Jump to content

Μεταγραφές-Σχεδιασμός Vol.V


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

Όχι άλλοι παίχτες που ποζάρουν με νάζι και ύφος "σκίσε με". Εποχές aek empire με έναν μαύρο με το μπουρνούζι και αρωματικά έλαια τριγύρω. Να πει ο σεπουλτούρα.

Α στο διαλο παλιοπουστες

ΠΑΟΚ ρε

Link to comment
Share on other sites

Ο Καράμπελας πως σας φαίνεται;

 

 

Ντροπή ρε να ποστάρετε τέτοια πράγματα.

Τι είμαστε εδώ; Το φόρουμ της κοινότητας;

Σβήσ' το ρε αυτό το πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Καράμπελας πως σας φαίνεται;

 

paparazzi_karabelas_.jpg

 

Για πουτανάκι του νικόλα καλή είναι.

 

[video=youtube;U0sPUJldWPM]

Link to comment
Share on other sites

eixame ena pitsirika pou mou eixe aresei prin kana 2 xronia pou epeze oli tin pleura ,dexia an thymame egglezou ton legane kuprios.ti apegine autos?

Link to comment
Share on other sites

eixame ena pitsirika pou mou eixe aresei prin kana 2 xronia pou epeze oli tin pleura ,dexia an thymame egglezou ton legane kuprios.ti apegine autos?

 

Έχει ανοίξει μπουτίκ κρεάτων στα σεπόλια.

Link to comment
Share on other sites

Μητσακλα όσο κι αν προσπαθείς, με την ομάδα που διαλέξαμε να υποστηρίζουμε ούτε αυτή η πουτανάρα δεν τη σώζει τη δουλειά.

 

Δεν ήξερα ότι ο Καράμπελας το ζυγίζει το λουκούμι πάντως. Βασικά είχα διαγράψει από τη μνήμη μου τον Καράμπελα και τον κάθε Καράμπελα αυτής της ομάδας. Α ρε ΑΕΚάρα πως κατάντησες. Από maiden έγινες backstreet boys και μιχάλης χατζηγιάννης. Μόνο θλίψη.

Link to comment
Share on other sites

Όχι άλλοι παίχτες που ποζάρουν με νάζι και ύφος "σκίσε με". Εποχές aek empire με έναν μαύρο με το μπουρνούζι και αρωματικά έλαια τριγύρω. Να πει ο σεπουλτούρα.

Α στο διαλο παλιοπουστες

ΠΑΟΚ ρε

 

post-4-14425776641619_thumb.jpg

 

post-4-14425776642044_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μητσακλα όσο κι αν προσπαθείς, με την ομάδα που διαλέξαμε να υποστηρίζουμε ούτε αυτή η πουτανάρα δεν τη σώζει τη δουλειά.

 

Δεν ήξερα ότι ο Καράμπελας το ζυγίζει το λουκούμι πάντως. Βασικά είχα διαγράψει από τη μνήμη μου τον Καράμπελα και τον κάθε Καράμπελα αυτής της ομάδας. Α ρε ΑΕΚάρα πως κατάντησες. Από maiden έγινες backstreet boys και μιχάλης χατζηγιάννης. Μόνο θλίψη.

 

Ρε, μας χρέωσε λέμε ο άλλος. Άνοιξα το τόπικ και βγήκε Καράμπελας και ο συνάδελφος μου λέει, ρε μαλάκα σε gay forum γράφεις;

Που είναι ο Eddie;

Δεν υπάρχει ένας σαγγελέας;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσας αλλά μου είναι πολύ δύσκολο μετά από υποβιβασμό να υποστηρίξω ομάδα με αυτούς. Για διαφορετικούς λόγους τον καθέναν τους. Βασικά αν έρθει κάποιος εξ αυτών εγώ θα την κόψω την ΑΕΚ και θα ασχοληθώ με την κομμωτική. Σε παρακαλώ χρυσό μου

 

σε βλεπω αγορινα

 

samaras_manwlidou_kentriki.jpg

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH=CONFIG]2129[/ATTACH]

 

Άλλος από 'δω.

Ρε μαλάκες, πάτε καλά;

Link to comment
Share on other sites

Κανονίστε γίδια εκεί στην διοίκηση ο Έλληνας που θα προκαλέσει αντιδράσεις να είναι κανένας Σκατίδης για δεύτερη ευκαιρία..

Link to comment
Share on other sites

eixame ena pitsirika pou mou eixe aresei prin kana 2 xronia pou epeze oli tin pleura ,dexia an thymame egglezou ton legane kuprios.ti apegine autos?

 

T2QC8.png

 

Σε λίγες μέρες θα τα βρίσκετε πολύ εύκολα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Κανονίστε γίδια εκεί στην διοίκηση ο Έλληνας που θα προκαλέσει αντιδράσεις να είναι κανένας Σκατίδης για δεύτερη ευκαιρία..

 

Έχεις καμιά τσίτσιδη και αυτουνού;

 

Ομοφοβικός-21-

Link to comment
Share on other sites

xDxD

 

εκανα εντιτ...δες και την αλλη, που του σκάει κάποιος μυστόκλας και φιλάκι στον ώμο (οχι στον σαντα-κλάους)

Link to comment
Share on other sites

Άλλος από 'δω.

Ρε μαλάκες, πάτε καλά;

 

αυτο παει για το "παοκ ρε" του διαχειριστη

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχα τον ειχα ξεχασει αυτον

αααααχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχσαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

πλατινε μαλι ααααααααααααααααααααααααααααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχα αντε γαμιθειτε ρε

χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαα

Link to comment
Share on other sites

ntemis_nikolaidis_platine_malli_sportygossip_1.jpg

 

μαλακες τα νεφρα μου ...... νερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Α ρε ΑΕΚάρα πως κατάντησες. Από maiden έγινες backstreet boys και μιχάλης χατζηγιάννης. Μόνο θλίψη.

 

135957.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×