Jump to content

Μεταγραφές-Σχεδιασμός Vol.V


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

οι ολλανδοι λενε οτι εχει 1 προταση απο τουρκια και 2 απο αμερικη με πανω απο 2 μυρια

ετησιο συμβολαιο...

συνεχιστε τωρα την ομορφη κουβεντα σας.

Ειναι απλως μονο 20 χιλιαρικα πανω απο ολα τα συμβολαια της ομαδος.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απλως μονο 20 χιλιαρικα πανω απο ολα τα συμβολαια της ομαδος.

 

Εμένα μου κάνει εντύπωση ότι το έβγαλε σήμερα ο ξενάκης που δεν τον λες στην τελική και σανοπώλη.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Τα αλλα 2 ονοματα ειναι παρομοιου βεληνεκους παντως. Θα παρουμε ενα ονομα για τα διαρκειας αυτο ειναι βεβαιο.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απλως μονο 20 χιλιαρικα πανω απο ολα τα συμβολαια της ομαδος.

 

ε αμα παρεξηγηθεί ο πως-τον-λενε και ο Τζανετό, άστον ΦΝΦ, να πά να γαμηθεί

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου κάνει εντύπωση ότι το έβγαλε σήμερα ο ξενάκης που δεν τον λες στην τελική και σανοπώλη.

 

Προταθηκε, "τον κυνηγανε" και εξεταζεται. Απεχει παρασαγγας απο το επελεγη και κατατεθηκε προταση. Ο Γιαννης πιεζει με τον τροπο του και δινει και ενα boost την επομενη του "ερχομαστε". Το θετικο ειναι οτι υπαρχει βουληση και για μια υπογραφη ελευθερου παικτη "ονομα" και οχι καποιου Μακη.

Ειναι θετικη εξελιξη το δημοσιευμα, ασχετως εαν δεν υπαρχει περιπτωση να φερεις το Ραφαελ στην Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

οι ολλανδοι λενε οτι εχει 1 προταση απο τουρκια και 2 απο αμερικη με πανω απο 2 μυρρια

ετησιο συμβολαιο...

συνεχιστε τωρα την ομορφη κουβεντα σας.

 

Τωρα που κρυωσε το θεμα μεσα μου και καθαρισε το κεφαλι μου, νομιζω οτι ο Ραφαελ δε χωραει μαζι με Λαζοβιτς και Κρισλαν. Αν πρεπει σωνει και ντε να φερεις Ολλανδο, πανε παρε το Σναιντερ που εχει βαρεθει στην Τουρκια και ειναι πιο χρησιμος γιατι μπορει να σου παιξει και στα ακρα. Εκει βεβαια το προβλημα ειναι οτι κοβεται ο δρομος στο Βαγγελη τον Πλατελλα που το παιδι σηκωσε το σταυρο δυο χρονια και ειναι αντι-ΑΕΚ να του πεις τωρα "κατσε παγκο να παιξει ο καινουριος". Πρεπει να τα συνυπολογιζουμε ολα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Καλα ρε συγκρινεις πλατελα με φνφ κ σναιντερ. Χαχαχαχα

Ρε αιντε στειλτε τον σε κανα πανθρακικο να ησυχασουμε

Link to comment
Share on other sites

Εκει βεβαια το προβλημα ειναι οτι κοβεται ο δρομος στο Βαγγελη τον Πλατελλα που το παιδι σηκωσε το σταυρο δυο χρονια και ειναι αντι-ΑΕΚ να του πεις τωρα "κατσε παγκο να παιξει ο καινουριος". Πρεπει να τα συνυπολογιζουμε ολα.

 

Και τι συζηταμε ακριβως;

Να γινουμε γαυροι δηλ; ολα για το πρωταθλημα; καμια αναγνώριση στους ΗΡΩΕΣ που μας τιμησαν και μας ανεβασαν Α εθνικη; Δεν μου αρεσει αυτη η ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Και τι συζηταμε ακριβως;

Να γινουμε γαυροι δηλ; ολα για το πρωταθλημα; καμια αναγνώριση στους ΗΡΩΕΣ που μας τιμησαν και μας ανεβασαν Α εθνικη; Δεν μου αρεσει αυτη η ΑΕΚ

 

Απλα, ομορφα ΑΕΚτζιδικα.

Μιλησες στη καρδια μας αδερφε.

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Ποιο πρωταθλημα? Εχω να δω την αεκ πρωταθλημα κατι αιωνες

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πρωταθλημα? Εχω να δω την αεκ πρωταθλημα κατι αιωνες

 

Ναι αλλα εισαι διαφορετικος. Δε νιωθεις ομορφα γι αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πρωταθλημα? Εχω να δω την αεκ πρωταθλημα κατι αιωνες

 

Αφου δεν παμε για πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις Christopher Samba ή Tomás Sivok για DC.

 

Παίρνεις Christian Fuchs ή Jorge Torres για DL.

 

Παίρνεις Radosav Petrovic ή Ognjen Vukojevic για DM.

 

Παίρνεις Jorge Valdivia ή Niko Kranjcar για AMC.

 

Παίρνεις Tranquillo Barnetta ή Robinho για AML.

