Jump to content

Recommended Posts

Guest doc.geo21

πάντως αν ήθελε να μας τρολάρει περισσότερο ο χοντρός .....θα τον έκανε δώρο τον Λαϊφη στον Μοντανιέ .....

 

αντί να τον στείλει στη Σταντάρ

Link to comment
Share on other sites

αντι να προπονησει βελλιο στην ΑΕΚ θα προπονησει βελλιο στην νοτινγχαμ  :lol:

Αυτό τον έκανε να κάνει πίσω όταν ήρθε στη  Ελλάδα. Ρώτησε τον τίγρη. "Τον Βέλλιο τον φέρατε;;" και οταν αρχισαν να του τα μασανε σου λεει "τι πλάνο ειναι αυτό χωρίς τον Απόστολο;;" και σηκωθηκε και έφυγε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ασε να τον δουμε στην νοτινγχαμ και κρινουμε 

Ναι αυτό λέμε. Σκέψου όντως να είναι καλός. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό τον έκανε να κάνει πίσω όταν ήρθε στη  Ελλάδα. Ρώτησε τον τίγρη. "Τον Βέλλιο τον φέρατε;;" και οταν αρχισαν να του τα μασανε σου λεει "τι πλάνο ειναι αυτό χωρίς τον Απόστολο;;" και σηκωθηκε και έφυγε.

:lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

αμα ειναι καλος σημαινει οτι θα ανεβασει την νοτινγχαμ στην πρεμιερ αρα θα συνεχισει εκει  :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μοντανιέ: Είχα προτεραιότητα την Ισπανία ή την Αγγλία   Ο Γάλλος έδωσε συνέντευξη, έκανε αναφορά στην ΑΕΚ αλλά υπήρξαν… κενά

Στο γαλλικό «francefootball» μίλησε ο Φιλίπ Μοντανιέ, με αφορμή την πρόσληψή του στη Νότιγχαμ. Ο Γάλλος τεχνικός, αφού θεωρεί άκρως ανταγωνιστικό το πρωτάθλημα της Championship, όπως τόνισε, αναφέρθηκε και στις  συζητήσεις που είχε με την ΑΕΚ και γιατί τελικά δεν υπέγραψε στην Ένωση. Βεβαίως, η απάντησή του μόνο απορίες προκάλεσε παρά έδωσε απαντήσεις. «Ναι, είχα επαφές με την ΑΕΚ, ήμουν θετικός, αλλά τελικά ο σύλλογος δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες μου», είπε μεταξύ άλλων, ενώ για το ποιες ήταν οι προσδοκίες του, ανέφερε: «Αγγλία ή Ισπανία ήταν οι προτεραιότητες μου». Ωστόσο, παρά τις… προτεραιότητες του, αφενός του «άρεσε» η περίπτωση της ΑΕΚ, αφετέρου επέλεξε  να έρθει στην Αθήνα, για ολοήμερη διαπραγμάτευση. ? αράλληλα, ακόμα και όταν «χάλασε» η συμφωνία με την Ένωση, προτίμησε να συζητήσει με τη Λανς και όχι να περιμένει κάποια… προτεραιότητα του.

 

http://www.aek365.com/a-468828/montanie-eixa-proteraiothta-thn-ispania-h-thn-agglia.htm

Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×