Jump to content

Ηλυσιακος - ΑΕΚ 13/10 Κυπελλο 2ος γυρος ΟΑΚΑ 15:00


Guest amd
 Share

Recommended Posts

ελα δεν υπαρχει η ομαδα με τα κιτρινα ψοφος σε ολους που περπατανε στο γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Kοντρόλ με το καλάμι, στοπάρισμα με το γόνατο, σέντρα με τον αστράγαλο, σουτ με το καράμυτο...

 

πάντως έχουν διάθεση...

 

Βλέπω και Γρηγόρη Μάκο τώρα να αφήνει ανοιχτη την πόρτα της επιστροφής... λείπει ένας παίχτης με τις τεχνικές του αρετές να γλυκάνει το παιχνίδι....

Link to comment
Share on other sites

Σα να βλεπω τυπικη ΑΕΚ των προηγουμενν ετων. Μονιμη ελλειψη αυτοπεποιθησης και τσαγανου. Και με τη μικτη φορουμ να πιαξουν, ντερμπι θα το κανουν.

 

Κατα τ'αλλα ο Γεωργεας να παριστανει τον κομαντο στο κεντρο (επρεπε να ειχε φαει γυρω στις 6 κιτρινες μεχρι τωρα), ενα ταγαρι στα φορ που ταλαιπωρει πραγματικα την υπαρξη του (και τη δικια μας) και ενας πιτσιρικας που σε καθε κινηση του μεσα στο γηπεδο να αποδεικνυει οτι ειναι λιγος και κουκλεντες (Γροντης). Σα να μην περσε μια μερα.

 

Πολυ κουραστικος, σχεδον εκνευριστικος, ο τροπος παρουσιασης του ματς απ'τους κοντρες.

Edited by Sepultura21
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΡΑ στην άμυνα Ηλυσιακάρα, να μην ξευτιλιστείτε. Το 0-1 είναι τιμητικό !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε, όχι ρε πούστη μου !!! Ξεμπούκωσε ο ΜΠΡΕΣΕΒΙΤΣ !! Ποιός ? Ο ΜΠΡΕΣΕΒΙΤΣ !!!!!!!

Μιλήσανε οι μουγκοί σήμερα .......

Link to comment
Share on other sites

Μονο σε εμένα γαμιέται το link όλο το β?

 

Δεν γαμιέται απλά, αλλά ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στο 2ο ημιχρονο απλα δε μπορεις να δεις το ματς. Στο α' απλα κολλουσε.

 

Ποσο κρετινοι ειναι αυτοι στα συγκεκριμενα site που εκαναν ακριβως την ιδια δουλεια αποτυχημενα την προηγουμενη βδομαδα για να επανελθουν κανοντας ακομα χειροτερη δουλεια? Φοβερος τροπος να διαφημισεις το σαιτ σου.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω και Γρηγόρη Μάκο τώρα να αφήνει ανοιχτη την πόρτα της επιστροφής... λείπει ένας παίχτης με τις τεχνικές του αρετές να γλυκάνει το παιχνίδι....

 

xDxDxD

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο τους μεν που παιρνουν τα δικαιωματα, αλλα ας μαθουν να το δειχνουν σωστα, ελεος 2 ματς τωρα. Ειδικα σημερα στο β´ μου κολλουσε συχνοτατα.

 

Στο αγωνιστικο πιστευω οτι σημερα το συστημα και οι επιλογες προσωπων ηταν σωστα.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Ειναι τρομακτικο το οτι σημερα ειχαμε 6- 7.000 ΑΕΚτζηδες στο ΟΑΚΑ.

 

Ο κοσμος της ΑΕΚ εχει κολλημα .

 

Ειλικρινα δεν το περιμενα .

Link to comment
Share on other sites

[video=dailymotion;x15wlc5]

%CF%8C%CF%82-%CE%B1%CE%B5%CE%BA-highlights_sport

 

Εδω εκτεταμένα στιγμιότυπα για όποιον δεν έχει δει.

 

Ηθελα να αναφέρω πάντως ότι ο -όντως κριαρος- Μπρέσεβιτς μου είναι πιο συμπαθής από τον πιο τεχνίτη Ντακόλ μέχρι στιγμής. Συμμετέχει πιο πολύ στο παιχνίδι και κερδίζει περισσότερες μονομαχίες από τον εξαφανισμένο θετό γιο του Ριβάλντο.

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα δε νομιζω οτι παιζει και τοσο ασχημα. Εχει ομως 2 βασικα προβληματα:

 

1) Ειναι φοβερα κακοσχεδιασμενη. Οχι κακη, κακοσχεδιασμενη.Τοσο κακοσχεδιασμενη ομαδα θυμαμαι να εχουμε μονο τη χρονια του Δωνη που ενω θα παιζαμε 4-3-3 καταληξαμε με 3 σεντερ φορ πρωτης γραμμης κι ενα Σκοκο που καταστραφηκε βολοδερνωντας με το ζορι στα ακρα. Την ιδια στιγμη που στα χαφ ειχαμε φερει για anchorman ενα δηθεν ταλεντο απο την Ξανθη, εναν αχρωμο και αοσμο Αργεντινο και τον τελειωμενο το Μπασινα. Με τις αστειοτητες στο θεμα των ξενων ο προπονητης αναγκαζεται καθε βδομαδα να κανει αλχημειες ωστε να χωρεσουν ολοι και καπου εκει η σουπα χαλαει. Οπως εχω ξαναγραψει, για να μην εχουμε ξανα τα ιδια του χρονου, καλο ειναι να αναλαβει προπονητης-τεχν. διευθυντης του χρονου ο Σερβοελληνας βρικολακας.

 

2) Η ομαδα εχει την παθητικη νοοτροπια των (αρκετων) τελευταιων ετων. Ξανθοπουλισμος, κακη ψυχολογια, αποδιδει μονιμως λιγοτερα απ'αυτα που στα χαρτια μπορει. Μονιμως αγχωμενοι ποδοσφαιριστες κανουν by default derby το καθε ματς οποιος και να ειναι ο αντιπαλος. Βλεπεις ας πουμε αυτο το παιδακι τον Γροντη. Μπαλιτσα φαινεται να ξερει αλλα ειναι φανερο σε καθε του κινηση οτι ειναι λιγοψυχος. Ειλικρινα δεν ξερω πως μπορει να αλλαξει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου έκανε εντύπωση που την προθέρμανση την επιμελήθηκε ο Μπουρουτζίκας κι όχι ο Κέζος όπως μέχρι τώρα ;);)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×