Jump to content

2η Αγων. Α.Ε.Κ - Θύελλα Διασταύρωσης Ραφήνας


Guest ΧΑΜΠΟΣ
 Share

Recommended Posts

E, προφανώς και ο κύριος λόγος που ζεσταίνει τον κόσμο είναι η λέξη ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ!

 

Γι'αυτό πήγα γήπεδο μετά ενάμισυ χρόνο... Γι'αυτό την πρώτη χρονιά του Νικολαίδη πηγαίναμε μαζικά και βγάζαμε το χτικιό κάθα ματς να νικάμε τα Αιγάλεα και τις Χαλκηδόνες με μισο μηδέν και με κλωτσοσκούφι... γιατί τότε πιστεύαμε... όπως πιστεύουμε και σήμερα... αν και ο τίγρης στην πορεία μας προκύψει παραμύθι-φούρναρης τότε πάλι μακρυά κι αγαπημένοι... αν πάλι προκύψει νέος χαλίφης και βλέπουμε χρόνο με το χρόνο ομορφιές κι έτσι, θα πάρουμε και το διαρκειακι μας και θα 'μαστε κάθε βδομάδα μέσα... όσο αντέχουμε...

Link to comment
Share on other sites

Τα είπατε όλα, αλλά να πω κι εγώ τη μαλακία μου.

Ο κόσμος πέρα τον προσδοκιών μου μακράν. Με τέτοια απόδοση και Χειμώνα, 5-8 χιλιάρικα βλέπω, μακάρι να κάνω λάθος.

Από παίχτες Κορδέρο (πραγματικά ένα κέντρο μόνος του ήτανε) και Πλατέλας, οι υπόλοιποι θα μας αδειάσουν τη γωνιά με το καλό τα επόμενα 2 χρόνια, αλλιώς δε γίνεται.

Ανάκογλου. Ας δεχθώ ότι είναι καλός παίχτης, ως τέτοιος ήρθε στην Α.Ε.Κ., δεν τον είχα δει. Αλλά άμα δεν δείξει σοβαρότητα στην Γ', άμα δεν μοχθήσει και αποκτήσει αυτοπεποίθηση τώρα που μπορεί να κάνει παπάδες (υποτίθεται), τότε ποτέ. Ήταν άθλιος, ήθελα να μπω μέσα να τον χαστουκίσω.

Ήταν όμορφα πάντως. Αν δεν είχαμε και διακοπή στο τελευταίο 20λεπτό κάθε 2 λεπτά, θα ήταν ακόμη καλύτερα. Να λέτε πάλι καλά που νικήσαμε ενώ ήμουν μέσα. στο γκολ του περίεργου άρχισα να έχω κάποιο άγχος. :P

Link to comment
Share on other sites

Φαινεται και ακουγεται ασχημα αλλα στηριζουμε πλεον ΑΛΛΟ FC απο αυτο που ιδρυσε ο Μπαρλος.

 

So what? Την Α.Ε.Κ. δεν την ίδρυσε ο Μπάρλος, υπήρχε και πριν, υπάρχει και μετά. Ποιά είναι πιο Α.Ε.Κ. δηλαδή...; Πέσαμε Γ', δεν θα αυτομαστιγώνομαι κιόλας φωνάζοντας mea culpa.

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να το δειξουν καλα, οπως το εδειξε το gazzetta.

 

υγ. ωραια αυτη η νεα μοδα.:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×