 

Παίρνεις José Antonio Reyes για αντι-Πλατέλλα.

 

Παίρνεις Paolo Guerrero ή Téofilo Gutiérrez ή Lucas Barrios για CF.

 

Βάζεις φωτιά στο Ελ. Βενιζέλος. Δηλώνεις ότι δεν πας για πρωτάθλημα. Χάνεις το πρωτάθλημα. Χάνεις τα λεφτά του τσου-λου. Μπαίνεις μέσα οικονομικά. Σε παρατάει ο Μελισσανίδης. Πέφτεις ξανά στη Γ' με πρόεδρο τον ευθυτενή και μεγαλομέτοχο την Αγγελικούλα.

 

ΑΕΚ ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Οπως εγραψε κι ο Ζαστρο το σημερινο δημοσιευμα εκανε καλο (κυριως σε καποια γιδια, θα πω εγω).

 

Το θεμα ειναι βεβαια να ιδρωνει και το αυτι το μεγαλου για 1-2 τετοιου οικονομικου επιπεδου μεταγραφες.

Link to comment
Share on other sites

Ο μεγαλος ελπιζω να καταλαβει οτι ΦΝΦ σημαινει +5,000 διαρκειας, εξτρα εισιτηρια καθε Κυριακη ακομα και απο ουδετερους, εξτρα φανελες κτλ. Επισης να καταλαβει οτι η ΑΕΚ εχει αναγκη πλεον απο παιχτη ηγετη και σημειο αναφορα εντος γηπεδου. Ο γαυρος τα τελευταια χρονια ειχ διαφορους τετοιους. Ο ΠΑΟ οταν απεκτησε (Σισε, Σιλβα) πηρε και πρωταθλημα. Η ΑΕΚ μια φορα με 35αρη Ριμπο βγηκε πρωτη εντος αγωνιστικου χωρου. Τελειωνετε να πουμε. Φερτε εναν ΦΝΦ και μην περιμενετε απο Ανακογλες, Μανταλους, Μπακακηδες, Κολοβετσιους και Τζανετοπουλους μονο. Γιατι αν στο Καραισκακη ειχες φετος και εναν ΦΝΦ πχ θα χες ριξει 4.

Link to comment
Share on other sites

είναι ακόμα Μάϊος ε. ελπίζω το σημειωματάριό σας να' ναι κενό.

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Αν θες να τους πατησεις κατω ολους.

Χωσε χρημα κ φερε 4 παικτες.

Οτσοα, μπρουνο αλβες , φανφααρτ , κασσανο.

20.000 διαρκειας θα πουλησει

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να τους πατησεις κατω ολους.

Χωσε χρημα κ φερε 4 παικτες.

Οτσοα, μπρουνο αλβες , φανφααρτ , κασσανο.

20.000 διαρκειας θα πουλησει

 

Αν σκασει μυτη Κασσανο στην Αθηνα,τοτε η νυχτερινη ζωη του Ντιογκο και οι καγκουριες των Βελοσο θα μοιαζουν με τις πραξεις και τον βιο των Αποστολων.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Τιγρη φερε Φαν Ντε Φααρτ ,Ντρογμπα ,Φεντε και Σπαχιτς να μην μας πεφτει ουτε με 25 ωρες δουλεια συνεχομενη.

Link to comment
Share on other sites

Αν σκασει μυτη Κασσανο στην Αθηνα,τοτε η νυχτερινη ζωη του Ντιογκο και οι καγκουριες των Βελοσο θα μοιαζουν με τις πραξεις και τον βιο των Αποστολων.

 

Το ξερεις οτι επι των ημερων του σε μας ειχε βγει και ειδικος ορος για τις μαλακιες ε; "Cassanate"

Μιλαμε για την επιτομη του Μπαρλετα (Μπαρι) που τον ρωτας "εισαι καθ'οδον;" και σου απανταει "δε μιλαω ισπανικα"

Θεος.

Link to comment
Share on other sites

Το ξερεις οτι επι των ημερων του σε μας ειχε βγει και ειδικος ορος για τις μαλακιες ε; "Cassanate"

Μιλαμε για την επιτομη του Μπαρλετα (Μπαρι) που τον ρωτας "εισαι καθ'οδον;" και σου απανταει "δε μιλαω ισπανικα"

Θεος.

 

xDxD

Και τι μπαλα ηξερε(ξερει) ο πουστης.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με προλαλησαντες οτι αμα θες να δεις κούπα φετος, οφειλεις να παρεις 2,3 παικτες στον αξονα που να σπέρνουν...

Link to comment
Share on other sites

3 παιχτες του 600-1Μ θελει η ΑΕΚ οπωσδηποτε

 

Κεντρικο αμυντικο

Δεξι πλαγιο

Σεντερ φορ

 

οι υπολοιποι 3-4 μας κανουν και κινησεις γιοχανσον

Link to comment
Share on other sites

3.5 με 4 μύρια/ετος (εκτός εφορίας) ζητάει ο ΦΝΦ

 

Αλλά εμείς έχουμε το πλεονέκτημα του 2ετούς και οτι μπορεί να τσοντάρει η Nike

 

xDxDxD

 

που λέτε, ο Μπαξεβανίδης......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×