Jump to content

Ηλυσιακος - ΑΕΚ 13/10 Κυπελλο 2ος γυρος ΟΑΚΑ 15:00


Guest amd
 Share

Recommended Posts

Η γνωμη μου ειναι οτι πρεπει να παιζουμε 4-4-2 (δλδ ουσιαστικα 4-2-4) και να προωθουνται και τα πλαγια μπακ (σε καποιες φασεις να φτανει να γινεται...2-4-4 δηλαδη). Και να φας γκολ απο αυτες τις ομαδες, μπορεις να βαλεις ευκολα 3, ειδικα στο ΟΑΚΑ, αν παιζεις ετσι.

Βασικη προυποθεση να παιζουν οι Κορδερο, Γεωργεας στα χαφ, που συμπαθατε με για τον Φουλη, αλλα ειναι απαραιτητοι.

 

Ετσι τα εχω δει ως τωρα, ειδικα τα ματς ΟΑΚΑ ξαναλεω.

 

Ο σχεδιασμος ηταν χαλια, τα πραγματα χειροτερευσαν με τους τραυματισμους 2 βασικων ελληνων (η κατασταση με τους ξενους ειναι τσιρκο πλεον), αλλα και παλι οταν παιζουν οσο μπορουν, το εχουν. Αν καταφερουν και ξεαγχωθουν και λιγο, ακομα καλυτερα.

Με τα εκτος εδρας εχω καποιοες αμφιβολλιες, αλλα και παλι αν παιζουν οσο μπορουν, δεν θα εχουν τρομερα προβληματα πιστευω, αφου αλλωστε δεν δειχνει καποια αλλη ομαδα να ξεχωριζει ιδιαιτερα στον ομιλο.

 

Μπιλ κατι γραφτηκε για τον Κεζο, οτι εχουν θεμα καποιοι πσικτες μαζι του, η συνεχεια θα δειξει.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Βρήκαμε τον φταίχτη...

 

Εννοώ που καπέλωσε τον Κέζο κατόπιν εντολής Ντούσαντηςκαρδιαςμας εννοώ

Link to comment
Share on other sites

Πω πω... τώρα τα πρόσεξα κι έφριξα...

 

σαν το θρυλικό πιτσιρίκι της διαφήμισης "Τυρί, Ρύζι, Γάλα, ΚΑΜΠΑ

 

Κάμπας ρε σάρδανάπαλε... κΑμπας... τονιζόμενος στην παραλήγουσα... τι είναι...? κανάς νατουραλιζέ γάλλος γυναικωτός να τον λέν καμπά...

 

 

Τελικα τον Ηλια Καμπα μονο εγω δεν τον ξερω;

Εμ βέβαια... ο οπαδός του Κομποτιακού μόνο τον Σκόκο, το Ριβάλντο και το Σισέ ξέρει από αντιπάλους... που να τον έχει πετύχει τον Ηλία... έννοια σου όμως... Ήγγικεν η ώρα του βρυχηθμού της βεγγάλικης τίγρεως... η ώρα που οι διαχρονικοί τσανακογλύφτες της κόκκινης χούντας θα επιστρέψουν πρώτοι-πρώτοι στη φυσική τους θέση... στα χωράφια της Β και Γ έθνικής... ο Κάμπας τότε μπορεί να βαδίζει το 45ο έτος της ηλικίας του αλλά θα είναι εκεί και θα σας περιμένει... θα έχει φυλάξει το τελευταίο του παστέλι για τα μπαρμπάριαν κωλαράκια σας... για να τον μάθετε...

 

 

(ανάρτηση με μια βδομάδα καθυστέρηση...)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχω πετυχει Βασιλη Τζαλακωστα με τα χρωματα του Αθηναικου στα χωματινα της (τοτε) β´ εθνικης (μετα ηρθε σε "εμας", το '87)...

 

Μην με αδικεις και μην με πληγωνεις...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχω πετυχει Βασιλη Τζαλακωστα με τα χρωματα του Αθηναικου στα χωματινα της (τοτε) β´ εθνικης (μετα ηρθε σε "εμας", το '87)...

 

Μην με αδικεις και μην με πληγωνεις...

 

Τον Καμπα τον ηξερα μεχρι και γω που παρακολουθω ποδοσφαιρο μονο αν υπαρχει οπλο στο δωματιο και δε μπορω να κανω αλλιως, καλα κανει και σε ξφτιλιζει ο χρηστης τζαβ

Link to comment
Share on other sites

Ετυχε μωρε μωρε.... Μην σας πιασω σε τπτ ρετρο και δεν ξερετε πού να κρυφτειτε ΟΥλοι.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχω πετυχει Βασιλη Τζαλακωστα με τα χρωματα του Αθηναικου στα χωματινα της (τοτε) β´ εθνικης (μετα ηρθε σε "εμας", το '87)...

 

Μην με αδικεις και μην με πληγωνεις...

 

αυτος ο πουστης ο καραφλας μας ειχε παστελωσει μια χρονια στον βυρωνα ηττηθηκαμε με δικο του τεμαχιο, τι με θυμησες τωρα ...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εννοω οτι δεν βρισκεις link οταν το δειχνει η νοβα. Δεν το εχω ψαξει, αλλα ετσι εχω διαβασει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×