Jump to content

2η Αγων. Α.Ε.Κ - Θύελλα Διασταύρωσης Ραφήνας


Guest ΧΑΜΠΟΣ
 Share

Recommended Posts

ωραια ηταν σημερα ..εσεις ναρκωτικα Η αλκοοολ πηρατε για να αντεξετε? τι τραβαμε ρε γαμωτη

Link to comment
Share on other sites

Μπυρες πιναμε συντροφια μ'ενα μυθικο φουκαρα γεροαεκτζη που ειναι τακτικος θαμωνας στο συγκεκριμενο νεολαιομαγαζι και καθεται μια ζωη μονος του αναμεσα στους ποδοσφαιροφιλους που βλεπουν Σαντερλαντ και παιζουν προ (μπλιαχ). Πρεπει να τον κανουμε φιλο αυτον.

 

Σε αλλα νεα, τη φρικη της Γ' Εθνικης μεγενθυνει το γεγονος οτι αναγκαζεσαι να δεις ΑΕΚ παρεα με μη γηπεδκους φανατικους οπαδους των ομαδων της πολης.Μηδεν.

 

Να σημειωσω επισης οτι σημαινων μελος του φορουμ με καταγωγη απο τη δοξασμενη Ηπειρο παρακαλουσε να μην πετυχει αλλο τερμα η Αθλητικη Ενωση Κωνσταντινουπολεως για ικανοποιησει καθαρα ιδιοτελεις σκοπους του.

Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτεις τα κλικ στο gazzetta την προηγουμενη αγωνιστικη, καθως κι οτι αυτη την αγωνιστικη ειχαμε την μεγαλυτερη προσελευση πανελληνιως σε οποιαδηποτε κατηγορια, εχουμε πολλους ηρωες παντως :P

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Παλι εκανα παρατηρηση σημερα στην κυρια στην εισοδο,δε χτυπουσε διαρκειας δε χτυπουσε απλα εισιτηρια.

Μου λεει 'μονη ειμαι δεν προλαβαινω '

Στανταρ ειχε 18-20.000 μεσα σημερα.

Και στα σκαλια ειχε ορθιους πιτα .

Link to comment
Share on other sites

Παλι εκανα παρατηρηση σημερα στην κυρια στην εισοδο,δε χτυπουσε διαρκειας δε χτυπουσε απλα εισιτηρια.

Μου λεει 'μονη ειμαι δεν προλαβαινω '

Στανταρ ειχε 18-20.000 μεσα σημερα.

Και στα σκαλια ειχε ορθιους πιτα .

 

"Οι εποχές Μάκη - Παρί Σεν Ζερμέν ξανάρχονται, κύριοι"

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτοί οι τυχάρπαστοι που αγωνίζονται φέτος με τη φανέλα μας, δεν θα ξαναδουν τέτοια γήπεδα παρά μόνο ως θεατές, ας λάβουν τα μέτρα τους ώστε να τους αξίζει να παίζουν ενώπιον τόσου κόσμου. Αυτό που έγινε χθες είναι ασύλληπτο. Η ΑΕΚ στη Γ εθνική έκανε το οακα να μοιάζει έδρα και τα τσογλάνια παίζανε λες και κάνουν αγγαρεία. Έβαλα και είδα κάτι βίντεο από την είσοδο και την εξέδρα μας γενικότερα και αντί να παίζουν με το μάτι να γυαλίζει, κάνουν μαλακίες.

 

Βάλτε γκολ για τον κοσμάκη ρε πουθενάδες, τιποτένιοι

Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδες γιατι το ειδα κυριως ως θεμα ανικανοτητας? οχι καθαρα ποδοσφαιρικης.

 

απλα επειδη κι οι δικοι μας ειναι ανυπαρκτοι, αγχωνονται στην τελικη προσπαθεια (οταν ξερουν οτι τους παρακολουθει και τοσος κοσμος) και τα χαλανε στην τελικη πασα ή στο τελικο σουτ.

 

υγ. ουτε θελω να σκεφτομαι τι καταστασεις θα ειχαμε αν δεν γινοντουσαν οι τελευταιες μεταγραφες (που πολλοι ελεγαν οτι δεν τις εκριναν απαραιτητες). ειδικα τωρα, κι εφοσον λειψουν οι Ανακογλου, Ντ' Ακολ στα επομενα ματς.

