Jump to content

Μεταγραφές - Σχεδιασμός vol. IX


nikos
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μηπως ο ολυμπιακος ενδιαφερονταν πριν και μπηκε το ονομα για να τον χασουμε ετσι και αλλιως αλλα η δικαιολογια ειναι οτι θα μας τον παρει ο Μαρινακη? Παντως αν ειναι να διαλεξει μεταξυ ΑΕΚ και πουστηδων σιγα μην ερθει στην ΑΕΚ.

Αλλα μπαινουμε στο τρυπακι οτι μας ενδιαφερει καποιος ρε παιδια. Οταν σε ενδιαφερει καποιος ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ! Δεν περιμενεις 10 μερες να γραφουν οι εφημεριδες και μετα να ερθει απο μονος του. Οι δηλωσεις του ΠΑΠΑΓΑΛΟΥ μας αλλα λενε...τωρα τι λεει ο καθε κεφτες και η καθε ΧΕΣΤΡΑ των Σπορ ειναι για χαρτι τουαλετας.

 

Σιγα μην ερθει ο ιμπισεβιτς στην ΑΕΚ που δεν του εχει κανει καν προταση και περιμενει το ματς με την ΞΑΝΘΗ χαχαχαχα γελαει ο κοσμος με το ποσο λιγοι μπακαληδες ειναι στην ΠΑΕ σε συνδιασμο με τα ΑΕΚτζηδικα ΜΜΕ.....

Ενας συνδιασμος μιζεριας καρμοιριας και αρπακολασυνης....! Εχει τοσους μηνες ΜΑΚΥ και εναν ΚΟΙΛΑΡΑ και τωρα τρεχει δηθεν για μεγαλα ονοματα χαχαχαχαχαχαχα ρε τι παραμυθα πεφτει......

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ο ολυμπιακος ενδιαφερονταν πριν και μπηκε το ονομα για να τον χασουμε ετσι και αλλιως αλλα η δικαιολογια ειναι οτι θα μας τον παρει ο Μαρινακη? Παντως αν ειναι να διαλεξει μεταξυ ΑΕΚ και πουστηδων σιγα μην ερθει στην ΑΕΚ.

Αλλα μπαινουμε στο τρυπακι οτι μας ενδιαφερει καποιος ρε παιδια. Οταν σε ενδιαφερει καποιος ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ! Δεν περιμενεις 10 μερες να γραφουν οι εφημεριδες και μετα να ερθει απο μονος του. Οι δηλωσεις του ΠΑΠΑΓΑΛΟΥ μας αλλα λενε...τωρα τι λεει ο καθε κεφτες και η καθε ΧΕΣΤΡΑ των Σπορ ειναι για χαρτι τουαλετας.

 

Σιγα μην ερθει ο ιμπισεβιτς στην ΑΕΚ που δεν του εχει κανει καν προταση και περιμενει το ματς με την ΞΑΝΘΗ χαχαχαχα γελαει ο κοσμος με το ποσο λιγοι μπακαληδες ειναι στην ΠΑΕ σε συνδιασμο με τα ΑΕΚτζηδικα ΜΜΕ.....

Ενας συνδιασμος μιζεριας καρμοιριας και αρπακολασυνης....! Εχει τοσους μηνες ΜΑΚΥ και εναν ΚΟΙΛΑΡΑ και τωρα τρεχει δηθεν για μεγαλα ονοματα χαχαχαχαχαχαχα ρε τι παραμυθα πεφτει......

 

Χαμπε δεν βλεπεις το connection!

Ο γαυρος διεψευσε το ενδιαφερον του για να μην φανει η επικοινωνιακη του ηττα, οταν ο Ντουσαν θα φερει τον Βοσνιο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

xD χαχαχαχαχαχαχα καλο !!!! Παντως σοβαρα τωρα εχει καταντησει αηδια το θεμα με τις μεταγραφες 3 μηνες τωρα...με το ζοριιιιιι ολα και με το τσιγκελιιιιιιι με φτηνια με μιζερια με παιχτες κατω του μετριουυυυυυυ και θελει και πανω απο 8000κειας? χαχαχαχαχαχα ρε αλλες ομαδες με αυτο το ροστερ εχουν 500κειας

