Jump to content

3η Αγωνιστική: ΑΟ Περιστερίου-ΑΕΚ, 5/10/2013, 16:00


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

οπως επισης ντροπη στον δελλα να μην εχει δουλεψει ενα στημενο της προκοπης

 

15 κορνερ περνεις σε καθε ματς και ουτε μιση φαση δεν κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Να δώ στο επόμενο "Προβλέψεις & Όνειρα" πόσες πεντάρες, εξάρες και εφτάρες θα πονταριστούνεΝΕ !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι ηρεμησθε .

Δε χαθηκε και το συμπαν με το σημερινο 0-0 .

Το πρωταθλημα της γαμα εθνικης ,εχει και δυσκολιες.

Εχει και αναποδιες.

 

Εδω ολοκληρον Πανναξιακο λιγο προ του τερμπι με τη Διασταυρωση

τον κατεβασαν απτο πλοιο xD

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρή Κηφισάρα .... πάρε την Τριγλία αύριο να παραμείνουμε ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειχε χαβα ο 50αρης με φατσα-στυλ Αχιλλεα Μπεου εκει που επαιρναν συνεντευξη το τερμα του περιστεριου. Πρεπει να ειπε τη λεξη μουνοπανα 29 φορες

 

Ενταξει ψόφησα στο δίλεπτο της συνεντευξης , θεός ο τύπος..

 

κατα τ'αλλα ντροπιαστικό το 0-0 , ξενέρωσα πάρα πολύ..Και στη τελική ρε μαλάκα κορδέρο σου βγαίνει η μπαλα μπροστα απο το τέρμα και με ενα κεφαλο τσίμπημα την σμπρώχνεις μέσα και μου κάνεις οτι έκανες ??? ΔΛΔ πόση μαλακία υπάρχει στο κεφάλι σου..εκνευριστικά ολα τα τελειώματα του

 

2 μπροστά οπωσδήποτε , δέλλα αι κ γαμήσου

Link to comment
Share on other sites

Δεν εγραφα αυτα που λες το καλοκαιρι και τελος παντων δεν εχει σημασια τι εγραφα το καλοκαιρι, οι δικαιωσεις ειναι μονο για το τοπικ προβλεψεις κι ονειρα.

 

Εγω απλα εμμενω οτι εγινε χαζοτσιγκουνια χωρις λογο, ο Βασιλης δεν ξερω τι εννοει οτι δεν ηταν τσιγκουνια, αλλα εγω ετσι το ειδα, ετσι το βλεπω και δεν μπορω να μην το γραφω, αφου μου το υπενθυμιζουν τα αποτελεσματα.

 

Οσο για τον Δελλα το ξεραμε οτι δεν ειναι προπονητης, φυσικα φταιει κι αυτος. Σε πρωτη φαση ας παιζει με 2 μπροστα κι ας δουλεψει τα στημενα.

 

Αλλα κατα τα λοιπα στο ποδοσφαιρο αλανας που βλεπουμε που εχεις 50 ευκαιριες μεσα στην περιοχη, θελει και λιγη ικανοτητα και καθαρο μυαλο. Και δεν τους βλεπω.

 

Ηδη μας αγχωσαν, αυτο ξερω εγω...

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται να αγχωνεσε νικο, το σημερινο αποτελεσμα ειναι ντροπιαστικο αλλα θα ανεβεις με 15 βαθμους διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

rtUEmme.png

 

Οταν κανεις περισσοτερη προπονηση μπροστα στον καθρεπτη για να κανεις αυτον τον μαλλινο μπακλαβα στο κεφαλι παρα να βαλεις την μπαλλα στο μπακλαβωτο τοτε δεν κανεις για την ΑΕΚ αγορι μου....αντε στις σχολες Αμαραντου για μοντελο....φλωρουμπα ε φλωρουμπα....

Link to comment
Share on other sites

Ε, τα ιδια λεγαμε και την προηγουμενη αγωνιστικη. Το θεμα για μενα ειναι 1. Δεν μπορουν να σκοραρουν και αγχωνονται. Εγω το βρισκω κυριως ψυχολογικο των παικτων.

 

Και για μενα θα ανεβουμε, αλλα πιθανως πολυ πιο δυσκολα. Δεν ξερω και τις αλλες ομαδες βεβαια, τεσπα...

