Jump to content

Μεταγραφές-Σχεδιασμός Vol.V


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

Ζάστρε αργείς;

 

Ο Μπούκο έχει κεράσει αβέρτα αμίτα μόσιον και το γκρουπ ξεσάλωσε. Έλα συνέφερε τους. Είμαι περίεργος πως θα το πεις..

 

"4 εκατομμυρια μπατζετ και το 1.5 με εφορία στον Ολλανδό; Σοβαρεφτείτε ρε μαλάκες"

 

"Πιο πιθανό να πάρουμε το Flying Dutchman από τον Κάπτεν Τζακ Σπάρροου"

 

Δεν έχω αποφασίσει ακόμα πως θα χειριστείς την κατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε.. Ας έρθει και κάτι θα κάνουμε

 

Ο Μάνταλος με το ένα πόδι τώρα περισσότερο σχέση έχει με το μπάσκετ (σπυριά - ρα) παρά με το ποδόσφαιρο ρε xD

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μάνταλος με το ένα πόδι τώρα περισσότερο σχέση έχει με το μπάσκετ (σπυριά - ρα) παρά με το ποδόσφαιρο ρε xD

 

Εγώ ξέρω πως αν έχεις άξονα δηλαδή πάρεις τέρμα, ένα σεντερ μπακ, Γιόχανσον, Σιμόες, ΦΝΦ και ένα φορ καλό χτυπάς πρώτάθλημα και ας παίζεις με φιλότιμο Αραβίδη και Γκάλο στο πλάι. Κάποτε με Μπούρμπο και Κρασσά πήγες να το σηκώσεις. Αλλά θυμάσαι άξονα που χες; Πιστεύω θες μια τέτοια μεταγραφάρα :)

Link to comment
Share on other sites

Πέραν όλων των άλλων, θα ήθελα η είδηση να είναι αληθινή, για να θαυμάσω την αρθρογραφία των αντικειμενικών ΑΡΔ ότι η ΑΕΚ ύστερα από την περιπέτεια που πέρασε δεν είναι ανάγκη να ξανοιχτεί στα μεταγραφικά και να γυρίσει σε όσα την γκρέμισαν.

Ήδη ο Χελάκης το ξεκίνησε.

Link to comment
Share on other sites

Πέραν όλων των άλλων, θα ήθελα η είδηση να είναι αληθινή, για να θαυμάσω την αρθρογραφία των αντικειμενικών ΑΡΔ ότι η ΑΕΚ ύστερα από την περιπέτεια που πέρασε δεν είναι ανάγκη να ξανοιχτεί στα μεταγραφικά και να γυρίσει σε όσα την γκρέμισαν.

Ήδη ο Χελάκης το ξεκίνησε.

 

που γραφει η γελοία?

Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα ο Cm punk ελεγε χθες βραδυ οτι θα σκασει μεταγραφη αεροδρομιου και σημερα μας σερβιρουν ΦνΦ.

Παντως οτι εχει προταθει λενε. Οχι για επαφες. Κατ εμε μαλακια να το βγαλουν απο τωρα απ τη στιγμη που δεν ειναι προχωρημενο γτ πολυ απλα αμα γουσταρει να σε γλεντησει ο Μαρινακης παει και τον παιρνει για πλακα. Γτ και τα λεφτα τα δινει και το Τσου Λου του προσφερει.

Link to comment
Share on other sites

Αρα για να αρχισε η Χελακη ξερειντα εξης:

1. Πως ο Μελ προσπαθει να πιασει το τι θελει ο κοσμος. Οποτε η Χελακη προσπαθει να μειωσει τις απαιτησεις των ΑΕΚτζηδων

2. Ο Μελ θα κανει 1-2 δυνατες κινησεις

3. Ζορια στον Πειραια

 

ΟΧΙ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΧΕΛΑΚΗ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΕΚ Ο ΤΣΕΧ, Ο ΦΑΝ ΝΤΕΡ ΦΑΑΡΤ ΚΑΙ Ο ΝΤΡΟΓΜΠΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΑΙΤΩ ΝΤΑΜΠΛ 2015-2016. ΑΗ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα ο Cm punk ελεγε χθες βραδυ οτι θα σκασει μεταγραφη αεροδρομιου και σημερα μας σερβιρουν ΦνΦ.

Παντως οτι εχει προταθει λενε. Οχι για επαφες. Κατ εμε μαλακια να το βγαλουν απο τωρα απ τη στιγμη που δεν ειναι προχωρημενο γτ πολυ απλα αμα γουσταρει να σε γλεντησει ο Μαρινακης παει και τον παιρνει για πλακα. Γτ και τα λεφτα τα δινει και το Τσου Λου του προσφερει.