Βασικο αμυντικο με συμβολαιο 10κ τον χρονο εχει δεν ντρεποντε λιγο εκει περα που μονο ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ εχουν? Ρε ουστ ΟΥΤΕ ΕΥΡΩ οσο ειμαι ΖΩΝΤΑΝΟΣ !!!! Μια χαρα ΧΟΡΗΓΙΕΣ και ΔΙΑΚΙΩΜΑΤΑ 10 φορες του μπατζετ παιρνει ο ΣΑΠΙΟΔΟΝΤΗΣ δεν χρειαζεται τα ευρω μου ! ΟΥΣΤ και παλι ΟΥΣΤ διαχειριστες της ΠΟΥΤΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μετα αν ερθει ο τζαμπατζης και μου τα παρει απο την τσεπη γιατι ικανο το εχω δεν θα ειναι με την θεληση μου. Αν ειχα να γραψω κατι καπου που δεν εχω θα το εγραφα σε καποιους που δεν εχουν τιποτα οπως και εγω τωρα....! Σε ξεφτιλισμενα λαμογια που εχουν τα κερατα τους και δεν βαζουν φραγκο σε αυτο που υποστηριζω και θεωρουμαι πελατης ΟΥΤΕ ΦΡΑΓΚΟ ! Ουτε ΝΕΚΡΟΣ αφου θες ετσι ! Και αυτο το κανω οπου μπορω στην ζωη μου οχι μονο στην ομαδα που στηριζω ! Αν δεν εχεις καλο προιον και πουλας ΣΑΠΙΟ ...ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ! Απο σουβλακια μεχρι ποδοσφαιρο ! ΑΕΚ δεν ειναι μονο ΠΑΕ....! Αυτος που προσφερει χαρες θεαμα και προσπαθει θα παρει χρηματα ....αυτος που κοροιδευει θα παρει τα @@ μου. Εγω να πληρωνω πλεον στα 42 μου για να μιζεριαζω στο γηπεδο καθε Κυριακη βαρεθηκα ! Οτι ΑΜΙΤΑ ειχα την ηπια τοσα χρονια ! Τελος οι ΑΜΙΤΕΣ για μενα. Η θα παραγει εργο ο καθε πουστης που ζηταει στηριξη η ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ ! ΤΕΛΟΣ.

 

υ.γ Γηπεδο αν παω θα ειναι σε ματς οπως με ΗΡΑΚΛΗ επι Ζ η με Λεβαδιακο στο Κυπελλο στην ΝΦ καποτε.....ξερετε τους λογους...οσοι θυμαστε. Τα παρτυ με τις φρατζες και το καθε ΠΟΥΣΤΑΡΙΟ που κοβαλαει με 200χιλιαρικα για μενα τελος .

 

Σορρυ αλλα κρατιεμαι ολο το καλοκαιρι με τον ΑΛΗΤΗ ...

 

Με το πρωτο Χ και την πρωτη ηττα θα κλαψουνε μανουλες φετος καραγυφτε με 5 φραγκα που δεν πας να δωσεις 40 ευρω να κανεις εναν καθαρισμο στα δοντια....ΚΑΡΑΓΥΦΤΕ ΜΠΑΚΑΛΗ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗ ΑΜΟΡΦΩΤΕ.

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο της σεζόν...

 

am9yfl.jpg

 

Από aekfc.gr

 

Μετά μας έφταιγε ο τάπας.

Τίγρη όταν έρθεις...xD

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν παίρναμε κάθε αγωνιστική από 2 βραβεία, συν το double, θα σηκώναμε 62 κούπες.

 

ΤΙΓΡΗ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΛΕΝΤΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στην ΑΕΚ τόση γραφικότητα. Μετά από τέτοιες δόσεις διάβαζα ρεπορτάζ ΠΑΟΚ για να έρθω στα ίσα μου και να πιστέψω ότι υπάρχουν και χειρότερα.

 

Πρέπει να έχουμε ξεπεράσει ακόμα και τον ΠΑΟΚ πια.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στην ΑΕΚ τόση γραφικότητα. Μετά από τέτοιες δόσεις διάβαζα ρεπορτάζ ΠΑΟΚ για να έρθω στα ίσα μου και να πιστέψω ότι υπάρχουν και χειρότερα.

 

Πρέπει να έχουμε ξεπεράσει ακόμα και τον ΠΑΟΚ πια.

 

Διάβασε Χρύσανθο.

Θα νιώσεις άλλος άνθρωπος αδερφέ.

Link to comment
Share on other sites

Λινκ παρακαλώ. Ο μόνος Χρύσανθος που ξέρω είναι ο Μάκης του οποίου τις συντεντεύξεις αναπαράγω σε κάθε ευκαιρία.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Σαν τον μπακαλη που αγορασε μια φορα φετα καποιος πολιτικος η επωνυμος απο το μαγαζι του και εβγαλε φωτο και την εκανε και κορνιζα....! Γελαει ο κοσμος με τα ανθρωπακια που επρεπε να μην βαζουν ΚΙΧ απο την ρετσινια της Γ - Β μεχρι να παρουν κανονικο τιτλο και οχι να πανηγυριζουν κουπα ανος ωραιου γκολ....!

