μέσα μου το ζητούμενο δεν είναι αυτό.

Ζητάω να μάθω που έχω κάνει λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Μπίλαρε,σκάβουν δεν σκάβουν οι μπινέδες,πρέπει με το τέλος των p.o να δηλώσουν παραίτηση και να πάνε στα σπιτάκια τους.

 

Του χρόνου αν επαληθευτούν οι προβλέψεις και πορευτούμε με μπάτζετ ατρομήτου,ο μπινές θα έχει μεγάλο πρόβλημα.Η συντριπτική μάζα,καλώς ή κακώς,τον γουστάρει τον δέλλα και τον πιστεύει.Και επειδή με τα λόγια κανείς δεν γάμησε,όταν θα έρθουν οι φάπες και αρχίσει η γκρίνια,ο κόσμος μη μπορώντας να τα βάλει ανοιχτά με τον μελ θα ξεσπάσει στο βατράχι και την παρέα του.Και το πρόβλημα θα επιδεινωθεί ακόμα πιο πολύ επειδή η διοίκηση θα κρίνει πως υπευθυνος για τα αγωνιστικά χάλια θα είναι ο δέλλας.Στα περιγράφω σαν να τα βλέπω τα γεγονότα να περνάνε από τα μάτια μου τώρα μάιο μήνα.

 

Αυτο ακριβως.

Ουτε Μουρινιο ειναι ο Δελλας ουτε καν επαρκης για μια πρωταθληματικη ΑΕΚ,

αλλα προπονητη που τα τελευταια 2 χρονια σου εχει 4 ηττες δεν τον διωχνεις,

οτι κατηγορια και να ειναι, οτι αντιπαλους και να εχει.

Αυτα ειναι που κανει ο Μαρινακης. Θα επρεπε τουλαχιστον μια χρονια στη ΣΛ να τον αφησουν.

Link to comment
Share on other sites

Λες να άφηνε τη μομφή η κωλογρια να πέσει κάτω ? Βεβαιο το ειχα.

Σιγά μην αφηνε να αιωρείται ο κακος τρόπος εκγύμνασης.

Αλλά μέσα μου το ζητούμενο δεν είναι αυτό.

Ζητάω να μάθω που έχω κάνει λάθος.

 

Δηλαδή για σένα το ζητούμενο της σημερινής ΑΕΚ είναι αν ο Δέλλας είναι ανδρείκελο ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

οχι αλλα σου λεει αν ειναι ανδρικελο τοτε να παρει δρομο, αν δεν ειναι σημαινει οτι υπαρχει ελπιδα

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
οχι αλλα σου λεει αν ειναι ανδρικελο τοτε να παρει δρομο, αν δεν ειναι σημαινει οτι υπαρχει ελπιδα

 

Ακριβως. Πολύ ακριβώς. Ακριβέστερα δεν γίνεται. Τα σέβη μου.

Link to comment
Share on other sites

Ο Δελλας αυτη τη στιγμη ειναι μετα το βατραχι ο μακροβιοτερος προπονητης της ΑΕΚ. Μπορει να μην ειναι ακομα προπονητης, μπορει και να μην γινει. Αλλα σε πηρε απο την Γ' σε επανεφερε στην Α' και θα ταν καλο για την ΑΕΚ να βγαλει εναν δικο της ηρωα. Αν εισαι σοβαρος οφειλεις να τον στηριξεις και να του δωσεις τα εφοδια να παρει 1-2 τιτλους. Απο αυτους που στην Ελλαδα εχουν παρει απο τον Νιοπλια μεχρι τον Σεγκουρα. Απο αυτους που εκαναν τον βατραχο πολυνικη. Και αφου γινει αυτο, με κοσμο ξεκαυλωμενο και χωρις να χει αναγκη για προσωπα φερνεις εναν κανονικο προπονητη τυπου Βαλβερδε. Και πας παρακατω. Τωρα αν διωξουν Δελλα για να μου φερουν Ελευθεροπουλο η Τσιωλη να το γραψω με κεφαλαια ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ

Link to comment
Share on other sites

οχι αλλα σου λεει αν ειναι ανδρικελο τοτε να παρει δρομο, αν δεν ειναι σημαινει οτι υπαρχει ελπιδα

 

Υπάρχει ελπίδα σε τι?

Να αρχίσει τα μαγικά και να πάρει την κούπα απο το κήτος με τον μπαρμπόσα και τον σοιλέδη?

Link to comment
Share on other sites

ρε τους μαλακες που πανε γηπεδο, ελα ειπαμε τα εχουμε γαμησει ολα αλλα να την λεμε και σε αυτους που πανε γηπεδο παει πολυ ημαρτον

 

Δεν τους κατηγορησα. Απλα αναφερθηκα στο τι εχει πετυχει η διοικηση απο τους 65,000 με γαυρο και τις γνωστες ιστοριες και μετα. Δεν χρειαζεται πιστευω να γραψω για 1000η φορα εδω μεσα πως θεωρω ΗΡΩΑ τον κοσμο της ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

τι σχεση εχει αυτο με τον δελλα ? δλδ αν ειχες τον χ ψ ξενο προπονητη με αυτο το ροστερ τι θα αλλαζε

 

το θεμα ειναι αν ειναι μαριονετας η οχι αν δεν ειναι να στηριχτει γιατι εχει δειξει 5-10 πραγματα (προφανως εχει κανει λαθη)

 

κανουμε το απλο συνθετο

 

 

μπουκ υποτιμιτικα το ειπες και εγω το ιδιο νιωθω για οσους μπορουν και δεν πανε γηπεδο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×