 

Καλο ειναι ο Μαρινακης να πηγαινει να κλεινει Φουστερ και γενικα οτι υποψιαζεται με βαση πρωτοσελιδα και δημοσιευματα πως αφορα την ΑΕΚ. Θα φτιαξει μεγαλη ομαδα ετσι xD

Link to comment
Share on other sites

Να προλάβω να πω κάτι πριν μπει και γράψει...

Ο ΦΝΦ είναι ο τύπος του παίκτη που τον φέρνεις και του λες, πάρε εδώ τα χάπατα από το χεράκι και τραβάτε να σηκώσετε την κούπα. Το αντέχει αυτό και γενικά ρε παιδί μου δεν κρύβεται. Μπορεί να είναι δαντελένιος τεχνικά, αλλά ποτέ πριμαντόνα που στα δύσκολα κρυβόταν πίσω από άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Να προλάβω να πω κάτι πριν μπει και γράψει...

Ο ΦΝΦ είναι ο τύπος του παίκτη που τον φέρνεις και του λες, πάρε εδώ τα χάπατα από το χεράκι και τραβάτε να σηκώσετε την κούπα. Το αντέχει αυτό και γενικά ρε παιδί μου δεν κρύβεται. Μπορεί να είναι δαντελένιος τεχνικά, αλλά ποτέ πριμαντόνα που στα δύσκολα κρυβόταν πίσω από άλλους.

 

κατάλαβα...Γροντής με πιο άσχημες γκόμενες...

Link to comment
Share on other sites

Να προλάβω να πω κάτι πριν μπει και γράψει...

Ο ΦΝΦ είναι ο τύπος του παίκτη που τον φέρνεις και του λες, πάρε εδώ τα χάπατα από το χεράκι και τραβάτε να σηκώσετε την κούπα. Το αντέχει αυτό και γενικά ρε παιδί μου δεν κρύβεται. Μπορεί να είναι δαντελένιος τεχνικά, αλλά ποτέ πριμαντόνα που στα δύσκολα κρυβόταν πίσω από άλλους.

 

ΩΧ....

 

μπήκε ο Γειωτής21...για ξεκάρφωμα γράφει πρώτα στη "νεράϊδα"

 

απολαύστε υπεύθυνα

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Ποιος ΦαντεΦααρτ ρε παιδια?

Μιλαμε για πανακριβο παικτη κλασης. Δν νομιζω ναρχεται ελλλαδα

Edited by ziopeppe
Link to comment
Share on other sites

ΩΧ....

 

μπήκε ο Γειωτής21...για ξεκάρφωμα γράφει πρώτα στη "νεράϊδα"

 

απολαύστε υπεύθυνα

 

Μπήκε...

Link to comment
Share on other sites

Θα το ξαναπουμε μεχρι να γινουμε κουραστικοι.

15 μυρια καβα.

 

Για γηπεδο δεν φτανουν ουτε για το στιλβωτηριο και το αγαλμα του κουαξ.

 

Στο χορταρι 15 μυρια ειναι 3 παικτες που σηκωνουν ΚΟΥΠΕΣ.

 

Και με ανοιχτο το πανω διαζωμα τις Κυριακες για να μην αγχωνεται και ο γιωτα 5.

Link to comment
Share on other sites

Κλαίω.

Εγώ πάντως πρόλαβα και παραμυθιάστηκα και το χάρηκα λίγο.

Link to comment
Share on other sites

:popcorn2:

 

Εγώ ποντάρω ότι θα πει, Πεταυράκη (με απονομή χάριτος λόγω ανόδου), Σοϊλέδη για αριστερή πλευρά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ποντάρω ότι θα πει, Πεταυράκη (με απονομή χάριτος λόγω ανόδου), Σοϊλέδη για αριστερή πλευρά.

 

Ψυχραιμία θέλει και αυτοσυγκράτηση.

Δεν θα κάνουμε την χάρη στον φαναρά.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα μωρέ.

Τα ίδια και τα ίδια.

 

Μια χαρα τοτε. Προχωραμε - αντεχουμε - συνεχιζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τοτε. Προχωραμε - αντεχουμε - συνεχιζουμε.

 

Τα καλύτερα έρχονται...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τοτε. Προχωραμε - αντεχουμε - συνεχιζουμε.

 

Έτσι.

Απλά δεν αντέχεται η ρουτίνα.

Link to comment
Share on other sites

Τι λεει; Ολα καλα;

 

Φιλε,ενα λεπτο και λες οτι θες μετα.

 

Ο ΦΝΦ τα εχει φτιαξει με κολλητες.Και αυτες ειναι ΑΚΟΜΑ φιλες.Και βγαινουν τριαδα.

 

Σου κανει ανοιγμα ο Τιγρης.

 

Σου φωναζει λεμε η p2.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×