Link to comment
Share on other sites

το δυσκολα το βλεπω μονο αν σε καθε ματς μεινεις στο 0-0 γιατι σε συνολο 3 αγωνων εχεις δεχτει 5 σουτ στην εστια ε αν θεωρεις οτι θα μενεις παντα στο 0-0 οκ παω πασο θα ανεβεις δυσκολα.

Link to comment
Share on other sites

Τσιγκουνιά είναι να σου πουν "αυτούς θέλουμε" κι εσύ να κάνεις τον τρελό. 3 μεταγραφές έκανε μόνος του όταν είδε το φιλικό. Τους είπε "αναλάβετε το αγωνιστικό εγώ δεν ασχολούμαι έχω άλλα". Τι κάνανε ? Πήραν αυτούς που πήραν και είναι καλοί για τη Γ'. Από εκεί και πέρα, σε βγάζουν οφσάιντ αντίπαλοι τηε Θύελλας από κόρνερ, στημένο δεν μπορείς να σταυρώσεις, από στημένα τον αρπάς, παίζεις με ένα επιθετικό και 2 ταλαίπωρους στον ασβέστη. Ε χέσε με. 2 θέλεις μέσα στη μικρή περιοχή όχι απλά επιθετικούς.

Θα παίξεις ένα ιδιόμορφο 4-4-2 κι ας το λένε απαρχαιωμένο κάποιοι. Τα 2 μπακ πιο μπροστά από τα στόπερ και οι 2 ακραίοι πιο μπροστά από τα άλλα 2 χαφ. 4 θα βάζεις μέσα στην περιοχή σε κάθε επίθεση. Με ποιους παίζεις για να δουλεύεις 4-2-3-1 και 4-3-3 ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ομαδα που τραβαει βαζει 3-4 σε καθε ματς και δεν χανει βαθμους σε 10-15 σερι ματς και οχι 2 βαθμους στον τριτο αγωνα.

Τωρα να μιλαμε για 15 βαθμους μπροστα οταν ισως αυριο ειμαστε 2 πισω τι να πω.... εχεις δικιο ''ΑΕΚ εισαι δεν πεφτεις''

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι θα κανεις πολλες γκελες. Τους εχω τοσο χασογκοληδες οπως τους ειδα 2 αγωνες τωρα, που γκολ θα βαζουμε λιγα.

Μακαρι να ξεμπουκωουν σε κανενα ματς και να αλλαξουν λιγο ψυχολογια, γιατι παιζει κι αυτο βεβαια. Τωρα πιυ ειναι νωρις, ομως.

 

 

Οσο για τον εποπτη σημερα, ας παρει ενα τηλεφωνο ο Μελισσανιδης να τελειωσει αμεσα, σημερα κιολας, γιατι προκαλει απο εκνευρισμο εως οικτο.

Μην ψαχνουμε δικαιολογια εκει, αλλα οχι και να περασει ετσι.

Link to comment
Share on other sites

για μενα ειναι καθαρα θεμα προπονητη, σε επιπεδο παιχτων εισαι 5 κλασεις πανω απο καθε αντιπαλο. δεν ξερει τι θελει να κανει ο δελλας σε ολα τα ματς πρεπει να εχεις γεματη περιοχη οτι και να γινει, ακομα και σημερα επρεπε να βαλει τον ποποβιτς διπλα στον ντακολ να παιξει 4-4-2 αφου αφησε εξω τον κροατη. επισης νταξει τραγικοι στα στημενα κανενα πλανο απλα τα παντα εκτελουνται στο 1ο δοκαρι χωρις να υπαρχει κανενας εκει να παρει 1η κεφαλια.

 

απο εκει και περα δεν πιστευω οτι θα απειληθεις απο κανενα γιατι καμια ομαδα δεν εχει την ελαχιστη ποιοτητα να κανει 2 φασεις της προκοπης

 

υγ. :drinks:για τον χαμπο που ξερει τι ελεγα περσυ και αυριο θα ειμαι 2 βαθμους πισω λες και αν ειμαι αυριο 2 βαθμους πισω θα κανει η τριγλια ραφηνας πορεια πρωταθλητισμου χωρις να χασει βαθμους. xD

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Βασιλη, δειχνει και το αβαταρ μου ποσο υπερ του ειμαι, αλλα απο τον συγκεκριμενο ανθρωπο το λιγοτερο που θα περιμενα θα ηταν ισοσκελισμενα εσοδα-εξοδα, κατι που δεν εγινε.