Το μεγεθος της ομαδας ειναι τεραστιο διαχρονικα. Το μεγεθος της ΠΑΕ2013 σε ολα τα επιπεδα ειναι μικροτερο ακομα και απο ΝΑΝΟ που μας κουβαλησαν ! Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΜΑΔΑ ! Η παε2013 και ολος ο ΣΥΡΦΕΤΟΣ απο πισω ειναι ενα ΜΥΓΟΧΕΣΜΑ που νομιζει οτι ειναι λιονταρι. Γελαει ο κοσμος με τους λατρεις του Καζαντζιδη το 2015 που σηκωνουν κυπελλα καλυτερου γκολ στην σελλιδα .ΕΜΕΤΟΣ ! ΓΕΛΟΙΟΙ βαλτε και τον Νικο Στρατο να κανει τον γυρο του θριαμβου.....ανθρωπακια περασμενου αιωνα....ΠΑΡΑΣΙΤΑ

 

Αντε να φτιαξεις τα δοντια σου ρε που ειναι πιο καφε και απο τα πουρα σου και μετα να ξαναγελασεις...! Ουτε φυλακισμενοι στο Μεξικο που μασανε ταμπακο ολη μερα δεν εχουν τοσο βρωμικα δοντια. Αντε γυφτουλα που νομιζεις οτι επειδη εχεις φραγκα και πλενεις τις λιμουζινες σου εισαι και αφαν κατε....γυφτο !!!!

Ειμαι σιγουρα οτι αλλαζεις και βρακι καθε 10 μερες αν κρινω απο τα δοντια στο στομα σου...

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

καλα ρε μλκς σοβαρα τωρα απο τυπους που εχουν καζαντζιδη στην αναμονη του τηλεφωνου τι περιμενετε

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Επρεπε να δουλευει στο 365 να ειναι πλουσιος και ''μαγκας'' τωρα....

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

ξεγραψτε ονοματα τυπου ιμπισεβιτς κ ντεβιτς. μιλαμε για παικτες με συμβολαιο πανω απο μυριο.

πανω απο 300 δν δινουν πουνα χτυπαμε τον κολο μας κατω.

 

καλυτερα ναπαρουν κανα νεο δανεικο με φυσιολογικη οψιον αγορας παρα να φερουν κανα τελειωμενο τυπου αγιεγκμπενι.

πχ ο χιλιανος καστιγιο της μπριζ.

 

αλλα οπως φαινεται δν προκειτε να παρουν. ειδικα αν κερδισουμε μεσα σε ξανθη , η καλυτερη τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Λες και ο στοχος της χρονιας για αυτους ειναι 2 νικες......ξεφτιλες !!! Και τι εγινε αν κερδισει την Ξανθη? Πηραμε το πρωταθλημα? Μπηκαμε στην 5αδα? Πηρεμε καποιο τιτλο? Εξασφαλιζει η νκη με την Ξανθη κατι..? ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΕΣ ΛΟΓΙΚΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΑ ΜΠΑΚΑΛΗ ΤΣΙΓΚΟΥΝΗ ΚΑΒΟΥΡΑ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗ !

Και αν κερδισουμε την ΞΑΝΘΗ και χασουμε τα αλλα 5 τι θα γινει μετα γαμω το σπιτι σας ΜΠΑΚΑΛΗΔΕΣ? Πρεπει ολη την χρονια να βλεπουμε ΜΑΚΥ και σαπιοΚΟΥΤΣΟκοιλια? Ντροπη σας αλητες υποβιβασατε στην Γ την ομαδα ....ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΓΗΚΕ Η ΑΡΠΑΧΤΗ ΜΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ και πεσανε η ΜΑΣΚΕΣ σας απο την πρωτη χρονια και ολας ! Ντροπη σας ΚΑΡΜΟΙΡΗΔΕΣ

Link to comment
Share on other sites

αν κερδισουμε τη ξανθη παιρνουμε μπρος και ξεκιναει το σερι. στοχος να μεινουμε κοντα βαθμολογικα στον γαυρο μεχρι τον Γεναρη. τοτε φερνει Ντρογκμπα

Link to comment
Share on other sites

Zastre και λοιποι, παιζε ενδεχομενο "χορηγιας" για φορ; Π.χ 200 η ΑΕΚ, 300 χορηγός;μ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×