Jump to content

Μεταγραφές-Σχεδιασμός Vol.V


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

Τι τώρα αλήθεια; Πήγαν και έκλεισαν τον Βύντρα;

 

Αν έχει γίνει αυτό, repsect λΑΙμΑΙ. Το έχουν τερματίσει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξέρω αλλά από Έλληνα που να φοβούνται αντιδράσεις η τον βυντρα η τον λαγό θα εννοουν

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξέρω αλλά από Έλληνα που να φοβούνται αντιδράσεις η τον βυντρα η τον λαγό θα εννοουν

 

Σκέψου να εννοούν τον Γκέκα...

Link to comment
Share on other sites

σε φετφα πηγε εμενα το μυαλο μου η λαζαρο

 

Τι αντιδράσεις θα προκαλούσαν αυτοί. ΟΚ, μια μπάλα ο καθένας μόνος του είναι και οι δύο, αλλά εν πάση περιπτώσει, υφίστανται ως δείγματα ποδοσφαιριστών.

Link to comment
Share on other sites

Ας το δούμε θετικά. Για την ώρα απομακρύνεται η πιθανότητα να είναι ο Πατσατζόγλου. Και όλοι ξέρουμε ότι μπρος στη μίζα ο βάτραχος δεν θα είχε κανέναν απολύτως δισταγμό να ξαναφέρει Πάτσα.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πονάμε στις εξής θέσεις. Τέρμα, Σεντερ Μπακ, Αριστερό Μπακ, Αριστερό και Δεξί Γουίνγκερ και Επιθετικό. Τα φαβορί είναι Βύντρα, Μόρας, Γκέκας για μένα.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει παντα και ο κατσουρανης να ξερετε..

 

Πιο μεστός και ώριμος από ποτέ.

Να τα λες όλα.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει παντα και ο κατσουρανης να ξερετε..

 

Έχουμε κλείσει στα χαφ και δεν αντέχει άλλον υπερανταγωνισμό ο Ανάκογλου. Μην τον κάψουμε κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πονάμε στις εξής θέσεις. Τέρμα, Σεντερ Μπακ, Αριστερό Μπακ, Αριστερό και Δεξί Γουίνγκερ και Επιθετικό. Τα φαβορί είναι Βύντρα, Μόρας, Γκέκας για μένα.

 

Η τσέπη πονάει.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο Ανέστης Αργυρίου είναι μόλις 27 με προϋπηρεσία σε Rangers και καλύπτει την θέση του δεξιού μπακ.

Ντούσαν σε πάμε

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πονάμε στις εξής θέσεις. Τέρμα, Σεντερ Μπακ, Αριστερό Μπακ, Αριστερό και Δεξί Γουίνγκερ και Επιθετικό. Τα φαβορί είναι Βύντρα, Μόρας, Γκέκας για μένα.

 

Δεν ξέρω για εσας αλλά μου είναι πολύ δύσκολο μετά από υποβιβασμό να υποστηρίξω ομάδα με αυτούς. Για διαφορετικούς λόγους τον καθέναν τους. Βασικά αν έρθει κάποιος εξ αυτών εγώ θα την κόψω την ΑΕΚ και θα ασχοληθώ με την κομμωτική. Σε παρακαλώ χρυσό μου

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσας αλλά μου είναι πολύ δύσκολο μετά από υποβιβασμό να υποστηρίξω ομάδα με αυτούς. Για διαφορετικούς λόγους τον καθέναν τους. Βασικά αν έρθει κάποιος εξ αυτών εγώ θα την κόψω την ΑΕΚ και θα ασχοληθώ με την κομμωτική. Σε παρακαλώ χρυσό μου

 

gekas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πιο μεστός και ώριμος από ποτέ.

Να τα λες όλα.

 

Και χωρίς τους τραυματισμούς του Εσσιέν, έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο

 

Φετφατζιδης...

 

Τελειώνει το συμβόλαιό του

Edited by DiK
Link to comment
Share on other sites

Ο Καράμπελας πως σας φαίνεται;

 

paparazzi_karabelas_.jpg

 

Παλιόπουστα για αρχή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×