 

Τον δε Δελλα τον επελεξε αυτος.

 

Εμεις τι φταιμε να αγχωθουμε εστω και λιγο κσι φετος, μου λες?

 

Μπορει να ειμαι λιγο υπερβολικος, αλλα 2 αγωνες τωρα βλεπουμε ανησυχητικα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη επρεπε να εχει μπατζετ 5Μ στην Γ εθνικη? γιατι τοσα ειναι περιπου τα εσοδα το θεωρω υπερβολικο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
για μενα ειναι καθαρα θεμα προπονητη, σε επιπεδο παιχτων εισαι 5 κλασεις πανω απο καθε αντιπαλο. δεν ξερει τι θελει να κανει ο δελλας σε ολα τα ματς πρεπει να εχεις γεματη περιοχη οτι και να γινει, ακομα και σημερα επρεπε να βαλει τον ποποβιτς διπλα στον ντακολ να παιξει 4-4-2 αφου αφησε εξω τον κροατη. επισης νταξει τραγικοι στα στημενα κανενα πλανο απλα τα παντα εκτελουνται στο 1ο δοκαρι χωρις να υπαρχει κανενας εκει να παρει 1η κεφαλια.

 

απο εκει και περα δεν πιστευω οτι θα απειληθεις απο κανενα γιατι καμια ομαδα δεν εχει την ελαχιστη ποιοτητα να κανει 2 φασεις της προκοπης

 

υγ. :drinks:για τον χαμπο που ξερει τι ελεγα περσυ και αυριο θα ειμαι 2 βαθμους πισω λες και αν ειμαι αυριο 2 βαθμους πισω θα κανει η τριγλια ραφηνας πορεια πρωταθλητισμου χωρις να χασει βαθμους. xD

 

Το ''ΑΕΚ εισαι δεν πεφτεις'' πλεον απεικονιζει την λανθασμενη σιγουρια που εχεις και οχι καποιο λεγομενο η γραφομενο σου...! Και αλλοι θα χασουν βαθμους σιγουρα αλλα θελω να μου εξηγησεις με αυτο που ειδες σημερα πως θα περασουμε ολους τους αλλους με 15 βαθμους σε παρακαλω οταν αυριο κινδυνεύεις να εισαι δευτερος

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη, δειχνει και το αβαταρ μου ποσο υπερ του ειμαι, αλλα απο τον συγκεκριμενο ανθρωπο το λιγοτερο που θα περιμενα θα ηταν ισοσκελισμενα εσοδα-εξοδα, κατι που δεν εγινε.

 

Τον δε Δελλα τον επελεξε αυτος.

 

Εμεις τι φταιμε να αγχωθουμε εστω και λιγο κσι φετος, μου λες?

 

Μπορει να ειμαι λιγο υπερβολικος, αλλα 2 αγωνες τωρα βλεπουμε ανησυχητικα πραγματα.

 

Οπως το γράφει ο συνονόματος.

Τι φταίμε να αγχωθούμε έστω και λίγο φέτος...

Δε φτάνει τόσο καιρό το φαρμάκι?

Τι να πω και να γράψω για το κοράκι και τους πλαινούς τους εύχομαι να μην ξαναδούν το φως του ήλιου.

Αλλά πρέπει να καταλάβουν οι παίχτες, ο προπονητής , η διοίκηση όλοι πως αυτά θα συναντάμε στο δρόμο της

επιστροφής. Ας ξυπνήσουν επιτέλους και όποιος δε μπορεί ας το πει και ας την κάνει. Θέλει πολλά κιλά αρχίδια

για να είσαι Α.Ε.Κ.

Link to comment
Share on other sites

πολυ απλα θεωρω οτι οταν ομαδες δεν μπορουν να σου κανουν καμια φαση θα κανεις 3-4 ισοπαλιες εμσα στην χρονια οχι παραπανω. τωρα αν εχεις δει τα αποτελεσματα των υπολοιπων ομαδων μονο ο ηλυσιακος φαινεται να ειναι ενα κλικ παραπανω, δεν ειναι πυρινικη φυσικη αφου βλεπεις 2 αγωνιστηκες οτι μια ομαδα εχει κανει 2 νικες αρα παντου χανονται βαθμοι απο τους υπολοιπους.

