Jump to content

Recommended Posts

Κερνα μια σουπα και μισο κιλο ασπρο στο Στρατηγοπουλο ρε Ζαστρε.

Τα γεροντια μονο.

Οι νεοι μας εχουν δικο τους θρεντ. Να σκασΟνε.

Link to comment
Share on other sites

Κερνα μια σουπα και μισο κιλο ασπρο στο Στρατηγοπουλο ρε Ζαστρε.

Τα γεροντια μονο.

Οι νεοι μας εχουν δικο τους θρεντ. Να σκασΟνε.

Να πατε να φτιαξετε ενα θρεντ "Over 40" και να βαζετε εκει περα τα κουιζ σας. Λες και παιζει να ξερουμε τι παιχτες ειχαμε το 1970. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μας στιψατε σα λεμονια και μας πετατε στα καλαθια.

Σα τα αλογατα θα μας φατε. Σεβας δεν εχετε.

Link to comment
Share on other sites

Μας στιψατε σα λεμονια και μας πετατε στα καλαθια.

Σα τα αλογατα θα μας φατε. Σεβας δεν εχετε.

Ναι εμεις σας φαγαμε. Οχι αυτες οι γεροντοπουταναρες που ωθειτε εμας να χωσουμε τωρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κερνα μια σουπα και μισο κιλο ασπρο στο Στρατηγοπουλο ρε Ζαστρε.

Τα γεροντια μονο.

Οι νεοι μας εχουν δικο τους θρεντ. Να σκασΟνε.

Θα ρθω κι εγω.

Τι διαολο, τρια στενα απ το σπιτι ειναι :)

Link to comment
Share on other sites

Θα ρθω κι εγω.

Τι διαολο, τρια στενα απ το σπιτι ειναι :)

Εννοειται. Αμα αντεχεις που βγαζουμε τις μασελες μετα και τις βαζουμε στο νερο ... ελα συντοπιτη μου.

Link to comment
Share on other sites

Αν μάθουμε τι είναι άσπρο, αυτό το μισό κιλό που θα κεράσει ο Ζάστρος, έρχομαι κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Ασβεστη με χαλικι Μηλου. Τι να ειναι ? Κρασι ασπρο. Γαζι με περνας ? Κανεις οτι δεν ξερεις ? Μαθατε στα ουισκια και σας χαλαει ο μουστος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μωρέ; Εγώ ουίσκια πίνω 2 φορές το χρόνο, όλες τις υπόλοιπες μέρες λαϊκά τη βγάζω. Σε κάτι το φαγώσιμο πήγε ο νους.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μωρέ; Εγώ ουίσκια πίνω 2 φορές το χρόνο, όλες τις υπόλοιπες μέρες λαϊκά τη βγάζω. Σε κάτι το φαγώσιμο πήγε ο νους.

Αν βαλει το χερι λιγο πιο βαθια ο Ζαστρος θα μας βγαλει και κατίκι Δομοκου ο Στρατηγοπουλος. Να καλυψουμε κι εσενα.

Link to comment
Share on other sites

Κανονιστε ρε μια φορα να βρεθουμε ... σε τιποτα σφαγεια, ψαραγορες, κρεαταγορες. Εκει γινεται τζερτζελο. Γεροντια που δουλευουν χασαπηδοι και γδαρτες. Να αλλαξουμε νεφρο απ'το γελιο.

Link to comment
Share on other sites

Κανονιστε ρε μια φορα να βρεθουμε ... σε τιποτα σφαγεια, ψαραγορες, κρεαταγορες. Εκει γινεται τζερτζελο. Γεροντια που δουλευουν χασαπηδοι και γδαρτες. Να αλλαξουμε νεφρο απ'το γελιο.

 

+ 1

Link to comment
Share on other sites

Κανονιστε ρε μια φορα να βρεθουμε ... σε τιποτα σφαγεια, ψαραγορες, κρεαταγορες. Εκει γινεται τζερτζελο. Γεροντια που δουλευουν χασαπηδοι και γδαρτες. Να αλλαξουμε νεφρο απ'το γελιο.

Οπως βαζνε οι αλλοινοι πουλμαντο για ΟΑΚΑ, να βαλουμε κι εμεις καΐκι για Αιγινα. Να παμε στο Βατζουλια να φαμε αχινοσαλατα και χτενια. Να βουταει ο Νουνος την ψιχα στον αχινο και να χει και τα γενια και τα χτενια. Σε οποιον νεο ακολουθησει, θα του μαθουμε ποιος ειναι ο Γουασινγκτον, γιατι ο Λαβαριδης ειναι Δεσποτης και σε ποια μαγαζια τραγουδησε ο βλαχος στο Ντισελντορφ οταν δεν τον εδωνε ο Θεοδωρακοπουλος στη Ρεαλ. Θα μας θαψουν στο νησι, θα χτισουνε νεα Αφαια για να χωρεσουμε κι οι τρεις. Στην ? ερδικα εχει και μπομπολια κοκκινιστα, να ρουφας και να σε κοιτανε οι κυριες με το φρυδι πιο ψηλα κι απ τη μαντρα που πηδηξε ο Αλεξης για να μπει στο Αλτερ. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ωρες ωρες διαβαζοντας σας, καταλαβαινω πως νιωθει ο πατερας μου, οταν μπει σε τρενο και κατσει διπλα σε 15χρονα και αρχισουν τα lol,troll κλπ.

Edited by BillR21
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σιαχτε το ρε να εχω 5-6 like να φχαριστιεμαι. Δε τον βλεπετε αυτο το Ζαστρο τι ρεντα εχει ?

Κλαιω με τα καϊκια με τα χτενια με το Θεοδωρακοπουλο.

Δεν υπαρχει ζαστρο λεμεεεεε.

Χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ωρες ωρες διαβαζοντας σας, καταλαβαινω πως νιωθει ο πατερας μου, οταν μπει σε τρενο και κατσει διπλα σε 15χρονα και αρχισουν τα lol,troll κλπ.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αραδιαστε και 4 Ουραγουανους της ΑΕΚ τωρα να σας δω ρε. Και αν τα βρειτε, σας κανω το τραπεζι στον Καραγκιοζη μαζι με το ΦαΚω.

fanis?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειναι σκερτσοζικο το Ουραγουαη. Εχει αυτες τις εναλλαγες α-ου-α που ειναι πολεμικες.

Χαχα

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχ επος

 

Paraguay γραφεται η ? αραγουαη και Uruguay η Ουρουγουαη

 

Το α στο Paraguay θα το προφερεις ΟΥ εσυ?

 

Είναι Urαguαy το κανονικό.

Έχει σβηστεί κατά λάθος η Απάνω μεριά στο "α" και φαίνεται "u" ....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

 

Καλός ο Κετσμπάγια, βέβαια παίζει φουλ άμυνα (ακόμα και υλικό να έχει) και είναι μέγας φασίστας στα αποδυτήρια. Στηρίζω γενικά αλλά χωρίς ενθουσιασμό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×