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να κρατησει και να συνεχιστει αυτος ο ενθουσιασμος του κοσμου, αν και δυσκολα. χθες βοηθουσε και ο καιρος και η ωρα, ηταν και πρωτο εντος... εγω περιμενα μια 10αρα.

 

γηπεδο θα παει καποιος μονο για την καυλαντα του, ουτε επειδη ειναι εμπορικος ο αντιπαλος, ουτε γιατι εχουμε καποιον τιτλο στοχο.

Link to comment
Share on other sites

Με βαση το χρονοδιαγραμμα του γηπεδου, η ομαδα μπορει να κρατησει ζεστο τον κοσμο. Κανα σχεδιο στη δημοσιοτητα, καμια παρουσιαση, κατι. Και ετσι να δημιουργηθει ενα follow ωστε να εχεις 15.000 θαμωνες. Ειδικα με 5 ευρω εισιτηριο, κατι τετοιο ειναι εφικτο. Ακρως εφικτο.

 

Νικο, μια ομαδα που μπαινει καθε 2 λεπτα στην αντιπαλη περιοχη (κυριολεκτικα καθε 2 λεπτα) πρεπει να σκοραρει πανω απο 4-5 φορες σε ενα ματς.

Link to comment
Share on other sites

μα δεν διαφωνησα ως προς αυτο.

 

ειπα οτι δεν ειναι τοσο οτι βαριουνται, ειναι οτι -λογω πολυ κοσμου που τους παρακολουθει πλεον- χεζονται πανω τους στην τελικη πασα ή στο τελικο σουτ (ή απλα δεν εχουν τελικη οπως πχ ο Τσουκαλας, ο Γεωργεας ή ο κατα τα αλλα πολυ καλος Κορδερο).

 

αν βαριοντΑΝΕ δεν θα εκαναν καν φασεις.

 

 

πιστευω παντως πως αυτα τα -κυριως- ψυχολογικα θα διορθωνονται με τον καιρο.

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω... εμενα μονο 2-3 μου φανηκαν ελαφρως βαριεστημενοι και με τουπε.

 

οι υπολοιποι παλευαν, πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

και τα τελειωματα, θεμα προπονησης ειναι.

 

ναι, αλλα οχι μονο. ειναι και ψυχολογικο το θεμα, αυτο λεω.. θα φτιαξει ομως. σκεφτειτε οτι ουτε οι δικοι μας εχουν ξαναπαιξει οι περισσοτεροι σε τοσο κοσμο.

 

Και οκ, για καθε Πλατελλα που δεν δειχνει να μασαει ψυχολογικα θα υπαρχει κι ενας Ραμα ή ενας Μπρεσεβις που θα μασαει.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολα τα αγορια του αγαπημενου κιτρινομαυρου φορουμ.

Η ομαδα δεν μπορει να κανει ουτε κοντρολ. Πλην του Πλατελα, ολοι οι αλλοι ειναι για τα θηρια. Κορδερο και Ανακογλου δεν ψηνονται φανερα για να τρεξουν ουτε για τα ματια του κοσμου. Αν δεν ριχνουμε τωρα 4αρες, τοτε ποτε;

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ρε Παρακμιακε!

 

Γεια σου Νικο! Μου ελειψαν οι ποδοσφαιροαναλυσεις σου!

Link to comment
Share on other sites

Άσχημα τα νέα για τον Δημήτρη Ανάκογλου... Ο μέσος της ΑΕΚ πήγε σήμερα το πρωί στο Ιατρικό Κέντρο εξετάστηκε από τους Λάκη Νικολάου και Άλκη Καλιακμάνη και οι αρχικοί φόβοι από τον χθεσινό τραυματισμό του επιβεβαιώθηκαν, καθώς έχει υποστεί εξάρθρωση ωμοπλάτης.

Το aek365 επικοινώνησε με τον Λάκη Νικολάου ο οποίος αφού μας τόνισε πως ο Ανάκογλου θα μπει αύριο (1/10) στο χειρουργείο, αναμένεται να επανέλθει σε 6-7 εβδομάδα στις προπονήσεις. Με απλά λόγια ο παίκτης θα μείνει εκτός παιχνιδιών τουλάχιστον για δύο μήνες με τις πιο αισιόδοξες προβλέψεις.

 

Εντός της ημέρας θα εξεταστεί και ο Ντακόλ.

 

 

 

...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×