Jump to content

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 23/09, 20:30, novasports


Bukowski
 Share

Βραβείο Μάλμπασα  

27 members have voted

  1. 1. Βραβείο Μάλμπασα

    • Μπαρόχα
      0
    • Γκάλο
      1
    • Σοιλέδης
      20
    • Τζανετόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      0
    • Ανάκογλου
      5
    • Βάργκας
      1
    • Μπουονανότε
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πλατέλλας
      0
  2. 2. Πού αποδίδετε την κάκιστη εμφάνιση?

    • Κυρίως στο προπονητικό τημ
      8
    • Κυρίως στους παίκτες
      1
    • Σε όλους εξίσου
      1


Recommended Posts

μπουαχαχαχαχαχαχ

 

δεν άντεξα

 

λέω να ακυρώσω την εκδρομή, τζάμπα χιλιόμετρα θα κάνω αμι ντι χωρίς δευτερο ντι

 μην εισαι γιδοβοσκος πρεπει να φυγει ολο το καντηλι απο μεσα μας. 

 

ΑΕΚ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΤΟΥΜ? Α ΟΛΗ

Link to comment
Share on other sites

Λογικά η άμυνά μας θα γίνει χωνί αλλά έχω λίγες ελπίδες ότι μπροστά μπορούμε να καταφέρουμε 1 ή και 2 γκολ. Το λέω γιατί μπορεί να μην έχεις επιθετικό αλλά επειδή δεν είσαι και καμια ομάδα-φόβητρο, υποθέτω ότι αυτοί θα αφήσουν χώρους πίσω που μπορεί ο Βάργκας να εκμεταλλευτεί. Ίσως σε ματς σαν αυτό να ήταν χρήσιμος και ένας Μπαρμπόσα. Βάλε και τον Μπουονανότε που σίγουρα θα μπορέσει να ανοίξει την άμυνά τους.

Απλά ένας-ένας κι όχι όλοι μαζί γιατί ψοφάνε γρήγορα.

 

Αρκεί να μην είναι ο Κρισάντους αυτός που θα παίρνει την τελική πάσα (ναι ξέρω, μπορεί και στήνεται άψογα. ? ιθανότατα στο στήσιμο είναι καλή και η Κέλλυ Μπρουκ αλλά δεν πάει να πει ότι είναι κατάλληλη να παίξει στην Τούμπα).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αμυνα χωνι με 4-3-3 δεν μπορει να εχεις, ολο το θεμα ειναι να μην σε βρουν αυτοι στην κοντρα και προσοχη στα στημενα σε κοστα και βιτορ

Link to comment
Share on other sites

Ωραια θα ναι να γινει καμια διακοπη αγωνα, να πηγαινει για μηδενισμο, και με παρεμβαση τιγρη στα πλαισια της ποντιορωσικης φιλιας να συνεχιστει ο αγωνας για το εναπομειναν 5 λεπτο, κατα το οποιο θα τσιμπησουμε και το τεμαχιο που θα χαρισει τους 3 βαθμους στα βορεια αδερφια μας.

 

Γιατι ειμαστε ΑΕΚ, γιατι ειμαστε διαφορετικοι.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια θα ναι να γινει καμια διακοπη αγωνα, να πηγαινει για μηδενισμο, και με παρεμβαση τιγρη στα πλαισια της ποντιορωσικης φιλιας να συνεχιστει ο αγωνας για το εναπομειναν 5 λεπτο, κατα το οποιο θα τσιμπησουμε και το τεμαχιο που θα χαρισει τους 3 βαθμους στα βορεια αδερφια μας.

 

Γιατι ειμαστε ΑΕΚ, γιατι ειμαστε διαφορετικοι.

Ονείρωξη για το 99% του κόσμου μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

? αλι ο Σοιλεδης μεσα; Ε δεν γαμιομαστε λεω γω.

Γιατι εχουμε αλλον αριστερο μπακ? :P

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ντιντακ παιχταρα

Αυτον δεν τον βαζει μην τον δει ο Μπαρτσελονα και μας τον κλεψει ! Τον κραταει κρυφο οπλο για τα μεγαλα ματς στα φιλικα που κρινοντε οι μεταγραφικες κινησεις μας :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτον δεν τον βαζει μην τον δει ο Μπαρτσελονα και μας τον κλεψει ! Τον κραταει κρυφο οπλο για τα μεγαλα ματς στα φιλικα που κρινοντε οι μεταγραφικες κινησεις μας :D

Μην ξεχνας ομως οτι δενει την αμυνα καθε φορα που παιζει φιλικο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μην ξεχνας ομως οτι δενει την αμυνα καθε φορα που παιζει φιλικο.

Ε ναι ! Αυτο μετραει.

Link to comment
Share on other sites

όλη η ιστορια να μη φαμε γκολ στο 20λεπτο

και να μην φανει το κρεμασμα μας στα χαφ μετα το 65'..

αυτα.

Ρεμπο εχω ενα προαισθημα οτι θα ανοιξουμε βαρδουλα αποψε.

Link to comment
Share on other sites

αγωνιστηκα εγω δεν φοβαμαι τιποτα, αυτο που φοβαμαι ειναι τα μπαγεβιτσικα συνδρομα του ψηλου που θα λερωσουμε το βρακι μας απο την τουμπα και θα βρεθουμε με 1-0 στο δεκαλεπτο να κυνηγαμε.

 

το σημερινο ματς αν μπεις με τσαμπουκα και παιξεις την μπαλα σου το περνεις, αμα χεστεις το χανεις με κατω τα χερια.

Link to comment
Share on other sites

όλη η ιστορια να μη φαμε γκολ στο 20λεπτο

και να μην φανει το κρεμασμα μας στα χαφ μετα το 65'..

αυτα.

 

3.σημεια επισης..

1.δεν βγαινει μαρκαρισμα τζανετο στον αθανασιαδη..εχει αδυναμια στον πρωτο χρονο ο δικος μας.

2.θεμα δικο μας στα στημενα.

3.θεμα δικο τους η αριστερη τους πλευρα.(κομβικος ο γκαλο αποψε)

 

πολύ σωστός ειδικότερα στο 1

Link to comment
Share on other sites

καλά εδω που τα λέμε σιγά την ομάδα που κατεβάζουν οι μπουγάτσες , τους έχουμε γαμήσει και με πολύ καλύτερες ομάδες

 

απλά να μη ψαρώσουν οι δικοί μας απο τη δήθεν τρομοκρατία της τούμπας 

Link to comment
Share on other sites

θα πω και γω την μαλακια μου..

 

? ερσι, με σαφώς κατώτερο ρόστερ, αντιμετωπίσαμε τους νότιους πουτάνας γιούς και αν δεν ήταν το κοράκι και ο βάτραχος (αυτό δεν είναι ποδοσφιαρική ανάλυση, οι μύθοι του αισώπου είναι) θα φεύγαμε άνετα με το διπλό.

Φέτος, έχουμε σαφώς καλύτερο ρόστερ και δε νομίζω ο παοκ να είναι καλύτερη ομάδα απο τον περσινό γαύρο. Ίσως όμως έχει καλύτερα τρεξιματα (δεν ξερω, δεν έχω δει βουλγάρα) και η ατμόσφαιρα παίζει να είναι πιο εχθρική (λόγω πληρότητας γηπέδου).

 

Οπότε ρίχτε το διπλό να κονομήσετε κιόλας

 

μπουκ(όχι όφσκι)21

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×