 

αυτα πιστευω να εγιναν κατανοητα

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
δηλαδη επρεπε να εχει μπατζετ 5Μ στην Γ εθνικη? γιατι τοσα ειναι περιπου τα εσοδα το θεωρω υπερβολικο.

 

Οταν οι αλλοι εχουν 100 χιλιαρικα και δεν μπορουμε να τους βαλουμε γκολ για να ανεβουμε ανετα ναι να βαλει 5Μ η 500.000 να παρει παιχτες και οχι να κοστολογουμε με υπερογκες τιμες τους υπαρχοντες παιχτες μας και να νομιζουμε οτι εχουμε υπερομαδα απεναντι στους αλλους που επειδη δεν ειναι ΑΕΚ στην φανελα οι παιχτες τους δεν πιανουν μια στην αγορα !

Και παντως εγω σημερα μονο ντελιβεραδες και μπαρμαν δεν ειδα να παιζουν στο Περιστερι ! Μια χαρα παιξανε

Link to comment
Share on other sites

εγς δεν ειδα κανενα περιστερι να παιζει ειδα 11 τσουρουκαδες να διωχνουν την μπαλα και να πεφτουν κατω , το οτι εκαναν τεχτητο οφσαιντ σε ενα στημενο και αλλες 15 φορες που το κανενα δεν πετυχε και σε κοψανε με οφσαιντ δεν σημαινει οτι κατι κανανε καλα.

 

μαλλον αντιλαμβανομαστε αλλιως το ποδοσφαιρο δεν βαριεσε υγεια να υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Τον δε Δελλα τον επελεξε αυτος.

 

Σε αυτό με βρίσκεις 100% σύμφωνο. Η διοίκηση τον διάλεξε όχι εμε'ις. Εκεί είναι οι όποιες ευθύνες και απλά περιμένω. Μπορεί εκτός από παίκτες Γ' Εθνικής που έχουμε , να έχουμε και προπονητές Γ' Εθνικής.

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΔΕΞΙΑ ΜΠΑΚ ΤΙΣ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΜΕ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ.ΑΥΤΑ ΚΥΡΙΕ ΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕ ΔΕΛΛΑ ΤΑ ΞΕΡΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΛΑΤΕ ΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΣΟΥΜΑΓΚΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝΕ?

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΣΙΡΙΛΟ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΕ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΓΕΛΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη επρεπε να εχει μπατζετ 5Μ στην Γ εθνικη? γιατι τοσα ειναι περιπου τα εσοδα το θεωρω υπερβολικο.

 

Ναι, γιατι? οικονομια του κανουμε? ή πειραζει να εισαι ετοιμος για του χρονου?

 

Η ομαδα επρεπε να κερδιζει ολα τα ματς 3-0 μετα να αρχιζουν τα τακουνακια και να μην συζηταμε καν αποψε.

 

Εγω τα βρισκω αστεια αυτα που κανανε στον καταρτισμο του ροστερ.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 4 και 10 άντεξαν οι όρχεις μου να πατάω το f5 μήπως και δείξει έλεος ο σέβερ του κόντρα...

μετα λος πούλος για το γήπεδο του χωριού να απολαύσω ορίτζιναλ ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο με φόντο τα κοπάδια με τις γίδες...

 

Από τα σχόλια επικροτώ αυτό:

ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΤΙΣ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΜΕ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ.ΑΥΤΑ ΚΥΡΙΕ ΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕ ΔΕΛΛΑ ΤΑ ΞΕΡΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

 

Πλάγια μπακ άμπαλοι ερασιτέχνες + εντελώς ανύπαρκτος στα στημένα... ε. κάποτε θα πάρουν χαμπάρι και οι άλλοι πως μόνο ο Πλατέλας απειλεί και θα προσαρμοστούν... και περίμενε εσύ από το Γροντή, το Ραμα και τον Ποποβιτς να δεις πεντάρες και εξάρες...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×