Jump to content

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 23/09, 20:30, novasports


Bukowski
 Share

Βραβείο Μάλμπασα  

27 members have voted

  1. 1. Βραβείο Μάλμπασα

    • Μπαρόχα
      0
    • Γκάλο
      1
    • Σοιλέδης
      20
    • Τζανετόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Σιμόες
      0
    • Ανάκογλου
      5
    • Βάργκας
      1
    • Μπουονανότε
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πλατέλλας
      0
  2. 2. Πού αποδίδετε την κάκιστη εμφάνιση?

    • Κυρίως στο προπονητικό τημ
      8
    • Κυρίως στους παίκτες
      1
    • Σε όλους εξίσου
      1


Recommended Posts

Ουτε ο πανιωνιος δεν πρεπει να ναι τοσο χεσμενος σε ττοια ματς. Πολυ gay ομαδα, για ξεφτιλισμα.

Link to comment
Share on other sites

Το σκορ 0-0

ψυχραιμια

 

Εαν ξαναδω εκκλησεις και μπινελικια θα αρχισω τα delete και οχι τα edits

dn exei delete...

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ ο Δελλας εδωσε εντολη στον κοντοπουτανο να βαρεσει κορνερ ενω το κορακι διεκοψε. Pr στην καμπουρα της ΑΕΚ κανει. Για πολυ ξυλο λεμε το κωλοπαιδι

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει την καλωσύνη κάποιος που το ΒΛΕ? ΕΙ, μπορεί να μου πει πώς του φαίνεται ο Σιδηρόπουλος ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

E afou fagw8hkes apo to 1 lepto. Ok xalia paizoume , ksereis oti o vatraxos einai malakas, ti psaxneis na vreis? Na allaksoun auta twra ston agwna de prokeitai, opote perimene na teleiwsei toulaxiston.

Pantws oi faseis tou zmpaougk htan adunames kai xwris psuxraimia. Tet a tet kai pasoules einai to ligotero asteies faseis.

 

Το 3ο λεπτο επειδη ειναι απο τις Σ? ΑΝΙΕΣ φορες που βλεπω το ματς σε ΝΟΒΑ και τεραστια τηλεοραση και μου κοστισε και 4.50 ευρω ειπα καρφωστε τους να ΨΟΦΗΣΟΥΝ στο φαουλ του ΝΑΝΟΥ. Στο πρωτο δεν εγραψα τιποτα και οτι βλεπω εγραφα ρε Κωστα. ? ου ειδες να εχω φαγωθει? :D Εσυ το βλεπεις το ματς και εισαι τοσο ψυχραιμος?

 

 

ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει την καλωσύνη κάποιος που το ΒΛΕ? ΕΙ, μπορεί να μου πει πώς του φαίνεται ο Σιδηρόπουλος ?

Γκολ motocristos

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

γκολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ παλιοπουστς γυφτοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γαμω τις παντοφλες σας γαμω την γυφτια σας γαμω τα τσαντιρια σας βρωμιαρηδες ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ ετσι ψοφηστε τωραααααααααααααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Το 3ο λεπτο επειδη ειναι απο τις Σ? ΑΝΙΕΣ φορες που βλεπω το ματς σε ΝΟΒΑ και τεραστια τηλεοραση και μου κοστισε και 4.50 ευρω ειπα καρφωστε τους να ΨΟΦΗΣΟΥΝ στο φαουλ του ΝΑΝΟΥ. Στο πρωτο δεν εγραψα τιποτα και οτι βλεπω εγραφα ρε Κωστα. ? ου ειδες να εχω φαγωθει? :D Εσυ το βλεπεις το ματς και εισαι τοσο ψυχραιμος?

 

 

ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

Για να σου γραψω εχασα το γκολλλλλλλλλλλλλλλλλλ ελεος ρε ΓΡΟΥΣΟΥΖΗΗΗΗΗΗΗ :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με το ραδιο εχουνε χασει μαλλια αλλα και παλι τον τρωνε σαν ωραιοι γαμπροι

Link to comment
Share on other sites

? οιο αρδακι περιγράφει στον sportfm;Σκούζει λες και του την βάζει ο άραβας σε κάθε φάση που κάνουν οι γύφτοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

βαλαμε γκολ και με λες γρουσουζη ρε χαχααχαχαχχα

Ναι αλλα εγραφα και το εχασα ζωντανοοοο :angry:

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

? οιο αρδακι περιγράφει στον sportfm;Σκούζει λες και του την βάζει ο άραβας σε κάθε φάση που κάνουν οι γύφτοι.

Στο Νοβα παντως μονο που δεν εκλαψε απο ΛΥ? Η το πουσταριο που περιγραφει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×